izmir jigolo 2021

İzmir Jigolo

Sanatçı Ruhuyla Sevişen İzmir Jigolo Tamer

Merhaba bayanlar, ben Dokuz Eylül Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümünde okuyan biriyim, Güzelyalı’da, Güzelyalı parkına çok yakın bir konumda oturuyorum. Sanata karşı doğal yeteneğim olduğu için liseden itibaren güzel sanatlara yöneldim ve seksinde sanatın bir kolu olduğunu düşündüğüm için bu konuda da yetenekli olduğumu düşünüyorum. İsmim sanatçı ruhuyla sevişen İzmir jigolo Tamer, 23 yaşındayım. Şayet sürekli olarak benimle takılmaya karar verirseniz, sizin muhteşem bir nü heykelinizi yapabilirim ya da harika bir portre ile size teşekkür edebilirim. Eğer bu tür bir eseri yapmaya başlayacaksak bize üç beş buluşmadan çok daha fazlası lazım olacak, belki aylarca sanat eserimizin üzerinde çalışacağız ve hem sanatsal bir ilişki yaşayacağız, hem sizin güzelliğinizi eserime dökeceğim ve ölümsüz bir anıya kavuşmuş olacaksınız. Sekse ve sanata değer verdiğinizi düşünüyorsanız, bu teklife sırt çevirmeyeceğinize eminim, öğrenciyim ve maddi açıdan gözümü daha yükseğe dikmedim, bu nedenle seanslarımın ödemesini duyunca mutlu olursunuz. Seans ücretlerimi ancak okul biterse ve sadece jigololuğa yönelirsem yükseltmeyi düşünebilirim, onun dışında okul bittiğinde mesleği yaparken ücretli sevgili olarak çalışmaya da devam edersem ücretim aynı koşullarla devam eder.

Okulu bitirmeme eğer sınıf tekrarı yapmaya mecbur kalmazsam iki seneden çok var, o yüzden ücretimin ne zaman yükseleceğini dert etmemiş şimdilik gerekmiyor. İzmir jigolo ilanları arkadaşımın tavsiyesiyle haberdar olduğum bir ortam. Önceleri sadece okulumla ve okul çevresinden arkadaşlıklarla yetinen herhangi bir gençten farksızdım. Bazı yönlerimle aslında diğer arkadaşlardan biraz daha renkli bir yaşantıya sahiptim, en azından ben sanatım için özellikle nü modeller kiralıyor ve bu modelleri çoğunlukla ücretli bayanların vücutları muhteşem olduğu için onlardan seçiyor ve sanatımı yapıyorken bol miktarda da ilişkiye giriyordum. Bazen günlerce atölyemden çıkmıyor, sadece eserim üstünde çalışıyor ve dinlenmek için sevişiyordum. Sanatla ilgilenmeyip, kendime zaman ayıracağımda ise soluğu anında barlar sokağında ya da hareketli kulüplerde alıyordum. Maddi yönden ailemin bana çok desteği yok, harcayacağım parayı çoğunlukla yaptığım eserleri internetten satarak kazanıyorum ve rahat bir öğrencilik dönemi atlatıyorum.

İzmir jigolo siteleri desteğiyle de gelirim daha da artmış durumda olduğu için hem normal yaşantım, hem seks yaşantım çoğu öğrencinin ancak hayal edebileceği bir seviyede. Nü modellerimle kurduğum ilişkilerde sıkıntı atmak için genellikle değişik olaylar yaşamayı talep etmişimdir, bu nedenle modellerim normal kişilere verdikleri hizmetlerin daha renklileriyle beni eğlendirmişler ve neşemi bulmamı sağlamışlardı. Seks hayatımın zamanla klasik bir hayat tarzının dışına yönelmesi bu nedenle olmuştu. Bu siteyi bana öneren arkadaşım, ekonomik sebeplerle benden bir sene önce burada ilanını yayınlamış ve hayatını çok değiştirmişti, bendeki neden ekonomik değildi, sadece renkli cinsel hayatımın aralıksız sürmesini arzu ettiğim içindi. Arkadaşım cinsel hayatımda bulunduğum seviyenin farkındaydı, takıldığım kadınların çoğunu o da tanıyor ve nasıl ilişkiler yaşadıklarını biliyordu. Tek eksikliğimin bayanlara davranış şeklim olduğunu söylemişti ve bayanların hoşlanacakları şekilde bir erkeğin nasıl hareket etmesi gerektiğini bana göstermişti. Bunu uygulamalı göstermek istediği için birlikte birkaç birlikte çapkınlık macerasına gitmiş ve kadınlara nasıl yaklaştığını, nasıl davrandığını takip etmemi istemişti. Onu izleyince bu konuda gerçekten de biraz yontulmam gerektiğini görmüştüm ve hemen davranışlarıma daha fazla dikkat etmeye başlamıştım.

İlgili Yaklaşımlardan Hoşlanan Jigolo Arayanlar

Seks hayatımı söyledim nedenlerle ücretli ilişkilerde sürdürmeye başlayınca, ilgili yaklaşımlardan hoşlanan jigolo arayanlar benimle buluşmaya başladılar. İlgi göstermek bana zor gelecek diye düşünüyordum çünkü kullandığım modellere şöyle dur, kıpırdama gibi sert ya da uyarı şeklinde komutlar vererek konuşmaya alışmıştım. Şimdi alıştığımın çok aksine çok kibar ve çok ilgili olmam gerekiyordu. İlk görüşmelerimde korkularım tamamen boşuna yaşanmıştı çünkü bayanların narin ve kibar duruşları karşısında ben istesem bile kabalaşamıyordum. Böylece bu yönümün kendiliğinden değişmeye başladığını gördüm ve hiç müdahalede bulunmadım. Okuduğum okul belki de Türkiye’deki en rahat en özgür okullardan biri, çoğu sanatçının okumak istediği bir okulda okuyor, çoğu insanın yaşamak istediği bir şehirde, hayran olunacak bir hayat sürdürüyorum.

İzmir Geceleri çok harikadır ama tüm Türkiye’de yaşandığı gibi Covit-19 kısıtlamaları buradaki gece hayatını da baltalamış ve çok tatsız hale getirmiş durumda. Bende İzmir jigolo sitesi hayranlarına kendi imkanlarım dahilinde özel eğlenceler düzenlemeye başladım. Eğlence tarzınızı bana söylediğinizde evimde sevdiğiniz eğlence tarzına göre küçük bir hazırlık yapıyorum ve tüm eğlenceyi gece boyu evimden çıkmadan yaşatıyorum. Evimin olduğu yerde tek sorun otopark sorunu, otel masrafıyla uğraşmak istemiyorsanız bu yüzden geliyorken ya sizi benim almamı isteyin ya da bir taksiyle gelmeyi tercih edin. Seks tarzınızı bana telefonda anlatmanıza gerek yok, geldiğinizde eğlenirken sohbet arasında bunları konuşur ve yaşamaya başlarız. İlişkiye prezervatifle girmeyi tercih ediyorum ama yine de kullanma derseniz kullanmadan görüşebiliyorum. Sadece nakit ödeme alıyorum, kimseye bankaya hesabıma para yatırın gibi şüpheli gelecek teklifler yapmıyorum.