Jigolo Ajansı

Jigolo Ajansı

Jigolo ajansı olarak bilinen birçok farklı firma var. Devletten izinli bir biçimde ve yasal olarak faaliyetlerini devam ettiriyorlar. Bu departmanların temel amacı, kadınların ihtiyaç duydukları beyleri onlara sunmak. Elbette herkesin jigolo olabilme şansı var. Ancak bunun için belli kriterlerin olduğunu hemen ifade etmek gerekmekte. Bunlara uyum şarttır.

Gerçek Jigolo Ajansı Özellikleri Nelerdir?

Jigolo ajansı olarak bilinen işletmeler kendilerini hemen belli ederler. Öncelikle bu firmaların yasal açıdan hiçbir sıkıntılarının olmadığını ifade etmek gerekiyor. Çünkü devletin koymuş olduğu kurallar çerçevesinde faaliyetlerin yürütmekteler. Bunun yanı sıra vergi levhaları da vardır ve sitelerinde hemen dikkat çeker. Tüm işlemlerini çok şeffaf ve sürece uyun bir biçimde yürütürler. Bunlar iki yönlüdür. Yani kadınlara jigolo hizmeti verirken, bu işi yapmak isteyen kişilere de fırsat tanırlar. Online bir web siteleri vardır. Gerek jigolo olacaklar gerekse jigolo seçecek kadınlar tüm süreci bu sayfa üzerinden başarılı bir biçimde yürütebilirler.

Gerçek Jigolo Ajansı Başvuru Kabul Ediyor mu?

Jigolo ajansı her daim başvuru kabul ederken bunu da belli şartlara göre yapmakta. Yaş sınırı var ve 18. Genellikle belli bir yaşın üstündekilerin kabul edilmediğini söylemek lazım. Bu da 40 olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman seks konusunda deneyimli ve kadın müşterileri tatmin edecek beylerin bu işi yapmaları mümkündür.

0 thoughts on “Jigolo Ajansı

Comments are closed.