Jigolo Beylerin Özellikleri Nelerdir

Jigolo

Yurtdışından serbest bir şekilde yürütülen jigolo mesleği, ülkemizde halen gizli tutulmakta. Hoş karşılanmamasına rağmen bir hayli talep gören jigololar, özellikle de yaşça büyük kadınların tercihi halinde. Cinsel ihtiyaçların giderilmesini isteyenler beylerle iletişime geçerek sorunu kökten çözüyor. Mesela:

  • Evli kadınlar eğitim amaçlı jigolo erkeklerden seçimini yapıyor.
  • Cinsellikle alakalı problem yaşayan kadınların da tercihi bu yönde.
  • Yaşça büyük kadınların da seks ihtiyaçları için başvurdukları bir alan.

Jigolo ilanları sayesinde kadınların işi uzun sürmüyor. Aksine hızlı bir şekilde iletişime geçmeleri ve erkeklerden seçimini yapmaları sağlanır. Tercihlere bağlı olarak görüşmelere geçmek uzun sürmez.

Jigolo Beylerin Özellikleri Nelerdir?

Jigolo olmak isteyenlerin ilk etapta sağlıklarına dikkat etmeleri önemli. Öyle ki bazı hanımlar sağlık raporu dahi isteyebilir. Bunun için beslenmesine dikkat eden ve spor yapan beyler öne çıkmıştır. Haricinde:

-Görünüm: Jigolo profillerinden ilk etapta birkaç fotoğraf yayınlanır. Erkeklerin fiziksel özellikleri dikkate alınır. Kadınların beğenisini kazanacak tipte olan beyler tercih edilir. Karizmatik, yakışıklı veya tecrübeli olanlar gözler önüne serilir.

-Yetenekleri: Görünümün arkasından güven veren, kadınları anlayan ve isteklerine yanıt veren erkekler gelmekte. İlanlardan kısa açıklamalara yer veren beyler, kadınların bu yolla fikir sahibi olmalarını sağlar.

Jigolo İlanlarında Neler Var?

Yukarıda belirttiğimiz gibi jigolo ilanlarını açtığınızda ilk önce fotoğraflarını görürsünüz. Bu şekilde beğendiğiniz erkekleri seçerek iletişime geçmeniz uzun sürmez. İletişim için:

  • İlanlardan hepsinin telefon numaralarına yer verilir.
  • Whatsapp görüşmelerine açık olanlar sergilenir.
  • İletişim sayesinde erkeklerin yapısını değerlendirmeniz sağlanır.

Önceden de söylediğimiz üzere güven veren ve anlayışlı olan erkekleri bu yolla seçmeniz mümkün olacaktır. İletişim halindeyken tüm merak ettiklerinize yanıt bulursunuz. Böylece tercihte bulunabilir ve gerçek bir buluşmaya geçebilirsiniz.

Jigolo Erkeklerin Hizmetleri Nelerdir?

Temelde seks hizmeti sundukları açık durumda. Haricinde yalnız kadınlara partner olan erkekler de mevcut. Eğlenceli saatler geçirmek ve paylaşımda bulunmak isteyen kadınlar jigololarla görüşebilir.

Saygın, karizmatik, anlayışlı ve kibar erkekler kadınlara kendilerini daha iyi hissettirir. Buna ihtiyacı olan bayanlar da erkeklerden seçimini yapar. Akabinde ister birkaç saat ister birkaç gün boyunca beylerle zaman geçirilebilir.

0 thoughts on “Jigolo Beylerin Özellikleri Nelerdir

Comments are closed.