jigolo olmak istiyorum 2020

Jigolo olmak istiyorum

Yalnız Gecelerinizde Jigolo Olmak İstiyorum Arayın Orgazm Patlamaları Yaşayın

Yalnız yaşıyorsanız, sizi rahatlatacak bir birlikteliğiniz veya ilişkiniz yoksa durumunuz içler acısı demektir. Damarlarınızda sizi rahatsız eden bir ateş sürekli sizi yakıp kavuruyor demektir. Şu an size istekle dokunan bir erkek olsa, birkaç orgazmı arka arkaya yaşayabilirsiniz. Çoğu yalnız bayan bu duruma geldiğinde vajinası okşamaya başlar ve kısmen de olsa rahatlamak ister. Şimdi bunları okuyan yalnız bayanların bazıları yok artık o kadar da değil diyerek bize diş bilemeye başladılar bile ama kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın, et ete değmedikçe gerçek rahatlama yaşayamazsınız. Açık yürekli davranın ve mastürbasyon yapmak yerine yalnız gecelerinizde jigolo arayın ve orgazm patlamaları yaşayın.

Gerçek seksi yaşamaya başladığınızda, her gece cinsel ilişkiye girmeye ihtiyaç duymadan yaşayabilirsiniz, kaliteli gerçekleşen bir ilişki ile bazen bir hafta bile idare edebilirsiniz ama mastürbasyon yapmaya alışırsanız, bu bağımlılık yapacaktır ve bir gece yapmasanız bile ikinci gece mutlaka yapmak isteyeceksiniz. Mutsuz cinsel yaşantılarda ilk mastürbasyon bir kurtarıcı gibi gelir ama sonrakiler artık seks kalitenizi bitiren etkilere neden olur. Her gece cinsel ilişkiye giremiyor olabilirsiniz, bu mastürbasyona yönelmenize sebep olmamalı, en azında hafta bir jigolo siteleri aracılığıyla bir erkekle buluşun ve birkaç saatlik ilişkiler yaşayın. Binlerce defa mastürbasyon yapacağınıza hafta bir veya on günde bir sağlam bir ilişki yaşayın çok daha iyi gelecektir.

Mastürbasyon yaparken hayal gücünüzü zorlamıyor musunuz? Jigolo ilanları aracılığıyla bulduğunuz erkekle ilişki yaşarken de hayal gücünüzü kullanın, bazen bu erkekle normal seks ilişkileri yaşayın, bazen hayal gücünüzle yarattığınız fantezilerinizle süslediğiniz seksin tadına bakın. Jigolonuzla bir randevudan çıktıktan sonra kendinizi tatmin ettiğiniz sırada aldığınız doyumu ve jigolonun size yaşattığı doyumu bir karşılaştırın, hangisinden daha yoğun zevk aldınız, hangisinden daha fazla tatmin oldunuz. Gerçek bir erkeğin ve gerçek bir penisin yerini ne bir dildo, ne de parmaklarınız dolduramaz. Jigolo ilişkilerine kendinizi kaptırdığınızda, bu erkekler size her kötü alışkanlığınızı unutturacaklar, özgür ruhlu, sınır tanımaz, cesur bir jigoloya denk geldiğinizde seks hayatınızız en muhteşem dönemine girmiş olursunuz.

Üniversiteli jigolo olmak istiyorum İle Geçirdiğiniz Zamanı Çok Seveceksiniz

Ücretli ilişkilerdeki en yoğun ilgiyi escortlarda da, jigololarda da üniversiteli gençler görürler. Kişilerin yaşı ilerledikçe genç partnerlere daha fazla ilgi duymaya başlarlar, yaşıtlarından alamadıkları tutkuyu, heyecanı ve doyumu bu gençlerle yaşayabileceklerini adeta hissederler. Olgun bir bayansanız ve artık sizde yaşıtlarınızla gerçekleştirdiğiniz ilişkilerden doyuma ulaşamıyorsanız, üniversiteli jigololar ile geçirdiğiniz zamanı çok seveceksiniz. Gençlerle takılmanın sayısız avantajı olduğunu bu ilişkileri çoğalttıkça göreceksiniz ve inanılmaz eğleneceksiniz.

Üniversiteli jigoloların eğitim giderlerini karşılamak gibi nedenlerle jigolo olmak istiyorum istediklerini sıklıkla duyacaksınız, bazılarında gerçek neden bu olsa da çoğunlukla asıl neden bu delikanlıların azgın karakterleridir. Bu genç azgınlar için yatağa girilecek bir kadın olması yeterlidir. Bu nedenlerle genç jigololar gayet uygun ücretlerle randevulara gelirler. Ücretli erkeklerin çok genç olmaları performanslarını da yükseltir. İlişkileri çok daha uzun sürdüğü için bayanlar defalarca orgazm yaşayabildikleri özel geceleri geçirebilirler. Çoğu bayan için bu ancak bir hayaldir. Bu hayal siz isterseniz her gece gerçek olur ve gerçek zevkleri size yaşatır. Üstelik uygun bir ödeme ile bunları dilediğiniz ortamlarda yaşarsınız.

Jigolo arayan bayanlar bu noktada size küçük bir uyarıda bulunmak zorundayız, ilişkiye gireceğiniz üniversiteli jigoloların seks tecrübelerinin çok olmadığını bilmelisiniz, hatta bazı durumlarda siz onlara bazı şeyleri öğretmek zorunda, yol göstermek zorunda kalabilirsiniz.  Bu dezavantajlı durun nedeniyle bazı kadınlar ne kadar ucuz olursa olsun bir üniversiteli ile randevuya girmek istemez, deneyim olmadığı için kalitede arzulanan seviyede yaşanmayacağı için, bayanların büyük bölümü daha deneyimli jigoloları aramayı tercih ederler.

Ücretli bir seks görüşmesinde bayanlar, kesinlikle yeni tanışacakları bir jigolonun yanına giderlerken içlerinde bazı şüphelerle bu görüşmeye giderler, jigolo gerçekten de dediği kadar profesyonel mi? Ya paramı ve zamanımı bu sefer boşa harcıyorsam gibi kaygılar duyarlar. Çoğunlukla hissedilen bu kaygılar asılsız çıkar ve harika bir gece geçirilir. Deneyimsiz bir jigolo seçtiğinizde ise tahmin edileceği şekilde beklentinizi yüksek tuttuysanız, paranızı ve zamanınızı boşa harcadığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Jigolo olmak isteyen bütün erkeler bayanlara harika zaman geçirtmeyi hayal eder ama bu ancak belli bir deneyime sahip olunduğunda gerçekleşen istektir. Yine de acemi jigoloların kendilerine güvenleri çok yüksektir ve kapasitelerinin üzerinde vaatlerde bulunarak sizi tavlamaya çalışırlar.

İstediği geceyi yaşayamayacağınızdan korkan bayanlar aslında bu kaygılarında haklıdırlar, çünkü arzulanan gece yaşanmadığı zaman sadece nakit kaybına uğramazsınız, kaybettiğiniz paranın yanında telefi edemeyeceğiniz bir zamanı da yitirmiş olursunuz, ayrıca elinizde olmadan sinirlerinizde bozulur. O zaman jigolo olmak istiyorum seçiminizde nelere dikkat edeceğinize bir daha bakalım. Dediğimiz gibi jigolo ajansları çok sayıda erkeği size ulaştırır, bu ajanslarda çok harika hizmetler veren erkeklerde vardır, daha çok toy olan delikanlılarda vardır. Beklenti yüksek olduğunda sizin muhakkak bu sektörde yıllar geçirmiş bir erkekle anlaşma yapmanız gerekiyor, toy bir erkek size beklentinizin yarısını bile yaşatamaz. Öncelikle ne beklediğinizi aklınızda net olarak belirlemelisiniz, ilişkinizde aradığınız kaliteli bir cinsellik mi? yoksa genç bir erkeğin tükenmeyen enerjisi mi?

Eğer aradığınız tükenmeyen bir enerjiyse, ben geceyi yönlendiririm, yeter ki enerjisiyle bir erkek bana sabaha kadar eşlik etsin derseniz en genç jigoloları hemen arayabilirsiniz. Ama beklentiniz size çok iş düşürmeyecek kaliteli bir cinsellikte baş döndüren anlar yaşamaksa o zaman jigolo arayanlar hiç düşünmeden bir erkekte öncelikle deneyim kısmına dikkat etmeliler ve en deneyimli jigoloyu aramalılar. Bu şekilde bir yöntemle hem beklentilerinizi belirlersiniz, hem de hangi jigoloyla iletişime geçeceğinizi daha kolay belirlemiş olursunuz. Ancak bu şekilde hareket ederseniz her görüşmenizin tam olarak beklediğiniz mükemmellikte ve muhteşemlikte geçecektir emin olabilirsiniz.

İlanlarda detaylara dikkat etmek önemlidir. Deneyimli jigololar ilanlarında her şeyi abartısız ne doğal haliyle anlatırlar, bir profesyonel ilanında benim performansım çok yüksektir, enerjimi sabaha kadar korurum diyorsa bu konuda size gerçeği söylüyordur. Profesyonel bir jigolo kariyerini riske atmamak için her zaman gerçekleri anlatır. Eğer yüzlerce ilan arasından karşınıza böyle bir ilan çıktıysa ve siz bu ayrıntıyı fark ettiyseniz anında o jigolo ile iletişime geçin çünkü o jigolo olmak istiyorum hizmetiyle ayaklarınızı yerden kesecek şeyler yapacaktır. Jigolo şirketleri böyle erkekleri her zaman öne çıkarırlar ve görüşmelerinizde memnun kalmanızı isterler. Yapacağınız görüşmelerde sürekli memnun kalıyorsanız, jigolonuzu ya da sitenizi değiştirmenizi gerektirecek bir durumda olmamış oluyor.

Haftada bir tüm hayatınızdan uzaklaşarak felekten bir akşam geçirerek, yiyip içip, dans edip eğlenip çalgılı çengili bir ortamda kurtlarınız dökmek her bayana geldiği gibi size de iyi gelir. Bu anlarda önemli olan yanınızda sizi anlayan ve size eşlik ederken canınızı sıkmayan bir erkeğin varlığını hissetmektir. Normal bir ilişkide bir erkekle bu ortamlara gittiğinizde, erkek hemen oraya bakma, öyle oynama, bu kadar içme demeye başlayacaktır. Oysa bir jigolo sizi eğlendirmek için engel olmak yerine sizi daha çok teşvik etmeye çalışacaktır. Jigolo siteleri sizi her zaman eğlenmenize engel olan değil, eğlenmenizi teşvik eden erkeklerle buluşturur.

 

0 thoughts on “Jigolo olmak istiyorum

Comments are closed.