jigolo tutmak istiyorum

Jigolo tutmak istiyorum

Jigolo tutmak istiyorum

Bursa şehrinde ikamet eden bir kadınım. Yıllar önce kocamdan ayrıldım. Yaşım 37.  Bir çocuğum var ancak benimle beraber yaşamıyor. Annemler bakıyor. İşim oldukça iyi ve düzenli. Maddi anlamda bir sorunum yok. Lüks ve güzel bir semtte ikamet ediyorum. Çok uzun bir süredir seks yapmadım. Hayatımda bir erkeğin olmasını istiyorum. Bu yüzden paramla jigolo tutmaya karar verdim. Bunun için de bazı şartlar koydum. Bunlara uyan bir erkek ile anlaştığımız süre ve para üzerinden ilişkiye girmek istiyorum. Ayrıca adım Sevgi.

Güzel Bir Kadınım

Çok güzel bir bayan olduğumu birçok kişi ifade eder. 37 yaşın olgunluğunu üzerimde taşıyorum. Bakımlarımı hiç bir zaman eksik etmem. Sürekli ve düzenli bir şekilde spor yaparım. Vücudumun çok diri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. En ufak bir kırışıklık ve sarkma söz konusu değil. Oldukça dolgun ölçülerim var. Türk erkeğinin çok sevdiği balık etli hatlarım ile dikkat çekiyorum. Bacaklarım bakımlı ve adeta sütun gibidir. Göğüslerim çok diridir. Kalçalarım için de aynı şeyleri ifade edebilirim. Bundan dolayı benimle beraber olacak jigolo son derece şanslı.

Şartlarıma Uyum Sağlamalı

Her kadın gibi benim de talep ettiğim bazı hususlar söz konusu. Bunların başında ise temizlik geliyor. Hijyen konusunda biraz takıntılıyım. Çünkü ben buna büyük bir önem veriyorum. Her zaman dikkat ediyorum. Benimle beraber olacak erkekte de bunları arıyorum. Bir diğer kriterim ise vücudunun iyi olması. Kilo sorunu olan beyleri tercih etmiyorum. Genellikle atletik ve kaslı olan erkeklerden hoşlanıyorum. Eğer spor yapan bir erkekseniz, şansınız çok daha fazla olacak.

Diğer taleplerim ise seks konusunda. Bana göre cinsellik tabusuz olmalı. Hiç bir yasak ve limit tanınmamalıdır. Bu konuda çok açık görüşlü olduğumu söylemek istiyorum. Çünkü seks sırasında çok farklı deneyimler yaşamak istiyorum. Para ödeyeceğim jigolo beni her anlamda uçursun. İsteklerimi yerine getirsin. Tatmin etsin. Sonuna kadar beraber gidelim. Türlü pozisyonlarda ilişkiye girelim. Bana tüm bunları yaşatacak olan bir erkek ile hemen görüşmeye hazır olduğumu söylemeliyim.

Jigolo tutmak istiyorum

0 thoughts on “Jigolo tutmak istiyorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir