Jigolo Başvuru 2021

Jigolo Başvuru

Jigolo Başvuru Kolaylığı

Sitelerde çeşitli nedenlerle jigolo olmakta zorlanıyorsanız, sitemizdeki kolaylıklarla süper bir işe başlama fırsatı yakalamış olacaksınız. Sitemizdeki jigolo başvuru kolaylığı size bu meslekte hemen karar verip, hemen işe başlama imkanı verecek. Jigololuk zorlu bir süreç olsa da, bir kere girildiğinde hemen vazgeçemeyeceğiniz bir meslektir. Tüm jigolo adayları, bu sektörde yer edinmek için dayanabildikleri kadar dayanmaya çalışırlar ve sonunda bir kısmı başarılı olarak kalıcı şekilde bayanlarla zevkli geceler geçirmeye başlarlar. Az sonra size bu süreçte karşılaşacağınız zorluklardan ve avantajlardan bahsetmeye başlayacağız. Umarız anlatacaklarımız gözünüzü korkutmaz ve sizde şansınızı denemeye karar verirsiniz. Belli mi olur, belki de siz yaşadığınız şehirdeki en ünlü jigolo başvurusu olacaksınız.

Jigolo olmak bir günde olacak bir olay değildir. Jigolo Başvuru kısmı sadece ilk adımdır, asıl süreç sizin için bundan sonra başlıyor.  Başvurunuz onaylandıktan sonra size iyi bir fotoğraf lazım olacak, bu fotoğrafta vücut hatlarınız net ve yüzünüz olarak görülmeli, bayanlar sizi ilk olarak bu fotoğrafla değerlendirmeye başlayacaklar. İkinci olarak çok iyi bir tanıtım yazısı hazırlamanız gerekiyor. Bu yazının içeriğinde kendinizden bahsetmelisiniz, dış görünüşünüz, ölçüleriniz, hobileriniz gibi genel bilgilerin dışında, seks hizmetindeki hünerleriniz, bir kadını nasıl azdırıp, rahatlattığınız gibi yeteneklerinizden de bahsetmelisiniz. Bayanlar fotoğraflarınızla ilgilendiklerinde, yazınızı okumaya başlarlar ve bu yazıdan etkilenirlerse sizi aramaya karar verirler.

Jigolo olmak istiyorum, bu kadar kolay mı demeyin çünkü daha bitmedi. Bir jigolo iyi giyimli olmak zorundadır, paspal bir görüntüyle bir bayanın yanına giderseniz o görüşme başlamadan biter. Görüşeceğiniz kadınlar VİP bayanlardır ve yanlarında kendilerine yakışan erkekler görmeyi beklerler. Giyim konusu kolay, üç beş birikimim var giderim bir mağazaya alır çıkarım diyorsanız eyvallah ama yine bitmedi, daha aşmanız gereken konular var. Eğitim durumunuz ne alemde, bu bayanlar genellikle sizinle seks için görüşecekler ama karşılarında laftan anlamayan bir zır cahilde görmek istemezler. Yapacakları sohbetlerde onlara eşlik edecek, konuştuğunu bilecek erkekler görmek isterler. O konuda problem diyorsanız bir şansınız olabilir demektir.

Jigolo ilanları ile bu şartlara uyuyorsanız görüşmelerinize başlarsınız ve ilk görüşmenizde ya eyvah ben ne yapıyorum dersiniz ya da iyi, güzel bu iş tam benlik diyerek yola devam edersiniz. İlk görüşmeden sonra devam etmeye karar verirseniz, sonraki görüşmelerinizde kendinizi geliştirmek için birçok fırsatınız olacak. Randevularınıza devam ettikçe, gün içinde sürekli kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Sosyal yönden de, cinsel bilgiler yönünden de araştırmanız, bilmeniz gereken çok konu var. Birbirinden farklı kültürlerden gelen çok farklı kişiliklerle ilişkilere gireceksiniz, profesyonellikte ilerlemek istiyorsanız, tüm bu kadınlara ne şekilde yaklaşmanız gerektiğini ve nasıl davranmanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Bayanlar sizin daha yeni bir partner olmanıza dikkat etmeyebilirler ve sizden her zaman en iyisini beklerler.

Jigolo Arayan Bayanlar Sizinle Zirveye Çıkmalılar

Seks görüşmeleri bu mesleğin kilit noktasıdır, sosyal aktivitelerde yaşanan her şey anlık gelişir ve biter oysa randevunun seks kısmında yaşananlar sonraki tüm görüşmelerinizi etkileyen kısımdır. Hizmetinizle memnun ettiğiniz bayan, bir sonraki erkek ihtiyacında yine sizinle iletişime geçer ve sizden randevu ister. Hizmetinizde jigolo arayan bayanlar sizinle zirveye çıkmalılar, bunu başarmışsanız bayan artık sizin sabit müşterinizdir. Başaramadıysanız o hatunun numarasını silebilirsiniz, telefonunuzda boşa yer kaplamasın. Dost acı söylermiş, biz burada kimseye kötü davranmak ya da kalp kırmak istemiyoruz, siz yaşanacaklara karşı hazırlamaya çalışıyoruz. Bunları bilerek mesleğe adım attığınızda, bu sorunlarla karşı karşıya geldiğinizde altında ezilmezsiniz ve bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Jigolo porno izlemenin bir çok faydasını görebilirsiniz, sekste muhteşem olduğunuzu iddia edebilirsiniz, belki haklısınız ama bir profesyonel değilsiniz, bunu kabul edin. O yüzden açın bir film ve bir profesyonel kadınlarla nasıl sevişir, o kadına zevkten nasıl çığlıklar attırmayı başarıyor bunları öğrenmeye başlayın. Seks sizin uygulayacağınız üç beş pozisyonla sınırlı bir zevk olayı değil, önceki ilişkilerinizde siz kendinizi tatmin etmek için ilişkiye giriyordunuz ama burada tatmin olması gereken kişi siz değilsiniz karşınızdaki bayan. Karşınızdaki bayan siz onu tatmin edin diye size tomarla para ödeyecek, parayı ödeyen taraf siz olsaydınız, sizde partnerinizden mükemmel hizmeti beklemez miydiniz?

Ücretli ilişkilerde, öncelik her zaman parayı ödeyen tarafındır ve para ödeyen kişiler sıradan ilişkiler yaşama peşinde değillerdir. Onlar ilgi görmek isterler, şımartılmak isterler, farklılık ararlar, heyecan ararlar ve orgazm yaşamak isterler. Tüm bunları müşterinize vermek zorundasınız. Biraz deneyim kazandığınızda jigolo ajansları ile çalışmaya başlayabilirsiniz ve daha kaliteli görüşmelere gidebilirsiniz. Görüştüğünüz bayanların gelir seviyeleri yükseldikçe, ödeyecekleri miktarlarda artar, beklentileri de artar kaprisleri de artar. Tüm bunları kaldırmayı bilmelisiniz. Burada göstereceğiniz en ufak tepki kariyerinizi bitirir. Sabır birinci kuralınız olmalı, sabırlı olmayı öğrenmeden profesyonel oldum dememelisiniz. Bayanların kaprisleri karşısında yüzünüz kızarmamalı, davranışlarınız değişmemeli ve hizmet kaliteniz hep yüksek olmalı.

Jigolo Başvuru Ajans Reklamları Kariyerinizi Sağlamlaştırır

Sitelerde yayınlanan her ilan size maddi bir yük getirecektir ama aynı şekilde ciddi bir getirisi de olacaktır. Bazen jigololar birkaç görüşme yaptıklarında tamam artık reklama gerek yok müşteri, müşteriyi getirir diye düşünerek ilanlarını kaldırıyorlar ve ellerinde müşteri kalmadığında hatlarını anlıyorlar. Jigolo ajans reklamları kariyerinizi sağlamlaştırır. İlan yayınlamaktan asla çekinmeyin, sektördeki en iyi sitelerde sürekli ilanlarınız yayınlansın. Sitelerin kaliteli olması sizin de kaliteli bir partner olduğunuz imajını verecektir. Reklam asla boşa giden bir harcama değildir, er ya da geç mutlaka yaptığınız reklamın karşılığını alırsınız.

Jigolo arayanlar arayışlarda her zaman zirvedeki sitelerde yaparlar ve buluşmalarını bu sitelerden aradıkları jigololarla gerçekleştirirler. Sizde lider sitelerde reklamınızı yaparsanız, size ulaşanların sayısı sürekli artar. Her gün biraz daha yerinizi sağlamlaştırırsınız ve her geçen gün telefon numaranız daha fazla bayanın telefonuna kaydedilir. Jigololuk istikrar isteyen bir iştir, bu meslekte özel gün tatil, bayram seyran olmaz. Sizin müşterileriniz çoğu zaten bu özel günlerde yalnız olmamak için sizi arayacaklar ve özel günleri farklı yaşayacaklar. Siz durmadan ben bu hafta dışardayım, bu hafta bayram bayramdan sonra çalışıyorum gibi nedenlerle müşterilerinizi boşlamaya başlarsanız, müşterileriniz sizin keyfinizi beklemezler ve kendilerini becertecek farklı bir jigolo ile eğlenmeye başlarlar.  Sizin davranışlarınız yükselişinizi hızlandırır ya da yavaşlatır, her hareketinize dikkat etmelisiniz.

Jigololuk aslında yapılabilecek en kolay ve en temiz iştir, jigolo olmanın cezası olmadığı içinde rahatlıkla bu mesleğe başlayabilirsiniz. Hayatınızı yaşamaya başlarsınız, jigololuk eğlenceli ve zevkli bir meslek olduğu için yapmayı hayal eden sayısız erkek vardır ama siz bu meslekte tutunmayı başaran istisna erkeklerden bir tanesi olarak onları kıskandırabilirsiniz. Başarılarınız arttıkça, yaşantınız her yönden değişir. Kazancınız arttıkça yaşadığınız ev, çevre, arkadaşlar, harcamalar her şey değişmeye başlar. Eğlendiğiniz yerler daha kaliteli yerler olmaya başlar. Tüm bu başarıyı görüştüğünüz kadınların ilgisine borçlu olduğunuzu asla unutmamalısınız, geldiğiniz noktayı unutur ve şımarmaya başlayarak bayanlara karşı davranışlarınız değişirse bayanlar sizi dipten zirveye taşıdıkları gibi tekrardan dibe indirebilirler ve bir daha yüzünüze bakmazlar.

 

0 thoughts on “Jigolo Başvuru

Comments are closed.