İzmir dul bayan

İstanbul Jigolo

İstanbul Jigolo

İstanbul jigolo hizmetleri son dönemde çok büyük bir ilgi görüyor. Bir kadının cinsel beraberlik talep etmesi artık kabul edilen bir gerçek haline geldi. Arzularını ve fantezilerini yaşamak isteyen kadınlar, bunu dile getirme noktasında özgürler. Çünkü onların dilinden anlayan ve istediğini veren jigolo olarak bilinen beyler var. Hem yatakta hem de yatak dışında hizmet veren bu erkekler, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyorlar.

Sağlıklı ve Hijyenik Jigolo istanbul

İstanbul jigolo ile farklı fantezilerin kapısını açmak isteyen kadınlar; sağlığa ve temizliğe çok büyük bir önem veriyorlar. Bundan dolayı erkeklerin mevcut hijyen kurallarına tam bir uyum sağladığını söylemek lazım. Bu açıdan bakıldığı zaman beklentileri karşılama konusunda bir sorun yok. Günlük temizliklerini aksatmadan yerine getiriyorlar. Ayrıca kondom kullanımı gibi bir durum var. Böylelikle hem sizden hem de ondan kaynaklı bir problem ortaya çıkmıyor. Fantezilerinizi sınırsız bir biçimde yaşayabiliyorsunuz.

Jigolo Hizmetlerinde Limit Yok

İstanbul jigolo çerçevesinde çalışan beylerin, seksin en ince ayrıntılarını dahil bilmesi kadınlar için büyük bir avantaj. Çünkü cinsellik, farklı şekillerde ve pozisyonlarda yaşandığı zaman daha büyük haz vermekte. Bundan dolayı görüşme yapacağınız jigolo beyden, değişik taleplerde bulunabilirsiniz. Elbette onların belli prensipleri ve kriterleri var. Bu çerçevede sizleri kırmayacaklarını söylemek lazım. Hem klasik hem de daha sıra dışı sekse imza atmak mümkün. Yeter ki fantezinizi çok açık olarak ifade edin. Size hemen eşlik edecek ve tatmin etme konusunda tüm hünerlerini sergileyecektir.

Jigolo İsteyen kadınlar

İstanbul jigolo, aslında her yaştan kadının iletişim kurduğu beylerden oluşuyor. Ülkemizde bu mesleğin sadece çok yaşlı bayanlara hizmet verdiği gibi yanlış bir algı söz konusu. Ancak durum hiç de böyle değil. Çünkü 30’lu yaşlarda olan birçok kadın da, kendilerini tatmin etmek ve doyurmak adına jigolo ile iletişim kurabilirler. Bunun yanı sıra yaşı daha büyük olan bayanlar da var. Sanılanın aksine sadece bekar, dul kadınlar değil, evli olanlar da bu tip bir hizmeti talep ediyorlar. Bu açıdan bakıldığında skalanın geniş olduğunu söylemek lazım. Müşterilerin medeni durumu ya da yaşları jigolo için önemli değil. Dikkat edilen temel şey memnuniyeti sağlamak.

Jigolo Gizliliği

Jigolo beyleri ile görüşmek isteyen kadınların zaman zaman aklına gizlilik konusunda endişeler gelmektedir. Ancak bunlara hiçbir şekilde gerek yoktur. Çünkü jigolo için mühim olan şey, müşterisinin alacağı büyük hazdır. Bundan dolayı isminizi vermek zorunda değilseniz. Sizden kimlik belgesi talebi gibi bir durum da yoktur. Bunun yanı sıra sahte isimle de onunla beraber olabilirsiniz. Bu noktada jigolo, sizin beklentilerinizi karşılar.

Jigolo Ücretleri Nasıl?

Jigolo ücretleri merak edilen bir diğer konu olarak dikkat çekiyor. Alınacak olan hizmetin süresi temel kriter olarak kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra görüşme yeri konusunda da değişik ücretler gündeme gelebilmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman fiyatların sabit olmadığını söylemek lazım. Bu noktada çok yüksek meblağlar gündeme gelmez. Yani alacağınız haz karşısında ödeyeceğiniz para fazla değildir.

Jigolo Görüşmeleri Nerede Yapılır?

Ücretsiz jigolo hizmetleri çerçevesinde görüşme yeri genellikle müşteriye bırakılır. İlk olarak telefonda bir konuşma söz konusudur. Bunun sonrasında karşılıklı oturma çerçevesinde jigolo ile kadın müşteri birbirlerini tanırlar. Ardından ise beraberlik kurabilmek adına bir seçim yapılabilir. Tek ya da bekar yaşayan kadınların bir kısmı genellikle jigolo ile kendi evinde bir cinsel beraberlik yaşayabilirler. Bunun yanı sıra seçimi otelden yana yapmak da mümkündür.

0 thoughts on “İstanbul Jigolo

Comments are closed.