İzmir dul bayan

İzmir Jigolo Arayan Zengin Bayanlar İlanları

İzmir Jigolo Arayan Zengin Bayanlar İlanları

Jigolo arayan zengin İzmirli kadınlar büyük bir ilgi topluyor. Bu kentte ikamet eden ve yalnızlıktan dolayı sıkılmış olan bayanlar, cinsel ihtiyaçlarını karşılayacak bir bey ile beraber olmak istiyorlar. Bundan dolayı Hatay Jigolo Arayan Zengin Bayanlar İş İlanları açık bir şekilde internette bulunuyor. Kendisine güvenen ve müşterisini doyuracak olan beyler bu ilanları değerlendirebilirler.

Kimler Jigolo Arıyor?

Jigolo hizmeti veren erkekler ile beraber olan kadınların genellikle cinsel hayatları çok sakin. Yani yalnız yaşayan ve erkek arkadaşı olmayan bayanlar bu tip bir hizmet istiyorlar. Ayrıca sırf farklılık olsun diye bunu yapanlar da var. Ancak zengin kadınların daha fazla olduğunu söylemek lazım. İzmir kentinde ikamet eden zengin bayanlar, bu isteklerini açık bir biçimde ifade etmişler.

Hangi Şartlara Sahipler?

Jigolo arayan zengin kadınların büyük bölümü dul. Cinsel anlamda çok açlar. Onları tatmin edecek bir bey ile buluşmak istiyorlar. Bu yüzden ilan vermişler. Bakımlı olduklarını söylemek lazım. Seksiler ve güzellikleri ile ön plana çıkıyorlar. Maddi sorunları ise söz konusu değil.

Özel İstekleri Var mı?

İzmir Jigolo Arayan Zengin Bayanlar İlanları özel olarak farklı ve çılgın isteklerde bulunabilirler. Fantezi dünyası geniş olan çok sayıda kadın bulunuyor. Bu bayanlar değişik seks istekleri ile daha çok zevk almak istiyorlar. Bunu göz önünde bulundurdukları biliniyor.

 

 

0 thoughts on “İzmir Jigolo Arayan Zengin Bayanlar İlanları

  • Yaşım 24 boyum 1.70 temiz genç biriyim sizi çok iyi memnun edebilirim çokta iyi sex yaparım her türlü muamele bana ulaşmanız yeterlidir

  • Deneyimliyim tecrübeli yım istediğiniz gibi her türlü sex yaparım İzmir’de yaşıyorum

  • SLM BEN izmirdeyim boy1.80.kilo 92esmerim herturlü seks yaparim daha öncede jigololuk yaptim herturlu memnunkalirsiniz

Comments are closed.