Jigolo Olmanın Cezası

Jigolo Olmanın Cezası Var Mıdır?

Erkeklerin seks işçisi olarak çalıştıkları bu meslek grubunda bazı beyler yeterli potansiyele sahip oldukları halde bu korku nedeniyle bu meslekten uzak dururlar. Jigololuk için gereken ilk özellik yeterli seks deneyimine sahip olarak, yüksek performansınızın olmasıdır, ikinci özellikse yakışıklılık ve atletik bir vücuda sahip olmaktır. Bu özellikleri taşıdıkları halde, ceza yeme ve fişlenme korkusuyla erkekler bazen bu adımı atarak zevk gecelerine adım atmaya çekinirler, peki o zaman bu konuya hemen bir açıklık getirelim. Jigolo olmanın cezası var mıdır? Jigolo olmanın hiçbir cezası yoktur. Sadece jigololuk yapan birinin hizmetlerini pazarlayan kişilere ceza yaptırımı uygulanır. Parayla ilişkiye girecek erkeğin hukuksal bir kaygıya kapılmasına neden yoktur, özgürce paralı ilişkilerini sürdürebilir.

Jigolo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mesleğe başlamanın en kolay adımıdır aslında bu adım. Kendinizde yeterli potansiyeli görüyorsanız, belinize güveniyorsanız ve ben bir kadını zevkten delirtirim diyorsanız ve ben kaliteli seksimle para kazanmaya kararlıyım diyorsanız ama jigolo başvurusu nasıl yapılır? Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz, hemen sitemize müracaat edebilirsiniz, öncelikle özelliklerini, yüzünüzü ve vücut yapınızı açıkça bayanlara yansıtacak bir boy fotoğrafınız gerekiyor. Daha sonra kişiliğinizi anlatacağınız, ilişkinizde yaptıklarınızı anlatacağınız bir açıklama hazırlamanız gerekiyor. Sitemize göndereceğiniz fotoğrafın gerçek fotoğraf olması, bayanların size daha fazla ilgi göstermesine yardımcı olacaktır. Yazınızın anlaşılabilir olması gerekiyor, en iyi yaptığınız pozisyonları ve kalitesinden emin olduğunuz muamelelerinizi açıkça yazmalısınız ki; bayanlara daha cazip bir erkek olarak görünmeye başlayabilesiniz.

İlanınız uygun görüldüğünde hemen yayına çıkacaktır ama ilan yayınlanır yayınlanmaz da kadınlar sizin peşinizden koşacaklar diye düşünmeyin. Bayanların öncelikle fotoğrafınızdan size aşina olmaları gerekiyor. Fotoğrafınızı gördükçe size güvenleri artacak ve belki sizi merak etmeye başlayarak kısa bir sohbet için sizi arayacaklar. Bir bayan sizi aradığında onunla kibar konuşmalısınız, bir kadını tavlıyor gibi sıcak yaklaşmalı ve kendinizi sevdirmelisiniz. Kısa sürede sizde bu camiada sevilen bir Jigolo haline geleceksiniz. Asla pes etmeden, öncelikle görüntünüzle, daha sonra kibarlığınız kültürünüz ve hizmet kalitenizle kendinizi pazarlayacaksınız. Biz sadece burada size ilişkileri profesyonelce yaşamanız için bir platform oluşturduk, gerisini getirerek meşhur bir partner olmak tamamen sizin elinizde.

Twitter Jigolo İlanlarına Zaman Ayırın

Sosyal medyaya baktığınızda sayısız erkek veya kadının seks hizmetlerini bu platformlar üzerinden yapmaya çalıştıkları görülüyor. Sanal ortamlarda kişilerin kendileri tanıtmaları ya da gerçek taleplerle karşılaşmaları oldukça zordur. Güven vermeyen görüşmeler arz eden içinde, arzı karşılayan içinde büyük bir sorundur ama bu mesleğe ilk adım attığınızda bir şekilde kendinizi piyasaya tanıtmanız gerekiyor ve bu dönemde sosyal medyanın gücüde tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle Twitter Jigolo ilanlarına zaman ayırın, oradan size ulaşacak kişilerle de sohbetlerinizi samimiyetle ve dürüstçe yapın.

Jigolo twitter ilanınızda ara sıra paylaşımlarda bulunun, aktif bir kişilik olduğunuzu göstermeye çalışın. Kadınlar yerine göre ciddi, yerine göre eğlenceli olan aynı zamanda laubali olmayan erkekleri severler. Kadınların değişken kişiliklerine ayak uydurmayı başardığınızda zaten bu mesleğin en zor aşamalarından birini atlatarak profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Bayanlar sizinle daha ilk kez karşılaşacakları için, sizi evlerine davet etmeyeceklerdir, genellikle görüşmeleriniz ilk başlarda deneme amacıyla saatlik randevularda gerçekleşecektir. Bu ilk görüşmelerde sergileyeceğiniz performans, meslek hayatınızdaki en önemli görüşmeler olacaktır. İlk görüşmede kadına tam bir erkek olduğunuzu ispatlarsanız, diğer görüşmeler hem daha sık gerçekleşecektir, hem de saatlik yerine gecelik görüşmeler olacağı için daha kazançlı geceler olarak sizi memnun edecektir.