Jigolo Başvuru

Jigolo olmak isteyen beyleri karşılayan onlarca ajans bulunuyor. Hepsinin de web siteleri mevcut ve kayıt işlemlerine geçiliyor. Jigolo başvuru için yapılması gerekenler son derece basit ve ücretsiz. İlk etapta:

  • Ajanslar arasından güvenilir olanları seçerek harekete geçmek gerekir.
  • Güvenilir ve kaliteli ajanslara ilgi büyük.
  • İlgi gören ajansların sitelerini açmanız ve kayıt oluşturmanız daha doğru.

Bu adımlar dahilinde kadınları karşılaşmanız uzun sürmez. Cinsel birlikteliklerde kendine güvenen yakışıklı beyler, bayanların istek ve arzularına göre hizmetlerini sunar.

Jigolo Ajanslarına Kayıt

Yukarıda belirttiğimiz adımları takip edenlerin işi uzun sürmez. Ücretsiz ve hızlı bir şekilde jigolo başvuru işlemlerine geçilir. Bu işlemler sırasında izlemeniz gereken yol ise:

-Kayıt: Form doldurma işlemleri talep edilir. İsim, doğum tarihi ve şehir gibi temel bilgileriniz istenir. Bu bilgiler kadınların size ulaşmasını ve görüşmeyi destekler. Doğru ve eksiksiz bilgi vermek bu yüzden önemli.

-Koşullar: Jigolo siteleri kayıt olanlara belli başlı koşullar sunar. Mesela gizlilik şartlarını gözler önüne serer. Başvurunuzun geçerli olması için şartları onaylamanız gerekir. Ancak bu adımları takip eden beyler ajanslara katılabilir.

Jigolo Telefon Numaraları

Jigolo başvuru sırasında sizlerden iletişim bilgileriniz talep edilir. Önceden söylediğimiz gibi hanımlar sadece bu yolla görüşme sağlayabilir. Numaralarını doğru bir şekilde belirten erkekler telefon bekler. Böylece:

  • Kadınlar bağlanır ve tüm istek ile arzularını ifade eder.
  • Cinsel birliktelikten ziyade yalnızlık duygusunu atmak isteyenler de bağlanır.
  • Gerçek bir buluşma için erkeklerin duruşu ve iletişimi dikkate alınır.

İletişimi samimi, güven veren ve bilgili erkekler öne çıkmıştır. Öyle ki doktor, mühendis ya da avukat olan beyler de bu mesleği icra edebiliyor. Ek gelir olarak görülen meslek, hayatına renk katmak isteyen beylerin tercihi halinde.

Jigoloların Genel Özellikleri

En başta sağlıklı ve yapılı erkeklerin jigolo olarak hizmet verdikleri açık durumda. Haricinde saygın, kibar ve karizmatik olanlar öne çıkmıştır. Kısacası hem fiziksel özellikler hem de tecrübeler göz önünde bulundurulur. Cinsellikle alakalı bilgi ile birikimine güvenen beyler, jigolo olabilir. Ve de ajanslara başvurarak bu yolla kazanç elde edebilir.

 

One thought on “Jigolo Başvuru

Comments are closed.