jigolo arıyorum yelda

Jigolo İzmir

Güzel Bayanlar Jigolo İzmir Yakışıklılarına Hayran

İzmir’in kızları ne kadar meşhursa, erkekleri de bir o kadar meşhurdur. Yakışıklı erkeklerin cinsel güçleri de çok tatmin edicidir. Bu özellikleri yüzünden İzmirli erkeklerle ilişki yaşamak arzusunda olan çok sayıda hatun vardır. Ücretli kavalye kiralayan kadınlar arasında İzmirli jigoloların yeri hep ayrıdır. Hizmetlerini tattıklarında güzel bayanlar Jigolo İzmir yakışıklılarına hayran kalırlar ve sürekli İzmir’den bu yakışıklı erkekleri Türkiye’nin her yerine davet ederler. Eğer İzmir’de yaşayan yakışıklı bir erkekseniz, birazda karizmaya sahipseniz sizde bu sektörde gelecek vaat eden erkeklerden birisiniz demektir. Nedense ülkemizde nerelisin diye sorulduğunda verilen cevap İzmirliyim olduğunda karşı taraf daha pozitif yaklaşımlar sergiler.

Yataklarında kaliteli sekse aç kalmış kadınlar ve yalnızlık çeken kadınlar, size ücret ödediklerinde istedikleri ilişkiyi yaşamak isteyeceklerdir, bunu kadına mutlaka yaşatmalısınız ki; müşteriniz sizden memnun kalsın ve sizi sürekli aramaya devam etsin. İşinizi doğru yaptığınız zaman göreceksiniz, anlaştığınız ücretin çok üzerinde ücretler bile alacaksınız. Bu işte verdiğiniz hizmetin karşılığı olarak alacağınız bahşişleri küçümsemeyin. Normal ilişkilerde ilişkiyi yürütmek için çok fazla özelliğe sahip olmanız gerekmez ama jigolo mesleğindeyseniz, kendinizi sürekli geliştirmelisiniz, çok iyi dans etmeli, her konuda sohbete açık olmalı ve sakin tavırlarınızla dikkat çekmelisiniz. Bayan sizinle her ortama rahatça girebileceğini hissetmeli ve sizden ürkmemeli.

İlk Defa Jigolo Arayan Bayanlar Ürkek Olurlar

Erkekler kaçamak ilişkilere çok daha fazla aşına oldukları için kadınlardan çok daha rahat davranışlar sergilerler ama kadınlar ücretli ilişkilerde o kadar rahat davranmazlar, özellikle daha yeni bu ilişkileri yaşayacaklarsa daha temkinli şekilde olaylara yaklaşırlar. İlk defa jigolo arayan bayanlar ürkek olurlar ve ilk görüşmelerde birkaç saatliğine otellerde görüşme yapmaya isterler. Zamanla bu ürkek tavırlarından kurtularak artık uzun süreli birlikteliklerde sizinle kaliteli mekanlara gitmeye başlarlar ve sizinle çeşitli ortamlarda görünmekten çekinmemeye başlarlar. Sizin ilk görüşmelerde müşterinizi mutlaka gülümseyen bir yüzle sakin kalarak etkilemeniz gerekiyor, siz ne kadar sakin olursanız ve gülümserseniz müşterinizde sizden pozitif enerji alacak ve sakinleşmeye başlayacaktır. İlk görüşmelerde sohbetinizde çok önemlidir, olgun bir erkek gibi seviyeli sohbetinizle bayanı etkilemeli ve rahatlamasına yardımcı olmalısınız.

Günümüzde çoğu kadın jigolo ne demek iyi biliyor ve bilinçli şekilde bu arayışı gerçekleştiriyor.  Bayanların tatmin eşiği yüksek olduğu için çoğunun mutlu bir cinsel hayatı yoktur ve çareyi sizden aradıkları için sizi ararlar. Eğer siz bu açığı kapatamıyorsanız sizinle işleri çok uzun sürmez, kısa zamanda beceriksiz bir jigolo olarak isim yaparsınız ve bu camiadan silinip gidersiniz. Bu mesleğe adım atan sayısız gençten sadece ufacık bir kısmı ciddi ilerleme kaydederek uzun süre mesleğini sürdürmeyi başarıyor.

Her Jigolo Kendini Yetiştirmeli

Ciddi adımlar atarak, gerekirse Jigolo porno filmlerini izleyerek kendinizi geliştirin. Meslekte ilerlemenin yolu kendini geliştirmekten geçer. Her jigolo kendini yetiştirmeli, eksik yönlerini bularak bunlardan kurtulmalıdır. Emek olmadan başarı olmaz, tüm sektörlerde geçerli olan bu kuralın, bu meslekte de geçerli olduğunu sizde kısa sürede çözeceksiniz ve yaptığınız hataları tekrarlamaya devam ederseniz hayatınızdaki en büyük hataları yaptığınızı mesleğinizi kaybederek görmüş olacaksınız. Dost acı söylermiş, mesleğe yeni başlayacaklar için uyarılarda bulunmak bizim görevimiz, bu işte ciddi olmazsanız, sekse hakkını veremezseniz ve bayanları memnun etmeyi başaramazsanız, burada suçlu aramayın çünkü buradaki tek suçlu siz olursunuz. Bayanların sizden beklentileri gayet açık, onlar kendilerini inlete, inlete becerecek ve orgazm yaşatarak baş döndürecek ateşli delikanlıyı arıyor.