Jigolo olmak isteyenlere tavsiye

Jigolo olmak isteyenlere tavsiye

Jigolo kavramının anlamı, kadınların cinsel olarak tanımlanan ihtiyaçlarını karşılayan erkek demektir. Elbette bu hizmet para karşılığında veriliyor. Kahramanmaraş jigolo, farklı gerekçelerden dolayı erkek arkadaşı olmayan, yalnız yaşayan ya da sevgilisinin yatakta göstermiş olduğu performanstan memnunluk hissetmek istemeyen kadınlar için hizmet veriyor. Jigolo arayan bayan kriterlerine göre değişik özelliklere sahip birçok beyi bulmak artık zor bir işlem değil.

Kahramanmaraş Jigolo Özellikleri

Jigolo şirketleri, bünyesinde çalıştırmış oldukları beylerin farklı özelliklere sahip olmasını istemekte. Bundan dolayı kadınların para karşılığında seks yapacakların erkeklere dair şunları söylemek lazım;

  • Genç beyler, hem kendileri gibi yaşı çok büyük olmayan hem de kendilerinden oldukça büyük olan kadınlara hizmet verme konusunda çok iyiler.
  • Yakışıklı olmaları son derece dikkat çekici bir artı değer.
  • Bunun yanı sıra filinta gibi uzun boya sahipler.
  • Aynı zamanda beylerin bir diğer özellikleri ise atletik olarak tanımlanabilecek vücut ölçüleri. Bunun nedeni ise spora olan düşkünlükleri.
  • Kahramanmaraş jigolo çok hijyenik. Temizlik onlar için ilk kriter. Kendileriyle beraber olmak isteyen bayanlardan da bunu talep ediyorlar.
  • Buna ek olarak bulaşıcı hastalık riskini ortadan kaldırabilmek için her zaman kondom kullanımından vazgeçmiyorlar.

Kahramanmaraş Jigolo Arayan Kadınlar

Jigolo arayan kadınlar, değişik nedenlerden dolayı bu harika hizmeti istiyorlar. Örneğin evli bir bayan, yatakta tatmin olamadığı zaman bunu eşine ifade edemiyor. Ya da bunu söylemesine rağmen sorun devam ediyor. Böyle durumlarda bir jigolo ile görüşmek sorunu kısa sürede ortadan kaldırıyor. Bunun yanı sıra dullar için bu tip beyler harika bir alternatif. Çünkü yalnız olan kadınlar, her bayan gibi hazza ulaşmak istiyor. Ayrıca yaşlı bayanlar, içlerindeki sönmeyen ateşi bir jigolo ile daha da yukarı çekmek istiyorlar.

Kahramanmaraş Jigolo Fiyatları

Jigolo fiyatları pahalı değil. Ancak seksin ne kadar süre devam edeceğine göre bir değişiklik söz konusudur. Saat üzerinden hesap yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sekse çok aç olan kadınlar, paraları olduğu zaman gecelik bir biçimde hizmet talebinde bulunabilirler. Böyle bir durumda ödenecek ücret biraz daha fazla olacaktır. Fakat karşılığında alacağınız hazzın tam anlamıyla paha biçilmez olacağını söylemek gerekiyor.

Jigolo olmak isteyenlere tavsiye

Kahramanmaraş jigolo hizmetleri işlevseldir. Yani tek bir şeye bağlı değildir. Hem yatakta seks hizmeti vardır hem de beyler istenildiği zaman dışarıda kadınlarla zaman geçirebilirler. Bir dans partisine kavalyesiz bir biçimde katılmak, bayanlar için büyük bir kabustur. Böyle durumlarda jigolo size hizmet verecektir.

Kahramanmaraş Jigolo İletişim

Jigolo ile iletişim kurmak telefon ile çok kolay. Bu noktada özel hatlar var. Aramayı gerçekleştirin. Neler istediğinizi söyleyin. Önce bir kahve içmek için buluşun. Ardından isteğe göre otel odasında ya da kendi evinizde, sıcak yatağınızda onunla beraber olun.

One thought on “Jigolo olmak isteyenlere tavsiye

Comments are closed.