jigolo adana

Jigolo Bahadır

JİGOLO BAHADIR

Merhaba dostlar ben bahadır 22 yaşındayım ve aktif olarak jigololuk yapıyorum ve size nasıl jigolo

oldum onu anlatmak istiyorum.

Bundan 2018 yılında üniversiteden mezun oldum ve işsiz kaldım evdekiler beni askere yollamaya karar verdiler bende iş yok güç yok para yok gideyim bari dedim.

Ben samsunda yaşıyordum askerliğim İstanbul’la düştü neyse askerlik derken alt devreler geldi.

Tanışma derken Bekir le samimi olduk yani beni sektöre sokan can devrem ne işle meşgulsün filan derken jigoloyum dedi ve ağzından kaçırdı kimseye söyleme aramızda sır dedi bende tabi ki dedim  işte ayılık ne kadar kazanıyorsun dedim 10.000 TL yakın dedi şoka girdim hem eğleniyor.

Hem lüks mekanlarda takılıyor baya iyi iş dedim samimi olduk filan beraber askerde spor yapıyoruz

Bende baya kas yapmaya başladım beraber çarşıya gidiyoruz derken baya samimi olduk.

Çarşıya çıkacağımız hafta 2 tane bayan var gel senide götürüm dedi bende askerdeyim yokluk filan değişiklik olsun kabul ettim 8 aydır tık yok çavuş da neyse günler geçmiyor kendimi spora verdim zaman geçmiyor derken o gün geldi jilet gibi giyindik temizlendik diğer devreler bile anladı manitalarla mı buluşacaksınız diye makara yapıyorlardı askeriyenin önüne Range Roverla almaya geldiler bizi ben bir tuhaf oldum gittik lüks restoranda dedim ben bilmem böyle mekanları Bekir yardımcı ol hesabı sen ortama ayak uydur gerisi bende dedi.

Makara muhabbet derken akşam oldu bayanlar la otele geçtik oda çıkarken Bekir kulağıma fısıldadı

Parçala onu devrem diye ufak bir gaza geldim bide askeriz yokluk var odaların önüne gelince yollarımız  ayrıldı öyle bir çılgın öyle vahşi bir cinsellik yaşadık ki kadın ban aşık oldu neredeyse

Zaman nasıl geçti hiç bilmiyorum kadınlarla dan paramızı aldık düştük yolla bütün askeriye bizi arıyor

Dedi ki biz boku yedik komutan bir güzel dövdü bizi bu şekilde başladım bu işe ve halla devam ediyorum