jigolo arıyorum betül

Jigolo Sitesi

Jigolo Sitesi Kavramına Artık Alışmalısınız

Bazı gerçekleri görmemeye çalışarak, bu gerçekler hiç var olmamış gibi davranmak, gerçekleri yok etmeye yetmez. Bu gerçeklerden biri de jigoloların hayatımızın içinde olmasıdır. Jigolo kavramına artık alışmalısınız. Kadınlarında tatmin olacakları seks hayatlarını yaşamaya hakları var. Bir erkek kadını tatmin edemiyorsa, o kadını tatmin edecek bir erkek mutlaka çıkacaktır. Ekonomik gücü bulunan kadınlar açısından seks hayatlarını canlandırmak çok daha kolaydır. Ekonomik özgürlük olduğunda aslında her şey daha kolaydır. Kaçamak ilişkilerde sadece seans ücretini ödemek yeterli olmayabiliyor, buna otel ücretini ve eğlence giderlerini eklediğinizde ister istemez bir külfet oluşturabiliyor.

Ekonomik özgürlüğü olan kadın, evli de olsa rahatlıkla bir jigoloyla anlaşabilir ve kimseye belli etmeden evden çıkarak otele gider birkaç saatliğine pembe bulutlar üzerinde seyahat eder ve evine bir şey olmamış gibi sakince dönebilir. Ülkemizde şu an jigolo olarak çalışan ve jigolo olmak isteyen binlerce erkek var. Tüm bu erkeklere talep gösteren de binlerce kadın var. Arz olmadan talep olmaz. emin olun talebi karşılayacak erkek şu an piyasada yok ve sektörde ciddi bir jigolo açığı var. Bu durum erkekler yönünden bir fırsat. Bayanlar yeterli ücretli erkek bulamadıkları için bazen birkaç gün randevu beklemek zorunda kalabiliyorlar.

Jigolo Seanslarında Neler Yaşanır

Ücretli ilişkilerin diğer cinsel ilişkilerden ne farkı vardır? Jigolo seanslarında neler yaşanır? Jigololar seksi daha mı iyi yapıyorlar? Bu soruları cevaplayalım. Ücretli ilişkilerde genellikle yaşanması zor olaylara daha çok yer verilir. Örneğin bir kadın eşiyle yaşamaktan çekindiği her fantezisini bir jigoloyla yaşamaya hazırdır. Ücretli seanslarda, BDSM, hard seks, özellikle sınırsız seks ve özel fantezilere daha fazla yer verilir. Genellikle bu ilişkilerde kişilerin sakladıkları iç yüzleri dışarı çıkar ve kendilerini gerçekten ilk defa özgürce ifade etmeye başlarlar. Jigolo arayanlar öncelikle tatmin olamadıkları için ücretli ilişkilere yönelirler. Bir kısmı ise yaşamak için yapıp tutuştukları fantezilerini yaşamak istedikleri için bir jigolo ile anlaşırlar.

Jigolo Hizmetlerinde Neler Vardır

Bir kadın ne ister? Kadınların ne istediği konusuna yanıt vermek imkansızdır diyebiliriz. Kadınların neyi ne zaman isteyecekleri belli olmaz. Bu nedenle bir jigolo her şeye hazırlıklı olmalıdır. Jigolo hizmetlerinde neler vardır, bir jigolodan neleri talep edebilirsiniz? Derseniz açıklamaya çalışalım. Genellikle jigoloların ilk görevi bayanları yatakta rahatlatarak orgazmı zirvede hissettirmeyi başarmaktır. Bunu başaramayan kişilerin jigolo hayatları çok kısa sürer. Bayanlar cinsele ihtiyaçlarını karşılamak dışında bir hafta sonunda kendine kavalyelik edecek yakışıklı bir erkeğe de ihtiyaç duyabilirler, bir iş kadını açısında baktığımızda yurt dışına yalnız çıkmak yerine yanında bir arkadaşa ihtiyaç duyması ve bir jigolo kiralaması gayet doğaldır.  Jigolo kiralayacak bayanların sebepleri kimseyi ilgilendirmiyor, önemli olan burada verilen her hizmetin mükemmel verilmesi ve size bu hizmetleri en güzel şekilde Jigolo şirketleri ulaştıracaktır.

Sevgili yapmak cinsel ihtiyaçları karşılamanın bir diğer yoludur ama bu ilişkilerde riskleri de unutmamak gerekiyor. Sevgili olaylarında bir süre geçince duygusal bağlar oluşmaya başlar ve var olan evlilik gibi ilişkiler risk altına girmeye başlayabilir. Bir sevgili yerine bir jigolo sitesi ile kendinize partner ayarladığınızda gizlice ilişkinizi yürütebilir ve duygusal bağ oluşturmadan keyfinize bakabilirsiniz. Yaşanacakların hepsi gizli kalır, ne zaman yeniden bu kaçamağı yapmak isterseniz tekrardan bir görüşme sağlayabilirsiniz, bir jigolo sizi bir sevgili gibi sürekli arayarak rahatsız etmez ve evliliğinizi risk altına sokmaz, gerektiğinde sadece siz onunla iletişime geçersiniz.