Jigolo İlanları Gerçek mi

Jigolo olmak istiyorum

Jigolo Olmak İstiyorum Diyorsanız Yapılması Gerekenler

Bir Jigolonun hayatı diğer erkekler için çok cazip ve ilgi çekici gelir. Jigololuk için gereken özellikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız ve jigolo olmak istiyorum diyorsanız, bu konuda size rehberlik etmek istiyoruz. Öncelikle tutulan bir jigolo olmanız için mutlaka İstanbul gibi büyük şehirlerde olmanıza gerek yok. Bulunduğunuz şehirde de bu mesleği başarıyla yapma imkanına sahipsiniz. Öncelikle jigolo olmak için yapılması gerekenler arasında elit bir görünüme ve kültüre sahip olmak gerekiyor. Kadının ruhundan anlamlı, kadını yüceltmeyi bilmelisiniz. Belirli bir karizmaya sahip olmanız ve sekse hakim bir erkek olmalısınız.

Sekse hakim olmanız gerçekten önemli çünkü kadınların orgazm olma süreci bir erkekle karşılaştırıldığında ciddi bir zaman farkı vardır, her zamanki gibi bir ilişki sürdürürseniz kadını tatmin edemezsiniz, orgazmların aynı sürede gerçekleşmesini sağlayacak bilgi ve birikime sahip olmalısınız. Her ilişkinizde kadından önce orgazm olarak, ilişkiyi yarıda keserseniz o bayan sizi tekrar aramaz ve farklı jigololara yönelir. Unutmayın Jigolo ilanları ile kadınlar çok sayıda erkeğe ulaşırlar, sektörde bir tek siz yoksunuz onlarca rakibiniz, müşterinizi kapmak için sırada bekliyor, en iyi hizmeti vererek müşterinizi elinizde tutmalısınız. Bu mesleği ciddi olarak yapmaya kararlıysanız muhakkak iyi bir kıyafet dolabınızın olması gerekiyor, iyi giyimli ve bakımlı olmak birinci kuraldır bu işte. Orta gelirli kadınlarla çok işiniz olmaz, bu yüzden sürekli elit ortamlarda takılmalı ve üst düzey bir erkek gibi görünüp davranmalısınız. Bu mekanlarda bir süre sonra sizin bir jigolo olduğunuz duyulacaktır ve müşteriler size ulaşmaya başlayacaktır, yalnız kıskanç kocaları ve sevgililere dikkat etmelisiniz.

Jigolo Şirketleri İle Çalışın

Jigololuk mesleğinde kendinizi tanıtmak için farklı yöntemler vardır, siz akıllıca davranarak profesyonellerle çalışmaya başlayın yani jigolo şirketleri ile çalışın. Bu firmalar tanıtımınız için size profesyonel fotoğraf çekimi yaparlar ve bir manken gibi size piyasaya sürerler. Jigolo ilişkileri yaşamaya alışık olan bayanlar genellikle belirli ajanslarla çalışırlar ve farklı platformlara giderek risk almayı istemezler, bu nedenle sizde böyle bir platformda kendinizi tanıtmaya başlarsanız bayan müşteriniz kendiliğinden size ilanınıza ulaşarak sizi arayacaktır. Sektöre erkekler çok rağbet ettiği için, ister istemez fırsatçılar içinde eşsiz kapılar açılıyor.

Sizin bu istekli halinizden yararlanmak için birçok yeni jigolo ajansı açılıyor ve sizin tanıtımınızı yapmak için sizden inanılmaz rakamlar talep ediyorlar. Birçok erkek bu tuzağa düşerek parasını ve zamanını kaybediyor, sizin bu aşamada üye olacağınız ajansa çok dikkat etmeniz gerekiyor, ajansın geçmişini araştırmalı ve referanslarına bakmalısınız. Güvenilir ajansları bulmak zor değil ama unutmayın fırsatçıların tuzağına düşmekte çok kolaydır. İyi araştırmalarla, güvenilir ajanslara ulaşarak sektördeki iyi jigololar arasına sizde girebilirsiniz.

Sitemize Jigolo Başvuru Şartları

Jigolo tanıtımınızı yapmak için bizim sitemizi kullanmaya karar verdiyseniz sizden istediğimiz birkaç şartı yerine getirmeniz gerekiyor. Sitemize jigolo başvuru şartları çok zorlayıcı değildir. Öncelikle çeşitli açılardan çekilmiş ve vücudunuz ile yüzünüzü net olarak gösteren birkaç fotoğrafa ihtiyacınız olacak. Kendinizi tanıttığınız detaylı bir profil yazısına ihtiyacınız olacak ve sitemizdeki iletişim numarasından bize aradığınızda geriye kalan birkaç ufak konuyu da görüştüğümüz zaman ilanınız en kısa sürede yayınlanmaya başlayacaktır. Sitemizi incelediyseniz tüm şehirlere ilan açıldığını görebilirsiniz, bu nedenle sizde isterseniz İstanbul’da yaşıyor olun, isterseniz Van’da sitemizde ilanınızı yayınlamaya adaysınız. Etkileyici kadınlar ve muhteşem geceler artık sizi bekliyor, ateşinizi saklamayın ve gerçek bir erkeğin arayışındaki bu güzel kadınları siz mutlu edin.