Jigolo arayan bayanlar

Jigolo Ol Dünyanın En Zevkli Mesleğini Yap

Ne iş yapacağınızı belirlemek, hayatta atılan ilk gerçekle yüzleşme adımıdır. İnsanlar aileleriyle yaşadıkları sırada hayatın gerçeklerini çok düşünmeden kaygısız hayat yaşarlar ama özel hayatlarını ayırdıklarında asıl dünya ile baş başa kalırlar. Doğru mesleği bulmaya çalışan kişiler birçok başarısız deneme yapmak zorunda kalırlar ve çoğunlukla mutlu olamadıkları ve mecbur kaldıkları işleri yapmak zorunda olurlar. Erkekler açısından öyle bir fırsat var ki; eğer bu fırsatı iyi değerlendirebilirlerse harika bir mesleğe sahip olurlar. Bu meslek ne mi? Elbette Jigololuk, bir erkeksen ve ne iş yapacağını bir türlü bulamadıysan sende jigolo ol dünyanın en zevkli mesleğini yap.

Sende Jigolo Olmak İstiyor Musun?

Jigololuk genelde Amerikan filmlerinde karşılaştığımız bir meslek gibi gelebilir ama ülkemizde de çok uzun yıllardır hatta Osmanlı dönemlerinde dahi yapılan bir meslekti. Seks ver olduğundan beri, escortluk ve jigololukta var olan mesleklerden biridir. Bazı işleri yapmayı sadece hayal ederiz ama bunu gerçekleştirecek adımları atmaktan çekiniriz, bunlardan biride jigololuktur. Jigolo olarak zevkli bir hayatı yaşamak tüm erkeklerin bir dönem aklından geçmiştir ama sadece bir kı8smında bunu hayata geçirecek cesaret vardır ve hiç düşünmeden bunu yapmayı başarmıştır. Sende jigolo olmak istiyor musun? O zaman cesur ol, kendine güven ve bir ilan yayınlayarak zevkli mesleğini yapmaya başla.

Jigolo olmanın cezası olmadığı için alacağın herhangi bir hukuksal riskte yoktur. Bir sitede tanıtımını yapmaya başlayacaksın ve bu site sayesinde hatunlar sana ulaşacaklar ve sende zevkle cinsel ilişkini yaşayarak kadınları memnun edeceksin ve paranı alacaksın, hepsi bu kadar. Aslında hepsi bu kadar değil, seksi çok güzel yapman gerekiyor ki; meslekte sürekliliği yakalayabilesin. Tutulan, aranılan bir jigolo haline gelesin. Bu mesleği icra ederken, normal hayattaki ilişkilerinde yaşadığın şekilde bencil davranırsan ve kadından önce kendini tatmin etmeye çalışırsan başarısız olursun. Öncelikle jigolo olacaksanız kendinizi pazarlamayı öğrenmelisiniz, kendini pazarlamak mı? O da ne? Diyecekseniz açıklayalım?

Bu siteyi bir AVM gibi düşünün ve bu AVM içinde bir mağazaya sahipsiniz, buradaki mağaza sizin ilanınızın yayınlandığı sayfa oluyor. Her mağazanın bir vitrine ihtiyacı vardır ve bu vitrin ne kadar etkileyiciyse o kadar çok müşteriyi kendine çeker. Bu yüzden vitrininizi çok güzel hazırlamalısınız, bunu da kaliteli bir fotoğraf ve iyi bir tanıtım yazısıyla yaparsınız. Bunları yaptığınızda ve bir bayanla anlaşma yaptığınızda işi başarmış olmuyorsunuz, sırada bayanın yanına en şık halinizle gitmeniz ve sohbetinizle, duruşunuzla ve özellikle kaliteli seksinizle kadını etkilemeyi başarmanız kalıyor. Tüm bunları dört dörtlük yapmayı başardığınızda bir jigolo olarak kendinizi mükemmel şekilde pazarlamış oluyorsunuz.

Jigolo Arayan Bayanlar Her Zaman Haklıdır

Mesleğiniz artık bir jigoloysa, müşterilerinizde genellikle bayanlar olacaktır, sadece bayanlara hizmet etmek sizin tercihinizdir, biseksüel takılarak diğer cinsel tercihlere de hizmet etmeyi seçebilirsiniz. Sizin müşterilerinizin bayanlar olduğunuz farz edersek, ticarette olduğu gibi burada da müşteri her zaman haklıdır. Diğer bir deyişle jigolo arayan bayanlar her zaman haklıdır. Siz ücret alarak birkaç saatliğine veyahut birkaç geceliğine bedeninizi bu özel kadınlara kiralıyorsunuz, kiranız ödendiği sürece bedeninizin kullanım haklarını bu kadınlara vermiş oluyorsunuz. Mesleğinizi bir ticaret anlaşması gibi görürseniz ve müşterilerinizi yani bayanları memnun etmeye odaklanırsanız başarılı olmanız kaçınılmazdır. Zaman ilerledikçe ve bir yere sahip olmaya başladıkça şartlarınızı daha rahat belirleyerek seçilen değil seçen taraf olmaya başlayabilirsiniz ama bunun için önce biraz ödün vermeyi öğrenmeniz gerekir.