Jigolo Başvuru Formu

Jigolo arayanlar

Jigolo Erkekler Tarih Boyunca Kadınları Memnun Ettiler

Seks ilişkileri tarih boyunca resmi ilişkilerde yaşandığı gibi kaçamak ilişkilerle de yaşanan eylemler olarak hayatımızın bir parçasıydı. Nasıl fahişelik tarihte erkeklerin zevklerini almak için kullandıkları bir yöntemse, Jigololuk mesleğini sürdüren erkeklerinde verdikleri hizmetlerden bayanlar tarih boyunca yararlanmıştır. Özellikle de saltanat çevresinde bu ilişkiler gizli olarak sürekli yaşanıyordu. Bizans döneminde krallık çevresindeki üst düzey kadınlar erkekleri evde olmadıklarında köleleriyle ya da kiraladıkları erkeklerle para karşılığında veya hediyelerle ilişkilere giriyorlardı. Bizim tarihimizde de, jigolo ilişkileri görülüyordu, hatta ilk kayda alınan jigolo ilişkisi Osmanlı döneminde karşımıza çıkıyor.

Yavuz Sultan Selim döneminde kayıt altına alınan ilk jigolo vakası, Yavuz döneminde Osmanlının önemli komutanlarından bir olan Bali Bey, sürekli seferdedir ve çok varlıklı olan eşi sürekli yalnız yaşamak zorundadır. Bali Bey’in eşi yalnızlığa ve ateşine daha fazla karşı koyamayarak kendine bir jigolo ayarlar ve Bali Bey seferde olduğu dönemlerde o erkekle ateşli geceler yaşamaya başlar. Zamanla bu ilişki ayyuka çıkar ve yakalanan adan mahkeme verdiği ifadesinde para karşılığında ve hediyeler nedeniyle Bali Bey’in eşiyle ilişki yaşadığını itiraf eder. Bu olay tarihimizde kayıtlı ilk Jigolo davasıdır. Tarih boyunca Jigolo arayanlar hep vardı ve günümüzde bu arayış daha da fazladır.

Jigolo Arayan Bayanlara Güvenli Site Önerileri

Kaçamak ilişkilerin risklerine erkekler belki erkek oldukları için daha gözü kara şekilde atlayabilirler ama bayanlara baktığınızda erkeklere kıyasla daha garantici tavırlar takınırlar. Gereksiz riskleri almaktan hoşlanmazlar, karda yürüyüp izlerini belli etmek istemezler. Bu açıdan gizli ilişkilerinde jigololar bayanlar için doğru ilişki seçeneği olarak daha ağır basmaktadır. Elbette sevgili yapan kadınlarda çok fazladır ama sevgili ilişkilerinde yakalanma riski her zaman daha çoktur. Garantici dediğimiz gruptaki jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlarla doğrudan erkeklere ulaşarak güvenli görüşmeler yapma taraftarıdırlar. Bunun içinde güvenli site önerileri çok daha önemlidir. Jigolo sitelerindeki ilanların gerçekliği, bu ilanlardaki erkeklerin kişilikleri ve dürüstlükleri kadar hizmet kaliteleri gibi konularda dikkat edilecek hususlardır.

Sitemizde seksen bir ilimizdeki jigolo hizmetini veren yakışıklı ve sekste deneyimli erkekleri görerek, aracısız ve doğrudan kendileriyle iletişime geçme imkanı bulabilirsiniz. Seks için kendilerini kiralayan erkekler, kadınlara jigolo ajans sitelerinden, kendi yayınladıkları sitelerden ve ilan sitelerinden ulaşırlar. Bazıları sosyal medyaya daha çok ağırlık verirler ama sosyal medyada ki jigolo erkeklere çok profesyonel gözüyle bakmamanızı öneririz. Profesyonel seks erkekleri, hizmetlerini tanıtacaklarında mutlaka profesyonel platformları tercih ederek, mesleklerini ciddiye aldıklarını gösterirler. Kadınlarda profesyonel siteler sayesinde araştırmalarını daha güvende hissederek yapabilirler ve bir erkeği arayacaklarında, o erkeğin gerçek bir ücretli seks erkeği olduğundan emin olurlar.

Jigolo Nedir? Kime Jigolo Denir?

Jigolo kavramı sürekli argoda kullanılan bir kelimedir, erkek veya bayan herkes bu kelimeyi çok defa duymuştur ama Jigolo Nedir? Kime Jigolo denir bazı kişiler bundan habersizdir. Jigolo, bayanlarla para karşılığında cinsel münasebet kuran erkeklere verilen isimdir. Jigololuk mesleğinde verilen hizmetlerde sadece cinsel münasebette bulunulmaz, gezilerde partner olarak bayana eşlik edilir, sosyal aktivitelerde bayana kavalyelik yapılır ve ihtiyaç duyulan her aktivitede bayanların yanında boy gösterilir, sonunda da seks hizmeti ile görev tamamlanır. Özellikle, orta yaş üstündeki bayanlar, Jigololarla takılarak zaman geçirmeyi severler. Seks işçisi diye de adlandırabileceğimiz Jigoloların belirli çalışma saatleri olmadığı için randevularınızı en müsait olacağınız saatlere ayarlama imkanınızda olacağından, otellerde ve uygun durumlarda evinizde, güvenle kaçamaklarınızı gerçekleştirirsiniz.

One thought on “Jigolo arayanlar

Comments are closed.