konya jigolo 2021

Konya Jigolo

Profesyonel Masör Suat Konya Jigolo Gecelerinde

Merhaba hanımlar, bu gece hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirmeye ve rahatlatmaya var mısınız? Benim adım profesyonel masör Suat, 34 yaşındayım, masaj konusundaki deneyimimi rasgele masaj seanslarında öğrenmedim, bu işin okuluna gittim, yurt dışında özel kurslara katıldım ve masajın her türlüsünde kendimi geliştirerek kendi masaj salonumu açtım. Genellikle iş çıkışında rahatlamak isteyen bayanlara rahatlatıcı masaj seansları düzenliyordum ama daha sonradan masaj hizmetlerime Konya jigolo gecelerinde çalışıyor gibi seks hizmetlerini de masaj hizmetlerime eklenmeye başlayınca zamanla bir nevi seks işçisi gibi çalışmaya başladım. Bayanlar masaj yaparken dokunuşlarımdan aşırı etkileniyorlar ve istemsizce inleyip tahrik oluyorlardı hatta bu dokunuşlara dayanamayıp, erotik masaj yapmamı bile istiyorlardı, uzak doğuda erotik masajla ilgilide çok fazla kursa katıldığım için ben profesyonel bir yaklaşımla erotik masaj hizmeti de veriyordum. Erotik masaj bazen bayanları kesmiyordu ve zorla benimle sevişmeye kalkıyorlardı, bu profesyonel masaj kariyerime zarar verir düşüncesiyle kabul etmiyordum ama bu defa müşterilerim bana kızarak seanslarını iptal ediyorlardı.

Seks isteklerini kabul etmemek müşteri kaybettirecekse, bende artık o istekleri de kabul ederim dedim ve ondan sonra artık tüm istekleri kabul ediyor bayanları bedenen ve ruhen tam olarak rahatlatıyordum. Jigololuk keyifli işti, masör mesleğini çok sevdiğim halde jigololukta bir o kadar beni memnun ediyor ve rahatlatıyordu. Böylece işi bir adım daha ileriye taşıyarak, Konya jigolo ilanları arasında da kendime bir topluluk oluşturmaya karar verdim. Zamanla ismim çapkınlık seven tüm bayanlar tarafından bilinmeye başladı ama gelen aramalarda masaj isteğinden çok seks istekleri ve erotik masaj daha ağır basıyordu, bu noktada artık masaj hizmetim son sıralara düşmeye başladı. Bundan ufacık bir rahatsızlık hissetmemiştim çünkü jigololuğu bende artık tam olarak mesleğim gibi kabullenmiştim. Seks işçisi olarak ikinci yılımı bitirdiğimde masaj salonumu kapatmaya karar verdim, artık kocaman salonun gereksiz yere durmasına gerek yoktu çünkü herkes sadece benim azgınlığımı kullanmak istiyordu. Bende herkese yani bayanlara istediklerini veren biri olmaya başlamıştım. Son anda masaj salonumu kapatma kararından vazgeçerek beylere yönelik zevk veren bir salona dönüştürmeye karar vererek, bana ekstra gelir getirecek bir iş sahibi olarak, burada artık beyleri rahatlatacak masözler çalıştırmaya başladım.

Masaj salonumda işler tıkırında gittiği için artık Konya jigolo siteleri ücretlerim de de bir güzellik yapabilirim diye düşünerek ücretimi oldukça geriye çektim. Önceden seks hizmetime ayrı, erotik masaj hizmeti ayrı, masaj hizmeti ayrıca seans ücretleri çıkarıyordum ama masaj salonumda işlerin yolunda gitmesiyle artık sadece sabit seans ücreti almaya başladım. Ücretimi sabitleyince bayanlar daha çok keyiflenmişlerdi, artık muhasebe hesabı yapmak zorunda kalmadan kolayca randevularım da ne istiyorlarsa talep ederek yaşayabiliyorlardı. Önceleri neden her hizmet ayrıca ücret istediğimi anlamıyorum, herhalde bunun nedeni öncelikle bir masör olmamdan kaynaklanıyor, jigololuk aşamalı olarak hayatıma girmemiş olsaydı, doğrudan seks işçisi olup, masajı daha sonradan öğrenseydim sanıyorum bende tek tarifeyle çalışmaya başlardım. Seks hizmetlerim de kendi adıma yaptığım tek hata varsa o da herhalde ilave ücretler almak oldu diye düşünüyorum. Birkaç yıl boyunca bazı bayanlar maddi hesaplamalar yapmak zorunda kaldıkları için hizmetlerim de bazı zevkleri elemek zorunda kalıyorlardı ama şimdi dileyen herkesin her şeyi tadabildiği ilişkiler yaşatabiliyorum.

Yüzde Yüz Rahatlama İçin Konya Jigolo Sitesi

Çok az ilişkide yüzde yüzlük bir rahatlama yaşanır, yüzde yüz rahatla derken olayın içine sadece seks girmiyor, sohbetiyle, eğlencesiyle, yemeğiyle özetle kaliteli vakit geçirmeyle ilgili her şey insana yüzde yüz rahatlama yaşatır. Bense bayanlara yüzde yüz rahatlama için Konya jigolo sitesi ilişkilerimi öneriyorum. Randevumuzda sohbetimizle çok eğleneceğiz, eğlence ortamlarında çılgınca dans edeceğiz, yemeğimizi en romantik ortamlarda yiyeceğiz, ilişkimizde kimsenin yaşamadıklarını yaşayacağız ve rahatlama nasıl yaşanırmış herkese göstereceğiz. Rahatlatmak benim profesyonel mesleğim, çoğu partnerin hizmetine eklediği masaj olayını ben profesyonel bir kimlikle yapıyorum. Seks ise doğal bir yetenekle çok hızlı geliştirdiğim özel bir yönüm. Dört dörtlük birine mi ihtiyacınız var, belki size yıllar boyu eşlik edemeyebilirim ama uygun olacağınız gecelerde dört dörtlük erkeğiniz olarak eşlik edebilirim.

Jigolo ajansları on binlerce bayanın dikkatini çeken özel bir dijital platform, burada binlerce erkek arasında beni sadece Konya civarında bayanlar hizmet etmem için arayabilirler ya da Konya’ya ziyarete gelecek bayanlar önceden randevu alabilirler. Ben şehirlerarası çalışmıyorum. Konya oldukça hareketli ve ortamını bildikten sonra her alemin rahatça yaşanabildiği bir şehir olduğu için ancak buradaki hizmetlere yetişebiliyorum. Hizmetlerim de masaj varsa masaj yağları da bolca kullanılmaya başlıyor ve yağlı kaygan tenlerimiz birbirine sürtünmeye başlayınca heyecan çoğalıyor ve sınırsız istekler artmaya başlıyor, o duygulara kapıldığınızda hiçbir şeyi içinizde tutmayın ve hemen yaşamaya başlayın çünkü bende o anlarda inanılmaz heyecana kapılmış, inanılmaz azmış ve her isteğinizi yapacak halde oluyorum