Jigolo ajans sitesi

Jigolo Ajans sitesi Size Kaliteli Kapılar Aralar

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözünü biz bu meslekte biraz değiştiriyoruz ve her başarılı jigolonun arkasında bir ajans vardır diye kullanıyoruz. Jigolo ajans sitesi size kaliteli kapılar aralar. Görüşeceğiniz kadınların çoğu şehrin üst tabakasından belirli bir mevkiden gelen kadınlardır. Başarı yakalamak çalıştığınız ajansın kalitesi ile orantılıdır, ajansınızın kalitesi ile müşterileriniz kalitesi de orantılıdır, bu yüzden en iyilerden olmak ve en iyilerle çalışmak istiyorsanız en iyi ajansa sahip olmalısınız. İlk dönemlerinizde bunu belirlemek biraz Rus ruleti oynamaya benzeyecek, şansınıza ilk seferde en iyi ajanslardan biriyle çalışmaya da başlayabilirsiniz ya da birkaç ajans değiştirdikten sonra doğru ajansa ulaşabilirsiniz.

Jigolo ajansları sitelerinin kalitesiyle, ziyaretçi sayısıyla ve kataloğundaki jigololarla zaten kalitesini anında ortaya koyar. Bunu gözlemleyerek doğru karara ulaşmak biraz sizin dikkatinize kalmış bir olaydır. Bazen kişiler en iyi ajansları tesadüfen hemen bulurlar ama içlerindeki sese güvenerek farklı kararlara yönelebilirler. Sonradan bu ajansa döndüklerindeyse, keşke kelimesini kullanmak zorunda kalırlar. Eğer siz yani başlayacağınız bu meslek hayatında keşke kelimesini söylemek istemiyorsanız, adımlarınızı ilk günlerinizden itibaren dikkatli ve defalarca düşünerek atmaya gayret edin. Profesyonel bir ajansla çalışmaya başladığınızda, ajansın size yapacağı tavsiyelere mutlaka önem verin ve her şeyden kendinize bir ders çıkarmaya çalışın. Çoğu rakibiniz daha emekleme aşamasındayken siz şöhrete doğru hızla yükselmeye başlayacaksınız.

Jigolo Siteleri Kendinizi Tanıttığınız Vitrininiz

Bir jigolonun kendini kusursuz şekilde müşterisine tanıtabilmesi çok önemlidir. Bayanlar sadece okudukları yazılara ve gördükleri resimlere göre karar verirler ve sizi ararlar. Bu yönden baktığınızda Jigolo siteleri kendinizi tanıttığınız vitrininiz, burada yayınlayacağınız fotoğrafınız en iyi fotoğrafınız olmalı, paylaştığınız yazı, her konuyu açıklayan çok uzun olmayan, sıkmayan ve her bilgiyi veren bir yazı olmalı. Bayanların istekleri açıktır, eğlenceli erkek ararlar, beline güvenen erkek ararlar ve titretecek pozisyonları başarıyla yapan deneyimli erkek ararlar. Yazılarınızda bunlara yer verirseniz, vücut güzelliğini de fotoğrafta yansıtmayı başarırsanız, bayanlar gece gündüz demeden numaranızı arayacaklar ve sizden randevu isteyeceklerdir.

Jigolo olmanın cezası konusunda sürekli mail alıyoruz ve defalarca da bu meslekte ilişki yaşamanın, seksinizin karşılığından kadınlardan para almanın bir suçu olmadığını açıklıyoruz. İnternet kullanımı bu kadar artmışken ve her soruya saniyede yanıt veren yüce Google varken, bize bu soru için mail atmanın nedenini bir türlü çözemiyoruz. Bazen bizimle dalga geçmenin bir yolu olduğunu düşünüyoruz. İşin şakası gerçekten kadınlarda, erkeklerde bedenlerini ücret karşılığında seks için kiralayabilirler, kanunlarda bunu engelleyen bir madde yok. Parayı ödeyende, bedenini kiralayanda istediğini yaşayabilmekte özgürdür. Bu konuya son kez açıklık getirdiğimizi düşünerek sizi jigolo olma konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Ücretsiz Jigolo Başvurusu Yapabilirsiniz

Siteler jigolo adaylarına üyelik verirken genellikle aylık üye ücreti isterler, bizin jigolo sitemizde üyelikler ücretsizdir, dileyen her erkek sınırlı bir süre içinde bu imkandan yararlanabilir. Sizde aktif bir yakışıklıysanız ve belinize güveniyorsanız, ücretsiz jigolo başvurusu yapabilirsiniz. Diğer şartları da yerine getirecek yeterliliğe sahip olduğunuzu gösterirseniz iyi bir geleceğe doğru ilk adımınızı atmış olacaksınız. Jigololuk konusunda yeterli bilgim yoksanız jigolo sitemizde sizin gibi kişilere yardımcı olması için birçok yazı hazırlayıp yayınladık, o yazıları okuyarak, sizde de bu potansiyel var mı? Gerçekten bir jigolo olabilir misiniz? Kendinizi değerlendirebilirsiniz. Bu yazıları bir ipucu kaynağı olarak değerlendirebilirsiniz, her yazıda bu özel meslekte karşılaşacağınız olayları ve sizi bekleyen hayata dair konuları okuyabilirsiniz.