İstanbul Jigolo Başvuru

İstanbul Jigolo Başvuru

İstanbul Jigolo Başvuru

Jigolo başvuru İstanbul içinde yapılabilir. Bu sektörün kalbi ve merkezi olarak yorumlanan İstanbul’da değişik birçok şirket söz konusu. Bunların içinde işini iyi yapan ve profesyonel olan ajanslar da var. Bu sayede İstanbul Jigolo Başvuru işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Hemen ardından piyasaya giriş yapmış olacaksınız.

Jigolo Olmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Jigolo olmak çok zor değil. Böyle bir amacınız varsa ilk olarak bir ajans ile iletişime geçmek lazım. Bu konuda hizmet veren birçok değişik kurum ve şirket var. Bunların bir kısmı iyi ve güvenilir firmalar. Genellikle internet üzerinden başvuru kabul ediyorlar. Kesinlikle talep edilen bilgilerin verilmesi şart. Boy, kilo ve yaş da belirtilmelidir.

Yaş Sınırı Var mı?

Bir yaş sınırı genellikle var. Çünkü bu hizmeti talep eden kadınların büyük bir kısmı 35 yaşın üstünde. Hatta 50 yaş üstü müşteriler de söz konusu. Bunların en büyük isteği ise genç bir bey ile seks yapmak. Bu yüzden genç olmak gibi bir kural söz konusu. 40 yaşını geçmemek her zaman çok önemli bir husus.

Aranan Özellikler Neler?

Jigolo Başvuru işlemlerinde aranılan başka özellikler de var. Boy uzun olmalı. Fit bir vücut her zaman talep edilmektedir. Bunun yanı sıra seks konusunda hem deneyimli hem de fantezilere açık olan erkeklerin başvuruları daha kısa süre içinde kabul görüyor.


Notice: Undefined variable: underscore_comment_count in /var/www/vhosts/gayeajans.com/httpdocs/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter/comments.php on line 41

Notice: Undefined variable: underscore_comment_count in /var/www/vhosts/gayeajans.com/httpdocs/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter/comments.php on line 42
0 thoughts on “İstanbul Jigolo Başvuru

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir