jigolo olmak 2021

Jigolo Olmak Tedbirli Olmayı Gerektirir

Jigolo Olmak Tedbirli Olmayı Gerektirir

Ne kadar yaşananlar ücretli ilişki adı altında yaşansa da yaşanan ilişki çoğu kişi için yasak aşktır, bu yüzden jigolo olmak tedbirli olmayı gerektirir. Yeni başlayan gençler başarıyı yakalamak için daha cesur ve düşüncesiz şekilde randevulara gidebilirler ama unutmamanız gereken şey görüşeceğiniz bayanın bir sevgilisi veya bir kocasının olabileceği ve sizi suçüstü basabileceğidir. Ücretli sevgilisiyim, ben jigoloyum bir suçum yok gibi savunmalar bu noktada sizi kurtarmaz, o yüzden tek yapılacak tabanları yağlayıp kaçmaktır. Bayanlar bu konuda sizden daha tedbirli davranırlar ama belli olmaz, onlarında boş bir anına denk gelmiş olabilir, yanlış plan yapmış olabilirler ya da koca ya da sevgili hatundan şüphelenerek “ben şehir dışına çıkıyorum iki gün yokum” diyerek soteye de yatmış olabilir ve sizi basabilir.

Bu riskler tüm jigololar için aynıdır, profesyoneli de, yeni başlayanı da bu tehlikeli durumla karşılaşabilir. Diğer bir konuysa sağlık açısından tedbiri elden bırakmamaktır. Sürekli ilişkiye girdiğiniz bir bayanın herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığını bilirsiniz ama yeni randevulaşmaya başladığınız bir bayanın sağlık durumunu bilemezsiniz ve kendi sağlığınızı riske sokabilirsiniz ve siz rahatsızlanırsanız diğer bayanlara da rahatsızlığınızı geçirebilirsiniz. Bunları düşünerek yeni randevularda korunarak ilişki kuralını çiğnememeye çalışmalısınız. Jigolo başvurusu sırasında aklınızda olmayan sorunlarla karşılaştığınızda şaşkınlık geçirmeyin. Bayanlar sizi istekleriyle fazlasıyla yoracaklar.

Bazı istekler mantıklı olacağı için bunlarda zorluk yaşamayacaksınız ama bazı hatunlar azgınlıklarından imkansız isteklerde bulunabilirler, aşırı sert ilişki isteyenler, sadistliğe ve sapkınlığa giren isteklerle karşılaşacaksınız, yeni olduğunuz için bayanı memnun etmeyi düşüneceksiniz ve bu istekleri büyük ihtimal kabul etmek isteyeceksiniz. Sakın bu hatayı yapmayın, bayanın vücudunda iz bırakırsanız, kötü niyetli bir bayan bana zorla sahip oldu, beni darp etti gibi tehditlerde bulunabilir ve sizden menfaat elde etmek isteyebilir. Jigolo başvuru formunuzda bu risklerden bahsedilmez, bunları belki de hiç yaşamayacaksınız ama hazırlıklı olmanızda yarar var. Her zaman bayanların zaaflarından yararlanmaya çalışacak kötü niyetli erkeklerden bahsederiz ama kötü niyetli bayanlarında jigololardan yararlanmayı düşünebilecekleri konusuna hiç değinmeyiz.

Geçenlerde jigolo olmak istiyorum diyerek mesleğe adım atmış bir arkadaşımızın başına buna benzer bir durum geldiği için bu konuya değinmek istedik, bayan memnun kalmamış ve para ödemek istememiş, jigolomuzsa verdiği hizmetin çok iyi olduğu iddiasıyla parasını almakta ısrar etmiş ve tartışma çıkmış. Kadının amacının ne olduğunu bilmiyoruz ama ödemenizi mutlaka seks öncesinde almaya çalışın, bu şekilde sorun yaşamadan ilişkinizi bitirebilirsiniz. Bu olaylar milyonda birde olsa yaşanabilecek tatsız olaylar, para vermek istemeyenler olacak, randevusunu ekenler ve saatinizi öldürenler olacak, sizinle dalga geçmek için sahte randevular alanlar çıkacak, ek hizmet isteyip, ek ödeme yapmak istemeyenlerde olacak. Tüm bu olayların bir şekilde tartışmaya yol açmadan üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Jigolo arayan bayanlar, çoğunlukla sorun yaşamaktan çekinirler, neredeyse tamamı afişe olmak istemez ve ilişkiyi gizli tutmak ister, bu nedenle olabildiğince uyumlu olmak isterler. Arıza yapanlar hiçbir bağı olmayan, artık dünya u7murumda değil mantığında olan tabiri caizse çamur diyebileceğimiz tiplerdir, onlardan da fazla olmadığı için size denk gelme olasılığı çok düşüktür. Randevularınız genellikle huzur içinde geçecektir, kısa randevularınızda çoğunlukla hemen seks olayını yaşamaya başlayacaksınız, önce duşta kısa bir seks olayı, biraz sohbet ve sonrasında dopdolu seks olayı ile randevunuzu bitireceksiniz. Profesyonelleştikçe ve performansınızı doğru kullanmayı ve idare etmeyi öğrendikçe randevularınızın süresi gecelik ve daha uzun süreli randevular olmaya başlayacak.

Jigolo Arayanlar Heyecanlı Geceleri Yaşatanları Görmek İsterler

Size arıza yapacak bayanlar konusunu artık burada kapatabiliriz ve daha zevkli konulardan bahsetmeye başlayabiliriz. Jigololukta işiniz sadece bayanın bacaklarını ayırarak içine boşalmak değildir. Bayanla heyecanlı geceler geçirmeyi öğreneceksiniz. Tüm pozisyonları esnekliğiniz el verdiği kadar yapmayı bileceksiniz. Fanteziler hayal ederek bu fantezilerinizi bayanlarla paylaşmaya başlayacaksınız, bayanlarda fantezilerini sizinle paylaşacaklar ve heyecan arayacaklar. Seks oyuncaklarını kullanmayı öğreneceksiniz ve bayanın her deliğini doldurarak zevki üçe beşe katlamayı bileceksiniz. Jigolo arayanlar heyecanlı geceleri yaşatanları görmek isterler. Bu heyecanları yaşatan erkek siz olduğunuzda tüm bayanlar sadece sizi görmek isteyecekler, durmadan telefonunuzu çaldıracaklar ve sizden randevu koparmaya uğraşacaklar.

Sizin zevk veren bir partner olduğunuzu bildiklerinde bayanlar üç beş gün beklemeyi göze alırlar, erkekler gibi Ayşe boş değilmiş, Fatma’yı arayalım o da iyidir diyerek illaki o gece ilişki yaşamayı düşünmezler. Jigolo ilanları sizin randevularınızı almanızı sağlayan etiketinizdir, burada yaşatacağınıza inandığınız heyecanları bayanlara anlatmalısınız. Bazen nasıl seviştiğinizi ve isterseniz fantezilerinizden de örnekler vererek kadınları daha ilanlarınızı okurlarken heyecanlandırmalısınız. Kadın ilanınızı okurken heyecanlandığından, yatakta yaşatacağınız heyecanları hayal etmeye anında başlar ve günlerce beklemek pahasına bile olsa sizinle muhakkak yatmak ister. Yalnız dikkat edin, çok bekletirseniz bayan günlerce sizin hayalinizle yatıp kalkacak ve iyice azacak, sizi gördüğünde üzerinize atlayarak ırzınıza geçebilir haberiniz olsun.

Jigolo siteleri her gün binlerce azgın bayan tarafından ziyaret edilir, bu ziyaretlerden hepsi randevu verilen olumlu ziyaretler değildir, bazı kadınlar sadece ego tatmin etmek için sitelerde dolaşırlar ve sizinle sohbet etmekle tatmin olurlar, bazıları fotoğraflara bakmayı severler ve bu fotoğraflara bakarak mastürbasyon yaparlar. Bir kısmı ise gerçekten bir randevu alarak kaliteli bir ilişki hayali ile sitede dolaşır ve bir jigoloyla randevulaşarak amacını gerçekleştirir. Bu yoğunlukta herkese en azından bir müşteri garanti düşer ve her partner o gece bir bayanın memnu ederek görevini tamamlar. Ben çok yeniyim, beni aramazlar diye düşünmeyin, her körün bir talibi çıkar.

Önemli konu yeniyim diyerek hatalar yapmaya başlamamanız, yeni jigololar kendilerini nasıl tanıtacaklarını bilmezler ve hatalı kararlarla eskime imkanı bulamadan meslekten ayrılırlar. Yeniyseniz ve tanınmak istiyorsanız jigolo şirketleri sizi tanıtacak en iyi araçtır. Bir ilan verirsiniz, bir fotoğraf yüklersiniz, site sizi yirmi dört saat boyunca tanıtmaya başlar ve bayanların size ulaşmalarını sağlar. İlanlar için ödeyeceğiniz ücretleri kolayca karşılayabilecek kazancı elde edeceğiniz için zaten maddi yönü sizin için sorun olmayacak. Para harcamadan para kazanılmaz, sizin her yönden mükemmel bir erkek olmanız gerekiyor. Giyiminizle, konuşmanızla, davranışlarınızla, seksinizle kadınlar sizinle birlikte olduklarında “ne erkek ya” demeliler. Bunu ancak para harcayarak ve çok çalışarak başarırsınız.

Kimse doğuştan mükemmel seksi bilerek büyümez, seks deneyim çoğaldıkça öğrenilen bir eylemdir. Seks pozisyonlarınızı geliştirmeli ve doğru uygulamayı öğrenmelisiniz, ön sevişmede neler yapmalısınız, bir bayana nasıl muamele çekmelisiniz hepsini öğrenmeli ve kusursuz hale getirmelisiniz. Bu bilgileri size jigolo porno filmleri verir. sürekli bu filmlerden izlerseniz, tüm teknikleri kapmaya başlarsınız sadece tek eksiğiniz pratik yapmak olur, onu da gireceğiniz randevularda fazlasıyla yapacağınız için kısa zamanda pratikte yapmış olur ve her pozisyonda uzman bir ücretli partner haline gelebilirsiniz. Ben biliyorum, film izlememe gerek yok benim diyenler mutlaka çıkacaktır, sorun yok siz bilirsiniz, bayanlar sizi aramayı bıraktıklarında ben nerede hata yaptım diye bol, bol düşünmeye vaktiniz çok olur nasıl olsa. İzleyenlerse sizden kaçan müşterileri izledikleriyle tatmin etmenin keyfini yaşarlar.

Hizmetleriyle Kadınları Titreten Jigolo Uzmanlar

Hizmetinizle bir bayanı titretmeyi başardığınızda artık sırtınız yere gelmeyecek kadar deneyimli olmuşsunuz demektir, bu seviyeye ise sadece azimle öğrenerek gelirsiniz, babadan kalma seks bilgileriyle bir yerlere varamayacağınız sanıyoruz yazılarımızdan anlamaya başlamış olmalısınız. Hizmetleriyle kadınları titreten jigolo uzmanlar, yıllarca mesleğe devam edebilecek profesyonel erkeklerdir, onları geldikleri sevide şımartamaz, kazandıkları paralarda. Ayın ciddiyetle işlerini yaparlar ve yerlerini korurlar. Sonradan görme diye adlandırılan grup ise daha üç kuruş kazanmaya başlayınca hemen şımarır ve yoldan çıkarak daha yükselişe geçemeden dibi gören kişilerdir. Bu arkadaşların bu meslekte yer edinmelerine imkan yoktur, gerçekten ciddiyetle bu mesleğe giriyorsanız, sonradan görme olmamaya dikkat edin.

Çok para kazanmayı her insan kaldıramaz, insanlara karşı davranışları değişir, ukala bir tip olup çıkarlar ve kimsenin sevmediği bir kişi haline gelirler. Sevilmeyen tiplere bu camiada asla yer ayrılmaz. Bir jigolonun her açıdan örnek bir erkek olması gerekir. Jigolo olmanın cezası olmadığından, bu mesleğe başlamak kolay olduğundan aklına esen tüm tipler bende bu işi yaparım diyerek randevulara girmeye çalışıyorlar ama bayanların amcıkları o kadar ucuz değil, bir kadın kime vereceğini özenle seçer, önüne ilk çıkana bacak açan bir hatun zor bulursunuz.

Yazılarımızda iyi yönlerden bahsettiğimiz gibi kötü durumlardan da bahsederek, potansiyeli olmayan kişilerin bu mesleğe girmelerini engellemeye çalışıyoruz. Bazen özgüven olası gereken bir şeyken, bazı kişilerde gereksiz özgüven insanı sinir etmeye yetiyor. Kapasitesi yetersiz, kıro dediğimiz tiplerin hatunları delirteceklerini düşünmeleri ve ortama zarar vermeleri bayanları da, jigoloları da rahatsız eden bir durumdur. Jigolo arayan bayanlar, onları titretirken her yönüyle de mükemmel uyum sağlayabilen erkekleri arzularlar, adam gibi davranmayı bilmeyen, sohbet etmekten aciz, kaba saba erkekleri sadece sert sikişiyor diyerek hiçbir kadın yatağına sokmaz. Sözlerimiz sert gelmesin beyler, bayanlar bu randevulara para ve zaman ayırıyorlar, bu parayı sadece hak eden erkeklerin almasını sağlamaya çalışıyoruz.

Mutlaka jigolo başvurusu yaptığınız an çoğu şeyi bilmeyerek bu mesleğe gireceksiniz, önemli olan girdiğiniz zaman kendinizi geliştirmeye çalışmanızdır. Ben buyum, beni yatağına alacak kadın, bu halimle beni beğensin derseniz olmaz, kadınlar sizinle eğlenmekte isteyecekler, gezip tozmakta sevişmekte, tüm isteklerinde siz mükemmel erkek olarak yanında yer almalısınız. Kendinizi bu seviyeye çıkarmak için önünüzde bolca zamanınız olacak, bu zamanı değerlendirerek, kendinizi geliştirdiğinizde kazancınızın da katlanarak artacağınız bilmelisiniz. Deneyiminiz ne kadar çoğalırsa, kalitenizde artar, ücretinizde artar. Bu seviyeye gelen bir ücretli partnere de hiç bir bayan çok pahalıya geliyorsun demez, istediğiniz parayı hemen öder ve sizinle olmak ister.

Sabrın sonu selamet sözünün en haklı olduğu meslek bu meslektir herhalde, başarı bu işte sabırla gelen bir ödüldür. Jigolo ilanları internetin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte ilk yayınlanmaya başladığında kimse bu kadar ilgi göreceğini ve etkili olacağını düşünmemişti. Profesyonel partnerler bile aylarca bir yararı olmaz diye düşünerek ilan vermek istememişlerdi ve yeni başlayanların ilan yayınlamalarıyla aniden yükselişe geçmeleri bir olmuştu. İlansız hizmet veren profesyoneller ne olduklarını anlamamışlardı bile bir anda tahtları sarsılmış yeni yetme bir sürü jigolo piyasa çıkmış ve bu kişilerin pazarını daraltmıştı. O zaman profesyonel partnerler anladılar ki; artık bu iş reklamsız yapılmaz ve hemen onlarda ilanlarını yayınlayarak çağa ayak uydurmayı başardılar. Şu an ilanlarının önemini de en iyi anlayanlar profesyonel partnerler.

Profesyoneller yemezler içmezler jigolo siteleri ilanlarını kontrol ederler, sürekli güncel tutarlar ve meslekte ne kadar iyi olduklarını bayanlara belli etmek isterler. Harcadıkları paranın haddi hesabı yoktur, en kral mekanlarda takılırlar, en iyi şeyleri yer içerler, en iyi şeyleri giyerler, en iyi markalara binerler. Üstelik harcamalarının çoğuna da para harcamazlar çünkü çoğu zaman yanlarında bir bayan vardır ve bayan tüm harcamaları üstlenir. Profesyonel partnerlerin görüşme süreleri daha uzun olduğu için bayanlarla sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirirler ve görüşmeleri bayanlar için daha maliyetli olduğu halde, ısrarla bu erkeklerle görüşmek isterler. Sizde profesyonellik yolunda ilerledikçe bu ortamları daha çok yaşamaya başlayacaksınız.

İhtiraslı Gecelerin Yıldızları Jigololar

İhtiraslı anları yaşamayı çoğunlukla bayanlar hayal ederler, erkekler için bir delik olsun, birazda delik ıslak olsun yeter, ihtiras veya tutku çok önemli değildir. Bahanlarsa ihtiras dolu ilişkilerde şehvetle sevişmeyi tercih ederler. Sevişme olmadan, hemen bir erkeğin önünde domalarak hadi sok diyecek kadın neredeyse hiç yoktur. Kadın tadına vararak sevişmek, öpüşmek, koklaşmak ister. İhtiraslı gecelerin yıldızları jigololar, jigolo şirketleri ile bayanlara ihtiraslı geceleri yaşatırlar. İhtiras isteği ilişkininde kalitesi yönünden etkilidir, kadında, erkekte ihtirasla seviştiklerinde hazları daha yoğun halde hissederler, sıkılmadan saatlerce birbirlerine muamele yaparlar ve ikisi de patlamaya hazır bomba haline gelirler ve orgazm anında iki tarafta titremelerine engel olamazlar. İki tarafta gerçek orgazmla tanışırlar.

Jigolo ajansları ilişkilerinde kaliteyi eksik yaşayan her bayanın yanındadırlar. Seksle ilgili, sosyal eğlencelerle ilgili her tatmini yaşatan beyler seans ücreti karşılığında bayanlara her doyumu yaşatırlar. Jigolo hizmetlerine genelde, gelir seviyesi yüksek olan ve yaşı biraz büyük olan bayanlar ilgi gösterirken, evlilik hayatında mutsuz olan ve ilgiye aç olan genç bayanlardan da talep gelir. Son zamanlarda çalışan kadınların iş hayatında daha da başarılı olmaları ve üst makamlarda görev almaya başlamaları ile birlikte jigololara ilgi duyan bayanlarında yaş ortalamasında ciddi bir düşü görülmeye başladı. Artık sizi arayacak bayanın yaşı 25’te olabilir 50’de bunu bilemezsiniz.

Jigolo ajansı hizmet isteyen bayanların yaşını sorun etmezler, jigololarda yaşla ilgili bir takıntı yaşamazlar. Jigololuğa ilk adımlarınızda sizden oldukça büyük olan bir bayanı tatmin etmekte zorlanabilirsiniz, zamanla bu yargılarınızda kurtulursunuz ve sizin içinde bayanın yaşı sorun olmaktan çıkar. Sizin amacınız, bayanlara karşı kibar olmak, elit görünmek, seks yapmak, eğlenmek ve para kazanmak olmalı. Geleceği her zaman parlak olan bir meslekte yer almak çok önemlidir, bu siz ve sizin gibiler için büyük bir fırsat, bu fırsatınızı iyi değerlendirirseniz, harika bir geleceğe sahip olursunuz. Sizi bekleyen geleceğin nasıl olacağını ilk randevularınızla görmeye başlarsınız.

Jigolo arayanlar sizden bir kere hoşlanmaya başladıklarında, sizi sürekli yanlarında isterler, bazen size tutulurlar, platonik aşk yaşarlar, bazıları açık şekilde size asılmaya başlar ve kendine sizi metres yapmak ister. Mesleği bırak sana ev tutayım, sadece beni mutlu et, sana arabada alırım, cebine harcayamayacağın kadar çok parada koyarım diyenlerde olacak. Size yapılacak teklifler, normal hayatta asla almayacağınız tekliflerdir, bu teklifleri değerlendirmek ya da geri çevirmek size kalmış, yalnız ilanlarınızı geri çektiğiniz zaman ve sektörden uzaklaştığınız zaman çabucak unutulursunuz ve geri döndüğünüzde her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalırsınız. Yapılan teklif ilk anda size muhteşem bir teklif gibi gelebilir ama sizin için bir gelecek vaat etmez. Bayan sizden belki bir ayda sıkılacak belki de bir yılda, sıkılıncaya kadar sizi taşır ve işi bittiğinde sizi bırakır. Mesleğinize devam ettiğiniz sürece bu meslek size sırtını dönmez sürekli kazandırmaya devam eder, kararlarınızda bunları hep göz önünde bulundurun.

Yakışıklı Jigololarla Ulaşamayacağınız Fantezi Kalmayacak

Bu sizin sloganınız olmalı, kadınlar fantezileri severler, yaşamadıkları onlarca yüzlerce fantezileri vardır ve bu fantezileri yaşatacak erkeğin kölesi olmaya hazırdırlar. Yakışıklı jigololarla ulaşamayacağınız fantezi kalmayacak dediğinizde, kadın gerçekten yaşatabilir mi? diye düşünerek küçücük bir ihtimal bile olsa sizi aramak isteyecektir. Aradığında da, siz bayana gerçekten o fantezileri zevklerle bezenmiş halde yaşatırsanız artık yatağına sokacağı tek erkek siz olursunuz. Jigolo ne demek o hatuna öğreten kişi siz olmuş olursunuz. Ücretli ilişkilerde jigolonun aldığı parayı hizmetiyle hak ettiğini o bayana ispatlamış olursunuz ve artık bayan size para verirken daha da fazlasını vermeye başlar. Artık randevularınızda küçük hediyeler almaya başlarsınız, seans süreniz biraz daha uzar. Her zaman seks için değil arada sırada eğlenmek içinde takılmaya başlarsınız ve samimiyetiniz daha da artar. Bu samimiyetin dozunu profesyonellik çerçevesinde yaşamaya dikkat etmelisiniz.

Başarı sizin hareketlerinizle size ağır adımlarla yaklaşan bir mertebedir, başarıyı tek gecede yakalayamazsınız, geçirdiğiniz bütün randevuları yüksek bir kulenin merdivenleri olarak düşünün ve bu kulenin tepesini başarının zirvesi olarak düşünün. Her bir basamakta, kulenin tepesine bir adım daha yaklaşmış olursunuz ve sonunda zirveyi görürsünüz. Jigolo olmak sabırlı kişilerin başardığı bir iştir. Sabrınızı defalarca sınayacaksınız ve sabretmeyi öğreneceksiniz, sonunda pes etmediğinizde hayattaki en muhteşem meslekte en başarılı kişiler arasında sizde yerinizi almış olacaksınız.

Küçük şehirlerdeki beyler jigololukta kendilerinin çok fazla şanslarının olmadığını düşünürler ama buna verebileceğimiz harika bir örneğimiz var. Burdur jigolo İhsan yaklaşık on yıl önce sitemize başvurduğunda aynı sizin gibi düşünüyordu. Şu an karşımızda neredeyse tüm Akdeniz bölgesine ve Ege bölgesine hizmet veren bir jigolo olarak çıkıyor. İhsan sabırlar bekledi ve bazen ayda üç dört görüşme ile ayı kapattı, bazen on görüşme yaptı ama yılmadı. Sürekli kendini geliştirdi ve altı ayın sonunda aranan ücretli partnerler arasına çıkmayı başardı.

İlk Burdur jigolo ilanları ile bayanlar İhsan’ı aramaya başladıklarında İhsan ne kadar para isteyeceğini bile bilemiyordu çünkü ona yardımcı olacak kimseyi bulamıyordu, sadece bizden yardım isteyebildi ve başarılı oldu. Sizde ister doğuda yaşayın, ister batıda yaşadığınız yerin önemli olmadığını bilmelisiniz. Şehvet arayan bayanlar her yerdeler ve sizi bekliyorlar. Mücadele etmeden kazanmak yoktur, okul hayatında yıllarca çalışıyoruz sınavlara giriyoruz ve mezun olduğumuzda bile hayatımızı kurtarmış olmuyoruz. Mezun olduktan sonra da mücadeleye devam ediyoruz, buradaysa mücadeleniz yıllar boyunca sürmüyor, birkaç ay sabretmeniz ve her görüşmenizde kendinizi ispatlamanız yeterli.

Seks Ve Eğlence Uzmanlarıyla Ateşli Geceler Jigolo olmak

Görüşmelerinizi yapmaya başlamadan önce giyim tarzınızı bir gözden geçirmeniz gerekiyor, ayrıca bulunduğunuz şehirde en elit eğlence mekanları nerelerde, en hareketli mekanlar hangisi, romantik takılmak istediğinizde nereye gitmelisiniz hep bunları öğrenmelisiniz. Bayan size eğlenmek istiyorum dediğinde hemen bayana bir öneride bulunmanız gerekir, öneride bulunduğunuz zaman bayan sizin eğlenmeyi bilen bir erkek olduğunuzu düşünecektir. Bayanlar seks ve eğlence uzmanlarıyla ateşli geceler geçirmek isterler. Bu kişinin siz olduğunuzu hareketlerinizle gösterirsiniz. Jigolo şirketleri gece gündüz ilanlarınızı bayanların gözleri önüne serdiği için olur olmaz saatlerde telefonunuz çalmasına da alışmanız gerekiyor, bu yüzden randevularınızda telefonunuzu sessize alın ya da sesli mesaja yönlendirin.

Sizi telefonla arayan bayanın medeni durumu hakkında bir bilgiye sahipseniz ve ona geri dönüş yaptığınızda sorun olmayacağını biliyorsanız geri dönüş sağlayabilirsiniz ama bu aramayı ilk defa görüyorsanız ve size herhangi bir mesaj gönderilmediyse, geri dönüş yaptığınızda dikkatli davranmalısınız. Aradığınızda bayan eşinin yanında ya da sevgilisinin koynunda olabilir ve bu arama ile bayanı zor duruma düşürmüş olabilirsiniz. Size jigolo nedir kısaca anlatmaya çalışıyoruz, nasıl davranmalısınız, nelere dikkat etmelisiniz, neleri örnek almalısınız bunlardan bahsediyoruz. Bu yazılar sizin cep kitabınız olmalı. Sürekli okuyun ve araştırın. İnternet çağında artık her bilgi birkaç saniyede gözlerinizin önüne seriliyor.

Başlıkta seksten ve eğlenceden bahsettiğimize göre bu iki eylemde de harika bir erkek haline gelmelisiniz. Kulüplerde hangi danslar yapılıyor, romantik yemeklerde hangi danslar yapılıyor, gerekirse bunların kurslarına giderek bu konularda kendinizi eğitmelisiniz, eğlenmek isteyen bayana kulüpte ben sadece halay çekerim düğüne gidip eğlenelim diyemezsiniz. Bir jigolo vals, salsa, tango, tüm danslara hakim olmalı. Dediğimiz gibi jigolonun diğer bir karşılığı mükemmel erkektir, mükemmel erkek olmayı başaramıyorsanız, jigolo olmayı başaramıyorsunuz demektir. Tüm jigololar bu tür kurslara giderler, binlerce saat ve binlerce lira harcayarak kendilerini geliştirirler, sizde bu masraflardan kısmadan kendinizi geliştirmelisiniz. Kendinizde gözlemleyeceksiniz, hizmetinizi geliştirdikçe görüşmelerin çok daha harika geçmeye başlayacak, kadınların yanınızda bir dakika bile sıkılmadıklarını ve sizinle olmaktan mutlu olduklarını göreceksiniz.

Süresi Kadar Hizmet Verin Ama En İyisini Verin 

İlk zamanlarınızda seans sürelerine çok dikkat etmelisiniz, sürekli kıs randevularla para kazanmaya çalışacaksınız ve randevudan randevuya yetişmeye çalışırken aradaki zamana dikkat etmelisiniz. Bir randevunuzu bitirdiğinizde hemen yataktan çıkarak diğer hatunun koynuna giremezsiniz, önce evinize giderek duş alıp temizlenmelisiniz, bütün vücudunuza yayılan vajina sıvısıyla ve spermlerle diğer bayanın koynuna giremezsiniz, temizlendikten sonra yeni kıyafetler giymeli ve tekrardan en bakımlı halinizle yeni müşterinize yetişmelisiniz. Süre burada gerçekten önemli, randevunuza yetişeceksiniz diye ter içinde kalmış ve leş gibi bir halde bayana gidemezsiniz, ilk izlenimi muhteşem yaşatmalısınız, bayan sizi en iyi halinizle görmeli ve hayal kırıklığı yaşamamalı. Jigolo ajans resimlerinde gördüğü kalitede bir erkekle karşılaşmalı.

Kısa randevu verdiğiniz için kalitesi düşük ilişkiler yaşamayın, randevunuz sadece bir saat bile olsa, bayanla en iyi ilişkinizi yaşayın, sonraki randevunuza zamanınız varsa gerekirse sürenizi aşın ve amacınızın sadece para kazanmak olmadığınız bayanın mutluluğunu her şeyden daha çok önemsediğinizi gösterin. On beş dakika bile fazladan ilişki yaşasanız ve ek ücret almazsanız bu bayanın gözünden kaçmayacaktır ve size saygı duyacaktır. Fazladan verdiğiniz bu süreyi tanıtım amacıyla reklam olarak görün, jigolo arayanlar sonraki ilişkilerinde bu kıyağınızın altında kalmazlar ve bir saat randevu yerine sizden iki saat randevu alırlar.

Seks hizmetinin ağırlıklı olduğu randevularla başlayan meslek hayatınızda aşma, aşma diğer hizmetleri de vermeye başlayarak sonunda deneyimli bir escort olmaya başlayacaksınız. Artık bayanlarla şehirdeki en iyi mekanlarda eğlenmeye de başlayacaksınız, en zevkli tatillerde de bayanlara eşlik etmeye başlayacaksınız. Mesleğinizde yükseldikçe görüşmelerinizden daha da fazla zevk almaya başlayacaksınız ve daha çok kazanıp, daha çok eğlenmeye başlayacaksınız. Bu özel işte olduğu için pişman olan tek bir erkek bile yok. Jigolo başvuru dönemlerinizde hayalini bile kurmakta zorlanacağınız geceler geçirecek ve ben hangi arada bu kadar iyi bir jigolo olduk demeye başlayacaksınız. Her şey çok hızlı ve çok zevkli gelişeceği için geçen süreyi bile anlamayacaksınız.