sinop jigolo ol

Sinop Jigolo

Aletimin Tadına Bakan Kendinden Geçer Diyen Sinop Jigolo Cüneyt

Bayanlarda da, erkeklerde de bazen takıntılı istekler olabiliyor, özellikle cinsel partner seçimlerinde kişiler akıllarındaki takıntıları nedeniyle belirli bir özellikteki ya da görsellikteki kişilerden başkasına şans tanımaya hazır değillerdir. Bir kadın için bu erkeğin ten rengi, saç şekli, kıl durumu, aletinin boyutu ya da yüz şekli bile olabilir ama konunun özüne indiğinizde mesele cinsel ilişkiden doyuma ulaşmaksa esas meselenin erkeğin görünüşü falan olmamalı asıl meselenin erkeğin seksteki yaklaşımları olmalıdır. Benim resimlerimi incelerseniz orta ayar bir erkek olduğumu hatta öyle çok özel bir yanımın da olmadığını görürsünüz ama aletimin tadına bakan kendinden geçer diyen Sinop jigolo Cüneyt olarak, beğeneceğin en yakışıklı erkekten daha çok fayda göreceğiniz bir erkeğim. Aletimle yapacaklarım, sevişirken oynayacağımız oyunlarla hissedeceğiniz duyguların ardından artık ne aletim den, ne benden ayrılmak istemeyecek hale gelirsiniz, hatta bu ortamdan ayrılmamak için ek zaman bile almak isteyeceksiniz. Profesyonel hayata başlamadan öncede aktif ilişkilerde bulunan bir erkektim ve zevk aldığım ilişkilerimde o yataktan çıkmayı bende istemezdim, bu nedenle içinde bulunduğunuz o şehvetli durumun oldukça farkındayım ve bu halinize anlayış gösteriyorum.

Normalde alet işler el övünür diye bir laf vardır, burada aletin yetenekleri sayesinden o aleti kullanan kişinin övgüleri topladığını anlatan bir laftır ama dikkatten kaçan konu aleti kullanmayı bilmedikten sonra alet istediği kadar modelli olsun bir faydası dokunmaz. Kabiliyetsiz ellerde en iyi aletler bile fiyasko işlere neden olur ama deneyimli ellerde en sıradan aletle bile mucizeler yaratırsınız. Ben seksteki ustalığımı sergilerken normal boyutlardaki penisimi kullanıyorum ama kullandığım aletle devasa zevkler vermeyi başarıyorum burada meziyet aletimde değil benim aletimi kullanmadaki ustalığımda saklıdır. Sinop jigolo siteleri onlarca özel ücretli erkeğin size kendisini beğendirmeye çalıştığı, özelliklerini ziyaretçilerle paylaştığı herkese açık net ortamında kaliteli bir platformdur. Güne başladığımda o gün kimle görüşeceğim, beni arayacak bayanın istekleri neler olacak, kaç yaşında bir bayanın arayacağı, kaç saatliğine görüşeceğiz hiç bilmeden güne başlıyorum. Bu soruların çoğunun cevabı sadece randevuya vardığımda yanıtlanıyor. Telefon görüşmemizde sadece birkaç konuda temel bilgiler alarak randevu veriyorum, randevuda isteyeceğiniz şeylerden ya da seks çeşitlerinden yana bir kaygım olmadığından çok detay almaya gerek duymuyorum.

Randevum bittiğinde ve sizden ayrılarak eve döndüğümde tüm yaşanan olayları adım, adım gözden geçiriyorum ve yaşananlara bir öğretmen gibi not veriyorum, verdiğim not doksandan düşük olursa hemen nerede hataya düştüğümü düşünüyorum ve düzeltmem gereken bir nokta varsa o konuda araştırmaya girerek kendimi düzeltmeye çalışarak notumu yüze çıkarmaya çalışıyorum. Kendini eleştirebilen biri olmanın faydasını çok gördüm, hem kendimi eleştirebiliyorum, hem de sizden gelecek eleştirilere de çok açık olabiliyorum. Hedefim her müşterimin memnuniyet ortalamasını yüzde yüze çıkarmaktır ve bu hedef kendimi gözlemlediğim kadarıyla da çok uzaktaymış gibi görünmüyor. Birkaç aya dek Sinop jigolo sitesi randevularımın memnuniyet oranı yüzde yüze çıkmış olacak. Profesyonel olmaya başladığımda rehavete kapılmayarak yine kendimi eleştirmeye devam ettim, böylece tüm isteklerin daha kolay karşılanmasını sağlayacak deneyime bu eleştirel yönümle ulaşmayı başardım. Yeni şeyleri öğrenmek bana asla zor gelmedi ya da ben her şeyi biliyorum havasına hiç kapılmadım.

Kucakta Dans Ettiren Sinop Jigolo İlanları

En olgun bayan bile ateşli bir erkeğin dokunuşlarıyla bir genç kadının şehvetiyle dolarak onun gibi davranmaya başlar ve türlü fanteziler peşinde koşmaya başlar. Fantezileri hayal etmeyi kendiniz için yeterli görebilirsiniz ama ben bir fantezi hayal ediyorsam, o fanteziyi yaşamakta isterim ve bunu tek başıma yapamayacağım için bunu isteyecek bir partner aramaya başlarım. Önceleri bu zorlandığım bir durumken artık öncesinden çok daha rahat fantezilerime eşlik etmeyi sevecek bayanlarla karşılaşmaya başladım. Kucakta dans ettiren jigolo ilanları fantezi dünyasının zenginliğini bilen bayanların takip ettikleri ilanlardır. Fantezilerde sınırsızda olabilirsiniz, belirli sınırlar içinde de fanteziler hayal edebilirsiniz, hayal dünyanız artık ne derece zenginse fantezileriniz o derece benzersiz ve size özel olacaktır, sadece bu fantezileri önünüze gelen erkekle yaşamamaya gayret edin, bu özel düşüncelerinizi size yaşatırken değerli hale getirecek erkekleri kendinize seçin ki, fanteziniz ziyan olmasın.

Sinop jigolo ilanları ile tüm bayanlar benim en amatör olduğum günleri de bilirler, en profesyonel noktaya ulaştığı günü de iyi bilirler. Bu nedenle de beni ilerleyişim ve kendimi geliştirmeyi yönümle hep takdir etmeyi bildiler. Kadınlar bakımlı olan, uzun boylu, kasları sıkı ve yakışıklı olan erkeklerden daha fazla tahrik olurlar. Giyinik halimle kadınları ne kadar etkiliyorsam, çıplak halimle bunun beş mislini hissettiriyorum. Beni görünüşümle yargılayıp beğenmeyecek bir kadın olacağını hiç düşünmedim. Verebileceğim her detayı ilanımla ve fotoğrafımla size vermeye çalışıyorum, anlattıklarımın dışında aklınıza bir soru geliyorsa beni arayabilir ve aklınıza gelen sorunuza yanıt isteyebilirsiniz.