jigolo şirketleri 2021

Jigolo Şirketleri

Ucuz Jigolo Şirketleri Hizmetleri de Çok Keyifli Olur

Jigolo sitelerinde sürekli yüksek ücretler alan erkeklere rastlamazsınız, sitelerde bayanların bütçesine uygun gelecek çeşitli kategorilerde erkeklere ulaşabilirsiniz. Zevkle bir kaçamak yaşayabilmeniz için en pahalı jigoloya gitmenize gerek yok, bütçeniz kısıtlıysa ucuz jigolo hizmetleri de çok keyifli olur. Maddi durumunuz rahat olmasa bile, sizde zevkli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz, bir jigoloyla buluştuğunuz zaman onunla mutlaka yemeğe çıkmak zorunda değilsiniz ya da şehirdeki en şatafatlı gece kulübünde para ezmek zorunda değilsiniz. Bütçeniz dahilinde bir erkekle anlaşırsınız, uygun bir motele ya da evinizin durumuna göre evinizde gecelik olmasa bile saatlik ilişkiler yaşayarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Ucuz etin tadı yavan olurmuş atasözünü haksız çıkaracak bir gece geçirebilirsiniz. Her jigolo ücretini hizmetine göre ve birazda kafasına göre belirler, burada belirli bir kriter yoktur, muhteşem sevişen bir erkek piyasadaki en düşük ücretlerle ilişkilere girebilir, bu erkeğin tek derdi sadece seks olabilir, maddiyat ikinci sırada yer alır. Ucuz jigolo terimi ilk anda sanki kalitesiz hizmet veren jigololarla muhatap olacakmışsınız gibi kulağa geliyor ama gerçekte durum böyle gerçekleşmiyor. Uygun bir bedelle anlaşacağınız jigolonuzun da oldukça bakımlı olacağını, diğer ücretli erkekler kibar, kültürlü ve seksi bilen bir erkek olacağını göreceksiniz. Ucuz hizmet veren partnerler kendi tercihleri nedeniyle uyguna sevişirler. Jigolo ilanları birçok ucuz jigoloyu önünüze serecektir, ucuz hizmetleriyle ulaşacağınız erkeklerin ilişkileri her jigolo gibi doyurucu ve tatmin edici yaşanır.

Ucuz jigololarda genellikle yaşamak istediğiniz olaylara göre görüşme tarifesi değişir, yaşamak istediğiniz fanteziler, görüşme süresi, seks çeşidi gibi etkenler ücreti yukarıya doğru çıkaracaktır. Sınırları yükselttikçe vereceğiniz ücrette sürekli artacaktır, istekler çoğaldıkça ve ücret yükseldikçe ucuz diye düşündüğünüz görüşmenin maliyeti, normal bir jigolonun maliyetinden yükseğe gelmeye başlayabilir. Bu yüzden jigolo siteleri size çeşitli seçenekler sunar ve bu seçeneklerden siz en uygun olan ilişkiyi yaşamaya kararlıysanız çok fazla istekte bulunmamaya gayret etmelisiniz.

Şehvetli Jigololarla Yaşanan Doyumsuz Geceleri Sizde Yaşayın

Şehvetle yaşanan yatak ilişkilerine hasret kalmak bazen cinsiyeti gözetmeden yaşanan bir durumdur. Kadınlarda, erkeklerde uygun bir partnerle beraberlik kurmadıkça şehvetli ilişkilere hasret şekilde bir ilişki yürütürler. Erkekler bazen bu duruma isyan ederler ve soluğu bir şekilde diğer kadınlarına koynunda alırlar. Erkek bu baskıyı çok kaldırabilen bir canlı değildir. En sonunda eşine belli etmese de içinde bir patlama olur, siyan eder ve ya bir sevgili edinir ya da ücretli ilişkilerle şehvetli anları yaşamaya başlar. Bayanlar içinde bu şekilde patlamalar yaşanabiliyor ve onlarda bir sevgiliyle veya bir jigolo ile arzuladıkları şehvetli yatak maceralarına ulaşabiliyorlar. Sizde artı dayanamıyor ve bir patlama yaşamak istiyorsanız, şehvetli jigololarla yaşanan doyumsuz geceleri sizde yaşayın. Jigolo ajansları onlarca şehvetli erkeği size tanıtmaya hazır.

Genellikle jigolo ilişkilerine cesur bayanlar yönelirler, yalnız bayanların için zaten çok cesur olmaları gerekmez, onların hayatlarında hesap verecekleri ya da çekinecekleri bir kimseleri olmadığı için daha rahat hareket edebilirler. Evli ya da bir ilişkisi olan bayanlar için bu ilişkiler daha risklidir, görüşmeleri evlerinde yapma imkanları daha azdır, ortalık yerde gezip dolaşma eğlenme olanakları daha kısıtlıdır, jigolo ile gizliliği korumak için daha tenha ortamlarda ve otellerde görüşmek zorunda kalırlar ve görüşme sürelerini daha kısa ve genellikle gündüz yapmak zorunda olurlar. Yalnız yaşayan ve jigolo arayan bayanlar evli olanlara göre daha şanslılar, istedikleri kadar süre jigololarla takılabilirler, her yerde eğlenebilirler ve her yerde ilişkiye girebilirler. Seks ilişkilerinde süre uzadıkça bayanlar daha çok tatmin olurlar, süre kısıtlı olduğunda ise baskı meydana gelir ve orgazm olmak zorlaşmaya başlar ve ilişkiden gereken tatmin alınmaz, bu nedenle gizliliğe ne kadar önem verseniz de jigololarla randevu sürenizi uzun tatmaya çalışın.

Jigolo Şirketleri Arayanlar Sınırsız Olun Her Zevke Ulaşın

Sekste cesur olmak çok şey değiştirir, ne kadar cesur ve gözü kara olursanız daha çok tatmin olduğunuz bir cinsellik gerçekleştirirsiniz. Yalnız cinsel ilişkilerde tek bir kişinin cesur olması size bu tatmini veremez, iki tarafta istekli, yeniliklere açık, meraklı ve cesur olmalı. Bu uyum yakalandığı zaman seks hayatı harika yaşanmaya başlar ve hiç yaşanmaya seks heyecanları yaşanmaya başlar. Normal bir ilişki sırasında bu partnerle denk gelmek veya uyum sağlamak çok zor bir ihtimaldir. Genellikle çiftlerden biri daha dar görüşlü olur ve yeniliklere açık olmadığı için sıradan pozisyonlarla yetinmeye çalışarak sizi de mutsuz eder, kendini de. Böyle kişilerin fikirlerini değiştirmek çok zordur. Aklınızda farklı bir şekilde çözüm bulmak varsa, bir jigoloyla görüşmeye başlayabilirsiniz. Jigolo arayanlar sınırsız olun her zevke ulaşın.

Jigolo ilişkinizi yaşamaya akşam saatlerinde de, gündüz saatlerinde de aşamaya başlayabilirsiniz. Bu ilişkiler için uygulanan bir saat kısıtlaması bulunmamaktadır. Seksin saati olmaz, canınız çektiyse, bulunduğunuz durum seks için müsaitse, içinizde ateşi hiç dizginlemeye çalışmayın jigolo şirketleri 24 saat size jigolo gönderebilir, derhal bir erkeği ilanlardan beğenin ve yanınıza getirtin. Ateşinizi dizginlemek yerine içinizdeki vahşi kadını ortaya çıkararak saatlerce seks yapmaya başlayın orgazmlarınızı çığlık atarak özgürce yaşayın. Kaliteli bir yaşamda her şey seks demek değildir, bazen diğer olayları da dört dörtlük yaşamak isteriz. Bazen kaliteli bir restoranda kibar bir erkekle yenecek akşam yemeğine ya da iyi bir kulüpte canınızı sıkmayacak bir erkekle eğlenmek gibi olayları da bazen mükemmel şekilde yaşamak isteriz.

Bu olayla lüks gibi görünse de aslında her insanın ihtiyaç duyduğu sosyal aktivitelerdir, bu ortamlara girmek kişileri psikolojik olarak motive eder ve mutlu olmalarını sağlar. Bir akşamüzeri jigolo ajansı kataloğunu kurcalamaya başlayın ve bu ortamlarda size eşlik edecek yanınıza yakışacak bir erkek beğenin. Onunla seçtiğiniz restoranda buluşun, öncelikle biraz yiyin için, sohbetinizi edin. Ardından eğlenmek istediğiniz mekana geçin ve doyasıya eğlenin, o gece yapmak istediğiniz hiçbir olayı içinizde tutmayın, bu gece sizin geceniz dilediğiniz gibi eğlenin, gecenin tadını çıkarın. Sosyal aktiviteleri tamamladıktan sonra artık cinsellik kısmını yaşamaya başlayabilirsiniz, zihniniz gayet güzel rahatladı ve sıra bedeninizin rahatlamasında, jigolonuzla uygun gördüğünüz adrese geçin ve şehvetle üzerine atlayarak sekse başlayın. Siz ilk adımı atın jigolonuz size koşarak atlayacaktır.

İri Yarı Yakışıklı Jigololarla Her Zaman Doyumsuz Orgazmlar Yaşarsınız

Çalıştığımız ortamlardaki, mahallemizdeki ya da herhangi bir mağazanın önünden geçerken gördüğünüz hiç tanımadığınız bir erkek size çok çekici gelebilir. Hatta bu erkek sizin o kadar çok dikkatinizi çekmiştir ki; bir şekilde onunla tanışmak istersiniz ve zemini hazırlayıp tanışma fırsatı yaratırsınız ve ilişki yaşamaya başlarsınız. Görünüşüyle sizi çok etkileyen bu erkekten beklentilerin ister istemez çok yüksek olacaktır ama ilişkinizin boyutu arttığında ve seks ilişkisi yaşanmaya başladığından her şey bir hayal kırıklığı olabilir. Görünüş ve çekicilik seksi güzel yapmaz. Seksi öncelikle istek ve deneyimler güzel hale getirir. Kaliteli orgazma hasret bayanlar İri yarı yakışıklı jigololarla her zaman doyumsuz orgazmlar yaşarsınız. Jigolo olmak için yetenek gerekir, bu erkeklerde sizi mutlu edecek sayısız yetenek mevcut.

Jigolo olmak istiyorum sözünü söyleyen her erkek jigolo olmayı başaramaz, gerekli olan şartları taşıyan kişiler ancak bu mesleği başarabilirler ve size layıkıyla hizmet verirler. Bir jigolonun farklı bir karizması olmalı ki; bayanlar onu normal erkeklerden daha çok arzulasınlar ve arasınlar. Karizmanın dışında, belirli bir genel kültüre, kibarlığa ve seks bilgisine de ihtiyacı vardır. Kısacası, normal bir erkeğin sahip olmadığı ama kadınların ısrarla görmek istedikleri her özelliği jigololar taşımak zorundadır. Ancak bu özelliklere sahip olmayı başaran bir erkek ben artık jigolo hizmetlerinden mükemmel hizmeti verebilirim diyebilir.

Bayanlarda kaçamaklarında artık huzurla bu jigololardan birini arayabilirler ve hiç kimseye bir şey belli etmeden, gizli kapaklı şekilden hazırlanarak evinden çıkar, eğlenecekse önce karizmatik partneriyle eğlence mekanlarına gider daha sonrada bir otelde, jigolonun evinde ya da bayanın kendi dairesi müsaitse orada keyifle görüşmeyi sürdürmeye devam eder. Bu randevu ne kadar uzun sürse de saatler su gibi akıp geçecektir, hiç sıkılmadan, usanmadan sadece tatmin olarak ve her heyecanı yaşayarak mükemmel bir gün geçirdikten sonra artık huzurla jigolonuza sarılarak uykuya dalabilirsiniz. Bazı bayanlar ise jigolo ne demek? Normal erkek mi kalmadı piyasada diyerek bu zevklerden habersiz, zevksiz gecelerde tatmin olmaya devam etmeye mahkumdurlar.

Jigolo siteleri kapasitesi dahilinde birçok seçeneği size sunmaya çalışır, bu ilanlardaki kişilerin bazıları siteye yeni gelmiş kişilerdir ve daha kendilerini ispatlamış sayılmazlar. Yeni bir jigolonun randevusuna gidecekseniz birçok yönden dikkatli olmanızda fayda vardır. Ücretli ilişkilerinizde size güven vermeyen jigololardan uzak durun, bilhassa sizden banka hesaplarına para yatırmanızı isteyen erkeklerden uzak durun. Sitemizdeki jigolo profillerinde size bu teklifte bulunan bir jigolo çıkarsa bize bu durumu lütfen bildirin. Sitemizde bu konuda çok hassasız, sitemizdeki her jigoloyu güvenle arayabileceğiniz ve gizliliğinize dikkat eden erkeklerle doldurmaya kararlıyız. Ancak güvenilir jigololarla uzun soluklu, kaliteli görüşmeler yaşayarak farklı hazlara ve doyuma ulaşabilirsiniz.

Yabancı Jigololar Türk Erkeğini Aratmazlar

Ülkemize turist olarak gelen ve daha sonra burada yaşamaya karar veren sayısız yabancı uyruklu insan var. Bu kişilerden bazıları ülkemizde geçimlerini sağlamak için seks hizmetinde çalışmaya başlarlar. Çoğunlukla yabancı bayanların tercih ettiği seks sektöründe az sayıda da yabancı erkek seks hizmeti veriyor. Bu erkekler arasında Rus, Afrikalı veya bir Amerikalı bulmanız oldukça kolaydır. Yabancı hayranlığınız varsa ya da yabancı erkekler nasıl sevişirler, sünnetsiz bir penis zevk verir mi? gibi sorularınıza isterseniz bu erkeklerle yatarak kendiniz yanıt bulabilirsiniz. Yabancı erkeklerle ilişkilerde yabancı dil genellikle problem olmaz. Bu kişiler bir süredir ülkemizde yaşadıkları için bir miktar, en azından dertlerini anlatacak kadar dilimizi konuşabiliyorlar. Merak etmeyin Yabancı Jigololar Türk erkeğini aratmazlar.

Evde yalnız olduğunuzda kendinizi tatmin edeceğinizde ya da sevgilinizle biraz daha fantezi dolu bir cinsellik yaşamak istediğinizde değişiklik olsun diye bazen jigolo porno açar ve izlersiniz. Bu filmlerde bazen zenciler ve zencilerin heybetli yaraklarını görürsünüz. O sırada aklınızdan hemen ben bu kocaman şeyi içime alabilir miyim? Acaba ne kadarı içime girer? Diye düşünmeye başlarsınız. Artık bunları düşünmek ve merak etmek zorunda değilsiniz Zenci jigolo arayarak kendiniz heybetli penisini ne kadar alabildiğinize bakabilirsiniz. Size sayısız seçenek sunuyoruz, zevkler ve renkler tartışılmaz, cinsellikte isteklerin sonu gelmez. Zevkiniz ne olursa, istekleriniz ne olur olsun aradığınıza sitemizde kavuşacaksınız. Sitemiz 24 saat emrinizdedir ve sizi en iyi jigololarla görüştürür.

Yabancı hayranı olmak suç değildir, bu da bir tercihtir, siz eğer ben Türk erkeklerinden bıktım, birazda yabancıların tadına bakayım derseniz, size uygun çok sayıda yabancı erkekle de ilişki kurabilirsiniz. Ülkemiz farklı ülkelerden gelip çalışan kişiler için bir cennettir, Asya’dan, Avrupa’dan Afrika’dan, kısaca dünyanın her tarafından ülkemize gelen ve çalışan çok fazla insan var. Jigolo ajansları yerli jigololara yer verdikleri gibi aynı şartlarda yabancı jigolo adaylarına da yer ayırırlar. Her erkek size bambaşka heyecanlar yaşatır, profesyonel seks erkekleri Matruşka bebekler gibidirler, içlerini açtıkça çok hoşlanacağınız farklı bir şeyle karşılaşırsınız. Tam bitti daha fazla bana heyecan yaşatamaz dediğinizde, jigolonuz sizi yine şaşırtmayı başarır. Ondan sıkıldığınızda ve farklı bir erkeğe koştuğunuzda, o erkekle de bu sefer çok daha farklı heyecanları deneyimlemeye başlarsınız. erkeklerin profesyonel olanları kadınlara en güzel şeyleri yaşatırlar, bu profesyonelleri günlük yaşantınızda hayatınıza soktuğunuz erkeklere benzetmeyin, aralarında dağlar kadar fark vardır.

Yabancı Jigolo Şirketleri Türkçe Bilmiyorsa Nasıl Davranmalısınız

Ne kadar yabancı seks partnerleri Türkçe biliyorlar diye düşünsek te, diyelim ki; çok hoşlandığınız bir yabancı ücretli seks işçisi ile denk geldiniz ama bu vatandaş tek kelime bilmiyor, o zaman ne yaparsınız? Yabancı jigolo Türkçe bilmiyorsa nasıl davranmalısınız, en çok merak edilen soru bu değil mi? Karizmasıyla heyecanlandıran bir erkeği gecenize konuk ettiniz ve bir bakıyorsunuz sadece on beş, yirmi kelime Türkçe konuşan bir erkekle baş başa kalmışsınız. Yemek yerken ya da eğlenmeye çalışırken sohbet etmeye çalışıyorsunuz ama sizi hiç anlamıyor ya da o size bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama o da bu konuda çok başarılı olamıyor. İçinizden eyvah bu gece gerçekten yandım diyorsunuz. Hiç telaş etmeyin, sakinleşin, sizi yakacak bir durum yok.

Yabancı jigolonuz tek kelime sohbet edemiyorsa ne yapacağınızı hemen size iki cümle ile açıklayalım. Aksilik olacaksa buna benzer bir durumu çok nadiren de olsa yaşama ihtimaliniz olabilir diye düşünelim. Adam ilkemize yeni gelmiştir, jigolo olmak istemiştir ve yaptığı görüşmelerin ilk olanlarından birine siz denk gelmiş olabilirsiniz. Bu durumda sinir stres yapmadan isterseniz doğruca otelinize gidersiniz sadece vücut dilinizi kullanarak çok güzel anlaşmaya başlar ve sabah oluncaya dek sevişirsiniz. Dünyadaki tek ortak dil vücut dilidir. Bu dili kullanmaya başladığınızda hiçbir sorun kalmadığını kelimelerle anlaşmasanız bile harika bir iletişim kurduğunuzu görerek şaşırabilirsiniz. Hatta bu ilkemize misafir gelen erkeğe birkaç kelimede siz öğretirsiniz.

Jigolo arayan bayanlar zaten sohbet etmek için mi erkek arıyorsunuz, asıl amacınız sizi tatmin edecek bir erkeğe ulaşmanız değil mi? o zaman erkek Türkçe biliyormuş, bilmiyormuş düşünmeyin yabancı erkek arıyorsanız en çıkarsa bahtıma deyin ve keyfinize bakın. İşte size harika fırsatlar, sitemizde yabancı ve Türk sayısız jigolo var. Dil sorunu karşınıza çıktıysa sohbet etmeye çalışmayın, eğleneceğiz diye uğraşmayın, doğrudan yatak faslına geçin olsun bitsin, bu gecede seksle tatmin olun. Diğer açıdan ihtiyacınız olan tatmin olaylarını da bizim yerli delikanlılarla yaşarsınız. Jigololar sizi her seferinde her şeye doyuracaklar diyoruz ama siz yabancıların da bir tadına bakıyım dediğinizde şartlar değişiyor. İthal malın nasıl çıkacağı belli olmaz, iyi de çıkabilir, kötü de, artık bu biraz sizin şansınıza kalmış.

Jigolo Arayanlar Cesur Olsanız Bile Kaçamaklarınızda Dikkati Elden Bırakmayın

Seks sektöründe bazı aracı kişiler vardır, kimi seks işçileri müşterileriyle kendileri iletişim kurmak yerine bu kişilerle çalışarak, onlara belirli bir komisyon öderler ve daha çok kişiye ulaşmak isterler. Arada bir aracı olduğu zaman seks hizmeti alacağınız kişi ile birebir kontak kurmadığınız için bazı sorunlar yaşamanız ihtimal dahilindedir. Bazı seks işçileri de bu aracılara daha çok müşteriye ulaşmak için değil, güvenlik sağlamaları için ihtiyaç duyarlar. Bu kişilere günümüzde menajer ismi veriliyor. Kaçamak ilişkilerde dikkatli olmadığınızda tehlikeli durumlara düşebilirsiniz. Bu tehlikeli durumlar öncelikle sağlık konularıyla karşınıza çıkabilir ya da gizlilikle ilgili problemler yaşayabilirsiniz veya mali açıdan problemler yaşayabilirsiniz. Jigolo arayanlar cesur olsanız bile kaçamaklarınızda dikkati elden bırakmayın.

Cinsel hastalıklara karşı kendinizi korumak için partnerinizi iyice tanıyıncaya kadar korunmalı seks yapmaya gayret edin. Belki siz et ete değsin istiyor olabilirsiniz ama bir hastalık kaptığınızda uğraşacak olanda siz olacaksınız. Seks işçileri yalnız olan ve erkeklerle ilişkilerinde yakınlaşmak problemi yaşayan veya seks hayatları istedikleri şekilde yürümeyen bayanlar için cankurtarandır. Mesleğinde kendini ispatlamış bir jigolo ile problemleri minimuma indirerek güvenle kaçamaklar yapabilirsiniz. Profesyonel jigololar sağlık konularında oldukça titiz davranırlar, çok daha bilinçli olurlar, müşterileri ile sorunlar yaşamamak için çok daha net anlaşmalar yaparlar, hizmetlerini de mükemmel verirler. Sizde görüşmenizde minimum sorunlarla karşılaşarak maksimum zevkler alırsınız.

Nadir Görebileceğiniz Seks Pozisyonlarını Jigololarla Yaşayın

Seks hayatlarında tekdüze yaşamaktan sıkılanlar daha heyecanlı pozisyonların hayalini kurarlar. Bazen jigolo porno izleyerek farklı pozisyonlar hakkında kendilerini geliştirmek isterler ve bu gördüklerini ilişki halinde oldukları kişilerle yaşamanın hayalini kurmaya başlarlar. Kadın ve erkek bu uğraşı birlikte verdiklerinde ve istekli olduklarında seks hayatı bir nebzede olsa hareketlenir ve renklenmeye başlar ama çaba tek taraflı olduğu zaman izlenenler sadece hayalleri süslemeye yarar. Elinizin altında size bu renkli seks hayatını verecek bir erkek yoksa nadir görebileceğiniz seks pozisyonlarını jigololarla yaşayın. En azından bu pozisyonları deneyimlerken acemice hareketlerle karşılaşmadan her pozisyonu hakkıyla yaşar ve maksimum zevk alırsınız.

Cinsel ilişkilerde elbette pozisyon zenginliği önemlidir ama asıl önem verilmesi gereken ön hazırlıktır, ön hazırlığı ise kaliteli ön sevişme ile yaparsınız. Ön sevişme yapılmadan doğrudan pozisyonlara geçerseniz cinsel ilişki zevk vermeyecek kadar kalitesiz yaşanır ve orgazm yaşama şansınızı sıfıra indirirsiniz, sadece erkeği boşaltıp rahatlatmış olursunuz. Jigolo ilanları ön sevişmede harikalar yaratan erkeklerle doludur. Buradaki erkekler saatlerce sizinle ön sevişme yapabilirler. Tüm vücudunuzu yalayabilirler, vajinanızla oynarlar, öpüşürler koklaşırlar ve sizi sevişmeleriyle sik beni artık dedirtecek konuma getirirler. Ön sevişmenin de amacı budur, çiftin sevişme sırasında iyice uyarılarak, daha çok haz duyması sağlanır, kaliteli bir ön sevişme sırasında erkekte, bayanda artık her dokunuştan daha çok tahrik olur ve haz alır, bundan sonra yapılacak pozisyonlarda ise hissedilen hazlar zirveye çıkar.

Eminiz normal yaşantınızda kaliteli bir ön sevişme yaşamayı çok özlediniz, tüm cinsel yaşamınız beş on dakikalık bir öpüşüp sevişme ve üç dakikalık bir cinsel birleşmeden ibaret sürüp gidiyor. Sizde her gece binlerce bayanın yaşadığı gibi ilk postanızda en azından bir saatlik bir ilişki yaşamak istemez misiniz? Sabaha kadar saatler süren cinsel birleşmelerle zevk sarhoşluğunu tatmak hoş olmaz mı? Jigolo siteleri size bu hazzı yaşatacak erkeklerle dolup taşıyor. Cesaretinizi toplarsanız ve sitemizdeki ilanlara bakarsanız arzuladığınız seksi yaşayacağınız erkekle bu gece tanışabilirsiniz. Seksin kalitesini hiç tatmamış olabilirsiniz ama bu hiç tatmayacağınız anlamına gelmez, küçücük bir adım atarsanız, en kaliteli ilişkileri sizde hemcinsleriniz gibi dilediğiniz an yaşamaya başlayabilirsiniz.

Muhteşem Sevişmeler Yakışıklı Erkekler Ateşli Kadınlar Ve Bitmeyen Orgazmlar   

Seksin mükemmelliğini kişisel istekleriniz ve partner tercihleriniz belirler. Aslında seksi kuralsız yaşamanız daha doğrudur. İlişkinizde önünüze sınırları ne kadar az koyarsanız, ilişkiniz o kadar renklenir ve sürekli artan zevklerle karşılaşmaya başlarsınız. Muhteşem sevişmeler, yakışıklı erkekler, ateşli kadınlar ve bitmeyen orgazmlar cinselliği tarif eden kelimeler gibidirler, bu kelimelerin bir anlam taşımaya başlamaları için sınırların kalkması ve iki tarafında cesur davranmaya başlaması gerekir. Jigolo olmak isteyen erkeklerinde hayallerindeki ilişki budur, karşılarında cesur bir kadın görerek kadının onlardan her şeyi yapmasını istemesidir. Jigololar sınırsız kadınları gördüklerinde sekste gerçekten çığır açacak anlar yaşatmaya başlarlar.

Sınırlar kalktığı için sevişmelerinde de, pozisyonlarda da önlerinde sayısız muamele seçeneği açılmış olur. Acaba rahatsız olur musunuz diye düşünmeden en zevk alacağınız muameleleri yapmaya başlarlar, sizi resmen hizmetleriyle inletmeye başlarlar. Cinsel birleşmede tüm deliklerinizi sırayla birbirinden güzel pozisyonda doldururlar ve normalde rüyanızda bile tatmadığınız kalitede bir ilişki tattırırlar. Bu tadı aldığınızda sizin için artık sıradan seks ilişkilerinin sonu gelmiş olur, bundan sonraki seks yaşamınızda her zaman bu tatları almak isteyeceksiniz ve ilişkilerinizde bağlantıya geçtiğiniz her erkekten sınırsız olmasını isteyeceksiniz. Sizi tatmin etmeyen erkeklerle artık hiç boşa zaman geçirmeyeceksiniz ve size istediğinizi veren erkekleri arayacaksınız. Bu erkeği bulamasanız bile jigolo şirketleri ile bu erkeklerin her zaman elinizin altında olduğunu zaten biliyorsunuz.

Doyuma Ulaştıran Jigolo İlanları Sizi Tatmin Edecek

Vasat ilişkiler nedeniyle bazen o kadar azarsınız ki erotik bir resim bile ıslanmanıza neden olmaya başlar. Artık dayanamıyorum dediğiniz noktada çılgınca erkek aramaya başlarsınız ya da kaliteli orgazmlara ulaşmak için bir jigolo aramaya niyetlenirsiniz ve sitemizi ziyaret edersiniz, sitemizde ilanları okumaya başladığınızda azgınlığınız yazılanlar ve yakışıklı erkeklerin fotoğrafları nedeniyle daha da tavan yapar ve kendinizden geçerek elinizi vajinanıza götürerek anlık bir rahatlama yaşarsınız. Doyuma ulaştıran jigolo ilanları sizi tatmin edecek ama sadece çok kısa süreliğine asıl doyumu bir jigolonun kendisiyle yaşarsınız ve gerçek doyuma onun kollarında ulaşırsınız. Jigolonuzla yaşadığınız ilişki o kadar muhteşem gerçekleşir ki; artık günlerce azgınlık hissetmezsiniz.

Bu randevular bedava yaşanmadığı için aklınıza estikçe yaşamanız olur ama kendinize belirli tarihler belirlersiniz ve bu tarihlerde kendinizi hoşlandığınız jigolo ile şımartabilirsiniz. Kendinizi şımartmanız çok önemlidir, arada bir kendinize bu şekilde kıyak geçerseniz, her açıdan moral depolamış olursunuz ve kendinizi sevdiğinizi gösterirsiniz. Jigololar mesleğe ilk başlayacaklarında akıllarında jigolo olmanın cezası ne kadar diye düşünürler, bayanlarında aklında bir jigolo ile yakalanırsam suç işlemiş olur muyum sorusu vardır. İki taraf içinde bir sorun olmadığını bilmelisiniz. Ülkemizde ücretli seks hizmeti almanın da, vermenin de bir cezası yoktur. Bu konuda içiniz rahat olabilir ve dilediğiniz her yerde, dilediğiniz jigolo ile ilişkiye girebilirsiniz.

Jigololara nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için izleyebileceğiniz sayısız yöntem var, öncelikle twitter jigolo ilanlarına bakabilirsiniz, bu ilanlara güvenmiyorsanız jigolo sitelerine ya da jigolo ajanslarına yönelebilirsiniz. Bir ajansla ya da siteyle jigololara ulaşmak daha garantili yöntemlerdir. En azından bu ortamlarda, jigoloların güvenilir olmadıklarında anında önlem alındığını ve bu ortamlardan atıldıklarını bilirsiniz ve daha huzurla aramalar yaparsınız. Sosyal medyadan araştırma yapmak her zaman için risktir, siz kendinizi sağlama alın ve tüm aramalarınızı emin olduğunuz siteden yapmaya çalışın. Profesyonel jigololarda kendilerini zaten bu tür ortamlarda tanıtırlar, sosyal medyayı sadece takipçi kasmak için kullanırlar, asıl bağlantılar her zaman sitelerde gerçekleşir.

Kaliteli Kaçamakları Profesyonel Jigololarla Yaşamanız Garanti

Bayanlar ilişkilerinde akıllarında belirledikleri erkek tipinin çok dışına çıkmak istemezler ve bazen sadece hoşlandıkları görüntüye sahip diye yeni bir jigoloyla randevulaşmayı göze alabilirler. Jigolo olmak istiyorum diyen bir erkeğin ilk randevusuna siz girmiş olabilirsiniz ve bu hayalleriniz açısından bir yıkımda olabilir, tesadüfen bu erkek inanılmaz azgın çıkar ve sizi becerirken zevkten delirtebilir de. Amaç cinsel açlığı bastırmak olduğunda göz zevkinden önce deneyime dikkat etmek daha doğru olacaktır, kaliteli kaçamakları profesyonel jigololarla yaşamanız garanti olur. Bu ilişkide hiçbir şey tesadüfen yaşanmaz. Profesyonel jigololar sizi her görüşmelerinde zevkten delirtmeyi başaran erkeklerdir. Bir aceminin insafında ümitle bir ilişkiye girmektense, bir profesyonelle beklentilerinizi en üst düzeyde tutarak bir ilişkiye girmek daha iyi olmaz mı?

Acemilerden zevk alıyorsanız o zaman başka tabi ama siz yine de arada bir de olsa, bir profesyonelle seks ilişkisi yaşamaya gayret edin en azından kaliteli cinsellik nedir unutmamış olursunuz. Deneyimli aynı zamanda yetenekli bir jigolo istediğiniz görsel standartları taşımasa bile doyum açısından size her beklentinizi verecektir. Edindikleri deneyimler bu erkekleri sekste on numara erkek haline getirir. Ayrıca sosyal ortamlarda yanınızda mükemmel kavalye olurlar, girdiğiniz bütün ortamlarda sizi şımartırlar, sohbet etmeyi, size nazik davranmayı ve şımartmayı çok iyi başarırlar. Tam ideal erkek olurlar. Acemiler bunlardan yoksun hizmetler verirler ve zamanla bu deneyimlere ulaşırlar. Jigolo başvuru yapan her erkek sizin beklentinizi karşılayamaz, yenilerle ilişkiler her zaman kumardır, kazanırsınız da, kaybedersiniz de. Bu riski göze alıyorsanız, şimdiden size iyi şanslar diliyoruz.

İmkansız İsteklerinizi Bile Karşılayan Profesyonel Jigololar

Bazı bayanların cinsellikten beklentisi, hayallerindekinden bile daha yüksektir, bu bayanların fantezileri, normal bir anal seksten veya orgazm yaşayıp rahatlamaktan ibaret değildir. Bu bayanlar cinsellikte çok daha çılgın şeyler yaşamanın hayalini kurarlar. Birçok kişide bu duygular mevcuttur ama çoğu insan bu duyguyu ortaya çıkarmaya cesaret edemezler, hatta böyle konular konuşulmaya başlandığında, çok istemelerine rağmen bu gibi ilişkileri sapkınlık ya da sapıklık olarak nitelendirirler. Aslında kendileri de bu ilişkileri yaşamak için yanıp tutuşuyorlardır ama yaşayacak cesaretleri olmadığı için çamur atarak nefislerini köreltmeye çalışırlar. Bir kısım kadın ise jigololar ile görüşmeye başlayarak bu isteklerini gerçekleştirmeye başlarlar. İmkansız isteklerinizi bile karşılayan profesyonel jigololar jigolo arayanlar için bulunmaz fırsattırlar.

Sınırları zorlayan ve acının yanında müthiş zevklerde veren BDSM ilişkiler, sadece cesur bayanların ve beylerin yaşayabileceği ilişkilerdir. Bazı kadınlar, sekste sertlikten hoşlanırlar, yatağa bağlanarak işkence görmek ve zorla ilişki yaşamak isterler, yatağa bağlanıp kırbaçlanmak, göğüslerin ve vajinanın vakumla patlayacak derecede vakumlanması farklı hazlar yaşatır. İmkansız isteklerinizi karşılamak isterken dikkatli olmalısınız, bu ilişkilerin risklerini bilerek her zaman profesyonellerden yardım almalısınız. Jigolo ilanları size her zaman bu ilişkileri vermez, sadece belli başlı jigololar bu konuda deneyimlidir ve bunu hususi olarak ilanlarında belirtirler. Özel istekler içeren ilişkilere girecekseniz, mutlaka ilanlardaki detaylara dikkat edin ve her zaman işi bilen uzmanlarla görüşmeye çalışın, eğer aradığınız kişi o gün için uygun değilse acele etmeyin uygun günü bekleyerek kendinizi güvene alın.

Belki bu ilişkiler çok riskli ilişkiler olabilir ama yaşayanlara göreyse bu ilişkiler çok zevklidir ve başka türlü tatmin olamadıklarını söylerler. Muhakkak deneyim gerektiren bir ilişki çeşidinden bahsediyoruz, bu ilişkide ne olacak ki, dememelisiniz. Deneyimli jigololarla bu arzularınızı içinizde tutmak zorunda kalmayacaksınız. Tüm hayallerinizi artık yaşamak istediğiniz heyecanla ve sertlikte kusursuz şekilde uzmanlar eşliğinde yaşayacaksınız. Jigolo ajans çalışanları ilanlarında BDSM ilişki için gereken malzemelerden nelere sahip olduklarını da ilanlarında açıkça belirtirler, sizde ilanlara bakarak, bu erkeğin isteklerinizi karşılayabilecek kapasitede olup olmadığını anlayabilirsiniz ya da doğrudan istediğiniz BDSM çeşidini karşılıklı konuşabilirsiniz.

Son sınırda ilişkilerle yaşanmayan heyecan bırakmayacağım diyorsanız, ancak bu çılgın randevulara girip çıktıktan sonra artık gerçekleştirmediğim bir fantezi, tatmadığım heyecan kalmadı demeye başlayabilirsiniz. Seksi vazgeçilmez hale getiren jigololarla yaşanan çılgın gecelerde hem acıdan, hem zevkten çığlıklar atarak orgazmlar yaşayacaksınız. BDSM merakınızı deneyimli jigolo şirketi jigololarıyla gidereceksin, acıya da, orgazma da doyarsınız. Bu özel ilişki çeşidini sadece BDSM jigoloların kendi evlerinde hazırladıkları özel zevk odalarda yaşayabilirsiniz. Zevk odasında bulunan zevk salıncağı, seks oyuncakları ve kostümler sayesinde her heyecanı yaşayabilirsiniz ve yaşanan acılara rağmen güvende olursunuz.

Yurt Dışından Geliyorsanız Jigolo Siteleri Yalnızlığınızı Bitirebilir

Yurt dışındaki yorucu yaşantıdan senede bir ay izne çıkarak kurtuluyorsunuz ve bu bir ay boyunca yaşayabildiğiniz tüm heyecanlı olayları yaşamaya çalışıyorsunuz. Bir ay uzun gibi görünse de aslında çok kısa bir zaman göz açıp kapayana kadar geçip gidiyor ve keşke şuna da zaman ayırsaydım dediğiniz bir sürü olay geride kalıyor. Eğer yalnız tatile çıkıyorsanız ve biraz heyecan arıyorsanız, yurt dışından geliyorsanız jigolo siteleri yalnızlığınızı bitirebilir. Tatilinizi geçireceğiniz bir ay boyunca size bir jigolo eşlik edebilir ve hayatınızın en harika tatilini geçirmenizde yardım edebilir. Siz bilmediğiniz bir belde de tatil yapmaya geliyorsunuz ve zaten bu bölgeyi öğrenene kadar belirli bir süre geçiyor, oysa bir jigolo rehberliğinde hiç vakit kaybetmeden tatilin tadını çıkarmaya başlıyorsunuz.

Jigololar sisinle tatil yaparlarken, bulunduğunuz bölgedeki en eğlenceli mekanları bilirler, bu bölgede insanlar geceleri nerelerde daha kaliteli takılırlar, nerede sakin bir şekilde kafalarını dinlerler, her şey hakkında bilgi sahibidirler. Bu yüzden tatilinizde siz sadece bugün bana şunu yaşat deyin, gerisini jigolonuza bırakın, jigolonuz size güzelden de öte zaman geçirtecektir. Tatil gezmek, tozmak ve eğlenmek anlamına geliyor ama birde bunun gecesi var. Gece olduğunda ve diskoda eğlendikten sonra otel odasında yanınızda heykel mükemmelliğinde bir erkek varken miskin miskin uyuklayacak mısınız? Elbette uyumayacaksınız, onunla muhteşem ilişkiler yaşayacaksınız ve tatiliniz bittiğinde en harika tatilinizi bitirmiş olacaksınız ve jigolo ajansları ile bu erkeği bulduğunuza çok memnun olacaksınız.

Çılgın Jigololarla Yaşananlarla Geceniz Bitmesin İstersiniz  

Jigololarla ilişkilere başlayan bayanlar çoğunlukla yaşayamadıklarını yaşamak için bu tercihte bulunurlar. Bazen bayanlar biraz monotonluktan sıyrılmak için, bazen yalnızlıktan yoruldukları için, bazen de heyecan aradıkları için bir jigolo ile görüşmeye başlayabilirler. İlk görüşmeler yaşanacağında bayanların bu ilişkilerden beklentileri öyle çok yüksek olmaz, sonuçta karşılarındaki yine bir erkektir ve erkeklerin kadınlara nasıl davrandıkları ortadadır. Bu düşüncelerle bir kadın ilk jigolo deneyimini yaşamaya gider ve çılgın jigololarla yaşananlarla geceniz bitmesin istersiniz. Jigololar sadece dış görünüşleriyle normal bir erkeğe benzeyebilir ama yetenekleriyle mükemmel erkektirler, her kadına eksik hissettikleri duyguları yaşatırlar.

Çılgın jigololar size o kadar tutkulu hizmet etmeye başlarlar ki; sizi öyle bir azdırırlar ki; ilişki devam ettikçe daha fazla heyecana kapılmak istersiniz ve sınırlarınızı bile kaldırırsınız. Jigolo siz sınırlarınızı kaldırdığınızda daha da çılgınlaşır ve sizi artık kucağında zıplatmaya başlar, elleri, dili, penisi tüm vücudunuzda, tüm deliklerinizde dolaşmaya başlar. Tüm bunlar yaşanırken, böyle bir ilişkiyi hiç yaşamadığınızı düşünmeye başlarsınız ve bu düşüncelerle çığlılar içinde hiç durmadan orgazmlar yaşarsınız. Amacınız sabah güneşini görene kadar doya, doya cinsellikle dolu bir akşam geçirmekse çılgın jigolonuz size güneş kucağında zıplatarak gösterecektir. Jigolo başvurusu yaptığında bu çılgınlıkları yaşatmayı hayal eden birçok yeni jigolo sizi bekliyor.

Jigolo Arayanlar Ne Aradıklarını İyi Bilirler

Sitelerde kendilerine partner arayan kişilerin çoğu ilk başlarda acemilik yaşarlar ve birçok hatalı seçim yaparlar. Eğer tercihiniz bir profesyonel jigolo ise bu gecenin kalitesini çok fazla etkileyecek bir durum değildir. Sadece özel isteklerinizin karşılanmasında bazen aradığınıza ulaşamayabilirsiniz. Bunun dışında kalitesiyle hizmetiyle yine mükemmel geceyi geçirebilirsiniz. Zamanla artık bir jigolo nasıl seçilir ve nelere dikkat edilir iyice öğreneceğiniz için sizde uzman bayanlar arasına girersiniz ve istediğiniz geceleri sürekli yaşarsınız. Uzmanlaşan jigolo arayanlar ne aradıklarını iyi bilirler ve kendilerinden emin davranarak jigololarla sohbet ederler. Jigolo görüşmelerinizde bir acemi olduğunuzu belli etmemeye çalışın, fırsatçı bir erkek piyasayı bilmediğiniz için sizin acemiliğinizden yararlanarak olması gerekenden daha yüksek ücret talep edebilir, sizi bazı şeylere mecbur bırakmaya çalışabilir.

Jigolo arayan bayanlar çok kısa zamanda doğru tercihler yapmayı öğrenirler, kadınlar şeytana pabucunu ters giydirirmiş lafı boşuna çıkmamış, bir jigolo sizi bir defa kandırabilir ve sonra sizde ondan zevkle intikam alırsınız. Bayanlar bir erkekten daha açık sözlüdürler, bir erkek kaçamak yaparken ücretli partnerinin birçok hatsına göz yumar ve görmezden gelir ama bir bayan bir erkeğin seksine para ödüyorsa ve o erkek bayandan yararlanmaya çalışıyorsa hayatının hatasını yapar. Bayan bu durumu fark ederse vay o jigolonun haline. Bu durumların oluşmasına çoğu zaman jigololar izin vermezler, profesyonellik çerçevesinde hizmet veren erkekler müşterilerini kandırmak değil sürekli görüşmek isterler.

Jigolo Nedir Kısaca Neler Yaparlar

Seks hayatlarında aradıkları mutluluğa herkes ulaşabilseydi, ücretli seks ilişkileri bu derece hareketli olmazdı, ücretli sekse sadece ilişkisi olmayan kişiler talep gösterirdi. Oysa günümüzde bir birlikteliği olan bayanlar ya da erkek, yalnızlık çekenler, heyecan arayanlar kısacası herkes ücretli ilişkiler yaşamaya çalışıyorlar bunun nedeni çoğu insanın özel hayatında yaşadığı ilişkilerden memnun olmamasıdır. Jigolo nedir kısaca neler yaparlar hiç merak ettiniz mi? Jigololar bayanların hayallerini süsleyen deneyimli seks uzmanlarıdırlar. Hizmetlerini verdiklerinde bu hizmet için sizden bir ödeme alırlar ve mükemmel seksi yaşatırlar. Çoğu insan yaşadıklarından sonra yaptığı bu ödemeyi az bile bulur ve bu ilişkileri devamlı yaşamaya başlar.

Jigololarla neler yapılıyor sorusuna değinirsek, jigoloların asıl hizmet dalı seks hizmeti olmasına rağmen iyi birer kavalyedirler de. Eğlence ortamlarında, yemeklerde ya da toplantılarda bayanlara escort hizmeti de verirler. Hizmetlerinden saatlik yararlanabildiğiniz gibi gecelik, günlük ya da çok daha uzun sürelerle yararlanabilirsiniz, önemli olan bu hizmetlerin karşılığını verebilecek ödeme gücünüzün bulunuyor olmasıdır. Çoğu zaman yakışıklı bir erkekle şakalaşırken sen jigolo ol iyi iş yaparsın diye espriler yapılır ama jigololuk zor bir meslektir, sadece yakışıklı olmak iyi iş yapmaya yeterli değildir. Sahip olunması gereken daha sürüyle özelliğinizin olması gerekiyor. Seks hizmetlerinde sürekli kendini geliştiren bir jigolo, sosyal yönden de kendini geliştirmek zorundadır, giyim kuşam konusunda mükemmel olmalıdır, davranışlarıyla kadınları etkilemelidir.

Jigolo şirketleri bayanla randevusunda bayana baktığında onu arzuladığını göstermeli ama bunu belirli bir seviyede yapmalı, davranışlarıyla kadını şımartmalı, sürekli onunla ilgilenmeli kısacası bir erkeğin normalde bir kadına sadece en özel günlerde davrandığı gibi davranmalı. Bunu içten gelerek yapmayan bir jigolo karşısındaki kadına itici gelecektir. Bu hareketleri jigolo tüm samimiyetiyle yapması gerekir. Kadınlar sahte davranışları anında sezerler ve jigolo ilanları sayesinde bir yeni jigoloya geçmeleri çok uzun sürmez.  Ücretli randevular veren bir erkek bana müşterimi yok diye düşünebilir, o zaman bayanda bana başka jigolo mu yok, para vermiyor muyum, biri gelir biri gider diye düşünebilir.

Jigolo Siteleri İle 365 Gün Mutlu Olursunuz

Az önce erkeklerin kadınlara özel günlerde gösterdikleri ilgiden ve davranış değişliğinden kısaca bahsettik. Normal ilişkilerde erkekler eşlerine çok sıcak yaklaşmazlar, sanki bunu yaparlarsa erkekliklerine bir zarar gelecekmiş gibi davranırlar. Sadece özel günler olduğunda örneğin, evlilik ya da tanışma yıl dönümlerinde, doğum günlerinde ya da sevgililer günü gibi özel günlerde o erkek gider ve yerine eşine aşırı ilgi gösteren, her dediğini yapan, gece çılgınca sevişen bir erkek gelir. O kadın eşinin davranışlarıyla inanılmaz mutlu olur ama ertesi gün erkek yine eski soğuk ve ilgisiz haline döner. Kısaca özetlersen normal hayatında bir yıl boyunca bir kadın ancak üç gün ya da dört gün gerçekten değer gördüğünü hisseder ve şımartılır oysa jigolo siteleri ile 365 gün mutlu olursunuz.

Jigolo seçiminiz sizin her gününüz doğum gününüzmüş ya da sevgililer günüymüş gibi şımartırlar, size ilgi gösterirler ve cinselliği mükemmel yaşatırlar. Jigololar için her gün özel gündür. Jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanları takip ederek her günlerini özel bir güne çevirebilirler. Her gün bir jigolo ilişkisi yaşamak biraz ütopik bir fantezi ama en azından belli aralıklarla bu özel geceleri ya da saatleri yaşayarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bunu yaşamaya ihtiyacınız var. Hayatınız değerli ve kendinizi şımartmak, mutlu olmak sizin hakkınız. Değer gördüğünüzü hissetmek için belki bir miktar para harcayacaksınız ama hissedeceğiniz mutluluk için bu parayı vermeniz gerekiyorsa hiç durmayın hemen bir jigolo arayın. Tek gecelik bir mutluluk sizin bir hafta çok mutlu dolaşmanıza ve dertlerinizi unutmanıza yardımcı olacaktır, pozitif düşüncelerle hayata daha olumlu bakmaya başlarsınız ve yine bunalmaya başladığınızda bir görüşme daha yaparak kendinizi yenileyebilirsiniz.

Jigolo Porno İle Azmaya Hazır Mısınız?

Erkek arkadaşınızla yapamadığınız hangi çılgınlıklar var hiç bunların bir listesini çıkarmayı denediniz mi? büyük ihtimal bunu sadece o an geldiğinde düşünmüş olmalısınız, ilişkinizde sürekli keşke bunu benimle yapsaydı dediğiniz anlar olmuştur, sizden bu anların listesini çıkarmanızı istiyoruz. Listenizi yaptığınızda kaç madde çıktığına iyice bakın. Misal on beş olayı erkek arkadaşınızla yaşayamıyorsanız ve bunları ona söyleyemiyorsanız, hayatta gerçekleşmesini beklediğiniz on beş fanteziniz var demektir. Bu listeyi kaybetmeyin jigololarla bu listedeki her şeyi ve daha fazlasını yaşayabilirsiniz. Sevişirken porno izlemek isteyebilirsiniz ama erkek arkadaşınız porno sevmediği için bu da bir hayal olarak kalacaktır, neden kalsın arayın jigolonuzu ve porno izlemek, izlerken de sevişmek istediğinizi söyleyin. Ne dersiniz bunu biraz sonra yapmaya var mısınız? Jigolo porno ile azmaya hazır mısınız?

Jigololar sizi azdıracak sayısız yöntem bilirler, bu yöntemlerden yararlanarak sizde listenizdeki her fantezinizi zevkle yaşamanın keyfini çıkarmaya başlarsınız. Ücretli ilişkiler yapılması gereken kaçamaklardır. Kendinize değer veriyorsanız, kendinize zaman ayırmalı, kaliteli yaşamalı, kendinizi ödüllendirmeli, ara sıra şımartmalısınız. Bunları size bir jigolo şirketleri yaşatıyorsa da, paraya acımamalı o jigoloyla bunları yaşamalısınız.