dul bayan

Yasal Jigolo Olmak İstiyorum

Legal anlamda jigolo olmak mümkün. Çünkü bu hizmeti veren ve işini çok iyi yapan profesyonel şirketler söz konusu. İnternet üzerinden başvuru kabul ediyorlar. Elbette bu işletmelerin seçici olduğunu söylemek lazım. Yani her erkeğin bu mesleği yapması söz konusu değil. Bundan dolayı Yasal Jigolo Olmak İstiyorum noktasında ilk olarak kriterleri karşılamak lazım.

Yasal Jigolo Nedir?

Yasal jigolo kavramı son dönemde karşımıza çıkan bir kelime. Buna göre tüm işlemlerin legal bir şekilde yapıldığı ve ajansa bağlı olarak çalışıldığı sürece yasal adı verilmektedir. Yani kayıt dışı gibi bir durum yoktur. Resmi bir ajans söz konusudur. Hizmetler bunun üzerinden verilmektedir.

Yasal Jigolo Olmak İçin Neler Yapılır?

Yasal bir jigolo olmak amacına sahip olan erkeklerin ilk olarak piyasadaki güvenilir ajanslar ile iletişime geçmesi lazım. Çünkü dolandırıcı olan bazı işletmeler söz konusu. Bunlardan uzak durmak lazım. Kayıt işlemleri internet üzerinden çok hızlı ve kolay bir biçimde tamamlanır. Sonrasında ise başvurular değerlendirilir.

Herkes Başvuru Yapabilir mi?

Yasal Jigolo Olmak İstiyorum diyen kişiler için bazı başvuru şartları koyulmuştur. Genellikle 40 yaştan büyük olan kişilerin jigolo olması çok zordur. Spor yapmak gerekmektedir. Bakımlı erkekler tercih edilir. Ayrıca seks konusunda bir tecrübe sahibi olmak gibi kriter de söz konusudur. Çünkü kadınların jigolo tutmasının temel nedeni seks yapmaktır.

 

 

0 thoughts on “Yasal Jigolo Olmak İstiyorum

Comments are closed.