Jigolo Siteleri 2021

Muhteşem Geceler Ve Jigolo Siteleri

Muhteşem Geceler Ve Jigolo Siteleri

Masal gibi gecelerde, kendinizi prenses gibi hissettiren erkeklerle gece hayatına adınızı yazdırmak istiyorsanız Türkiye’nin hangi şehrinden olursanız olun, muhteşem geceler ve jigolo siteleri sizi bekliyor olacak. Ardahan’dan İzmir’e, Antalya’dan Samsun’a kadar tüm illerimizde bayanların gecelerini harika hale getirecek özel erkekler sitemizde ilan vererek sizinle gecelerini geçirmek istiyorlar. Bunu yaparlarken de sizden gayet uygun olan bir hizmet ücreti alıyorlar. Verdikleri hizmetlerde bayanlara tüm ortamlarda mükemmel eşlik ederek, randevuların her saniyesinde mükemmel zaman geçirmenizi sağlarlar. Her konuya yatkın olan partnerlerle dilerseniz yemeğe çıkarsınız, dilerseniz eğlenmeye gidersiniz ve gecenizi mükemmel seksle bitirebilirsiniz. Bu anların hepsinde ilgi odağı kişi sadece siz olacağınız için, bütün gece şımartılmanın da keyfini çıkaracaksınız.

Kendinizi çekinmeden gecenin prensesi ilan ederek içinizden nasıl eğlenmek geliyorsa, nasıl sevişmek geliyorsa, o şekilde eğlenebilir ve sevişirsiniz, bu randevunun sahibi sizsiniz, randevudaki saatlerde sadece sizin sözleriniz geçerli olur. Partnerin tek görevi sizi dinlemek ve sizi mutlu etmektir. Bunu sağlayamayacaksa bir erkek, ne sizin vaktinizi, ne de kendi vaktini boşa harcamamalı ve farklı bir işlere geçmelidir. Bu sektör, dünyaya dar açıdan bakan kişilere göre değildir ve kısa sürede çiğneyip tükürecektir. Bu yüzden jigoloların gözü açık olmalıdır, kendilerini geliştirmelidirler ve her gece kadınları mutlu etmeyi sürdürmelidirler, ancak o vakit jigolo şirketleri ve jigololar mükemmel gecelerde belirli bir başarı yakalayarak kadınlara hizmete devam edebilirler.

Kadınların en eğlenceli erkekleri seçtikleri yerler çoğunlukla jigolo ajansları siteleri oluyor burada gösterilen ilanlarla bayanlar kiminle buluşacaklarından tutun, neler yaşayacaklarına dair pek çok bilgiye ulaşarak partnerlerini seçebiliyorlar. Partner seçimlerinde en yüksek başarıyı sosyal medyayı kullanarak değil profesyonel jigolo sitelerini kullanarak yakalayabilirsiniz çünkü bu sitelerde deneyim yaşayan bayanlarında yorumlarından yararlanarak seçimlerinizi kesinleştirebilir ve gecenizi daha mükemmel geçirme oranızı arttırabilirsiniz. Mükemmel geceyi geçirmek, mükemmel partnerleri bulmakla mümkün olur, mükemmel partnerinde sadece yakışıklılığı mükemmel gece için yeterli meziyet değildir, bu partnerin eğlenmeyi de bilmesi, sekside bilmesi gerekir. Bu kombinasyonu bir araya getirebilirseniz mükemmel gecelere girmeniz çok kolay olacaktır.

Jigolo Arayanlar Zevkli Erkekleri Arayın

Zevk almak bir nevi orgazm gibidir, iyi bir yemeği fastfood gibi iki dakikada yemeyi seçen biri zevkli biri değildir ya da bir ortamda hızlıca içkisini içip kısa sürede kafayı bulan kişilerde zevkli kişiler değildir, önemli olan her eylemde zevk almayı bilmek ve yaşadığınız ortamdan zevkin orgazmınız hissetmektir. Zevk konusunda bazı kişiler kalitelerinden taviz vermezler, iyi bir yemeği yerken her lokmadan zevk almasını bilirler, ortamlarda eğlenirlerken, içkilerinin her yudumunda hem içeceklerinden, hem de ortamdan zevk alırlar ve eğlenirler. Şayet kaçamak yapmaya niyetliyseniz yanınızdaki partnerin böyle bir kişilik olmasına dikkat etmelisiniz. Jigolo arayanlar zevkli erkekleri arayın bulun ve gecenizden sizde zevk aldığınız özel anlar yaşayın.

Zevkli bir erkeği nasıl tespit edersiniz, bu oldukça basittir, jigolo ilanları bildiğiniz gibi aynı zamanda jigoloların fotoğraflarını da paylaşmasına izin verir, bu fotoğraflarda partnerin giyim tarzını inceleyebilirsiniz, takıldıkları ortamları görebilirsiniz ve ilanlardaki anlatım dilinden kişinin zevkli bir erkek mi yoksa alelade bir erkek mi olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Zevkli partnerinizi bulduğunuzdan emin olduğunuzda anında onunla iletişim kurmalısınız çünkü bu beylerin seansları erken saatlerde dolacaktır ve siz geç ararsanız bir sonraki güne sizi sarkıtmak zorunda kalacaktır. Özellikle bu kişilerden uzun seanslar isterseniz mükemmelliği deneyimlemeye başlarsınız, partneriniz sizin seçimlerinizde eğlenceyi bozacak etkenler görürse sizi uyarmak isteyecektir, bu konuda onu dinleyin sonuçta karşınızdaki kişi deneyimleriyle sizi yönlendirirler.

Jigolo ilanlarının gerçeği görebileceğiniz velinizdeki tek materyal olduğunu unutmayın bu sebeple bir ilanı tüm detaylarıyla gözden geçirin ve girdiğiniz sitenin profesyonel bir site olduğundan emin olun. Jigolo ajansı yayınladığı tüm ilanların en iyileri olmasına önem verdiği için pasif Partnerlere uzun süre şans tanımaz ve kısa sürede onların yerini daha iyileriyle doldurmaya gayret eder. Profesyonel Partnerlerinde ziyaretçi sayısı düşük olan sitelerde yer kiralamayacaklarını bilmelisiniz. Bu Partnerler hep en iyi sitelerde tanıtım yapmak isterler ve en iyi hizmetlerini vererek kariyerlerini korumaya çalışırlar, bu yüzden iyi sitelere girdiğinizde vasat geceler yaşatacak partnerlerle çok zor bir araya gelirsiniz.

Ateşli Jigolo İsteyenler Bu Numaraya Jigolo Siteleri

Şu gördüğünüz numara var ya; şimdiye kadar çevirirken en fazla heyecanlandığını, en çok keyif aldığınız telefon numarası olacak. Bu numarayı gördüğünüzde bile benimle gerçekleştirdiğiniz deneyimlerin hatıralarıyla ıslanmaya başlayacaksınız. Ömrünüzde üzerinizde bu etkiyi bırakmayı başaran kaç erkeğiniz olduğunu bilmem ama en iyisi ben olacağım bunu net olarak biliyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. Tanışmamışta olabiliriz ama ne istediğinizi ben gayet iyi biliyorum, sizde ateşli bir erkeğin varlığını içinizde hissetme peşindesiniz, o zaman ateşli jigolo isteyenler bu numaraya, bu numara seks hayatınızı tamamen yeniden yazmanıza sebep olacak özel bir numara. Bu numaraya ulaşabileceğiniz tek adres burası, çok gözde biri olduğum için sayısız ilanda benim çalıntı resimlerimle karşılaşabilirsiniz ama ben tek bu adresteyim, diğer ilanlara inanmayın ve bunu bir tek bu numaradan arayın. Yıllardır sitemde aynı, telefon numaramda aynı, değişen tek şey sadece kalitemin yükselmesi oldu.

29 yaşında, kumral biriyim, spor geçmişim hiç olmadığı halde oldukça atletik bir yapıdayım. Spor yaparak çok iri olma ihtimalim vardı çünkü kas yapım gelişmeye çok uygun ve ben çok iri bir erkek olmayı istemediğim için spordan uzak durmayı seçtim. Jigolo arayan bayanlar tercihlerinde de aşırı iri kişileri çok istemezler, altında ezilmekten korkarlar. Boyum 176, 68 kilodayım, üstte de olsam, altta da olsam zevk veririm. Zevk vermeyi arzu eden erkeklerin öncelikle kadın ruhunu anlamayı öğrenmeleri gerekir, bir kadının ruhuna dokunmayı başarıyorsanız o kadını kolayca zirveye taşıyabilirsiniz. Ben kadın ruhundan da, kadınların isteklerinden de iyi anlarım ve onları iyi analiz ederek kişiye özel hizmetler vermeye çalışırım. Hizmet çeşidimi tek bir kalıba sığdırmadığım için diğerlerinkinden daha farklı bir hizmetle karşılaşırsınız. Farkım kalitem ve yaşattığım heyecanların seviyesinin çok yüksekte olmasıdır.

Jigolo başvurusu yaptığımda daha ergenliğini yeni atlatmış, reşit olmanın verdiği büyüyle her şeyi yapabileceğini düşünen bir delikanlıydım. Seks ilişkilerime girdiğimde en sert erkeklerden biri olduğumu düşünerek kadınlara yaklaşırdım. Kadın ruhundan ve isteklerden haberim yoktu, bildiğimi okuyor, tüm doğruları bildiğimi sanıyordum. Her insan belirli yaşlarda bu egoya sahip olur bu çok doğaldır ama bu meslekte bu egoya yer olmadığını bilmek gerekiyor. Egolu insanlar kendilerini geliştiremezler çünkü onlara göre hiç bir zaman hata onlarda değildir hep karşı taraf suçludur ve hatalıdır. Bende birkaç yılımda bu egoyla meslekte tutunmaya çalıştım ama bu sürede sadece yerimde saydım, ne ilerleyebildim, ne geriye gittim. Sonunda yaşımın ilerlemesiyle, ufkum biraz genişlemeye başladı ve ne yaptığımı düşünerek aslında hatalı tarafın ben olduğumu görmeye başladım. Bu kolayca çözülecek hataları bu raddeye getirerek asında üst üste hatalar zinciri oluşturmuştum.

Gençlerin hepsi jigolo başvuru yaparlarken bendeki egoya sahip olurlar ve çoğu ilk dönemlerinde bu hayatın onlara uygun olmadığını düşünerek pes etmek zorunda hissederler ve yol yakınken farklı yönlere giderler. Benim burada kalma nedenim tamamen inatçılığım yüzünden olmuştu. Bir şeyi başaramadı ibaresi yemek benim karakterime çok tersti. Ben neye giriştiysem başarmalıydım, öyle yetiştirilmiştim. Ufkum genişlediği zaman hataları görmem ve anında müdahale etmem daha kolay hale gelmişti, inatçılığımla da hizmetimin mükemmel olmasında ısrarcı davranarak kadınlarla daha etkili randevular gerçekleştirmeye başlamıştım. Hizmetimde daha birkaç eksiğim olduğunu hissediyordum, bu eksikliğinse ilişkiye ruhumu eklememek olduğunu anlamam uzun sürmedi, sekse ruh katmalıydım. Sadece kendi ruhumda değil, kadınların ruhlarına da dokunmayı başarmalıydım.

Bunları görüşmelerimdeki kadınlarla daha samimi ilişkilere girerek yapmayı başarabilirdim, bunları bir kitaptan ya da yorumlardan anlama şansım olmadığının farkındaydım, tamamen gözlemleme ve deneyimle bu eksikliğim kendiliğinden tamamlanacaktı. Jigolo ajans ilanımı yayınlamaya devam ettiğim müddetçe deneyim kazanacağımı biliyordum ve ısrarla ilanımı yayında tutmaya devam ederek yıllarca deneyimlerime deneyim ekleyip, VİP seviyede biri haline gelebildim. Son senelerde görüşmelerimde kadınların kalpleri heyecanlı, mutlu ve rahatlamış olarak benden ayrılmalarının nedenlerini açıklamaya çalıştım. Farklılığımı çok detaylandıramıyorum ama sınırsızlığımı sonuna kadar isteklerinizi karşılamak adına kullanıyorum. Grup seksin hizmetlerim arasında olmama nedenini sohbet ettiğimizde açıklayabilirim. Ayrıca hard seksle de ilgili yaşadığım kötü deneyimlerim var bu nedenle o açıklamaları sohbetimize saklıyorum.

Hep Islak Hissettiren Bursa Jigolo Varol

Bazı kişiler karşı cinse bakışlarıyla, sohbetleriyle, görünümleriyle ya da vücut kokularıyla öyle etkiler yaratılar ki, karşı cins elinde olmadan bu etkilerden tahrik olarak ıslandığını hissetmeye başlar. Ben hep ıslak hissettiren Bursa jigolo Varol, benimde afrodizyak bir etkiye sahip olduğumu kabul ediyorum, hiç parfüm kullanmadığım halde inanılmaz bir ten kokusuna sahip olduğum söylenilir. Sohbetimde ise bayanlar içime düşecek hale gelirler, gözlerini gözlerimden alamazlar, eğlenceme doyamazlar ve gece sürekli ıslak gezerler, yatağa girmeye bile sabredemeyip, çoğu ilk ilişkiye arabada girmeye çalışır. Araba koltuğunda ilişki yaşamak benim en son tercihimdir ama bazı kadınların azgınlıklarını dizginleyememeleri ya da böyle bir fanteziye sahip olmaları nedeniyle bu ilişkiye mecbur kalıyorum. Kadınların ıslaklıklarını ilk ilişkiye azaltacaklarını düşündüklerini biliyorum ama ben yanlarında olduğum sürece ıslaklıkları azalmadan devam eder, çünkü gece boyunca onlara zevklenecekleri şekilde yaklaşırım.

Bu etkiye elimde olmadan enden oluyorum, bazı kişiler doğuştan centilmen olurlar, bende çok centilmen ve nazik ruhlu biri olarak bayanları etkiliyorum. Düzgün diksiyonum, kaliteli giyinişim, kibar davranışlarım, bakışlarımdaki sıcaklık ve samimiyetim kadınların büyülenmelerine neden oluyor. Gençken yaşıtlarıma bu davranışlarım ağır kaçardı ve benden hoşlanmazlardı ama olgun bayanlar beni hemen fark ederler ve bana yakınlaşırlardı, o yüzden ilişkilerimi hiç yaşıtlarımla yaşayamadım, bundan pişmanlığım yok, aslında iyi ki de öyle oldu, erken yaşta mükemmel erkek olabildim. Olgun bayanların ilgileri sayesinde yaşıtlarımdan kat ve kat daha deneyimli hale gelmiştim. Bursa jigolo siteleri hakkındaki bilgilere de olgun bayanların sayesinde ulaşmıştım. Öncesinde böyle bir iş kolundan habersizdim, sadece kadınların bu türden hizmetleri verdiklerini düşünecek kadar da saftım. Olgun bayanlar bu konularda da beni uyandırmıştı ve gözümü açmışlardı.

Okul bittiğinde ve iş kaygısına girdiğimde olgun sevgililerim yine Bursa jigolo sitesi fikrini ortaya attılar. Olgun bayanların ısrarla bana bu seçeneği sunmaları tuhafıma gidiyordu, eğer ben jigolo olursam artık bana para ödemek zorunda kalacaklarının farkında değillerdi herhalde ama ben mesaimi onlara harcarsam paramı alırdım. Bir bildikleri vardır diyerek incelemeye başladım. Gördüklerimden ve okuduklarımdan sonra bu dünyanın, harikalar dünyası olduğunu anlamaya başladım. Sadece zevkten ve eğlenceden oluşan bu dünyada yaşıtlarımınkinden çok daha kaliteli ve çok daha farklı bir hayatım olabilirdi. Yıllardır sadece olgun hanımlarla ilişkide olduğum için gece yaşantısına da kaliteli sekse de çok alışıktım. Yani yaşımın çok üzerinde bir deneyime ve olgunluğa sahiptim. Bu yeni gireceğim mesleğimde güvendiğim tek silahımdı. Yakışıklılığım ve karizmamda gayet yerindeydi ama asıl önemi olan özelliklerim diğer yönlerimdi.

Olgun sevgililerimi dinledim ve ilan verdim, ilanımı hepsine mesaj attım ve randevu isteklerinizi bekliyorum dedim. Jigolo olmanın cezası olmadığından da çok rahat hareket etmeye başlamıştım. İlk randevularım beklediğim şekilde sevgililerime olmadı, tanımadığım birkaç bayan aradı ve onlarla mesleğe başladım. Bence güzel sonuçlanan görülmelerdi ama neden sevgilim olan kadınlar aramıyorlardı? Bir hafta sonra aradım ve bunun nedenini sordum. Kendime güvenim oluşsun diye beni aramamışlar, ilk randevulara tanıdığım bayanlarla girersem gerçek potansiyelimi keşfedemezmişim. Mantıklı düşündüğümde hakları vardı, pazarlama bilmeyen kişilerde önce satış yapmaya çevrelerinden başlarlar ve çevresi o kişiyi teşvik etmek için ürün alır ama çevreyi bitirdiğinizde gerçek dünya ile yüzleşirsiniz ve asıl potansiyelinizi o zaman görürsünüz ya başarır ya başaramazsınız. Benim kızlar böyle bir yanılsamaya düşmemem için beni aramamışlar, şimdiyse hem onlarla, hem de sizlerle görüşmelerim sürüyor.

Gülme Krizine Sokan Kastamonu Jigolo Celil

Rahat kişilikler, davranışları ve rahatlıklarıyla tüm ortamlarda ilgi odağında olmaya alışık olurlar. Bazen bakarsınız hiç yakışıklı olmayan bir erkek bile, bu yönüyle her yerde dikkat çekmeyi başarır ve kendinden beklenmeyecek bir performanslar çoğu kadının hayatta bakmaz dediğiniz bu kişiyle ilişki yaşadığını görürsünüz. Bu erkek yakışıklı olmayışını, diğer yönleriyle kamufle etmeyi başaran başarılı bir erkektir. Yalnız bu kişi jigolo olsaydı işi daha zor olacaktı çünkü bayanlar öncelikle fotoğraflara göre ilanları incelerler, yakışıklı olmayan birinin yazısının harika olması ve bu şekilde dikkat çekmeyi başarması gerekirdi. Ben rahatım, yakışıklı olduğumu düşünüyorum. Yakışıklıyım ve çok esprili biriyim, gülme krizine sokan bir Partnerim, muhabbetimde bol, bol gülecek ve eğleneceksiniz. Esprili ve yakışıklı erkeğinizin ismi Kastamonu jigolo Celil, 25 yaşındayım, 71 kiloyum ve 183 boyundayım.

Espri yeteneğimi daha lisedeyken geliştirmeye başlamıştım, komik erkeklere kızların daha meyilli olduklarını fark ediyordum ve kızların çevremde olmalarını seviyordum. Yakışıklılığımla belki bunu yapmaya ihtiyacım yoktu ama bu fikre kapılınca farklı bir şey düşünmeden bu yönümü geliştirmiştim. İyi de yapmışım bu yeteneğim Kastamonu jigolo siteleri hayatımda geliştirdiğim bu yönüm çok işime yaramıştı. Aynı okuldaki gibi burada da bayanlar espri yeteneği güçlü olan erkeklerden hoşlanıyorlardı. Bazen erkekler esprili olmakla cıvık olmayı birbirine karıştırarak sulu saçma şeyler yapmaya kalkışırlar, bu ayrımı iyi bilip, seviyeli olmayı elden bırakmamalısınız. O sınırı gaz gelerek birkaç defa bende aşmıştım, kadınlar güldükçe, eğlendikçe bende gaza gelmiştim ve esprilerimi daha belden aşağıya ve karşı cinsi aşağılar seviye çekmiştim ve kadınlardan biraz kendi toplar mısın gibisinden uyarılar almıştım. Demek ki; esprilerin de bir sınırı olması gerekiyordu. Daha sonradan esprilerimi daha seviyeli yapmaya başladım ve bu sorunu atlattım.

Fıkra anlatmak farklı bir yetenektir, iki kişi aynı fıkrayı anlatsın, biri gülme krizine sokarken diğerinin anlatımı ortamın soğumasına neden olur. Fıkralarda ve esprilerde el hareketleri ve mimikleri kullanmak çok önemlidir, bu doğal yeteneğimi geliştirmem zor olmadı. Tiyatroda da biraz vakit geçirdiğim için mimiklerimi kullanmakta oldukça iyiyimdir. Kastamonu jigolo sitesi bayanlarla birlikteliğinizde rol yapmayı önermiyor ama espri yaparken mecburen role girmeniz gerekiyor, sadece bu anlarımda rol yaparım, gecenin kalanında ise en doğal halimi görürsünüz. Geçmişimde başımdan geçen komik anılarımı, ruh katmadan, mimik eklemeden canlandırmadan donuk bir halde anlatsam etkisini sıfıra iner ama el hareketlerimle, ruhumu katarak ve mimiklerimle yeniden yaşayarak anlattığımda karşımdaki bayanda o anları gözünde canlandırabiliyor ve hikayeden daha çok etkileniyor.

Sanıyorum ki. Gecemizin eğlenceli kısmında çok güleceğinizi anladınız, gecemizin seks bölümünde ise bu kahkaha yağmuru devam edecek, bazen orgazmlarınızı yaşarken bile titresem mi? Gülsem mi? Bilemeyeceksiniz. Jigolo olmak bence sadece kadınların paralarını alıp, onlarla içip, seks yapmaktan öte bir olay, mesleğinize ruhunuzu vererek yapmalısınız, bu mesleği maddi çıkarlar için değil, zevk aldığınız için yaptığınızda kaliteniz otomatik olarak yükseliyor ve bayanlar bu farklı kolayca görüyorlar ve size daha yakın oluyorlar. Arada samimiyetsiz hissetmedikleri için arada daha kuvvetli bir bağ oluşuyor. Yapmacık bir gülümseme ile içten yapılan bir gülümseme arasında dağlar kadar fark olduğunu bilmeyen yoktur, burada da davranışların içten mi geldiğini yoksa yapmacık mı yapıldığını her kadın kolayca anlar. Siz karşınızdaki kişinin yapmacık olduğunu nasıl anlayabiliyorsunuz, görüştüğünüz bayanlarda her şeyin gayet farkındalar ve sonraki kararlarını en çok etkileyecek olan şeyde bu samimiyet olacaktır.

Seks Bilen Erkekleriyle Kütahya Jigolo Siteleri

Seksin etkisinin ne kadar önemli olduğunu sadece başarısız bir ilişkinin ardından anlayabilirsiniz. Dünyanın en harika partneriyle birlikte olduğunuzu düşünseniz bile seks fiyasko olursa gecenin tüm ihtişamı anında tüm değerini yitirir ve o en son yaşadığınız hayal kırıklığı aklınızda kalır. Benim hayatımda bebek misali diyebileceğiniz birkaç bayanla ciddi ilişkilerim olmuştu, seks anına başlayıncaya kadar her şey mükemmeldi ama seks ilişkimiz başladığında içi dışı farklı kişilikler olduğunu görmüştüm. Seksi kendi kendime yapsaydım inanın daha fazla zevk duyardım. Bu hissi tarif edemiyorum, hayatımdaki en etkilendiğim hayal kırklıkları olmuştu bu ilişkiler. Seks bilen erkekleriyle Kütahya jigolo siteleri benim gibi hayal kırıklıkları olan kişilerin çare aradıkları yerlerdir. Belki ekonomik rahatlığa sahip olsaydım bende ücretli partnerlerin peşinde koşarak sizin gibi bu eksikliğimi gidermeye çalışabilirdim ama bu lüksüm olmadığı için benim gibi hisseden kadınlarla ortak bir noktada buluşmayı seçtim.

Ücretli ilişkilerde yakışıklılığı kadar yetenekleriyle de etkileneceğiniz erkekleri arıyorsunuz ve her zaman yüzde yüz memnun olamıyorsunuz, hoşlanmadığınız şeylerle karşılaşabiliyorsunuz, o zaman Kütahya jigolo sitesi ilanımın detaylarına biraz daha dikkat ederseniz dertlerimizin aynı olduğunu göreceksiniz ve aynı sorunlar yaşamış kişilerin birbirlerine zararı dokunmayacağını anlayacaksınız. Benim için önemli olan sizinle tanıştıktan sonra beni her gördüğünüzde gülümseyerek bana hoş geldin diyebilmenizi sağlamaktır, o gülümseme benim ödülüm olacaktır. Şayet yüzünüze o gülümsemeyi yerleştirebildiysem, benimle mutlu olduğunuzu anlayabiliyorum. Bir gülümseme yakalamak her şeye bedel benim için, kadına gülmek çok yakışıyor, içten gülümsediğinizde, gözleriniz parlıyor, gözlerinizde de gülümseme ortaya çıkıyor. Gülmek kadar değerli bir şey var mı? Gerçekten içten gelen bir gülümseme, içinizde hissettirdiği mutluluğu ve rahatlığı size gülümsemenin dışında başka hangi tepki verebilir. Bunu sağlayabilmek, bu yüzden benim için aşırı bir önem taşıyor.

Gülümsemeyen bir kadın karşıma geldiğinde, ortamdaki gerilim neredeyse gözle görülecek halde olur, bu gerginlik beni de etkiler ama performansımı düşürmesine izin vermemeye çalışırım ve yeteneklerimle bayana rahatlama sağlamaya çalışırım, bu gerginlikle kadının sekste aradığını bulması imkansızdır, en iyi cinselliği de yaşatsam o psikolojiyle onu fark etmesi imkansızdır. Sekste önce kadının mutlaka rahatlaması şarttır. Görmüş geçirmiş olduğum her ilişkide kadının rahatlamasının önemini defalarca gördüm. İlk günlerimde bunu bilmeyerek doğrudan sekse girdiğimde kadınların yarım ilişkiler bile yaşadıklarına tanık oldum. Bende rahat hissetmeyen kadınlara artık seks hizmeti yok diyerek, önce psikolojik rahatlama sonra bedensel açıdan daha da çok rahatlama hizmeti vermeye başladım. Jigolo nedir kısaca açıklaması basit bir olay değildir, binlerce farklı kişiliği analiz edip uygun hizmetleri verebilmektir denilebilir, seks hizmeti diye kestirip atmamalı, diğer sorumluluklarını da görmek gerekir.

Ben Kütahya jigolo Selim, 24 yaşındayım, gülümseyen yüzünüzden o gülümsemeyi eksiltmemek daha da çoğaltmak için buradayım. Gülerken içiniz ağlamasın, gülerken yüreğiniz neşe dolsun diye sizinle olmaya çalışıyorum. Yatağa girdiğinizde erkeğinizin içiyle de, dışıyla da sizi memnun etmesini istediğim için bu kadar hassasım. Kadının çiçek olduğunu bilen duygusal erkeklerdenim. Bunu lafta değil özünde hisseden ve yaşayan bir erkeğim. Özümde böyle bir romantik olduğumu yazılardan anlamak oldukça düşük bir olasılıktır, ancak baş başa olduğumuzda bu yönlerimi çözebilirsiniz. Telefonla konuştuğumuzda sesimden de romantik ve duygusal bir erkek olduğumu çözebilirsiniz. Randevularımın detaylarına girersem, prezervatif konusu isteğinize göre esnek bir kuraldır, randevu süresini iki saatin altında veremiyorum ve randevularım öğlen başlıyor. Yer ve ortam sorunum yoktur, evim uygundur, özetle seans süresi haricindeki tüm kurallarda esnek biriyim.

Deneyimleriyle Antalya Jigolo Reha Mükemmele Ulaştırıyor

Deneyim kazanmak zamanla ilişkilidir, yeterli zamana sahip değilseniz, yeterli deneyime de ulaşamazsınız. Ben sanıyorum deneyim kazanabilmek için beş altı yıl kadar bir zaman ayırdım ve sanıyorum bu süre artık deneyimliyim diyebilmem için yeterlidir. Çoğu partnerin söylediği şekilde ilk yılımda deneyimliyim diye ortaya çıkmadım, her yazımda daha deneyimli olmam gerektiğini yazmıştım, ağzımdan bir kere bile ben mükemmelim lafı çıkmamıştır ama bunca yıl atlatınca artık bende biraz böbürlenmeye başlamalıyım dedim ve Deneyimleriyle Antalya jigolo Reha mükemmele ulaştırıyor dedim. Fark ettiyseniz yine de mükemmelim demiyorum, sadece deneyimlerimle mükemmele ulaşmanızda yardım ediyorum. Bu hayatta geçireceğim her yılın bana daha çok şey öğreteceğine eminim, bu hayatta öğrenileceklerin sonu gelmeyecek bunun farkındayım. Bana ulaşan her yeni bayanla farklı fanteziler yaşadıkça, farklı heyecanlar tattıkça bunun sonu olmadığını gördüm.

Hayat ben kendimi bildiğimden beri en iyi öğretmenim olmuştur, edindiğim tüm tecrübeler, hayatımın geri kalanında daha doğru adımlar atabilmemi sağladı, aldığım her kararda, attığım her adımda bir yaşanmışlık olduğunu bilmelisiniz. Bununda nedeni sanıyorum hayata erken başlamak oldu. Hayata erken atılınca ders almaya daha erken başlıyor ve olgunlaşıyorsunuz. Askerden geldiğimde artık çoktan olgunlaşmış bir kişiliğe sahiptim ve davranışlarımla, düşüncelerim ve yaşam tarzım yaşıtlarımınkinden çok farklıydı. Antalya jigolo siteleri bir nevi bana yeni fırsatlar yaratmıştı, daha huzurlu bir hayata kimse hayır diyemezdi, bende diyemedim ve çalışmaya başladım. Büyük hayallere kapılacak kadar, tozpembe bir hayatım olmadı, her zamanki gibi bu hayata girdiğimde de elimden geldiğince kendimi her sıkıntıya hazırlamaya çalıştım. Kendimi sorunlarla karşılaşacağım yönünde o kadar motive etmişim ki; ilk randevularda sorun yaşamadıkça şaşırmaya başlamıştım.

Çok yeniyim diye hep kısa ilişkilere girdiğim içinde sorunsuz ilişkiler gerçekleştiriyor olabilirdim. Benim için güzel bir fırsattı, kısa randevularla birikim yapmaya başlamış ve eksiklerimi tamamlamaya çalışıyordum. Antalya jigolo sitesi jigoloların eksiksiz hizmetlere yönelmeleri gerektiğini söylüyordu, bende eksiksiz olmaya çalışıyordum. Uzun seanslarım başlayıncaya dek, kısa seanslarımda seks hizmetinin en iyisini, en özelini yaşatmaya çalışıyordum. Elimden gelen bir tek buydu, güzelce sevişmek ve zevk vermek. Uzun ilişkilerimde de başarılı olmam için gece hayatına biraz daha çok adapte olmalıydım, en zayıf noktamın bu olduğunu düşünüyordum. Üstesinden gelinmeyecek sorunlarla şimdilik karşılaşmadığım için şanslıydım. Haftada birkaç geceyi gece kulüplerinde geçirmeye başladığımda, bu ortamın beni bir hayli aştığını gördüm, burası apayrı bir dünyaydı benim için. Para yetiştirmekse ayrı bir sorundu ama kendimi tamamlayabilmem için üçe beşe bakmamam gerekliydi.

Zamanla sitenin eskilerinden biri haline gelmeye başlamıştım ve daha uzun ilişkilere girmeye başlamıştım. Çoğunlukla gecelerim boştu, herhalde gece hayatına çıkan bayanlar daha deneyimli beyleri tercih ediyorlar diye düşünüyordum ama artık bende boş biri değildim. Eğlenmeyi öğrenmiş, sekste oldukça ilerlemiştim ve sohbetimle de milleti kırıp geçiriyordum. En azından kulüplerde beni çoğu bayan tanımaya başlamıştı ama daha dönüş yapan kimse çıkmamıştı. Bunu bazı partnerler kayıp olarak görebilirler ama ben kendimi daha da geliştirmek için fırsat olarak görüyordum. Eve kapanıp karamsarlığa kapılacağıma, gece hayatında aktif olmaya devam ettim. Bu esnada twitter jigolo sayfamda çok takipçi kasmaya başlamıştı, bende orada gece hayatımdan paylaşımlarda bulunmaya başlamıştım. Bu hareketle birlikte gündüz görüştüğüm bayanlar arada bri gece randevuları da almaya başladılar. Bunların devamı geldiğinde ise artık hedefe ulaştığımı anlamış oldum biraz istikrarla bunu koruyabilir ve daha da ileriye geçebilirdim. Gördüğünüz gibi daha da ileri geçtim ve şimdiki deneyimlerimle geceleri mükemmelleştiriyorum.

Oral Yapan Mersin Jigolo İsmet

Oral seksin sanat olduğunu ve herkesin bunu beceremediğini kadınlarda, erkeklerde kabul ederler ve oral sevenler bu işin uzmanını bacak aralarında görmek isterler. Fotoğraflarda görüldüğü gibi ben iri ve aktif bir erkeğim ve çoğu erkekte olduğu şekilde iyi oral çeken bir kadına asla hayır diyemem. Kadınlar açısından da oral seksin önemi tartışılmaz ama erkekler bu konularda kadınlardan daha beceriksizler ve çok önemsemezler, kendileri aletlerini her kadının ağzına vermek isterler ama kendiler bir amcığa dil etmekten çekinirler, atsalar da dillerini tam kullanmayı bilmezler ve kadına zevk vermek konusunda başarısız olurlar. Oral seks karşılıklı hatta aynı anda yapıldığında bence daha da güzelleşiyor ve zevki çoğalıyor, bu nedenle 69 favori pozisyonumdur ve 69 yaparken birçok pozisyona da geçilebildiği için cinsel birleşmenin öncesinde gerçekleştirilecek en ideal pozisyondur. Ben kusursuz oral yapan Mersin jigolo İsmet, 23 yaşında oral hastası bir erkeğim.

İlk oralımda lisedeydim ve kızın pembe bir vajinası vardı, bacaklarını bana açtığında ve ben o görüntüyü gördüğümde vajina hayranı olmaya başladım, o görüntü günlerce aklımdan çıkmamıştı, üst üste bana mastürbasyon çektirmişti. Vajinadan akan sıvıyı dilimde hissettiğimde başım dönüyor ve dilimi derinliklere daldırmaya doymuyorum. Sekste geçirdiğim zamanın çoğunu bacak aranızda geçirdiğimi bilmelisiniz. Kanamalı kadınlara bile oral yapabilirim, bu kadar seviyorum yani. Mersin jigolo sitesi şehrin bence en özel topluluğu, burada seksi son limitlerde yaşamak isteyenlerden romantiklere kadar her çeşit erkek ve kadın var. Bende heyecan arayanlar kategorisindeyim, heyecan arayışındaki kadınlar buluşarak farklı deneyimler yaşıyorum. Ekstremden uzak ama sınırsız biriyim. Ekstrem denemediğimden değil, her şeyi denedim, pasiflerle bile ilişkiye girdim ama ekstrem olaylardansa, fantezilerle heyecanlanan ilişkiler benim tarzımmış onu öğrendim ve bu yoldan gitmeye karar verdim.

Mersin jigolo siteleri kadınlarında erkeklerinde en çılgın olanlarını bir araya getiriyor ve herkes aradığını burada bulabiliyor. Ben bol miktarda vajina yalamak için buraya gelmiştim ve beni tatmin edecek kadar vajinaya ulaşabildim, demek ki; cinsel açıdan açlık hisseden her kadın veya erkek Mersin jigolo siteleri ile aradığına kolayca ulaşıyor. Ben baştan itibaren bunun farkındaydım ve haklı da çıktım. Dilediğim kadar vajina yalayıp, oral yaptırabiliyorum. Bu aktif bir erkeğin cenneti sayılabilir. Benim açımdan ben cennette yaşıyorum ve bu cennetten çıkmaya hiç niyetli değilim. Zaten bu cennetle karşılaşan tüm erkekler buradan çıkmamak için her şeyi yapmaya hazır olurlar, gerekirse gereken tüm gelişmeleri tamamlayarak mükemmel olurlar ve bu cennette yaşamaya devam ederler. ben cennetten kovulmamak için mükemmellik gerekiyorsa mükemmellik kazandım, kadınları anlamak gerekiyorsa, kadınları anlamayı öğrendim ve halen bu cennetin bir ferdi olarak randevulara girmeye devam edebiliyorum.

Derdi büyük olanın dermanı da büyük olurmuş, bence bu doğru adresi bilememekten kaynaklanıyor. Özellikle seksle derdi olanların dertlerine derman bulmaları dünyanın en kolay işi, yeter ki: doğru adresi ve doğru partneri bilin. Ben doğru adresi sadece tek bir ilan vererek buldum, doğru kişilerse beni bu ilandan bularak karşılıklı güzel günler yaşayabiliyoruz. Yalamak isteyenlerde, yalatmak isteyenlerde istediğini burada kolayca bularak isteklerine ulaşıyorlar. Tekrarlayalım, ben iyi sevişebilen ve yalamaktan zevk duyan bir partnerim, jigolo twitter hesabımda bunu doğrulayacak fotoğraflarla dolu, oradan da bakarak yalama tekniğimdeki üst seviye becerimi görebilirsiniz. Yalamak aslında söz konusu olduğunda ben kadın vücudunun her noktasına bir dil sürek isterim. Yani beni tüm bedeninizde hissedecek ve dilimin sıcaklığını teninizde duyacaksınız.

Gösteriş Seviyorsanız Hatay Jigolo Serdar Tam Size Göre

Gösteriş yapmanın kurallarını en iyi kadınlar bilirler, bir erkek işinden çıkarak normal haliyle en lüks mekanlara bile gitmekte sakınca görmezler ama kadınlar, girecekleri ortamlarda number one olmak için çaba harcarlar. Kadınların bu azimleri takdir edilmesi gerekir, çünkü insanüstü bir çabayla bu gecelere hazırlanırlar ve gecelerde bir numara görünmeye çalışırlar. Aslında Hatay gecelerinde bir numara olarak gösteriş seviyorsanız Hatay Jigolo Serdar tam size göre bir eleman. Çok detaycı bir genç değilim, benim için sonuç önemlidir, istekler ve sonuçlar tek derdim istekleri duyduktan sonra sonuçlara yüzde yüz başarıyla ulaşmaktan başka bir şey değil. Böyle başlayınca sıkıcı birine denk geldik diyeceksiniz ama emin olun bununla uzaktan yakından alakam yok, aksine inanılmaz eğlenceli, inanılmaz neşeli bir tipim. Sadece sonuca ulaşmanın doğru yollarını bildiğim için bu mesafe benim için çok kısa zaman alıyor ve etkimi anında gösteriyorum.

Hayata baktığınızda dipler ve zirveler görürsünüz ortası yoktur, o kısım bulutlu bir böğedir ve o bölgeden kim aşağıya düşecek kim yukarı çıkacak kimse bilemez. Jigololukta buna benzer bir hayattır, bir bakarsınız zirveye çıkmış kral sizsiniz, bir bakmışsınız şarjınız üç gün idare etmeye başlamış. Ticarette bahsedilen kurtlar sofrasının en çetin cevizini bu piyasada yaşarsınız, boş bulunduğunuz anda sizi yerinizden edecek yüzlerce rakiple mücadele edersiniz. Bu nedenle her telefonu yanıtlamak ve yanıtladığın her telefona mükemmel hizmeti vermek zorundasınız. Aç kurtlar gibi bekleyen ub kadar rakibim varken benimde boş bulunmam imkansızdı, güvenlik tedbirlerini maksimum seviyede tutarak en muhteşem hizmetlerle hatunlarla görüşmelerime başladım ve karda yürüyüp izimi hiç belli etmedim. Rakiplerim kendilerini zirvenin kralı sanıyorken ben usulca diplerine kadar yükseldim ve sonunda bende onlarla bir Hatay jigolo siteleri zirvesindeki yerime aldım. Tüm profesyoneller beni onlarla bir randevularda gördüklerinde şaşkına döndüler.

Zirveye yükseldiğim anda sahte hesapların yorumlarıyla karşılaşmaya başladım, tanımadığım hayatım boyunca hiç görmediğim kişilerden olumsuz yorumlar yağmaya başladı, o an anladım ki rakiplerim yerlerini korumaya çalışıyorlar. Hak verdim sonuçta serbest piyasa ve herkes yerini korumak zorunda bende müşterilerime durumu anlatarak yorum yapmalarını istedim ve olumlu yorumlar olumsuz yorumların kısa sürede önüne geçmeye başladı. Kısa sürede Hatay jigolo sitesi beni de hit jigololar arasında göstermeye başlamıştı. Bu durum rakiplerimi daha da çileden çıkarmıştı ve farklı yollar denemeye itmişti, aslında benim kimseyle derdim yoktu ama rakiplerim, kısa sürede bu şekilde yükselişe geçen bir erkekten sanıyorum çok korkmuşlardı ve savunmaya geçmişlerdi. Onlara da hak vermek elde değil çünkü, ekmeklerine ortak olmaya başlamıştım, hatta çoğundan daha fazla randevuya girmeye başlamıştım ve bu durumdan bazıları rahatsız olmuştu.

Bu hızla yükseleceğimi bende hiç düşünememiştim, bende hiç hazırlıklı değildim ve yükselince görüştüğüm kadınlarında statüsü farklı olmaya başlamıştı, girdiğim kulüplerden, otellere her yerin kalitesi artmıştı. Bu ortamlar önceleri gözümü korkutmuş ve yetersiz olduğumu hissettirmişti. Ben bu hatunlarla asla aşık atamam elime yüzüme bulaştırırım diye düşünmüştüm ama kısa zamanda bu ortamlarda da sevilen bir yüz olmaya başlamıştım. Jigolo ol demekle olmak ayrı şeyler, zaman ve girilen ortamlar bunu defalarca belirtiyor. Ben defalarca jigolo olmanın detaylarını tecrübelerimle tekrar ve tekrar deneyimledim. Bayanların yaşattıkları zorluklarla, rakiplerimin yaşattıklarıyla sürekli mücadeleye devam ettim ve bir profesyonelin takip etmesi yoldan hiç ayrılmadan yolumu izledim. Şu na gördüğünüz bu yakışıklı size tüm isteklerinizi verebilecek bir delikanlı, tercihiniz benden yana olduğunda hayatınızın gecesi sizi bekliyor olacak.

Fantezileriyle Ünlü Adıyaman Jigolo Asım

Basit gibi görünüyor olsa da fantezi yaratmak dünyanın en zor işidir, başlarda sıradan bir partnerle birlikteyken fantezi yaratmakta bir sorun olmaz çünkü partnerinizde sizde fazlasını bilmiyordunuz ve fantezilerle zevk alıyordunuz ama zamanla bu fantezileri yaratmakta zorlanmaya başlarsınız, artık hayal gücünüz son noktasına kadar zorlanmıştır ve daha fazlasını üretecek potansiyele sahip değildir. Bu durumda partneriniz üstünüze gelmeye başlar veya sizden daha fazlasını beklemekten yorularak ümidini keser. Bazen de kadınlar sadece fantezi yaşayacakları bir partnerleri olmadığı için ya da yalnızlıklarını fantezilerle kapatmak için bu konudaki uzman partnerlere ulaşmayı isterler. Ben Fantezileriyle ünlü Adıyaman Jigolo Asım, 32 yaşında artık olgunluğa yaklaşan bir erkeğim. Fantezilerim hem hayal gücüne, hem deneyimlerimdeki birikime dayanan zengin bir ahzine gibidir. Bu kadar birikime sahipken fantezilere meraklı her kadına istediğini verebileceğimi düşünüyorum.

Fantezilerimi yaşamaya başladığımda daha üniversiteye yeni başlamış toy bir erkektim. Fantezilerin büyüsüne kapıldığımda kızlarla daha çok zaman harcamaya başladım, tek derdim seks değil fantezi yaşamaktı ama kızların tek derdiyse sadece sevişerek yalatmaktı. Ben fantezi için delirirken onlar, vasat aşklar peşindeydi ama ben aşk adamı değildim, fantezi adamıydım, fantezi yaşamak için yanıyordum. Adıyaman jigolo siteleri fantezilerin fantezi merkezi gibiydi. Sayısız kadın sınırsız zevkler barındıran fantezileri beni bu dünyada bekliyordu ve çekip almamı istiyordu. Kaliteden yoksun kızlarla görüşmektense daha deneyimli seksten anlayan seksi bilen ve fantezileriyle zevkleri arttıran kadınlarla görülmek en güzel diyerek bu ilanlarla sizinle görüşmelerime girmeye başladım. Şimdi hayat benim açımdan mis gibi her gece birkaç bayan beni arıyor fantezi yapmak istediklerini söylüyor. Geliyorlar ya da ben gidiyorum saatlerce fantezilerle iç içe harika anlar geçirtiyorum. Neydi o eskiden oram açılacak buram görünecek diye çekinen kızlarla sevişme çalışma mücadeleleri. Şimdi dertsiz şekilde kendini bilen bayanlarla mis gibi ilişkiler yaşıyorum, keyfime bakıyorum.

Fantezi dünyası aklın alamayacağı muhteşem hazinelerle zengin bir masal dünyası, bu dünyanın varlığını çoğu kişi bilmiyor. Bunu keşfedenlerse bu dünyadan bir daha çıkmayı akıllarına bile getirmezler, artık bu yeni dünya onların cennetidir ve kimse cenneti terk edip cehenneme girmek istemez. Bu hayatın tadına baktığınızda anında buna bağımlı oluyorsunuz ve sürekli bunu yaşamanın peşine düşersiniz ama bu potansiyelde bir erkek kolay bulunmaz. Adıyaman jigolo sitesi fantezi seven erkeklerle dolar ve kadınları bekler. Fanteziler profesyonellerle deneyimlendiğinde olayın boyutu daha da başkalaşır ve daha da doyumsuz hale gelir. Bu nedenle fanteziler ücretli partnerlerle yaşanmaya başladığında artık normal ilişkiler su içmekten farksız zevklere döner ve ilişkilerde tatmin olunmaz. Seksteki ilk fantezimi bir afet yaşatmıştı ve aklımı almıştı. Bu fantezide kız evime girmeye çalışan bir hırsız rolündeydi. Bende yatakta çıplak vaziyette uyuyor rolündeydim.

Evim birinci kattaydı ve fantezi gerçekçi olması için balkon açık ben uyurken, kız arkadaşım benim bilmediğim bir saatte ve günde sessizce eve girecekti. Günlerce cam açık uydum ve sonunda  bir gece artık ümidim kesmişken, elim kolu bağlanmış vaziyette sarsılarak uyandırıldım. Evde iki kişi dolanıyordu. Yüzleri maskeli ve siyah eşofmanlı kişilerin evimi alt üst etmelerini izlemekten başka bir şey gelmemişti elimden. Karıştırmadık yer bırakmamışlardı ve işleri bitmek üzereyken, biri gelip benimle oynaşmaya başlamıştı, bu kişinin sevgilim olmadığından emindim çünkü daha uzun ve daha iri biriydi, üstündekiler yüzünden erkek olup olmadığından da emin değildim hatta biraz erkeğe benziyor diyebilirdim ve artık bana zorla sahip olacağı konusunda şüphelerim oluşmaya başlamıştı. Yarım saate yakın benimle oynaştı, vücudumu okşadı, makasla tüm kıyafetlerimi kesti ve beni çıplak bıraktı. Jigolo olmak hayallerimdeydi ama eğer bu gece kötü biterse psikolojimi düzeltmem yıllarımı alabilirdi.

Çıplak kaldığımda okşayışlar oral sekse dönmeye başladı, o sırada anladım ki, maskeli kişi bir bayandı ama bu sevgilim değildi, kimdi o zaman? Benimle kim sevişiyordu, kadın soyunmaya başladığında maskesini hala çıkarmamıştı ve aletim içindeyken bile yüzünde maskeyle benimle sevişmeye devam ediyordu. O sırada diğer kişi aklıma geldi o nerede diye baktığımda oturup bizi izlediğini gördüm. O sırada orgazm olmuştum ve esrarengiz hırsız yine oral yapmaya başlamıştı. Aklımda hala diğer kişi vardı. O sadece oturmuş bizi izliyordu, bir süre geçtikten sonra ateşli hırsızım yine aletimi kaldırmıştı ve yine ilişkiye girmişti benimle. O sırada diğer kişi geldi ve pantolonunu çıkararak amını yüzüme yapıştırdı. Gördüğüm amcıktan bu amcığın benim manitam olduğunu anladım ve zevk almaya başladım. Seksin sonunda iki hatunda maskelerini çıkardı ve birinin benim sevgilim olduğunu diğerinin de en yakın arkadaşı olduğunu gördüm. O kızı nasıl ikna etti ve benimle sekse zorladı bilemiyorum ama harika bir fanteziydi ve jigolo fantezilerimde bekar bayanlarla bu fanteziyi benzer olanlarını devalarca gerçekleştirdim.

Bu özel fantezimi gerçekleştirdiğim her bayanda bu fantezinin etkisinden günlerce kurtulamadılar ve bana bağlandılar. Bu fanteziyi anlatma endenim tekrarlamayacak olduğum içindi ama bunun kadar eşsiz sayısız fantezim var ve onlardan sıkıldıkça onlar açıklamaya devam edeceğim. Şimdi isterseniz jigolo arayanlar sizde gizli fantezilerimi yaşamak için beni arayabilirsiniz.