Jigolo Nasıl Olunur 2019

İstanbul Jigolo Ajansları

Jigolo Ajans

Değişik cinsel deneyimlere açık olan kadınlar jigololar ile iletişime geçiyor. Çünkü jigololar cinsel birliktelik için kiralanır ve kadınların mutluluğu üzerine hizmet verir. Bunun için pek çok ajans açılmış ve hepsinin profilleri sergilenmiştir. Şöyle ki:

  • Jigolo ajans eşliğinde ilanlara yer verildiği için işiniz uzun sürmez.
  • İlanlar eşliğinde kaliteli ve güvenilir erkeklerden tercihte bulunmanız mümkün.

Bireysel olarak bu hizmete yer verenler yeteri kadar güven vermiyor. Bunun için daha çok ajansa bağlı olanlar tercih edilir. Ve de jigolo arayan bayanlar zaman kaybetmeden kiralayarak hizmet alır.

İstanbul Jigolo Ajansları

Ajansların şehirlere göre ilanlarını sergilemesi dikkatlerden kaçmıyor. Mesela İzmir, İstanbul ya da Ankara jigolo ajans siteleri mevcut. Yani sitelerden ilanlara yer verilir. Bu şekilde:

-Güvenilir Ajanslar: Yasal olanları tercih ederek harekete geçmek gerekir. Yani başvurulara geçilebilir. İlk etapta üye olmanız beklenir. Çünkü sadece hesap açanlar ilanlara göz atabilir.

-Kaliteli Ajanslar: Bünyesinde ajanslardan kaliteli ve güvenilir jigoloları bulunduran ajanslar mevcut. Bu durumu dikkate alarak seçiminizi yapmalısınız. En başta tavsiyeleri dikkate alabilir ve ajanslara göz atabilirsiniz.

Jigolo Ajanslarında Neler Var?

Önceden belirttiğimiz üzere jigolo ajans eşliğinde ilanlara göz atılabilir. Birbirinden yakışıklı ve seksi beylerin fotoğrafları sizleri karşılar. İlk önce görünümlerini dikkate alabilir ve seçiminizi bu şekilde yapabilirsiniz. Tercihler için:

  • Ajansların güvenilir olup olmadıklarını değerlendirmeniz gerekir.
  • Güvenilir ajanslara başvuranların işi kısa sürer.
  • İlanlarda yer alan numaralar dahilinde iletişime geçebilirsiniz.

İletişim halindeyken beylerin duruşlarını tartmanız mümkün. Mesela samimi, güven veren ve içten olan erkekler daha fazla talep görüyor. Kadınlarla iyi iletişim kuran ve anlayışlı olanlar başı çekiyor.

En Popüler Jigolo Ajansları

Tavsiyelerden yola çıkarak ajans tercihinde bulunabilirsiniz. Çünkü daha çok güvenilir ve yasal olanlar önerilir. Deneyim sahibi olanların yorumları yol gösterir. Böylece ajansa kayıt olarak harekete geçilebilir.

Jigolo başvuru sırasında girilen bilgilerin gizli tutulmasına özen gösterilir. Bu sayede hem beyler hem de kadınlar daha rahat hareket eder. Gizlilik sosyal hayat açısından önemli. Çünkü taraflar bu görüşmelerin duyulmasını ve bilinmesini istemezler.

0 thoughts on “İstanbul Jigolo Ajansları

Comments are closed.