Jigolo Ol Antalya

Jigolo Ol Antalya Dünyanın En Zevkli Mesleğine Başla

Seks yaparak para kazanmak bir tek bayanların mesleği değildir ve bir ütopyada değildir. İsteyen her erkek seks yaparak parasını kazanabilir. Biraz karizma, sabır ve seks bilgisi ile sende kaliteli bir çevreye dahil olabilir ve zengin bayanlarla ilişkiler yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu keyifli hayata ulaşmak için sende jigolo ol Antalya dünyanın en zevkli mesleğine başla. Bu meslekte belki de problem yaratacak tek konu, bayanları sizin seçmiyor oluşunuz olacaktır. VİP bir jigolo oluncaya kadar, her arayan bayanla ilişkinizi yaşayarak kalitenizi duyurmaya çalışmalısınız. Siz belki sarışınlardan çok daha fazla mutlu oluyorsunuz ama sizi sarışını da, kızılı da, esmeri de, uzunu veya kısasıda arayacak ve siz tatmin olamasanız bile o bayanı tatmin etmek zorunda kalacaksınız. Bunu yapacaksınız ve karşılığında da harika bir kazanç elde ederek tatmin olacaksınız.

İlk başlarda kazancınızın büyük bölümü kıyafetlere ve takılacağınız kaliteli mekanlara gidecektir ama zamanla en şık giysilerle bu mekanlara gittiğinizde artık bayanlar sizi tanımaya başladıkları için, size sürekli bir şeyler ikram etmeye başlayacaklar ve çevrenizden ayrılmayacaklar. O kaliteye ulaştığınız zaman artık gittiğiniz mekanlarda neredeyse hiç para harcamamaya başlayacaksınız. Kadınlar siz daha fazla ilgi gösterin diye size sürekli jestler yapmaya başlayacaklar. Bu noktadan sonra, bayanları kırmadan artık müşterinizi kendiniz seçme mertebesine ulaşmış oluyorsunuz, artık siz bir VİP jigolo olarak kendinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Jigolo Olmak İstiyorum Demek Yetmez

Bu yazıyla çoğu erkek şimdiden hayal dünyasına daldı ve tanıdığı tanımadığı onlarca kadınla ücretli ilişkiler yaşamaya başladı. Yalnız jigolo olmak için, jigolo olmak istiyorum demen yetmez. Düşünce gücüyle bir şeyleri gerçekleştirme yeteneğiniz yok ise bunun için bu maceraya çıkmalısınız. Önce görünüşünüzden başlayarak hayat tarzınızda birçok şeyde köklü değişiklikler yapmaya başlamalısınız. Seksi bildiğinizi sanmayın, bilmediğiniz çok fazla pozisyon ve muamele var. Bunları araştırdıkça “ben seks konusunda çok cahilmişim” diyeceksiniz. Kadınların zevk eşiği erkekler gibi değildir ve doğru tekniklerle kadına yaklaşmadığınız zaman müşterinizi tatmin etmeyi başaramazsınız. Jigololukta erkek seks yaparken bir sıfır öne geçerse kazanmaz aksine kaybetmeye başlar. Öncelikle kadına orgazmı yaşatmalısınız hatta gücünüz yetiyorsa, kendinizi tutabiliyorsanız, kadına arka arkaya iki kere orgazm yaşattıktan sonra orgazm olmaya çalışın. Bunu başarırsanız, kadın artık sizin daimi müşteriniz olacaktır.

Zengin pozisyonlarla kadınları şaşırtmalısınız, asla sıradan olmayın, seks oyunlarına zaman ayırarak, yatak ilişkisini eğlenceli hale getirin. Bu özel bayanların seks yaşantılarındaki sıkıntı zaten ya monotonluk ya da orgazm olamamak olduğu için bunu müşterinize muhakkak vermeyi başarmalısınız. Kendimi sekste nasıl geliştireceğim diye düşünmeyin, internette sayısız jigolo porno var açın onları izleyin, Kamasutra öğrenin seks üzerine yazılmış sayısız kaynak var, internetten de hepsine kolayca ulaşılabiliyor. Biraz zamanınızı harcayarak bir seks uzmanına dönüşebilirsiniz.

Jigolo Ajansları Kapıları Açmanıza Yardım Eder

Jigolo ol Antalya olduğunuz zaman hiç bilmediğiniz yeni bir çevreye adım atmak üzere olursunuz. Bu çevre sizi bir çırpıda kabul edebilirde, dışarı atabilir de. Geleceğiniz garantilemek istiyorsanız bazı garantili adımlar atmanız gerekiyor. Bu yüzden ajanslara önem vermelisiniz. Jigolo ajansları kapıları açmanıza yardım eder ve o kapılar yüzünüze kapanmasın diye sürekli sizi destekler. Profesyonel destek almak her zaman iyidir, size bir zararı dokunmaz, aksine işinizi kolaylaştırır, müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır, kendinizi geliştirmenize ve piyasada yer edinmenize yardımcı olur. Jigolo ajansları ve siteleri bir jigolonun hayattaki en iyi dostu ve yardımcısıdır.