trabzon jigolo 2021

Trabzon Jigolo

Bebeto yakışıklı Trabzon Jigolo Buğra

Merhaba bayanlar, Trabzon’un hareketli kulüplerinde bir süre barmen olarak çalışmış, gece hayatında tek takılan birçok kadının ıslak rüyalarını süslemiş yakışıklı bir Play Boy olduğumu bilmelisiniz. Barmen olduğum için kulüpte her gece onlarda bayan misafirle sohbet ediyor ve güle eğlene zaman geçiriyordum. Bazen sohbetler daha samimi bir ilişkiye bizi sürüklüyor ve kulüpten çıktığımda yanımda o gece eğlenmeye gelen bayanlardan biri oluyordu. Bana genellikle çok temiz ve genç görünen bir yüze sahip olduğumdan Bebeto diyorlar, barmenlik mesleğinde bir efsaneydim, bar gösterilerinde kendi geliştirdiğim özel gösteriler vardı ve gösteri yapacağım günlerde kulüp saatler öncesinden bayanlar tarafından istilaya uğrardı. Seks isteğim beni kışkırtmasa barmenliğe devam edebilirdim ama seks isteğim durmadan hadi git seks yap diye beni uyardığı için durmadan kadın peşinde koşan biri gibi görünmeye başlamıştım. Bu benim gibi kibar ve düşünceli biri için hoş bir izlenim olmuyordu. Azgınlığımın bu kadar çok dillerde dolaşması, uçkuru gevşek biri olarak anılmaktan sıkıldığımda Bebeto yakışıklı Trabzon jigolo Buğra ismiyle sessiz sakin bir jigolo ilanı paylaştım. Çok beklentim olmadığı için barda çalışmaya devam edecektim, mesleğim gece işi olduğu için randevularımı sadece gün içinde verdiğimi ilanıma özellikle yazmıştım.

Gündüz saatleri çalışan bayanlar açısından jigolo ilişkilerine çok uymuyordu ama ev hanımlarına ve özellikle ilişki içinde olan ve mutluluk arayan kadınlar için idealdi. Bu nedenle görüşmeye ilk başladığım bayanlar genelde evli bayanlar olmuştu. Evlerine beni almaya cesaret edenler doğrudan bana adres veriyorlar ve sakın geç kalma diyerek beni uyarıyorlardı, çekingen olanlarsa evime gelmek ya da otel arasında bir karar vermek zorunda kalıyorlardı. Trabzon jigolo siteleri aynı zamanda sadece heyecan olsun diye kendine sevgili arayan bayanlarında ziyaret ettikleri, farklı ilişkiler yaşanan bir ortamdı. Kısa zamanda ilginç istekleri olanlarında beni aramaya başlamaları beni şaşırtmıştı. Kendime herhangi bir özel kategori belirlememiştim ilanım sadece genç jigolo ilanlarında çıkmıştı ama gelen tekliflerde fetiş isteyenler oluyordu, kostümle sevişir misin diyenler çıkıyordu hatta grup kurar mısın diye soranlar bile vardı. O dönem için bu istekler oldukça ağır ve beni aşan isteklerdi. Ben daha sekste yazılmış kuralların ve pozisyonların yarısını bile bilmiyordum. Gelen isteklere tamam demem için önce seksin o kısmında yetişip, sonra diğer olaylara bakmam gerekiyordu.

Ne kadar o tarz randevulardan uzak durmaya çalışmış olsam da, bayanlar sen bir şey yapmak zorunda değilsin, senin bebek yüzüne bakayım bana yeter, senin koynumdaki varlığın bile bana zevk veriri diyorlar. Bu kadar iltifat alınca o bayanı kıramıyorum ve randevuyu veriyorum. Bu bana inanılmaz bir deneyim yaşatıyor. Deneyimlerin tadından başka o anlarında bağımlısı olmaya başlayınca artık bu tip bir istekle karşılaştığımda doğrudan verebildiğim hizmetin ne olduğunu anlatıyorum ve yine de benimle ilişki istiyorlarsa görüşüyorum. Bu davranış şeklimle bile bayanlar yine de bana görüşelim diyorlardı. Hiç deneyimim olmadan girdiğim bu randevularda zamanla artık bende aktif olmaya başlamıştım. Gelen isteklerde artık daha rahattım çünkü kendimi vasıfsız bir eleman gibi hissetmiyor ilişkiye ortak olarak zevk için bir şeyler yapabiliyordum. Böylece bir yandan bar gösterileri ve barmenlikle, bir yandan gündüz saatlerinde birkaç randevuyla birkaç yıl geçirdim ve artık tecrübelerimin baskısıyla tam zamanlı Trabzon jigolo sitesi hayatının özlemini hissetmeye başladım. Sonunda barmenlikten emekli olarak sadece idealimdeki hayatı yaşamaya yöneldim.

Her Fantezinin Erkeği Trabzon Jigolo İlanları İle Koynunuzda   

Aslen Trabzonlu değilim, buna rağmen burayı çok seviyorum, okumaya geldiğim bu yerden bir türlü ayrılamadım ve geleceğimi bu şehirde şekillendirmeye başladım. Jigololuğun heyecanına daha önceden kapılsaydım barmenlikten önce doğrudan bu hayatta kendimi bulabilirdim. Jigololuğa başladığımda yaşım 25’İ geçiyordu. Buna rağmen hızlı şekilde kendimi size kabullendirmeyi başararak sektörde sevilen biri olabildim. Her fantezinin erkeği Trabzon jigolo ilanları ile koynunuzda dedim ama burada bahsettiğim rakiplerim değil, tamamen kendimden bahsediyorum. Deneyimlerimin seviyesini gördüğünüzde sizde benim her fantezinin erkeği olacak kadar tecrübeli olduğumu kabul edeceksiniz.

Ben önceki yaşantımda inanılmaz çılgın bir yaşantıya sahip olduğumu düşünüyordum, barın arkasında bara oturanlarla eğleniyor, gece hayatında yıldız gibi parlıyor ve sürekli kadınlarla özel ilişkiler kuruyordum ama buradaki yaşam kalitesiyle önceki yaşantımdaki kalite arasında muazzam fark var. Burada adeta günler koşturuyor, geceler hiç bitmesin diye düşünüyorum. Jigolo arayanlar hakkında önceleri ilişkiyi beceremeyen bayanlar gibi bir düşüncedeydim ama meğer bu bayanlar hayatın anlamını çözmüş, nasıl eğlenmek gerektiğini bilen, seks için yaşamaya başlamış özel kadınlarmış. Asıl benim sizlerden çok şey öğrenmem gerekiyormuş, sizin bilgilerinizle bu günkü deneyimlerime ulaşabildim, birazda ben sizden öğrendiklerimin üstüne bir şeyler ekledim ve ortaya Trabzon’un en muhteşem jigololarından biri çıktı. Şimdi artık siz benden farklı şeyler görmeye benimle daha çılgın geceler geçirmeye başladınız.