jigolo olmak isteyenler

Jigolo Olmak İsteyenlere

Jigolo Olmak İsteyenlere

Jigolo olma kriterleri konusunda değişik kuralların öne çıktığını görmekteyiz. Her kiloda ve tipte olan insanın bu mesleği icra etmesi pek mümkün değil. Bundan dolayı bazı kurallar var. Kilolu olmamak en bilinen şey. Kadınlar her zaman sportif ve kilo problemi olmayan beyler ile beraber olmak isterler. Jigolo olmak isteyenlere tavsiyeler kapsamında daha değişik kurallar da dikkat çekmekte.

Fiziksel Ölçüler Nasıl Olmalı?

Bir erkek jigolo olmak istiyorsa ilk olarak fiziğine büyük bir önem vermek zorunda. Eğer bir kilo sorunu ve göbek varsa bu durum büyük bir dezavantaj. Ayrıca spor yapan erkeklerin her zaman daha şanslı olduklarını söylemek gerekiyor. Buna ek olarak kas yapmak gerekiyor. Çünkü kadınlar kaslı erkeklere tam anlamı ile bayılıyorlar.

Yaş Önemli mi?

Her yaş grubundan erkeğin jigolo olması gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü jigolo isteği olan kadınların en temel özelliği olgun olmaları. Bu bayanlar doğal olarak çok genç yaştaki beyler ile seks yapmak istiyorlar. 40 yaşını geçmiş olan erkeklerin jigolo olması çok zor görünüyor.

Seks Deneyimi Gerekli mi?

Jigolo Olmak İsteyenlere Tavsiyeler kapsamında seks tecrübesinden de bahsetmek gerekiyor. Çünkü kadınlar farklı deneyimler ve fanteziler isterler. Bunlara tam anlamı ile bir uyum sağlamak gerekiyor. Açık görüşlü olmak şart. Aynı zamanda müşterinin taleplerini göz ardı etmemek gibi bir kural da var.

0 thoughts on “Jigolo Olmak İsteyenlere

Comments are closed.