jigolo arayan bayanlar 2021

Jigolo Arayan Bayanlar

Jigolo Arayan Bayanlar VİP Hizmetleri Severler

Değer verildiğini anlayan her kadın erkeğine daha çok sahip çıkar, jigolo görüşmelerinde de durum buna benzerdir. Jigolo arayan bayanlar VİP hizmetleri severler ve seks partnerinin kendilerine ilgi göstermelerini beklerler. Bu ilgiye hasret olan kadın partnerinden özlemini duyduğu ilgiyi görmeye başlayınca, jigolosunu sürekli görmek ister. Bayanların ilgiden şımarmadıklarını söylersek yalan söyleriz, bu ilgi ile bayan şımarmaya ve şımarık davranmaya başlar. Sıradan bir erkek, bayana kendine gel ne oluyorsun diye tepki verirken, jigololar daha çok şımarmanız için daha fazla ilgiye boğar sizi. Jigolo ilişkilerinde bayanlar hasret oldukları her olaya kavuşabilirler, isterlerse ilgiye boğulurlar, isterlerse orgazmlara dalarlar.

Bayanlar mutlu olmaya aç kaldıklarında çare aramaya başlarlar, tüm sorunların başında ilgisizlik gelir. Kadın ilgi görmeyi ister, eğer ilgi görmezse, ilgi gösterecek birine kapılması çok kolaydır. Jigololar jigolo ilanları ile kadınlara ne kadar değer verdiklerini anlatırlar ve görüşmelerinde bunun sıradan bir kelime olarak kalmadığını gerçekten değer verdiklerini gösterirler. Değer gören, ilgi gören ve şımartılan kadın jigolo ilişkilerinin bağımlısı olur çıkar. Artık ev hayatındaki erkeğin kadına ilgi göstermesi ya da değer vermesi önemini yitirmiştir, bunları bu bayana veren bir erkek vardır artık hayatında ve bu erkek sayesinde kadın daha mutlu bir kadın haline gelmiştir. Evdeki sorunlar kadının canını arada sırada sıksa da, randevularda tattığı heyecanları aklına getirdikçe yeniden mutlu olmayı başarır.

Jigolo siteleri bu hayatlarının benzerlerini paylaşan kadınlarla dolup taşar. Kadınların sorunlarına baktığınızda kadınlar ya evlerinde ilgisizlikten şikayetçidirler, ya seks hayatları sürünüyordur, ya eşleri aldatmayı seviyordur ve kadın sürekli erkeğinin kaçamaklarını yakalıyordur ya da kadının hayatında bir erkek yoktur. Sonuçta sorunlar değişse de, kadınların ortak noktası mutsuzluklarıdır. Sorunun kökeni ne olursa olsun, mutsuz kadın mutluluğu armaya başlar ve mutluluğu bulduğu yerde kalmak ister. Jigololar kadınların tüm sorunlarıyla mücadele edebilecek kapasitedeki özel erkeklerdir. Bu erkeklerin hizmetlerini alan kadınlar, yaşadıklarıyla ve gördükleri ilgiyle bu olayların asla gerçek olamayacağını bir hayal olduğunu düşünürler.

Jigolo arayanlar evli bayanlar da olabilirler, evli bayanlar kaçamaklarında kısıtlı saatlerde ilişki yaşamak zorunda kalırlar, bu görüşmeler çoğu zaman gündüz saatlerinde ve birkaç saatle sınırlı yaşanır ancak eşleri sürekli şehir dışı ya da yurt dışı gezilerle dolu olan bayanlar biraz daha rahat takılarak gecelik kaçamaklarda yapabilirler. Eşleri ihmal ettiği için arada sırada çapkınlığa kalkışan kadınlarda, eşlerine çeşitli bahaneler yaratarak bu ilişkilere girebilirler. İnsan bir şeyi yapmak istediği zaman ona engel olabilecek hiç durum olamaz. Yeter ki bir insan yapmak istediği bir şeyi yapmayı kafaya koysun, öyle yapar, böyle yapar o kafaya koyduğu şeyi yapar.

Jigolo ajansları kataloglarındaki beylerde bu gruptaki insanlardan oluşur. Çoğu erkek jigolo olmanın hayali ile yaşarken, bu beyler kafalarına koydukları şeyi yapmış kişilerdir. Bu yüzden çoğu jigolonun karakteri sağlamdır. Nadiren sitelerde farklı menfaatlerin peşinde kaşan erkeklere rastlanabiliyor ve bu kişiler kısa sürede zihniyetlerini belli ettikleri için sitelerden atılıyorlar ve bayanlar yeniden güvenli ilişkilerine dönebiliyorlar. İlanlardaki erkekleri inceleyen bayanlar kimlerin dobra olduklarını kimlerin asılsız şeyler paylaştıklarını doğal bir içgüdüyle anlamayı başarıyorlar. Kadınların altıncı hisleri inanılmaz güçlüdür ve bunun yararını tercihlerini yaptıklarında da görüyorlar. Görünüşü muhteşem olan, yazılarında harika şeyler anlatan bir erkeği kadının içi almazsa, erkek isterse bayana bedava randevu versin bayan erkeğin teklifini asla kabul etmez ve içinin rahat ettiği erkeği arar.

Jigolo Olmak İstiyorum Dediler Kadınları Mutlu Ettiler

Bayanların fantezileriyle hayat bulan bir sektör olan jigololukta başarılı olmaya çalışan beyler jigolo olmak istiyorum dediler ve kadınları mutlu ettiler. Sizin de mutlu olaya ihtiyacınız varsa, biraz heyecan arıyorum diyorsanız, jigololarla tanışmaya başlamalısınız. Ücretli erkeklerle cinsel ilişkiye girmek hiç alışık olmadığınız bir durum olabilir, hiç tanışmadığınız bir erkeğin sadece fotoğrafını görerek ve sesini duyarak çağırıyorsunuz ve ilişki yaşıyorsunuz, ilk deneyimlerde bu gerçekten bir kadın açısından zor bir deneyim olacaktır. O erkeğin yanında kendini rahat hissetmek, soyunmak ve ilişki yaşamak, sayısız tabuyu yıkmayı gerektiren bir deneyimdir.

İlk randevuda bazı kadınlar ilişkiye giremeden randevudan ayrılıyorlar, bu çoğu jigolonun yaşadığı bir durumdur. Kadınlar başarısızlığı sevmezler ve yarım kalan ilk randevularını tamamlamak için bir başka görüşmeye daha girmeye cesaret ederler. Bu sefer kendilerinden daha emin şekilde randevuya girdikleri için başarılı olma ihtimalleri daha yüksek olur. Jigolo olmak kadının her ruh halinde anlayışlı olmayı gerektirdiği için ücretli erkekler bu tür gelgitleri ağır başlılıkla karşılamak zorundadırlar. Bayanlar ücretli ilişkilerde belki bir, belki ikinci görüşmede bu zorluğu aşarlar ve daha rahat ilişkiler gerçekleştirmeye başlarlar. Randevularından bu noktadan sonra zevk almaya başlarlar ve aradıklarını bulurlar. İlk yaşanan randevularda eğer kadın kendinde yeniden randevuya gelecek gücü bulamazsa uzun zaman bu ilişkiyi yaşamaya tekrardan cesaret edemez.

Bazı bayanlar jigolo nedir, hizmetlerinde neler yaşanır? Sırf bunun merakıyla bile randevulara gelebiliyorlar. Yılların hovardası gibi ilişki yaşıyorlar ve zevk aldıkları içinde randevulara devam ediyorlar. Çeşitli nedenlerle jigoloları arayan bayanlar var, ne kadar mutsuzlukla jigolo ilişkilerini birbirine bağdaştırsak ta, bazı kadınların bahaneleri akılları durduracak cinsten sebepler olabiliyor. Jigolo şirketleri bayanların gönderdikleri mutluluk mesajları ve hikayeleri ile dolup taşar ama hepsi de hikayelerinin gizli kalmasını istedikleri için burada sizlerle çok azını paylaşabiliyoruz. Bayanlar bu hikayeleri paylaşmamıza bir izin verseler ve diğer bayanlar bu hikayeleri okusalar, jigoloların duş almaya vakitleri kalmaz 7/24 sevişmek zorunda kalırlardı.

Jigololarında yaşadıkları maceralar anlatmakla bitmez, onlarda içlerinde bir hazine barındırırlar ama müşteri mahremiyeti nedeniyle onlarda bu maceraları asla kimseyle paylaşmazlar ve bizi de merak içinde bırakırlar. Aslında en güzeli başkalarının maceralarını ve heyecanlarını okumak yerine bu randevulara katılarak kendi maceralarınızı ve hikayelerinizi yaşamak değil mi? Aklınızda yaşadığım bu heyecanlar ya duyulursa gibi tereddütler gelmesin, hiçbir ücretli partner yaşadıklarını üçüncü kişilerle paylaşmazlar. Güvenle bu erkeklerle kaçamak yapabilirsiniz, kimse sizinle bu erkeğin görüşeceğini, kaçta buluşacağını, nerede buluşacağını bilmez, jigolo arayan bayanlar sahibinden görüşmeleri bu yönleriyle muhteşemdir, tüm adımları sadece siz ve jigolonuz bilir, üçüncü kişilerin hiçbir şeyden haberi olmaz, sizde gizlilikle ilişkinizi yaşarsınız.

Jigolo Ajansı Sizi En İyilerle Görüştürür

Ben seçim yapmayı çok bilmem, bahtıma ne çıkarsa diyerek ilk randevularınızda işinizi şansa bırakabilirsiniz jigolo ajanslarında gerçi işiniz şansa kalmaz çünkü buralarda her en iyiler yer alırlar ve jigolo ajansı sizi hep en iyilerle görüştürür. Buradaki beylerin en deneyimsizleri dahi sizi bulutlara çıkaracak yeteneklere sahiptirler. Görünüşünüz çok çekici olmayabilir, kilolu bir bayan olabilirsiniz ya da olgun bir bayanda olabilirsiniz. Bunların hiçbiri sizin bir jigoloyu aramamanıza neden değildir. Kim olursanız olun, nasıl görünürseniz görünün sizde dilediğinizde bir jigoloyu arayabilir ve her kadın gibi aradığınız hazları yaşamaya başlayabilirsiniz.

Jigololar mesleklerine başlarlarken, sürekli manken gibi kadınlarla ilişkiye gireceklerini zaten düşünmüyorlardı, randevularında her yaştan, her tipten bayanla karşılaşacaklarını bilirler ve hepsine eşit muamele yaparlar. Jigolo olmak ön yargısız olmayı gerektirir. Bir ücretli erkek aklındaki kadın tipini zihninden çıkararak her kadına seks hizmeti vermeyi öğrenir. Ben şişman sevmem ya da zayıf kadınlarla yatağa girmem demek gibi bir lükse sahip değillerdir. Seans ücretini karşılayan bütün bayanlar bu erkekleri yatağa atma hakkına sahiptirler. Bu konuda herhalde takıntıları olan bayanları da rahatlattığımıza inanıyoruz. Bütün kadınlar sitemizdeki erkekleri bir dakika bile düşünmeden arayabilirler. Buradaki her erkek eğer başka bir randevusu yoksa size hizmet vermek zorundadır.

Jigolo ilişkilerindeki ilk zorluğu aşan bayanların bu randevulardan vazgeçmediklerini ve sürekli yaşamak istediklerini belirtmiştik, bunun nedenlerini de ara sıra sizinle paylaşmıştık. Burada yazdıklarımızı çoğunlukla bayanlar göz ucuyla okurlar ve “bu jigololar ne erkeklermiş ya, sanki hayatımızda hiç erkek görmedik” gibi küçümseyici tavırlar takınırlar. Bu tarzdan düşüncelere sahip bayanlar ilk randevularından çıktıklarında ise ağızlarından çıkan kelimeler abartısız “ ne erkekmiş be, bitirdi beni” olur ve jigolo nedir kısaca o anda öğrenmiş olurlar. Bazen binlerce kelimeyle anlatamadığınız olayları bir insan beş dakika yaşasa daha iyi anlıyor. Burada biz bu olaya defalarca şahit oluyoruz. İsmimiz bir jigolo sitesi olabilir, burada jigoloların ilanları yayınlanıyor olabilir, bu sadece jigoloların çıkarlarını koruyacağız anlamına gelmiyor.

Jigoloların biri gider biri gelir ama bayanlar her zaman burada olurlar ve bizi takip ederler, o yüzden jigololar kadar ziyaretçimiz olan bayanlarında gözümüzde büyük önemi vardır. Sitemizi kullanım amacına bakmaksızın, kadın erkek herkesin önemi bizim için büyüktür ve değerlidir. Jigolo görüşmelerindeki hazları keşfeden bayanlar, ilişkilerini sürekli güvenle yaşadıkları için zaten arayışlarını bizimle yaptıkları için çok mutlu oluyorlar ve farklı siteleri merak bile etmiyorlar. Aylarca, yıllarca da sitemizden jigolo seçseler alternatifler çok olduğu için kendilerine yeni bir partner bulabiliyorlar ve yepyeni heyecanları sitemizle yaşayabiliyorlar. Bu memnuniyeti ziyaretçilerimize sürekli yaşatabildiğimizde işimizi doğru düzgün yaptığımızı biliyoruz. Şimdiye kadar bayanlardan neredeyse bizden kaynaklanmış hiçbir şikayet mesajı almadık, bu bizi sevindiriyor.

Jigolo Arayan Bayanlar Farklı Heyecanlara Bu Erkeklerle Ulaşın

Seks deneyiminin tartışmasız çok iyi olduğunu iddia eden bayanlar artık normal ilişkilerden tatmin olamadıklarını ve daha heyecanlı olaylara girmek istediklerini belirtirler. Bu heyecanlara sevgili yaparak ulaşılamayacağını da bilirler ve sitemizin ilanlarında heyecan verecek erkekleri aramaya başlarlar. Sizin de farklı ne heyecanlar olabilir diye merak ederseniz hem sitemizdeki fetiş, sınırsız ya da BDSM jigololardan birine ulaşabilirsiniz, arayın ve farklı heyecanlara bu erkeklerle ulaşın. Jigolo başvurusu yapan hiçbir erkek ilk dönemlerinde bu kadar bilgi değildir, bu kategorilerdeki erkekler artık sizin tabirinizle seksi yalayıp yutmuş, seksin kitabını en baştan yazabilecek erkeklerdir. Onlarda artık sizin gibi sıradan heyecanlardan bıkmışlar ve alternatif ilişkilerde uzmanlaşmış kişilerdir.

Farklı heyecanları tatmanın kötü yanı bu hazlardan zevk aldığınızda bir daha sıran ilişkilerde tatmin olmamanızdır. Sıradan ilişkide bir erkek size saatlerce muamele yapsa, vajinanızı yalasa ve saatlerce içinize girip çıksa sizi defalarca orgazm yapsa tatmin olamazsınız ama on dakikalık bir BDSM ilişkide yaşadığınız tek orgazmı mükemmel yaşanmış görürsünüz. Bu seks hayatınız açısından bir risktir çünkü bu ilişki çeşidini her yerde her zaman yaşayamazsınız. Bu hizmetleri jigololar çoğunlukla evlerinde verirler ve sayıları çok azdır. Evlerindeki özel ekipmanlarla size yaşattıkları heyecanları siz isteseniz bile evinizde yaşayamazsınız. Evinizde ne bir zevk salıncağınız var, ne kırbaçlarınız ya da kelepçeleriniz ne de vakum cihazlarınız. Bunlar olsa bile dikkatli kullanmayı bilmediğiniz için sağlık sorunları yaşayabileceğiniz aklınızdan çıkarmamalısınız. Jigolo ilanları bu bilgileri size verirler.

BDSM ya da fetişte partnerinizin çok deneyimli olmasına dikkat etmelisiniz. Jigolo şirketleri size alternatif seks çeşitlerinde yardımcı olacak partnerleri kategorileri arasında sunarlar. Bu çeşit hizmetleri veren beylerin hepsini bir arada bulabilirsiniz. Sınırsız seks yapmak BDSM yapmak demek değildir, bu çok farklı ve uzmanlık isteyen hassas bir türdür. Hizmet alacağınızda niyetiniz bu hizmeti almaksa önce bu hizmetle alakalı filmleri izleyin ve bunları bende yapmak istiyorum dediğinizde jigolonuzu arayın.

Twitter Jigolo İlanlarına Dikkat Edin

Seks hizmetini pazarlayan kişiler her ortamdan müşteri edinmeye çalışırlar, sadece profesyonel çalışan partnerler belli başlı sitelerle ilanlarını verirler ve kalitelerini düşmemek için her yerde görülmeyi istemezler. Twitter jigolo ilanlarına dikkat edin, burada çoğu ilan gerçek jigolo ilanlarıdır, twitter gibi ortamlarda da gerçek jigololar vardır ama gerçek olmayan ilanları kontrol edecek bir mekanizma olmadığı için sizi neyin beklediğini bilemezsiniz. Sitemizdeki her ilan dikkatle kontrollerden geçer, kişilerin gerçekliği ve sektördeki geçmişleri incelenir, resimleri onaylanır ve o şekilde ilanlar karşınıza çıkarılır, bu titiz araştırmalar sayesinde sizlerde güvenle ilişkilerinizi yaşarsınız. Her zaman bilirsiniz ki; bu sitedeki partnerler güvenilir partnerlerdir ve huzurla hepsini arayabilirim.

İstisnai durumlarda yaşanan kötü deneyimler bizim sitemizde de binde birde olsa görülebiliyor, bu durumda zaten bayanlar anında bize ulaşıyorlar ve falanca partner benden fazla para istedi, banka hesabına para göndermemi istedi, istemediğim bir pozisyonu bana zorla yapmaya çalıştı gibi şikayetlerini bildiriyorlar ve olaylar daha büyümeden bu tepkilerle hemen önlemini alabiliyoruz. Dikkatli ve düşünceli bayanlar olmasalar, bizde bu kişileri tespit etmekte çok zorlanırdık ve önlem alamazdık. Sizin de başınızdan bu şekilde deneyimler geçerse bize hemen uyarıda bulunmalısınız. Bu tür kötü zihniyetlere asla aramızda yer veremeyiz. Sitemizde sadece profesyonel çalışacak jigolo beylere yer vardır, farklı amaçları olan beylere asla sessiz kalınmaz.

Ücretli ilişkilerde kendinizi her zaman sağlama almaya çalışmalısınız, randevularda sadece sizin istekleriniz yerine gelmeli ve sizin tercihleriniz kabul görmelidir, ödemelerinizi jigoloya elden nakit olarak vermelisiniz. Randevularda bu kurallara dikkat ettiğiniz zaman size farklı niyetlerle yaklaşmaya kimse cesaret edemez. Zamanla sizde bu işlerde deneyimli olmaya başlayacaksınız ve anında bir erkekle konuştuğunuzda bir problem olduğunu fark edeceksiniz. Sadece jigolo olmak isteyenler değil bayanlarda bu görüşmelerde sürekli deneyimlerini arttırırlar. Zamanla bayan artan deneyimiyle ilişkide daha fazla rol almaya başlar ve ilişki çok daha renkli halde yaşanmaya başlar. Jigoloların işleri o zaman daha da kolaylaşır ve onlarda randevudan çok daha fazla keyif almaya başlarlar.

Jigolo İlanları İle Deneyimleri Artan Bayanlar

Seks hayatlarında kısıtlı pozisyonlarla seks yaptığını düşünen sayısız çift vardır, jigolo ilişkilerine başlayan bayanlar aynı Matrix filmindeki gibi bir rüyadan uyanırlar ve aslında gerçek seks dünyasında olmadıklarını anlarlar ve gerçek seks dünyasını keşfetmeye başlarlar. Jigolo ilanları ile deneyimleri artan bayanlar normal yaşantılarındaki partnerlerini de uyandırmaya çalışırlar, aslında çok zevksiz bir dünyada yaşadıklarını, yaşanması gereken çok engin bir deniz olduğunu anlatmak isterler ama açıkça ben bunları jigolo deneyimlerinde öğrendim diyemedikleri için çoğunlukla başarısız olurlar. Bu deneyimini bizimle paylaşan Neslihan hanım bakın neler yaşamış.

Merhaba jigolo severler, ben Neslihan, 38 yaşında kültürlü ve modern bir bayanım, çalışan bir bayan değilim, eşim evde çocuklarla zaman geçirmemin daha iyi olacağınız düşünmüştü, bende çok gençtim, bebekleri çok seviyordum ve çalışmak zor geldiği için bu teklifini kabul etmiştim. Şimdiki aklım olsa asla buna evet demezdim ve işime gücüme bakardım. 22 yaşında okuldan çıkar çıkmaz evlenmiştim, ne adam gibi cinsel hayatım olmuştu, ne de bir sevgilim, hayatıma aldığım ilk erkekle evlenmiştim. Gözümü onda açtım, her şeyi onda gördüm ve öğrendim diyebilirim.  Jigolo nedir hiçbir bilgim yoktu, sadece kocam ve kocamın bana öğrettiği seks hayatım vardı.

Oral yapmayı, 69’u, üç beş pozisyonu hep eşimden öğrendim, ara sıra heyecan olsun diye bir jigolo porno açardık onu izler ve oradan birkaç teknik kaparak onları denerdik, onları yaptığımızda daha çok eğlenirdim ve tahrik olurdum. Eşime sürekli bu şekilde farklı şeyler yapalım diye ısrar ederdim ama sanki ona ayıp bir şey söylemişim gibi bana ters şekilde bakardı. Bende korkudan susup ne isterse yapmasını beklerdim. Şiddet gösterme gibi bir yönü yoktu, yine de ondan çekiniyordum. Yaşadığımız cinsel hayatın bu kadarla sınırlı olmadığını çok daha fazlasını içinde barındırdığını az çok biliyordum. Eşim artık beni hiç tatmin edemiyordu, bense sürekli farklı ne pozisyonlar var onlara bakmaya başlamıştım. Eşim yapmasa bile bunları ben yapmaya çalışacaktım.

Bir gece sevişirken filmlerden izlediğim yeni bir pozisyonu denemeye çalıştım ve tepkisi hemen “bu pozisyonu kimden öğrendin, orospu musun sen” doldu. O sözle yıkılmıştım, böyle bir şeyi nasıl düşünebilmişti. O dakika benim için her şey bitmişti. Artık o istemeden yatakta hiçbir ateşli an yaşamıyordum, tüm isteğimi içinde tutuyordum, o gittiğinde ben yine filmlerimi açıp kendimi tatmin ediyordum. O günlerde jigolo siteleri ile reklamlarda karşılaşmaya başlamıştım. Sürekli bu ilanları görüyordum ve merak ediyordum ama kötü bir şeydir diye açmaya cesaret edemiyordum, aylarca parmaklarım vajinama girip çıktı ve beni rahatlattı. Artık gerçek bir penisin saatlerce içimde olmasının ateşiyle yanıyordum ama yine de eşime bir şey belli etmiyordum. O geliyordu akşam yatıyorduk bazen on dakikalık bir ilişki yaşayıp uyuyorduk.

Sonunda bu gördüğüm site reklamlarından birini tıkladım ve incelemeye başladım jigolo nedir kısaca ilk kez o an anlamıştım. Dikkatle inceliyordum siteyi, tek, tek ilanları okuyordum ve fotoğraflara bakıyordum. Bir gün artık daha fazla dayanamayacağımı anladım ve bu erkeklerden birini aramaya karar verdim. Jigolo kendi evinde görüşmeyi kabul etmişti, adresini bana verdi ve dediğimiz saatte adamın evine gittim. O kadar azgın bir hale gelmişim ki; iki saat diye anlaşmıştık adamın koynundan dört saate zor çıktım, daha vaktim olsa daha da sevişebilirdim. Bu ilk deneyimimdi ve inanılmaz beni rahatlatmıştı.

Eve geldim ve bir saat sonra eşim geldiğinde hayırdır çok mutlu görünüyorsun dedi, özel bir şey yok diyerek geçiştirmeyi tercih ettim, ne diyecektim ki; senin yapmadıklarını artık bir başkası yapmaya başladı o yüzden çok mutluyum mu diyecektim. Diyemezdim tabi, ilişkimiz artık iyice kopmaya başlamıştı, bunu uzun süredir hissediyordum ve para biriktirmeye başlamıştım. Eşimin işi gücü yerindeydi ve iyi de para bırakırdı bana, bende harcayacağımı harcar, gerisini biriktirirdim. Bana be yaptın nereye harcadın asla sormazdı. Bu arada jigolo şirketleri en iyi arkadaşım olmuştu on günde bir yeni bir ilişki yaşayarak kendimi motive ediyordum. Bir yandan da para biriktirmeye devam ediyordum.

Sonunda ayrılık çanları çalmaya başlamıştı, yaşım 35 olmuştu ve ne mesleğim vardı, ne de deneyimim. Belirli bir miktar tazminat ödemesi karşılığında ayrılmayı kabul ettim, kendi biriktirdiğim miktarda az değildi. Aldığım parayla çok güzel bir mağaza açtım, şansıma işlerimde harika gitti ve hızla ikinci mağazayı açtım. Artık ekonomik özgürlüğü olan dul bir bayandım ve ilişkilerime kimse karışamazdı. Hayatıma yeniden bir erkek sokmaya niyetim yoktu, bir tanesi bana yetmişti, beni mutlu eden erkekler sadece jigolo ajansları ile gördüğüm erkeklerdi. Daha fazlasına ihtiyacım yoktu. Önceden iki saatlik ya da dört saatlik ilişkilere girerken şimdi gecelik ilişkilerde kendimi daha da çok mutlu etmeye başlamıştım.

Sekste keşfedilecek her heyecanı teker, teker keşfetmeye başlamıştım. Aslında eşim biraz açık fikirli olsa ve bana uyum gösterse ben sadece filmlerde gördüklerimle yetinecektim ve jigolo ajansı nedir bilmeyecektim. Pişman mıyım? Asla pişman değilim, aksine iyi ki öyle davranmışta gerçek seksin heyecanını keşfettim diye düşünüyorum. Bu ilanlarla deneyimi artan ve seksi tam anlamıyla öğrenen kadınlardan biri olarak buradayım. Bu heyecanları halen keşfetmeye devam ediyorum ve imkanlarım el verdiğince de keşfetmeye devam edeceğim. Sorunlar yaşayan her bayana fırsat bulduklarında bir defa bu heyecanı tatmalarını öneriyorum, benim gibi onlarda pişman olmayacaklar ve seksin gerçek hazlarını keşfedecekler, aslında yaşadıklarının seksin sadece ufacık bir kısmı olduğunu görecekler ve daha fazlasını merak etmeye başlayacaklar.

Jigolo Arayanlar Tercihleriyle Hep Mutlular

Gördüğünüz gibi tüm deneyimler burada aradığını bulan bayanları anlatıyor. Sorunlarından kaçanlar, çare arayanlar, merak edenler, neden hep farklı ama sonuç hep aynı, sonuç olarak hep mutlu olmuş kadınlar görüyoruz karşımızda. Jigololar bunu yapmakta çok başarılılar, mutsuz her kadın bir jigolonun koynundan çıktıktan sonra mutlu olmaya başlıyor. Jigolo arayanlar tercihleriyle hep mutlular, hangi jigolonun tercih edildiği neredeyse önemli değil gibi bir durum yaşanıyor bu ilanlarda. Yetenekli ücretli erkekler, bir şekilde her kadına mutluluk yaşatmayı başarıyorlar. Kadınlar bile yaşadıklarıyla birbirlerine jigolo tavsiye etmeye başlıyorlar, normalde kadınlar yaşadıkları kaçamakları gizli tutarlar ama bu ilişkilerden o kadar heyecan duyuyorlar ki; bunu en yakınlarıyla, güvendikleri dostlarıyla paylaşma ihtiyacı duyuyorlar.

Erkek olsaydım jigolo olmak isterdim diyen bayanlara bile rastlıyoruz, buna benzer bir lafı erkeklerden çok duyarız ama kadınlardan bunu duymak çok tuhaf geliyor. Kaçamak ilişkiler aslında özendirilecek bir durum değildir, jigolo ilişkilerinde hizmetler bir miktar ödeme ile alındığı için bu sıradan bir kaçamakla aynı durum değildir. Sıradan kaçamaklar genelde dost hayatı dediğimiz bir ilişki türüdür, çiftlerden biri ya da ikisi de sevgilidir ve ortada aldatılan bir ya da iki kişi vardır. Bu durumu kolay, kolay hiçbir eş olumlu karşılamaz. Jigolo ilişkilerini de eşler olumlu karşılamazlar ama en azından burada duygusal bir birliktelik olmadı için olayların boyutu hep gizli kalır ya da istenildiğinde bir son verilebilir.

Jigolo ajansı bir bayanı bu hafta sitemizi ziyaret etmediniz, bir sorun yoktur umarız diye arayıp taciz etmez ama bir sevgili iki gün bayanla görüşmediği zaman armaya başlar, mesajlar atar, çalıştığı yere gider ve bayanı farklı şekillerde taciz ederek evliliğini riske sokmaya başlar. Bayanlar ilişkileri açığa çıksın istemezler, bu yüzden temkinli hareket etmeye çalışırlar, erkekler ise bu konuda daha pervasız davranırlar ve iki tarafı da zor durumda bırakacak hareketlerde bulunabilirler. Sevgili deneyimleri nedeniyle ağzı yanan bayanlar çoğunlukla jigololarla görüşmeye yönelirler ve sorunlardan uzaklaşırlar.

Jigolo Arayan Bayanlar Heyecan Yaşamaya Doyamazlar

Jigolo ilişkilerine ilk başlayanlar başlarına geleceklerden habersiz olurlar. Bildikleri cinselliğin dışında neler yaşanabilir ki diye düşünürler. Randevu başladığında ilk dakikada ilgiden başları dönmeye başlar, jigolo bayanlara bir kraliçe gibi davranmaya başlar. Seks hizmetinde ise yaptıklarıyla şaşkınlığı daha da arttırırlar çünkü bayan hiç yaşamadığı muamelelerle sevişmeye başlamıştır, pozisyonlarda ise sıradan bildiklerinin dışında kalp ritmini arttıran harika pozisyonlar deneyimler ve yaşadıkları heyecanı saatlerce unutamazlar. Jigolo arayan bayanlar heyecan yaşamaya doyamazlar ve daha ne yaşayabilirim diyerek yeniden bir randevu katılırlar. İkinci randevuları da muhteşem geçer, bu sefer farklı bir jigoloda aynı şeyleri yaşatır mı acaba diye düşünerek üçüncü randevularında farklı bir erkeğin yatağına girerler.

Hangi erkeği arasalar her defasına harika hazlar ve doyumsuz heyecanlar ile başı dönen kadın, jigololardan vaz geçmeyeceğini ve her erkeğin bu şekilde bir kadını mutlu edemeyeceğini anlar. Artık şansını daha çok zorlamaz ve her gelen jigoloyla tat almaya başlar. Jigolo başvurusu yapan bir genç erkek bile aradığınızda, erkek performansı ile olgun bir kadını zevkten delirtebilir. Akranı olan eşi gecede ancak iki posta atabilirken, genç jigolo arka arkaya bayanla ilişkiye girerek saatlerce karşılıklı orgazmlar yaşatabilir, deneyim olmasa bile bu ateşle bile kadınlar kendilerinden geçerler. Jigoloların sekste iyi olmalarının nedeni öncelikle yaş gruplarının düşük olmasıdır, gençlik heyecanları azgınlıkları ve doyumsuz olmaları ile bayanlara istedikleri heyecanları kolayca yaşatırlar.

Jigolo olmak istiyorum diyenlerin hayali de zaten gece gündüz sevişmek ve orgazm yaşamak olduğu için burada erkeklerde aradıklarına kavuşmuş olurlar. Bayanlar saatlerce cinsel ilişki yaşayacakları erkeklere ulaşmak isterlerken, buradaki erkeklerde saatlerce ilişki yaşayabilecekleri kadınlara ulaşmak isterler ve burada iki istekli kişi bir araya gelirler. Burada bir arz talep söz konusudur, talep olmadan arz olmaz, arz olmadan talep olmaz. Bir taraf yemek istiyor, bir taraf yedirmek istiyor, yani al gülüm ver gülüm yaşanarak iki tarafta mutlu oluyor. Erkek am sikmek istiyor ve para kazanıyor, bayanda şehvetle sevişmek istiyor ve istediği gibi şehvetle ilişkisini yaşıyor.

Önceden jigolo olmanın cezası olacak korkusuyla erkekler bu mesleğe girmeye cesaret edemezlerdi, kadınlarda zina yapacağız diyerek bu erkekleri armaya korkarlardı. Şimdi bu ilişkilerde bir ceza olmadığını bayanlarda erkeklerde çok iyi biliyorlar ve korkusuzca ilişkilerini yaşıyorlar. Bu hayata adım atmayı isteyen erkekler rahatça bu işe başlıyorlar, seksi kaliteli yaşamaya kararlı kadınlarsa sitelerden aradıkları erkeği kolayca bularak kaliteyi kısa sürede yakalayarak seks hayatlarına kalite katıyorlar. Normalde bir arzunuza ulaşmak istediğinizde onun için mücadele eder, aylarca belki yıllarca beklersiniz ve sonunda arzunuza ulaşırsınız ama burada arzulara ulaşmak en fazla beş dakikanızı alır.

Siteden jigolo başvurusu yapan erkeklerden birini beğenir seçersiniz, erkeği arar ve anlaşmaya çalışırsınız, bu beğenme ve konuşma olayı toplamda beş ya da on dakikanızı almaz. Telefon görüşmesi bittiğinde arzunuza ulaşmış olursunuz, size her istediğinizi yaşatacak erkek yakın zamanda kollarına alır sizi ve her istediğinizi şehvetle yaşatmaya başlar. Seks hayatınızın sıkıcı olmasından şikayetçiyseniz ve daha heyecanlı ilişkileri yaşamak için sabırsızlanıyorsanız, harekete geçmelisiniz, siz bunun için çaba göstermezseniz, sizin adınıza kimse çaba gösteremez. Burada adım atması gereken kişi sadece sizsiniz. Siz ilk adımı atarak kendinize bir ücretli partner beğenmelisiniz ve onu aramalısınız. Ancak bunu yaptığınızda hayatınızı düzene sokacak bir adım atmış olursunuz ve seks hayatınıza kalite katmayı başarmış olursunuz.

Jigolo Seanslarını Düzenlerken Yapılması Gerekenler

Kaçamak ilişkilerde atılacak adımlara her zaman dikkat edilmelidir, daha net açıklarsak karda yürüyüp izinizi belli etmemelisiniz. Her şeyi yaşamalı ama hiçbir şeyden haberiniz yokmuş gibi davranmalısınız. Kaçamak ilişkilerinizde birçok deneyim kazanacaksınız ve bunları öğrendiğinizi eşinize ya da sevgilinize belli etmemelisiniz. Her zaman porno filmlerden öğrendim yalanı işlemeyebilir, porno filmlerde görmüş olabilirsiniz ama hangi arada kusursuz olarak yapmayı öğrendiniz diye sorarlarsa ne cevap vereceksiniz. Bu yüzden öğrendiklerinizi eşinizin size yapmasına izin verin ve ne kadar deneyimli olsanız da daha ilk kez yaşıyor gibi davranın. Jigolo seansları düzenlerken yapılması gerekenler hep dikkat gerektiren konulardır.

Jigolo ilişkileri öncelikle bilgisayar araştırması ve telefon görüşmesi ile başlar bu iki adımın izlerini mutlaka ortadan kaldırmalısınız, bilgisayarınızın geçmişini mutlaka temizleyin, telefon kayıtlarınızı da silmeyi unutmayın. Eğer eğlence mekanlarında takılacaksanız biraz merkezden uzakta adresleri tercih etmelisiniz, merkezi ortamlarda her zaman tanıdık kişilere rastlama riski yüksek olur. Her eğlenceyi yapın, her yemeği yiyin ama otel odasının ücreti de dahil hiçbir yerde kredi kartı ile ödeme yapmayın. Kredi kartı ekstreniz geldiği zaman falanca mekanda hesap tutarı, falanca otelde oda ücreti gibi ayrıntıların hesabını vermek zorunda kalabilirsiniz ve bunların hesabını vermekte de çok zorlanırsınız. Bilgisayar kayıtlarınızdaki jigolo ilanları için bile açıklama yapmak çok zor olur.

Kaçamak ilişkilerde her zaman nakit kullanmaya dikkat edin, su bile içseniz parasını nakit ödeyin, eşiniz size falanca yerde ne işin vardı, bana bir şey demedin dese bile bir gerginlik oluşmasına neden olur. Dikkatli olduğunuzda bile gölgenizden şüphe duyun, randevu sonrasında biraz sabırlı olun ve duşunuzu evinizde alın, nemli saçlarla eve geldiğinizde ve eşinizi evde gördüğünüzde sokakta sağanak var, çok ıslandım diyemezsiniz. Zamanla bunlara alışacağınız kesin ama ilk zamanlarda hatalar çok yapılır ve birçok ilişki zarar görür. Adımlarınızı sağlam atın ve hem kendinizi ev ailenizi koruyun. Jigolo ilişkilerinde ilişkiler yaşayacaksanız tek kuralınız gizlilik olmalı, buna dikkat ettiğinizde bir sorun yaşamadan zevkleri tadabilirsiniz.

Zamanla jigolo şirketleri ilanlarındaki erkeklerin hepsini daha yakından tanımaya başlayacaksınız ve mesela jigolo Ahmet çok iyi yalar, Jigolo Hasan arkadan çok güzel pompalar gibi tespitlerle ihtiyacınıza yönelik nokta atışları yapmaya başlayacaksınız. Anal seks istediğinizde en iyi anal ilişkiyi hangi jigolo yapıyorsa onunla ilişkiye gireceksiniz. Ön sevişmeyi özlediyseniz ve cinsel birleşme yaşamadan önce sevişerek orgazm olmak istiyorsanız bu sefer, en sevişken jigolo kimse onu arayacaksınız ve onunla sevişerek tatmin olacaksınız. Bunlar hep zamanla yerine oturacak deneyimler, bu kadar deneyimli hale gelmeniz için en baştan dikkatli olmayı öğrenmelisiniz.

Yakalandığınızda eşinize sende jigolo ol bu adamlara gitmeyeyim diyemezsiniz. Belki onunda escort bayanlarla ilişkileri var ve siz defalarca eşinizi yakaladınız, o size sende escort ol başka kadınlara gitmeyeyim diyor mu, onunda başka kadınlara yönelmesinin tek sorumlusunun siz olduğunuz<u hiç düşündünüz mü? Sizin seksteki deneyimsizliğiniz, erkeğinize yeterli muameleyi yapamamanız gibi nedenlerden dolayı eşiniz belki de farklı kadınlara yöneldi ve sizden ilgisini kesti. Sizde ilgisizlikten jigololara yöneldiniz ve farkında olmadan ikinizde birbirinizi ücretli partnerlerle aldatmaya başladınız. İlişkilerde tek taraf suçlu diye bir şey yok, gerçi kadınlara göre bayanlar her zaman haklıdır ama işin aslı her iki tarafta haksızdır. Bunu bilerek kararlar verilmeli, bunu bilerek tepki gösterilmeli. Ücretli ilişkiler yaşanıyorsa da her zaman gizlice yaşanmalı ve kimseye bir şey belli edilmemeli.