jigolo şirketleri 2020

Jigolo şirketleri

Jigolo şirketleri Siteleri En Yakışıklı Erkeklere Ulaştırır

Merhaba bayanlar, kendinizi güven içinde hissedebileceğiniz ve gizlilik içerisinde her türlü fantezilerinizi yaşama imkanı bulabileceğiniz jigolo arama platformuna hoş geldiniz. Jigolo siteleri en yakışıklı erkeklere ulaştırır ve hayallerinizdeki özel geceleri yaşamanızı sağlar. İçinizde yanan ateşin zamanla kendi kendine yok olup gitmesine göz yummayın, ateşinizi canlıyken her heyecanı profesyonel bir seks partneriyle gizlice yaşayabilir ve günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Jigolo sitelerindeki onlarca seçenek size hayatınızın seksini ve eğlencelerini yaşatacaklar. Sadece belirli bir ödeme yaptıktan sonra bu geceleri yaşamaya başlayabilirsiniz. Kaçamak randevularda aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ufak konu var. Bu konulara dikkat ederseniz hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

Jigolo ilanları sizi hedefe yönlendiren birer araçtır. Aklınızda mutlaka bir erkek tipi vardır ve bu erkekle ilişki yaşarsanız daha çok zevk alacağınızı bilirsiniz. İlanlardaki fotoğraflarla bu erkeğe hızlıca ulaşabilirsiniz. İlan açıklamasında ise erkeğinizin diğer özelliklerini öğrenerek gecenizin hazırlığına başlayabilirsiniz. Şimdi dikkatli olmanız gereken konuları açmaya başlayabilirsiniz. Önce sitelerde gerçekleşen ilk adımlardan bahsettik. Bu adımların öncesinde her şey sanal bir ortamda sadece fanteziden ibaretti ama ilk aşamalar atıldıktan sonra sıra telefon görüşmesine geliyor, buradan itibaren artık gerçek olaylar başlıyor. Beğendiğiniz erkeğin sesini az sonra duyacaksınız ve ilk elektriği alacaksınız, her ayrıntıyı biraz şakalaşarak ve sohbetle koşuşacaksınız, ücret meselesini ve buluşma noktasını da belirlediğinizde sorun kalmamış olacak.

Şimdi asıl önemli noktaya geliyoruz, ödemenizi nasıl yapacaksınız? Jigolo eğer size bir banka hesabı verdiyse ve ödemeyi bu hesaba yapmanızı istediyse sakın böyle bir harekette bulunmayın. Ücretli ilişkilerde muhakkak anlaşma yaptığınız kişiyi karşınızda görene kadar herhangi bir yere ödeme yapmayın. Sadece buluşmaya gittiğinizde fotoğrafta gördüğünüz kişi karşınızdaysa, o zaman ödemeyi nakit olarak kişinin kendisine yapın.  Bu şekilde davrandığınızda kendinizi kötü niyetli kişilerden korumaya başlarsınız. Çok sayıda kişi özellikle sosyal medyada hazırladıkları sahte profillerle ve ilanlar düzenleyerek bayanların zaaflarından yararlanmaya çalışırlar. Para konusuna gelene kadar sizinle çok güzel sohbetler ederler, çok sıcak ve samimi görünürler. Buluşma aşamasına gelindiğinde ise hesaba para yatırmanızı isterler, eğer o parayı yatırırsanız bir daha görüştüğünüz insanı karşınızda bulamazsınız. Parayı kapan kötü niyetli şahıs, farklı bir hesapla yeni avların peşine düşmüştür.

Jigolo Şirketleri Arayan Bayanlar Randevularınızı Uzun Tutmaya Çalışın

Kaçamak ilişkiler gün aşırı yapılan eğlenceler değildir. Genellikle de ekonomiye bağlı görüşmelerdir. Ara sıra yapılan bu kaçamaklarda, hızlı bir gece yaşanır. Aynı anda hem eğlenmek, hem gezmek, hem yiyip içmek, hem de sevişmek istersiniz ve hepsini de mükemmel yaşamak istersiniz. Bunun için önce geniş bir zamana ihtiyacınız olacak, jigolo arayan bayanlar randevularınız uzun tutmaya çalışın, ancak uzun randevularla arzuladığınız kaçamağı yaşayabilirsiniz. Kaçamağınız için birkaç saat ayırdığınızda ya eğlenceden, ya başka bir konudan ödün vermeniz gerekir. Bu seferde içinde keşke duygusu yeşermeye başlar. Keşke demeden bir randevu geçirmek istiyorsanız, çokta yakışıklı, profesyonel bir partnerde bulduysanız, girebileceğiniz en uzun randevuya girin ki; doyasıya her zevki yaşamaya başlayın.

Jigolo arayanlar ilk dönemlerinde bu hataları birkaç defa yaparlar ve birkaç saatlik randevularda tüm hazlara ulaşmaya çalışırlar ve hiçbir şeyden doğru düzgün tat alamadan görüşmeyi bitirmek zorunda kalırlar. Bazen burada suçlu jigolo ilan edilir ama asıl suçlu sadece sizin seanslardaki saat seçiminizdir. İki saatlik bir randevuda yapılabilecek tek şey iki posta cinsel ilişki ve biraz sohbettir, daha fazlasının beklentisine girerseniz tatmin olamazsınız. Birkaç denemenin ardından zaten bayanlar, kaçamaklarını yapacaklarında özenle bir program hazırlamaya başlarlar ve uzun saatleri bu görüşmelere ayırırlar.

Acemilik dönemi artık geride kalmıştır ve bayanlar artık deneyimli bir kaçamak uzmanı olarak ilişkilerini yürütmeye başlarlar. Önceden jigolo nedir bilmeyen bayanlar bile birkaç görüşme ile birer jigolo avcısına dönerler, sadece fotoğraflara bakarak bile kişilik analizi yapmaya başlarlar. Her görüşme jigolo açısından nasıl deneyim edindiren bir tecrübeyse, bayanlar içinde her randevu deneyim arttıran bir tecrübedir. Tecrübe çoğaldıkça hatalarda daha az yapılmaya başlar ve doğru seçimlerle mükemmel sonuçlar alınmaya başlar. Kaçamak ilişkilerde hatalardan pişman olmamak gerekiyor çünkü karşınızdaki kişiyi daha önceden hiç tanımıyorsunuz ve herkes anlattığı gibi biri çıkmayabiliyor.

Jigolo Ajansları İle Kaliteli Jigololara Ulaşırsınız

İlanlarda okuduğunuzda, hızlı yükselmek isteyen acemi bir jigolo kendini övmek için bazı yalanlar yazmış olabilir ve bu yazılanlarla sizi kandırmış olabilir. Görüşmenizde beklentinizi karşılamayan bir performansla karşılaşmış ve hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Bu elbette üzücü bir durum ve maddi kaybın dışında, zaman kaybına da yol açan tatsız bir durumdur. Jigolo ajansları ile kaliteli jigololara ulaşırsınız. Jigolo ajanslarındaki ücretli erkekler deneyimlerine göre seviyelere ayrılırlar ve deneyimlerine göre seans ücretleri belirlenir. Görüşeceğiniz partnerin performansının ne olduğunu ve merak ettiğiniz her özelliğini ajansınızdan kolayca öğrenirsiniz ve görüşme başladığında hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Zamanla deneyimleriniz sayesinde sitelerde de artık sizi kandıramazlar. Sürekli jigoloları takip ettiğiniz için hangi jigolonun ne kadar süredir sektörde olduğunu ezberlemeye başlarsınız. Yeni ilanları anında fark edersiniz ve bu ilanlarda yazılan abartılı sözlere gülüp geçersiniz. Jigolo şirketleri ve diğer platformlar jigololardan çok sizin çıkarlarınızı düşünürler. Jigololar gelip geçici kişilerdir ama siz sürekli burada bulunan ve arama yapan sabit kişilersiniz. Bir jigolo mesleğe girdiğinde belki birkaç sene kalır, belki bir ay kalır ve sonra yerine başkası gelir. Bayanlar ise günlerce aylarca değil, yıllar boyunca memnun oldukları sitelerden kendilerine partner armaya devam ederler.

Jigolo Arayan Bayanlar Sahibinden İlanları Arıyorlar

Bazı bayanların gizlilik konusundaki hassasiyeti, seçimlerini sitelerdeki ilanlardan yapmalarını gerektiriyor. Gizliliği daha titizlikle önemseyen jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanları arıyorlar. Bu ilanlarla bayanlar sadece seks hizmetini verecek kişiyle muhatap oluyorlar, bir üçüncü kişi yaşanacak geceden haberdar olmuyor ve bayan kendini daha güvende hissediyor. Jigolo sitelerindeki ilanların neredeyse tamamı sahibinden ilanlardan oluşuyor, bunu ilanlardaki fotoğrafların kalitesinden de anlayabilirsiniz, sahibinden ilanlardaki fotoğrafların çoğunluğu öz çekim olduğu için kalitesi biraz düşük çekimlerdir ve yazıları okuduğunuzda yazım hatalarına ve cümle bozukluklarına rastlarsınız, tüm bunlar ilanların sahibinden olduğunun göstergesidir. Ayrıca sahibinden ilanlardaki yazım şeklinden jigolonun kültürüyle ve karakteriyle de alakalı önemli ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Jigolo ajansı kataloglarında bu duyguyu yakalayamazsınız, genelde fotoğraflar parlak ışık altında profesyonel kişiler tarafında stüdyolarda çekilmiştir. Jigoloların hazırladıkları tanıtım yazıları tekrardan düzenlenip, biraz daha süslenmiş ve hatalardan ayıklanmıştır. Bu yüzden bir ilanı okuduğunuzda o kişinin hakkında gerçek fikirleri elde edebileceğiniz ipuçlarını yakalama şansınız kalmamış oluyor. Birebir ilişkilerde karşınızdaki kişi hakkında çok daha doğru sezgiler oluşur, gecenizin bağlantısını yaparken bile telefonda jigolonuzun kendisiyle muhatap olduğunuz için ses tonundan samimiyeti anlayabilir, alaycı bir kişiliğe mi sahip yoksa efendi bir erkek mi? birçok konuda fikir edinebilirsiniz. Her deneyimle başarılı tercihler yapmaya başladığınız için sonunda neredeyse gözü kapalı tercihlerle mükemmel sonuçlara ulaşmaya başlayacaksınız ama o deneyimi edininceye kadar temkini elden bırakmayın.