Jigolo olmak

Jigolo olmak

Kadınlar, cinsel yaşamlarını çok daha hareketli bir hale getirebilirler. Malatya jigolo, sektörün en dikkat çekici, beğenilen erkeklerinden oluşmakta. Cinselliği bir tabu olarak görmüyorlar. Jigolo arayan bayan, bu tip beyleri kendi evlerine davet edebiliyor. Bunun yanı sıra onlarla otellerde görüşme şansına da sahip. Genellikle tabusuz ve limitsiz bir seks hizmeti söz konusu. Bu açıdan bakıldığı zaman kadın müşterilerin tatmin olması zor değil.

Jigolo olmak Özellikleri

Jigolo şirketleri Türkiye’de en çok ilgi gören firmaların başında gelmekte. Yasal ve sıkıntısız bir biçimde hizmet veriyorlar. Bünyelerine katmış oldukları erkekler ise kesinlikle sıradan, sokakta dolaşan beylerden çok çok farklı. Bir nevi özel seçim olduklarını görmekteyiz. Çünkü belli bir boy standardı var. Hepsi de bunun üstünde. Aynı zamanda yakışıklılar. Kilo sorunu olan, göbekli beylerin bu tip bir hizmeti vermediklerini söylemek gerekmekte. Buna ek olarak spor yaparlar, güçlü kolları vardır. Bakımlı olmaları, temizliğe önem vermeleri, kondom kullanmaları ise diğer dikkat çekici özellikleridir.

Jigolo Arayan Kadınlar

Jigolo arayan kadınlar, hemen erkeklerle iletişim kurabiliyorlar. Bu tip bayanları sınıflandırdığımız zaman ilk olarak dullardan bahsetmek lazım. Boşanmış ya da eşini kaybetmiş olan kadınların sekse ihtiyaç duymaları çok doğaldır. Bu yüzden jigoloları en fazla arayan kişiler bunlardır. Aynı zamanda daha farklı özelliğe sahip, genç kadınlardan da bahsetmek gerekiyor. Bir kısmı bekar. Bazıları ise evli. Evli olanların neden jigolo istediği her daim merak edilmiştir. Bunun birden çok nedeni var. Örneğin cinsel tatminsizlik, yenilik arayışı, aldatılmak ilk akla gelen sebeplerdir.

Malatya Jigolo Hizmetleri

Malatya jigolo olmak , seksin inceliklerini, detaylarını, gizli kalmış yanlarını çok iyi bilir. Bu konuda sahip olduğu deneyim oldukça yüksektir. Yatakta müşterisini uçurur. Bunun yanı sıra onun isteklerin, çılgın fantezilerini, farklı pozisyon taleplerini asla ve asla geri çevirmez. Çünkü tek amacı, kadın müşterisinin tem anlamıyla doyuma ulaşmasını sağlamaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman bayanların hayalini kurduğu erkektir.

Malatya Jigolo Gizlilik Prensipleri

Malatya çekici jigolo ile cinsel bir beraberlik kurmak isteyen kadınların bir kısmı, gizlilik konusunu merak ediyorlar. Bu noktada hem şirketin hem de jigolo erkeğin birtakım kriterleri vardır. Hiçbir zaman müşteriden kimlik bilgisi istenmez. Bunun yanı sıra bekar mı evli mi ya da dul mu gibi sorular da sorulmaz. Böylelikle gizlilik başarılı bir biçimde sağlanmış olacaktır.

Malatya Jigolo olmak Ücretleri

Malatya jigolo ücretleri konusunda farklılık olması çok normal. Seçmiş olduğunuz kişini yaşı, ne kadar iyi bir performans gösterdiği gibi değişik kriterler söz konusu. Bunun yanı sıra sürenin her daim belirleyici olduğunu da ifade etmek gerekmekte. Çünkü bir jigolo erkekle geçirilecek olan bir saat ucuz olmaktadır. Ancak saat arttığı zaman bunun karşılığında tutar da yukarı çekilir.

One thought on “Jigolo olmak

  • artık istanbulda bir bayan arkadaşım olsun çünkü hergün her dkka sikişmek istiyorum

Comments are closed.