jigolo arayan bayanlar kataloğ

jigolo arayanlar

Bir Jigolo Her İhtiyacınıza Karşılar

Bazen kadınlar yaşadıkları olumsuz ilişkiler nedeniyle erkeklerle duygusal bağlar kurmaya bir süreliğine ara verebilirler ama bu kadınlık içgüdüsüyle hissettikleri cinsel arzuları yok etmeye yetmez. Kadın kendini ilişkileri boyutunda ne kadar geri çekmiş olsa da çözünde bir kadındır ve sonuç olarak bedeninin arzularını karşılamak zorundadır. Arzularını dizginlemek isteyen bayanlar genellikle mastürbasyon gibi çözümlere başvururlar ama gerçek bir seksle karşılaştırıldığından mastürbasyon sadece anlık bir çözüm olacaktır. Bir erkeğin tenini hissetmeden göğüslerinizde dudaklarını hissetmediğinizde, ıslanan vajinanızda bir erkeğin penisini hissetmedikçe yaşadığınız orgazm sizi birkaç dakika rahatlatacak ve çözüm olmayacaktır. İlişki yaşamaya küsmüş bir kadınsanız, bir jigolo her ihtiyacınızı karşılar ve aranızda bir bağ oluşmaz.

Jigolo ilanları size aradığınız erkeği verir ve bu ilanları aradığınız içinde bir erkekle duygusal boyutta bir beraberliğe girmek zorunda kalmazsınız. Bu görüşmeden duygusal olan hiçbir özel yan yoktur, sadece anın şehvetinden kaynaklı kişilerin birbirini arzulaması ve zevk almak vardır. Her iki tarafta zevk alma amacıyla yatağa girer ve sadece akıllarda seks vardır. Seks yaşanır biter, uzun zaman yaşanmamış hazlar yaşanır ve haydi bir daha yapalım diyerek yine sadece seksin olduğu bir ilişkide iki kişide mutlu olur. Kadın bu ilişkide ne erkeğinin istediklerini yapmak zorundadır, ne de erkeği kırılmasın diye ilişkiye girmek zorundadır, sadece kendi isteklerini karşılamak için o yataktadır ve sadece kendi isteklerini yapacağını bilir.

Jigolo Arayanlar Aşık Olabileceğiniz Yakışıklılara Dikkat Edin

Jigololar bir model dergisinden fırlayan yakışıklı erkeklere benzerler, kaslı vücutları, bakımlı saçları ve kusursuz vücut şekilleriyle her kadının rüyalarında beklediği beyaz atlı prens gibi kendilerini sergilerler. Bazen bu yakışıklı görünümler ve ateşli ilişkilerle kadınların başları döner ve adeta erkeğe büyülenmiş gibi bağlanmaya başlarlar. Tüm zamanlarını erkekten randevu alarak onlarla geçirmek isterler ve sonunda ekonomik bir krizle baş başa kalabilirler. Bu yüzden jigolo arayanlar aşık olabileceğiniz yakışıklılara dikkat edin. Tek kadına bağlanmayı sevmeyen bir erkekle mutlu olamazsınız. Bu hayat tarzına alışan bir erkek artık kolay yola girmez gözü hep dışarda olur. Ancak gerçekten size aşık olursa belki mutlu bir beraberlik yaşanabilir.

Bu bile çok iyimser bir düşünce aslında, siz ne olur, ne olmaz bir jigoloya aşık olmamaya çalışın. Jigolo arayan bayanlar zaten etkileyici erkeklere hasret oldukları için bu ilişkilerde aradıkları mutluluğa ulaşmak istiyorlar. Bu erkeklerin tek görevi kadınları mutluluğa ulaştırmak, sizinle mutlu bir hayata ulaşmak değil. Onların parayla olan aşlarına hiçbir aşk rakip olamaz. Bir jigoloya karşı hisler beslemeye başladığınızda, bu hisler çoğalmadan bunları düşünmeniz gerekiyor, yol yakınken bu hislerden kurtulun ve kendinizi aşk acısıyla yaralamayın.

Jigolo Siteleri Farklı Alternatifler Sunar

Bir erkeğe bağlandığınızı hissetmeye başladığınız an farklı bir partner aramaya başlamalısınız, arama yaptığınız sitenizde tek jigolo o erkek değil, jigolo siteleri farklı alternatifler sunar, yüzlerce erkekle aşkınızı unutabileceğiniz geceler geçirebilirsiniz ve acınıza merhem bulabilirsiniz. Aşk acılarını unutmak için aslında gerçekten de jigololar ilaç gibidirler, normal hayatınızda da sevginizden ayrılmış olabilirsiniz ve aşk acısı yaşıyor olabilirsiniz, arayın bir jigoloyu felekten bir gece geçirmeye başlayın, kiralık erkeğinizle gezin tozun, yiyin için, kafayı bulun ve eğlenin, güzelce seksinizi yapın ve oh hayat buymuş deyin. Birkaç görüşmeyle tüm acıların yerine yeni bir eğlence anlayışı hakim olacaktır, her sıkıntıda rahatlamak için jigolonuza arama yapacağınız daha tasasız bir hayata başlayacaksınız.