edirne jigolo 2021

Edirne jigolo

Edirne Jigolo Bora Yakışıklılığıyla Çok Hareketli

Merhaba bayanlar, seks hayatın ödülüdür. Seks olmazsa hayatın ne tuzu kalırdı, ne de tadı, jigololarda işsiz kalırdı. Seks önemsiz ve değer verilmemiş bir alışkanlık olsaydı, ücretli seks hizmetlerindeki kimseyi arayan insan o yaşandıklarını görürsünüz. Normal ilişkilerin tam tersine bu ilişkilere insanlar daha da özenle hazırlanarak giderler. Onlarda bilirler ücretli randevularında yaşanacak her saniyenin ne kadar değerli ve özel geçeceğini. Bakıyorum, bana ulaşan her kadın gelmeden önce kuaförlerine uğramışlar, en şık kıyafetlerini giymişler, mis gibi geliyorlar, ben farklı mıyım? Bende aynı hayatımın aşkını bekliyor, onunla ilk buluşmama gidiyor gibi hazırlanıyorum. Sinekkaydı tıraşımı oluyorum, duşumu yapıyorum, gidilecek ortamın kaldırabileceği tarzda giyiniyorum, elime küçük bir çiçek buketi alıyorum ve randevuya yetişiyorum. Randevularıma ucu ucuna yetişiyorum, zamanımı en çok alan şey uygun kıyafette karar vermek, sizin ne tarz giyimden hoşlandığınızı bilmediğimden artık bunu biraz şansa bırakıyorum ve hissettiğimi giyiyorum. Aslında Edirne jigolo Bora yakışıklılığıyla çok hareketli ama sizin için hazırlanmaya başladığında kusursuz olmaya çalıştığı için biraz bu aşamayı ağırdan almaya çalışır.

Giyim konusuna dikkat etmeyi aslına bakarsanız önceki mesleğimde edinmiştim, önceki işimde sürekli olarak insanlarla iç içe çalışırdım ve ürün satmaya uğraşırdım, iyi giyimli olduğum günlerde satışlarımın çok daha yüksek olduğunu fark etmem kısa sürdü. Satışa göre maaş aldığım içinde ondan sonra hep kaliteli giyinmeye başladım. Edirne jigolo siteleri giyim konusunda birkaç makale yayınladığında bu alışkanlığı edindiğime sevinmiştim çünkü çok zengin giysi dolabına sahip olmuştum bu alışkanlığım sayesinde. Küçük bir odayı kıyafet dolabı olarak kullanıyorum, çeşitlilik bazen sorun yaratıyor ve ne karar vereceğimi bir türlü bilmiyorum ve zaman kaybı yaşıyorum ama her defasında en şık halimle karşınıza çıkmayı başarıyorum. Şıklık yakışıklı olmanın etkisini misliyle arttırır, dünyanın en yakışıklısı olsanız ve giyinmeyi beceremezsiniz, yakışıklılığın etkisini ilişkilere ekleyemezsiniz, neredeyse kadının gözünden görünmez hale gelirsiniz ama iyi giyiniyorsanız önce giyiminizle dikkati çeker, sonra yakışıklılığınızla bayanı etkilemeyi becerirsiniz. Bir ortama en şık halinizle girdiğinizde en uzak köşedeki kadının bile dikkatini daha kapıdan girerken çekersiniz. Kadınlar bakımlı erkeği her zaman takdir ederler, bakımlı erkek kendini ve hayatı seviyor demektir.

Hayatı seven biri asla sıkıcı ve sıradan biri olamaz. Kendimi sıradan biriymiş gibi hiç hissetmedim, farklı düşüncelerimle eğlence anlayışımla hep çevremdeki kişilerden farklı şeylerden heyecan duydum ve farklı yerlerden keyif aldım. Herhangi birinin yaşayacağı hayattan farklı bir hayatımın olması için elimden geleni yapmayı isterim, normal bir ortamda eğlenmek yerine sürekli alternatif eğlenceler araştırır ve oralardaki eğlencenin dozunu ölçerim, eğer aradığım standartları karşılıyorsa, Edirne jigolo sitesi müşterilerimi o ortamlara götürerek farklı şekilde eğlenmelerini sağlarım. Eğlencenin farklı yaşanması bana yeterli gelmez, yemek kavramında da alternatif ve özellikle egzotik yemekleri yemeği severim, şehirdeki restoranlar yeterli gelmediğinde mesafe gözetmeden farklı bir şehirde önerilmiş bir restorana gidip yemek yiyebilirim. Aynı ortamlara arka arkaya üç sefer gittiğim görülmemiştir, ilk gidişimde beni etkileyen bir yer olsa bile, uzun bir zaman ikinci ziyareti yapmıyorum, araya zaman girdiğinde sonraki gidişimde ilk defaki eğlenceyi yine yaşayabiliyorum ama iki gece arka arkaya gidersem hemen o mekan sıradan bir ortam gibi geliyor.

Sayısını veremeyeceğim kadar fazla bayanla ilişkim oldu, normal hayatımda da, ücretli biri olarak ta seks hayatım hep renkli ve çok hareketli olmuştur. Bunun nedeni yine kişiliğim yüzünden kaynaklanıyor. Farklılık arayışım seks hayatımı da etkiliyor, sekside sıra dışı yaşayabilmek için alternatifleri sürekli araştıran bir erkeğim. Edirne jigolo ilanları farklılığımı rahatça ortaya koyabildiğim bir ortam değil, bu ilanların hatası değil, bazen bazı konuları tam olarak hissetmeye kelimeler yetmeyebiliyor, özellikle onları deneyimlemek sözlerle anlamaya çalışmaktan daha kolaydır. Benim seks hizmetimde de yapılacak en güzel şey aslında bir gecenizi riske atarak benimle tanışmaktır. Normal olarak baktığınızda tanışacağınız her yeni ücretli erkek aynı riski taşır, ilanlardan ve fotoğraflardan karar vererek partnerlere ulaşıyorsunuz ve telefonda sesini duyduğunuzda bile tam olarak o partneri tanıyamıyor ve bazı riskleri göze alarak buluşmaya giriyorsunuz. Benim size önerdiğimde bu, beni de tanımıyor ve nasıl bir hizmetim olduğundan emin değilsiniz, o yüzden herhangi bir ücretli erkek için göze aldığınız risklerin aynısını benimle alın kazançlı çıkın.

Risk almadan bazen doğru kişiye ulaşmak imkansız oluyor, alternatif özellikler taşıyan biri olduğumu ne kadar yazılı şekilde anlatsam da gecelerimin her saniyesini kendiniz görerek buna karar vermek durumundasınız. Belki dünya görüşünüz benimkinden çok daha renkli bir kişiliksiniz ve ayarınızda bir erkek arıyorsunuz. En zor şeyi aradığınızın farkındasınız değil mi? ben dünya görüşüme yakın bir partneri hayatıma sokamadığım için jigolo olmak ve şansımı arttırmak istedim. Bu riskti ama bu riske girdiğime değdiğini söylemeliyim, sizde risk almaktan korkmayın, özellikle bu riski benim için alıyorsanız, isteklerinize en yakın erkeği tanımaya başlarsınız. istekleri farklı, seks görüşü çılgın olan kişilerin en zorlandıkları konu uygun ya da en azından bu isteklere ve görüşe yakın olan bir partneri bulabilmektir, sizde aynı dertten burada farklı erkekleri arayarak şansını arttırmak istiyorsunuz, bende aynı düşüncede farklı kadınlarla aradığım heyecanları tatmak istiyorum. Bu arada 29  yaşında, sınırsız biriyim, 181 boyundayım, beyaz tenli ve şekilli bir vücuda sahip, 75 kiloda biriyim.

Yalnızlığının İlacı Malatya Jigolo Mehmet

Merhabalar, insan doğarken bile tek başına doğmaz, anne karnında annesinin sesini ve kalp atışlarını dinleyerek huzur bulur, doğduğunda yine annesi hep yanındadır, babayı tanır, akrabaları tanır ve sonra hayatına arkadaşları eklenir, duygusallığı tanıdığında ilk sevgilisi ile mutlu olur. Hayatı boyunda insan yanında birilerinin olmasına alışmıştır. Yetişkin kişiler artık hayatlarını sevdikleriyle geçirmeye başlar ve bu sevgi hiç eşit olmaz, genelde bir tarafın sevgisi çok daha ağırdır ve acı çeken taraf hep daha fazla seven olur. Alınan yara nedeniyle de bir süre sonra artık yalnızlık daha çekici gelmeye başlar ve insan yanlış bir hayatı tercih eder ama bu insanın doğasına çok aykırı ve ters bir durumdur. Yalnızlığın ilacı Malatya jigolo Mehmet sizi bu karardan vazgeçirmeye çalışıyor, kimse yalnız ve mutsuz hayatlara mahkum olsun istemediği için çok makul seans ücretleriyle size yalnız geceler için özel saatler ve özel hazlar hazırlıyor. Bu seanslarla yalnızlığın yanlış bir tercih olduğunu, mutlaka birine ihtiyaç duyan varlıklar olduğumuzu yeniden hatırlatmak istiyor. Bu ihtiyaç illaki maddi bir fayda veya ihtiyaç değil, yanınızda birinin varlığının olması, nefesini bile hissetmeniz bile yeterlidir.

Aşk hayatından yara almaya ben on dokuz yaşında başladım. Malatya jigolo siteleri bırakın hayali, varlığını bile bilmediğim bir dünyaydı o sıralarda. İlk yara, son yara derken sizin hissettiklerinizle birebir duyguları hissederek yalnızlığımla baş başa kalmayı seçtim, böylece bana kimse bir daha yara veremez diye düşünerek ilk bir yılımı gerçekten kendimi mutlu sanarak geçirdim. Bu aslında mutluluk hissi değildi, sadece aldığım kalp yaralarının tedavi dönemiydi. İkinci inziva yılımda sıkılmaya başlamıştım ve çok hareketli olmama rağmen giderek içime kapanmaya başladım. Bir seneden fazla olmuştu işi bırakalı, giderek perişan birine dönüşüyordum. Çevrem sürekli arıyor ve beni görmek istiyordu kimseyi kabul etmiyor ve olabildiği kadar insanlardan uzak duruyordum. Yalnızlık beni çok sevmiş yakamı bırakmıyordu. Sürekli arayan ve beni görmekte ısrar eden en yakın arkadaşlarımdan biri çat kapı çıkıp kaldığım eve geldi. Saç sakal perişan leş gibi bir halde kapıyı açtım. Beni görünce gözlerindeki hayret ifadesini anında fark etmiştim, halime bende dışarıdan baksam, bu o Mehmet değil, içine farklı berbat biri girmiş derdim. Zorla içeri girdi ve bütün günü benimle geçmişim mahkemesini yaparak geçirdi ve gelecekten ne beklediğimi sordu. Benim gelecekle ilgili artık hiçbir planım kalmamıştı ki; bu soruya adam gibi bir cevabım olsun.

Oturdum çay kahve eşliğinde arkadaşım kapımı çalıncaya kadar başımdan geçen her şeyi bir, bir anlatmaya başladım, yaşadığım hayal kırıklıkları, aşk yaraları, gizli kalan ne varsa ortaya döktüm ve neden böylesi bir kararda ısrarcı olduğumu anlaması için kendimi ifade etmeye çalıştım ama beni anlamamakta ısrar ediyordu. Sonunda durdu ve bana “ be salak tek aşk acısı sen mi çekiyorsun? Tek terk edilen, aldatılan, aradığını bulamayan sen misin? Bizde aynı acılardan geçtik, her insan bu acıları yaşıyor, kaçı mecnun olup kendini çöllere atıyor? Türk filminde mi yaşadığınız sanıyorsun” diyerek açtı ağzını yumdu gözünü. Aşk acısını kaldıramıyorsan bağlanma arkadaşım sadece eğlencesine takıl, gez eğlen, dolaş, hayatını yaşa dedi. Son bir yıldır benim ne iş yaptığımı, nasıl yaşadığımı hiç bilmiyorsun, dünyaya kendini kapattın sadece kendine ağlıyorsun dedi. Bu sefer merak etmiştim, son bir senedir kimseden haberim yoktu, özellikle de en iyi arkadaşım dediğim bu adam neler yapıyordu. Son dönemde sadece kendi halimi daha beter hale getirmekle uğraşmıştım. Neler yaptığını sorduğumda hiç Malatya jigolo sitesi diye bir yer duydun mu? Diye soru.

Jigolo ne demek biliyorum ama jigolo sitelerinin ne olduğunu hiç bilmiyorum dedim. Sen hepimizden elini ayağını çektikten sonra bende eşimden ayrıldım dedi, bir ay senin gibi bende dağıldım ama çabucak toparlandım, çünkü hayat devam ediyor, artık mutluluğuma engel olacak kimseyle görüşmeyeceğim dedim ve yeni yollar aramaya başladım dedi. Birkaç farklı ortamda işe girdim, aradığımı bulamadım sonunda şansıma söylediğim site çıktı baktım, yaşamdan talep ettiğim her şey orada almam için bekliyor bende o yola girerek almak istediğim her şeyi almaya başladım dedi. Jigololukta bağlanacağım derdin yok, terk edileceğim korkun yok, her gecen bir başka güzel geçiyor, bendeki keyif sadrazamda yok. Sende öyle yap, yakışıklısın, kültürlüsün, eğitimlisin, kadınları seviyorsun, her geceni farklı bir kadınla geçirerek eğlenmek istemez misin? Hayattan zevk almayı özlemedin mi? Dedi. Haklıydı, kendimi batırmaya devam etmek en kolay yoldu ama silkelenip hayata bıraktığım noktadan devam etmem gerektiğini şimdi yavaş, yavaş anlamaya başlamıştım. Döndüm arkadaşıma çok ilgilenmiyor edasında nasıl oluyor bu iş, neler yapıyorsun, ne hazırlıklar yaptın, şartları ne gibi sorular sormaya başladım.

Ne kadar saklamaya çalışıyor olsam da ilgimi çektiği aleni ortadaydı, arkadaşım gülümseyerek anlatmaya başladı. O anlatıyor, ben ders alır gibi dinliyordum. İlginç ve eğlenceli bir hayat gibi görünüyordu, üstelik şartlarını ve nelere sahip olmak gerektiğini anlattığında hiç eksik yönümün olmadığını da fark etmiştim. Gereken bütün nitelikleri taşıyor ya da sahiptim. Malatya jigolo ilanları arkadaşım gibi benden önce mesleğe giren onlarca kişiyi tanıtıyordu, benim aynı seviyeye çıkmam belki zaman alacaktı ama en azından bana destek olacak bir arkadaşla aynı işi yapacak olmanın rahatlığını da hesaplamaya başlamıştım. O gece biraz rahatlamış görünerek arkadaşımı randevusuna yolcu ettim ve hemen aylardır el sürmediğim bilgisayarımı açtım ve siteyi bir kerede kendi başıma inceledim. Tek acil şey evimin konumunu değiştirmek diye düşünmüştüm ama bundan sonradan vaz geçtim çünkü evim gayet sessiz ve gözden uzakta bir yerdeydi, konforu da, bulunduğu sitede mükemmeldi,  gizli ilişkiler için idealdi yani. Evimin aynı yerde kalmasında sakınca yoktu. O zaman her şey tamamdı, bekleyim kararmanın anlamı yok, silkelen dedim ve ilanı verdim. Ertesi gün arkadaşıma havadisi verdim ve dikkatli ol en büyük rakibin artık piyasada dedim.

İddia Uğruna Kütahya Jigolo Olan Berke

Bir insanın başına ya meraktan ya iddiadan gelirmiş diye bir atasözünü değiştirmek istiyorum. Çünkü benim başım hep iddiaya girmek yüzünden derde girmiştir ama ilk defa bir iddia yüzünden hayatım muhteşem hale gelmeyi başarmıştı. Üniversitede çok sağlam bir grup kurmuştuk dört arkadaş aynı evde kalıyor ve çılgın bir ortamda neşemizi bulmak için hep tuhaf konularda iddiaya tutuşuyorduk. Yaz tatilinde bile eve gitmiyor, yazı beraber geçiriyorduk. Son iddiamız yaz tatilinde, bir ayda en fazla parayı kim kazanacak diye tuhaf bir iddia olmuştu. Kimse kimsenin bir ay boyunca ne iş yaptığını bilmeyecekti. İş araştırmak için bir hafta süre tanıdık birbirimize ve bir hafta sonra iddia başladı. Sonradan öğrendiğime göre o sürede arkadaşımın biri pazarlamacılık yapmaya başlamış, biri bahşişlere güvenip garsonluk yapmaya başlamış, diğeri taksiciliğe başlamış. En jigololukla iddiayı kazanmayı planlamıştım, en kısa sürede en fazla parayı burada kazanırım diye düşünmüştüm, böylece siz beni İddia uğruna Kütahya jigolo olan Berke ismiyle tanımaya başladınız. Otuz gün boyunca her gün sadece tek görüşme bile yapsam arkadaşlarımdan en az üç dört kat fazla para kazanacağımı biliyordum.

Onların bilmedikleri bir avantaja sahiptim, Kütahya jigolo siteleri benim için yabancı bir ortam değildi, edebiyat bölümünde okuduğum için ev arkadaşlarımın hiç tanımadığı farklı bir arkadaşım benden siteye ilan vermek için yardım istemişti. Kendini düzgün ifade edemeyeceğinden korkuyordu ve ilanını benim hazırlamamı istemişti. Bende o sırada araştırmış ve jigololarla ilgili epey bir bilgi toparlamıştım. Bu iddia ortaya çıktığındaysa aklıma anında bu plan gelmişti. Ne gerektiğinin farkındaydım, birkaç daha derli toplu görünmemi sağlayacak küçük bir masrafla işe girebilirdim. Arkadaşlarım bir hafta boyunca ne iş yapacaklarını düşünürken bende randevularıma hazırlık için çalışmalarıma başlamıştım bile. Sempatik ve neşeli birinin çok beklemeyeceğini hemen telefonunun çalmaya başlayacağına emindim ve Start verdiğimiz gün bende ilanımı verdim. Arkadaşlarım erkenden hazırlanıp işe gitmeye çalışırken ben televizyonu açmış seyrediyordum. Hadi sen iş bulamadın mı? İlk günden kaybetmeye başladın diye bana gülerek evden çıktılar. Onlara hiçbir şey demedim sadece güldüm ve hayırlı işler diledim.

Akşam eve geldiklerinde hepsi perişan halde ve yorgun görünüyordu, ben aynı bıraktıkları yerde televizyon izlemeye devam ediyordum. Benim rahatlığıma şaşırmış görünüyorlardı, bense hiç falso vermeden onlarla gırgır şamata yapıyordum, onların bilmediği şey arkadaşlarım evden çıktıklarında, Kütahya jigolo sitesi ilanım benim yerine çoktan çalışmaya başlamıştı ve öğlen olmadan ikişer saat arayla iki randevu vermiştim ve onlar gelmeden önce eve gelip tekrar yerime kurulmuştum. İlk haftayı geride bıraktığımızda günlük iki görüşme sayım üçe hatta bir gün dörde kadar yükselmişti. Arkadaşlarım işe gidiyor en evdeyim, işten geliyorlar yine ben evdeyim, iddiayı kaybedenin ben olduğum konusunda artık kesin gözüyle bakmaya başlamışlardı. İkinci haftayı devirdiğimizde arkadaşlarım hadi artık iyi bir iş bul bakarsın bizi geçersin demeye başladılar, sonunda dayanamadım ve ben zaten çalışıyorum siz farkında değilsiniz dedim. Kimsenin birbirinin işinden haberi olmayacağı için detayda soramıyorlardı ama meraktan da deliriyorlardı. İpucu bulmaya çalışıyorlar, tuzak sorular soruyorlar ama bir türlü ne iş yaptığımı bulamıyorlardı.

O sırada ilanımda açıkça sizden destek istiyorum iddiaya girdim, kaybetmemem lazım gibi sözlerde yazmıştım, bayanlarda bu samimiyetten hoşlandıkları için armaya başlamışlardı. Kütahya jigolo ilanları en ilginç jigolosunu ağırlıyordu, ilanım sadece bir ay duracaktı ama üçüncü haftanın başında gece randevularımda uzamaya başlamıştı. Akşam arkadaşlarım eve geliyordu, ben hazırlanarak kız arkadaşımla eğlenmeye gidiyorum sabah görüşürüz diye evden çıkıyordum. İki üç gün geçince arkadaşlarım kıllanmaya başladılar. Bana “hayırdır oğlum her gece barlar diskolar, nereden geliyor bu değirmenin suyu, iddiayı kazanacağım diye banka mı soydun” diye takılmaya başladılar. Israrla da halen ne iş kovaladığımı bulmaya çalışıyorlardı. Bende sabırlı olun bir hafta kaldı herkes hem mesleğini söyleyecek, hem cebindeki parayı ortaya koyacak dedim. Dördüncü haftada artık kendimi zirvede hissetmeye başlamıştım çünkü telefonum sürekli çalıyordu, yapılan yorumlar rakiplerimi bile korkutmaya başlamıştı. Artık akşam randevularım tüm gece sürüyordu, gündüz randevularımda çok erken başlıyordu. Son haftam yorucu olmaya başlamıştı ama çokta zevkli hale gelmişti.

En sonunda bir ay doldu, herkes eteğindeki dökecekti, bende o gün kimseye randevu vermedim ve arkadaşlarımın dökülmesini beklemeye başladım. Sırayla önce taksici olan mesleğini ve kazancını söyledi, parayı ortaya koydu. Arkasından pazarlamacı olan mesleğini söyleyip parayı masaya koydu. Şaşkındım ciddi paralar kazanmışlardı, normal bir işle hayatta onları ezemezdim. Son olarak garsonluk yapan arkadaş mesleğini açıklayıp üçünün arasındaki en fazla parayı ortaya koydu. Sonrada hepsi birden bana dönerek ve sıra sende dediler. Ben kem küm edip ezik rolü yaparken “arkadaşlar ben sizin gibi bir iş bulamadım o yüzden jigololuk yaptım” dedim ve üçünün kazandığı paranın beş katı parayı ortaya koydum. Gözleri yuvalarından fırlamıştı üçü birden üzerime atlamış ve bende yapacağım, nasıl olacak demeye başlamışlardı. Jigolo olmak öyle hemen olacak iş değil tabi, benim doğal yeteneğim olmasa bir ayda nerede o kadar kazanmak. Yine de kırılmasınlar diye onlara da ilan hazırladım, hatta kıyafetlerini jest olsun diye ve en fazla kazanan ben olduğum için ben hediye ettim. Okul başlaya kadar yapmaya çalıştılar ama sonra vaz geçtiler çünkü her şeye sahip olsalar bile bende yetenekten yoksundular. Böyle hanımlar beş yıl öncesinden küçük bir anı paylaşmak istedim. Evet! Beş yıldır iddia uğruna başladığım işteyim ve süper görüşmeler yapmayı sürdürüyorum.

Üniversiteli Ankara Edirne Jigolo Nihat Destek Bekliyor

Merhaba bayanlar, üniversite hayatı, gerçek hayattan çokta farklı bir hayat değildir, tek farkı şu olabilir. Üniversiteli gençler daha hayat mücadelesi ne bilmezken birden gerçeklerle yüzleşmeye başlıyorlar. Bazı üniversiteliler aynı gerçek hayattaki gibi çok rahat bir yaşam sürerek okurken, bazıları dişleriyle, tırnaklarıyla kazıyarak okumak zorunda kalıyorlar. Ben rahat grupta okuyanlardan değilim, üniversiteyi kazandığımda iki yıl okula başlayamadım, önce çalışarak bir miktar birikim yapmam gerekmişti. Ailemin destek şansı hiç yoktu. Para biriktirdikten sonra bile çalışmak zorundaydım. Çalışmasam okulu sürdürmeye gücüm yetmezdi, Ankara yaşamak için zor şehir. Birkaç işle şansımı denemeye çalıştım ama okul nedeniyle çoğu yer sorun çıkarıyor mesai kalmadığımda beni işten atıyordu. Okuldaki birkaç kızın eskort olduğunu duymuştum, o kızları uzaktan izlemeye başladım. Bir şekilde arkadaş olarak bilgi almak istemiştim. Bir jigolo değillerdi ama neredeyse aynı mesleği yapıyorlardı, jigololuğu ve sitelerini onlardan öğrenebilir ve bende üniversiteli Ankara jigolo Nihat destek bekliyor gibi bir ilan verebilirdim.

Bu bilgileri internetten de öğrenebilirdim ama internette doğru yalan sayısız bilgi vardı ve risk alacak lüksüm hiç yoktu. O yüzden kızlarla acilen samimi olmalı ve güvenlerini kazanarak birinci elden bilgi toplamalıydım. On gün sonra kızlarla güzel muhabbetim olmuştu. Sonunda mesleklerini bana söyleyecek kadar güvenmişlerdi, onlar açıkça mesleklerini söyleyince, bende Ankara jigolo siteleri ile ilgili iş yapmayı düşündüğümü açıkladım. Bunu karşılıklı itiraf gibi görecekler ki; her şeyiyle bana mesleklerini anlatmaya başladılar, yaşadıklarını, buluşmalardaki yaşanan şehvet dolu anlara varıncaya kadar her şeyden konuşuyorlardı. Benimle cinsel ilişkiye girmeye de başlamışlardı. Üstelik parada almıyorlardı. Seksteki acemiliğim fark edilir ölçüdeydi, kızlardan biri bu kadar teknik bilgiyle jigolo olmazsın dedi. Onu söyledikten sonrada daha teknik ilişkiler yaşamaya başladık. İki kız aynı evde kalıyordu ve bende onlarla yaşamaya başlamıştım. Evimden ayrıldığım için masrafım epey düşmüştü ve okulu bir süreliğine bu şekilde idare edebiliyordum. Kızlar hallerinden memnunlardı, işleri olduğunda gidiyorlardı, olmadığında benimle yiyip içiyorlar, eğleniyorlar ve üçümüz birlikte ilişkiye giriyorduk.

Kızlarla ilişkim üç aydan fazladır devam ediyordu, ilk zamanlarda ilişkiyi idare eden onlarken, şimdi gerçekten kızları zevkten titretiyordum. Artık sevişmeyi ben başlatıyor, ben bitiyor ve kızları memnun ediyordum. Bu arada kızlardan biriyle de duygusal bir ilişkimiz oluşmaya başlamıştı, diğer kızı kıskanacağından ve tüm ortamı bozmasından çok korkuyordum. Sevgili olduğum kız, artık ilanını verelim mi? idare edecek kadar iyi sevişmeye başladın dedi. Bu teklifin ilk ondan gelmesi tuhaf gelmişti, kıskançlık yaparak bunu olabildiğince erteler diye düşünmüştüm ama sonuçta o da her gece birileriyle ilişkiye giriyor, para kazanıyor ve ben bunu kabul ediyordum. Öyle düşününce onunda olaya mesleki olarak yaklaştığını anladım ve rahatladım. Ankara jigolo sitesi ilanımı birlikte hazırladık ve sabah erken saatte onaylanması için gönderdik. İlan yayınlandığında hadi çıkalım dedi, ben yemeğe falan gidiyoruz diye düşünürken, o beni en iyi giyim mağazalarına götürmeye başladı, bir dünya kıyafetle beş altı saat sonra geri döndük. Şimdi sana güzel bir daire bakalım, hemen değil ama ileride lazım olacak dedi. Siz eve müşteri getirmiyorsunuz, bende getirmem dediğimde, bizim olayımız farklı, senin görüşeceğin bayanlar riske girmemek için sana gelmek isteyecekler dedi.

Kızlarla hep eskort bayanların mesleklerini konuşmuştum ama jigololuğun detaylarına çok girmemiştim, şimdi işe başladıktan sonra bunlar konuşulmaya başlanmıştı. Artık son dakika bilgisi olarak bu konuları anlatmaya başladılar, kadınlar neden daha gizli ilişkiler yaşıyorlar, erkekten hangi özverileri görmek istiyorlar, ilişkide benim ne şekilde davranmam gerektiğini, hangi kadını nereye götürmeli, hangi hizmetleri hangi sırayla vermeliyim gibi yoğunlaştırılmış bir bilgi yağmuruna tutuldum. Neyse ki; o gün kimsenin Ankara jigolo ilanları numaramdan beni aramaya niyeti olmamıştı, bende öğrendiklerimi bir daha aklımdan geçirerek sindirmeyi başarmıştım. Sonraki gün öğleden sonra kızlar randevularına hazırlanırlarken benimde telefonum çaldı, benden çok onlar heyecanlandılar ve çığlık attılar. Ben sakinliğimle telefonu açtım ve konuşmaya başladım, kızlar telefona yapışmış arayan bayanı dinliyorlardı. Aynı söyledikleri gibi bayan evime gelmeyi istemişti ama ben bunu sağlayamamıştım neyse ki otelde olur dedi ve anlaştık. Kız arkadaşım ben demiştim der gibi yüzüme bakıyordu, o bir şey söylemeden haklısın yarın bakalım dedim ve onlarla bir bende hazırlanmaya başladım.

Birlikte evden ayrıldık ve ben ilk randevuma yaklaştıkça daha fazla heyecanlanmaya başladım. Kızlarla izlediğim her jigolo porno filmini ve birlikte yaşadıklarımızı hatırlamaya çalışarak otele ulaştım. Tüm bildiklerim birbirine karışmış, üniversite sınavına girecek bir liseli gibi heyecanlanmıştım. Başarıyla otelden ayrıldığımda yolda çok gururlu yürüyordum ama bu gururlu adam otele yürüyerek gitmek zorunda kalmıştı, çünkü arabası yoktu. Ertesi gün evlere bakmaya başladık ve çok güzel ve kirası çok yükse bir ev kiraladık. İlk ayın kirasını kız arkadaşım ödedi. Bunlar biraz zoruma gitse de, tek başıma altından kalkamazdım ve artık kız arkadaşımı gerçekten sevmeye başlamıştım. İki ay sonra kız arkadaşıma işi bırak ve benimle evlen dedim, kabul etti. Şimdi bir yıldır evliyiz, okulumun son iki senesi ve halen sizin desteğinize ihtiyacım var. Jigolo ilişkilerim içinse mecburen ayrı bir ev tutmak zorunda kaldım. Artık daha deneyimliyim ve sayısız heyecan yaşatacak konumda bir Partnerim. Sınırsızım, korunuyorum o yüzden sağlıklıyım. Korunma kuralını bozmuyorum.

Gençliğin Yeni Mesleği Jigolo Başvurusu Sayfalarında

Günümüzün gençleri, geçmişin gençleri gibi bir işe girerek o işte yirmi beş yıl çalışıp çürümek istemiyor artık, zaten o işlerde de geçinmenin çok imkanı kaldığı da söylenemez. Günümüzün gençleri daha hızlı kazanç elde edebilecekleri, her lükse ulaşacakları işler peşindeler, yani kolay para kazanmanın peşindeler, günümüzde de artık kolay para kazanmak çok zorda değil. Farklı işlerde kolaylıkla kolay ve büyük meblağlarda paralar kazanılabiliyor. Bu mesleklerin en cazip geleniyse jigolo mesleğidir. Gençliğin yeni mesleği jigolo başvurusu sayfalarında kolayca girilebilen bir meslek, mesleğin ilk adımlarındaki kolaylık bazı gençlerin kapasiteleriyle ileriki adımlarında da kolaylık sağlar. Hayatı ne kadar kızlı yaşıyorsanız, jigololukta başarınızı garantilemeniz o kadar mümkündür. Hızlı yaşayan kişilerin çoğu gece hayatının her yüzünü bilir ve bu bilgilerini randevularda da sergilerler, gece hayatını hızlı yaşayanların paralel olarak seks yaşantıları da normalden daha hızlı olduğu için jigolo görüşmelerinde seks bilgileriyle daha da avantaja geçerler. Bazen de sessiz sakin kişiler jigolo olmaya niyetlenirler, onların hiç şansları yok demiyoruz, azmi olan her erkek bu hayatı başarıyla sürdürebilir ama sadece daha fazla emek göstermeleri gerekir.

Genç aynı zamanda da yakışıklı olan üniversiteli gençlerin bazıları, olgun ve varlıklı bayanların genç ve yakışıklı erkeklere ilgileri olduğuna dair şehir efsaneleri ile büyürler. Duydukları bu efsanenin, diğer efsaneler gibi bir efsane olmadığını gerçek bir efsane olduğunu ise jigolo olduklarında yaşayıp görürler. Gerçekten de olgun ve varlıklı bayanların bir kısmı özellikle üniversiteli gençlerin enerjilerinin tadını bakmayı alışkanlık haline getirerek, sürekli sektöre yeni giren jigoloları ararlar. Jigolo arayanlar, hep olgun, hep genç peşinde koşan bayanlar değildir, aralarında gençler, evliler, orta yaşlarda olan bayanlarda vardır. Jigolo ise her arayanın hizmetine hazırlıklı olmalıdır, hizmetini belirlemeli, müşterisine mükemmeli vermelidir. Üniversiteli gençlerin ilk günlerinde olgun bayanlarla görüşmeleri aslında bu arkadaşların yararlarına olan bir durumdur çünkü genç beylerin yetenekleri tam gelişmemiştir ve kadınlardan çok iyi anladıkları da söylenemez. Genellikle onların akılları eğlencede ve uçkurlarındadır. Olgun bayanların ilişkileriyse bayanların kontrolleri altında ilerler ve genç beylerde çoğu olayı bu randevularda doğrudan olgun bayanlardan öğrenirler. Genç arkadaşlar çoğunlukla bu yazılanları okuduklarında bize bozuluyorlar ve küfürler yağdırıyorlar ama gerçekler ortada, on dokuz yaşındaki bir erkek ve kırkın geçmiş bir ateşli bayanın seks tecrübeleri asla mukayese edilecek ölçüde değildir, bu hanımlar sizi sulu götürür, susuz getirirler.

Diyelim ki; bu hayata atıldınız ve aradan iki sene kadar bir zaman geçti, artık jigolo arayan bayanlar sizinle ilişkiye girmemiş olsalar bile artık her gördükleri ortamlarda sizi tanırlar çünkü yüzlerce defa ilanınızı ve fotoğraflarını gördükleri için sizi ezberlemiş olurlar. Örneğin sizi bir kulüpte gördükleri zaman, sizin jigolo olduğunuzu bildikleri için hemen sizinle zihinlerinde fanteziler kurgulamaya başlarlar. O dakikalarda akıllarından birbirinden ateşli fanteziler peş peşe geçip gider. Çoğu düşledikleri fantezilerin etkisine öyle bir kapılırlar ki; bazen yanınızda biri olsun olmasın gelip tanışmaya çalışırlar, numaranızı isterler, size içki ısmarlayıp masalarına davet ederler. Fantezilerde başlayan bu ilişki birkaç gün sonrada gerçeğe dönüşerek bir buluşmada o fanteziler sizinle yaşanmaya başlar. Bir iki yıl içinde artık olmadık yerlerde bayanlar tarafından takibe alındığınızı fark etmeye başlayacaksınız, bunu nedeniyse kaliteli bir ortamda ilanınız yayınlandığı içindir, kaliteli siteler her zaman bayanların sık olarak takipte tuttukları sitelerdir. Bu yüzden bu alemi bilen bayanlar sizi uzaktan da olsa tanırlar ve hareketlerinizi, davranışlarınızı gözlemleyerek hakkınızda farklı bir yollar karar verirler. Bu demek oluyor ki; jigolo sadece randevusunda değil, günlük yaşantısında da davranışlarını kontrol altına almalı ve zarar göreceği hareketler yapmamalı.

Jigolo siteleri meslek sahibi olan ya da olmayan her öğrenci gencin yanındadır, sitemizi seçerek jigolo mesleğine başlarsanız, makalelerimizle kısa sürede bu mesleğin inceliklerini kaparak zevkli bir meslekte başarıya ulaşırsınız. Kendiniz çevrenizde görüyorsunuz birçok arkadaşınız ya üç kuruş kazanmak için canla başla çalışıyor ya da iş bulamadıkları için part time işler kovalıyorlar. Öğrenciyseniz, işsizseniz, işiniz var ama daha fazlasına sahip olmayı istiyorsanız jigolo başvuru sayfamızı şimdi ziyaret edin ve oturduğunuz yerden geleceğinizi planlamaya başlayın. Unutmayın bebek adımlarıyla sakin, sakin panik olmadan yukarı tırmanmaya başlayacaksınız. Benim çok eksiğim var, bu eksikler tamamlansın diye harcayacak beş kuruşum yok diyeceksiniz. Sorun yok, iki temiz kıyafet ve ilk görüşmeye gidecek yol paranız olsa da bu hayat sizi uçurmaya hazır. İlk randevu bile tüm dertlerin sonunun geldiğini size hissettirir. Çoğu jigolo sadece bir süreliğine, biraz rahatlaya kadar diyerek yaşam tarzlarını jigololukla değiştirmeye başlar ve çoğu artık eski hayatlarının gölgesini bile görmek istemez.

Bazı gençler, tahsillerini tamamlama maksadıyla bu yaşamı gerçekten kısa süreliğine seçerler, diplomalarını aldıklarındaysa, asıl mesleklerini yapmak için normal hayatlarına dönerler, öğrenci jigololarına bazıları iki arada bir derede kalırlar ve iki işi beraber yürütmeye çalışırlar, bir kısmı başarılı da olur, bugün ilanlarda doktorlardan, ünlü avukatlara kadar çok farklı jigololar var. Bayanlar jigoloların hayat hikayelerini dinlemeye bayılırlar çünkü çok ilginç hikayelerle bu hayata girmiş yüzlerce erkek vardır. Bazen jigololar hikayelerini ilanlarında anlatarak aynı zamanda yeteneklerini ve birikimlerini de bayanlara anlatmaya çalışırlar. Hikayelerle anlatılan ilanlar hem sıkıcı olmaz, hem bilgi yönünden birçok bilgiyi de kelimelerin arasında verir. jigolo ajansları ilanlar dürüst hazırlandıktan sonra her çeşit ilan tarzını yayınlar, ilanın masalsı bir dille anlatılmış olması veya akademik bir dille anlatılmış olması önemli değil, yeter ki; doğrular anlatılsın, bayanlar seçimlerinden pişman olmasınlar. Sizde ilan hazırlığı yaparken yayınlanan birkaç ilanın içeriğini inceleyin, bu örnekleri öz önünde bulundurarak kendi gerçekliğinizi kelimelere dökün.

Zor Beğenen Bayanlara Trabzon Jigolo Teoman

Merhaba bayanlar, insanlar çok çeşitli davranış kalıplarına sahiplerdir, bazıları kolay memnun olan kişilerken, bazıları kılı kırk yarar, bir türlü tatmin olmazlar, mutlu olmazlar, hep bir sorun bulurlar. O tür kişiler için hayat çekilmezdir, hayatlarında istedikleri memnuniyeti hiçbir alanda bulamadıkları için sürekli gittikleri yerlerden, yediklerinden içtiklerinden, ilişkilerinden şikayetçi olurlar. Ben bu kişilere memnuniyetsiz kişiler demiyorum, zor beğenen insanlar diyorum. O yüzden zor beğenen bayanlara Trabzon jigolo Teoman olarak kendimi öneriyorum, yaşantınızda her konuda zor beğenebilir, hatta sizi hiçbir şey memnun edemeyebilir ama benim randevularım beğenilmemesi imkansız kalitededir. Benim ilişkilerimde memnun olmayacağınız tek saniyeniz olmayacak, baştan sona hata arasanız bile, standartların çok ötesinde biriyle görüşmüş, standartların ötesinde kaliteyle gece geçirmiş olacaksınız. Zor beğenenlerin, en kolay beğendikleri erkek olarak, Trabzon gecelerinde dans eden iki hamsi gibi yatakta kıvrım, kıvrım sevişeceğiz.

Günlük yaşamın her anında kalitesizlik hayat standardımızı tehdit eden en büyük tehlike, parayı basan masraftan kaçmıyor, can canlı bir tabela ve lüks döşenmiş bir işletme açıyor, sizde bu görüntünün büyüsüne kapılıp işletmeye gidiyorsunuz ve dış görünüşle hizmet arasındaki kalite farkı yüzünden alt üst oluyorsunuz. Ücretli partnerlerin sundukları ilişkilerde bazen eş durumlar yaşanıyor. Profesyonel ortamlarda çekilmiş pahalı fotoğraflarla ve profesyoneller tarafından yazılmış ilanlarla bazen jigololar sizi büyülüyorlar ama aslında sadece reklam kokan bir ilan ve fotoğraf yüzünden etki aldığınız için ilişkide tıpkı o işletme gibi alt üst olduğunuzu hissediyorsunuz. Ben tamamen doğal fotoğraflar yüklüyorum, fotoğrafa baktığınızda ve sonradan benimle tanıştığınızda fotoğraflarımdan hiçbir farkımın olmadığını göreceksiniz, ilanımı okuduğunuzda ve randevumuzda yaşananları karşılaştırdığınızda tek eksiği olmadığını, sadece özet şeylerden bahsettiğimi göreceksiniz. Trabzon jigolo siteleri tarihinin en doğal ve içi dışında partneri benim. Telefondaki doğallığım, rahatlığım,  esprili sohbetimle anında neşelenmeye başlayacaksınız.

Trabzon’da geçmişinde de çok hızlı biriydim, gece hayatında on sekizimde girdim ve hep orada kaldım, arada bir farklı yerlerde de eğlenceyi merak ettiğim için büyük şehirlere gider gelirdim, uzun tatiller yapardım. Bu tatillerin çok faydası oldu, o günlerdeki yaşantının geleceğimin garantisi olduğundan habersizdim. Yaşadığım çılgın ilişkilerle jigolo gecelerimin daha heyecanlı yaşanacağından tamamen habersizdim. Trabzon jigolo sitesi ortamıyla tanıştığımda yirmi yedi yaşındaydım ve cinselliğin yaşandığı her heyecana aşina biri olmuştum. Yaşım ileri olunca bayanlar acemi gözüyle bana hiç bakmadılar. Hizmetime başlayışımla birlikte doğrudan gece hayatında boy gösteren bir ücretli jigolo oluvermiştim. Yüksek bir konumda, çılgın Karadeniz’e hakim bir güzelliğe sahip harika bir konutta yaşıyorum. Bu manzara yüzünden devamlı buluştuğum bayanlar hemen evimde görüşmek isterler, geniş arazisi, ses sistemi, barbeküsü, açık ve kapalı barı, yüzme havuzu ile küçük bir tatil köyünde kaliteli kısa bir tatil yaşamış olurlar. Hafta sonlarını tamamen bana ayıran ve üç gün evimde misafir kalan bayanlarda oluyor. Benim seanslarımda sınırlamalarım hiç olmamıştı, bayanın müsait durumu bir saatse uyar, iki saatse yine uyar, bir haftaysa yine uyar.

Bana uymayacak tek şey size de uymayan şeylerdir. Trabzon jigolo ilanları incelemelerinde beni hep yenilenmiş ilanlarla gördüğünüz için, asla beklentinizden daha farklı olarak karşınıza çıkmıyorum, sakal şeklimi dahi değiştirmiş olsam hemen fotoğrafımı da değiştiriyorum. Sosyal medyanın sağladığı katkıya çok değer vermiyorum ve o yüzden takipçi kasma derdiyle de uğraşmıyorum, sosyal medyadaki takipçilerim sadece görüşme yaptığım bayanlardır. Haftada bir geceyi enerji depolamak için kendime ayırmaya gayret ederim ve bu gecelerde sadece tek başıma çıkar biraz yalnız eğlenirim. Bu sırada bol miktarda fotoğraf çekilirim ve arada onları da paylaşarak sizden ayrı olduğumda yanımda kimsenin olmadığını ve gerçekten kendime özel bir gece geçirdiğimi görmenizi sağlarım. Bazen bayanlar ne kadar benimle ücretli görüşmüş olsalar da kıskanabiliyorlar ve özel yaşantımda bir bayana gittiğim düşüncesiyle irkiliyorlar, hayatımda gerçekten sadece sizler varsınız, özelim diye bir hayatım yok. Sadece dinlendiğim ve enerji topladığım tek bir gecem var hepsi o.

Jigolo Olmanın Cezası Olsaydı Bile Geceler Yine Ateşli Geçerdi

Seks mevzu bahis olduğunda insanlar diğer tüm olaylardan daha cesur ruh haline girerek hareket ederler. Her yaş için bu böyledir diyebiliriz, düşünsenize liseli arkadaşlar bile çılgın kaçamakları için herkesi karşılarına almazlar mı? İlerleyen yıllarda da bazıları ücretli ilişkilerde mutluluk arar, bazılarıysa ücretli ilişkilerde hizmet verir ve yine çılgın kararları almaktan çekinmezler. Eski yargı sistemine göre ücretli ilişkilerde uygulanan bazı cezalar vardı ve o bile mani olamıyordu bazı olaylara, her şehirde yine şehvetli ilişkiler arayanlar ve yaşatanlar vardı. Günümüzde jigolo olmanın cezası olsaydı bile geceler yine ateşli geçerdi, erkekler yine çekinmeden bu hayatı seçerlerdi ve bayanlarda erkeklere ücret ödeyip hayallerini yaşamaya devam ederlerdi.

Günümüzdeki kolaylıklar sayesinde ve artık hiçbir yaptırımım olmaması nedeniyle seks sektöründe hayat daha da kolaylaştı, bayanlar olsun, beyler olsun diledikleri yerlerde artık diledikleri özgürlüğe sahip şekilde ilişkilerini yaşıyorlar ve kimseye de hesap vermek zorunda kalmamış oluyorlar. Genç arkadaşların mesleklerini seçecekleri zaman akıllarındaki en büyük endişeleri genellikle bu konu oluyor, başlarını belaya sokmaktan korksalar bile risk alıyorlar ve ilan veriyorlar, çoğu aslında gereksiz tasalandıklarını daha sonradan öğrenip rahatlıyor. Aslında jigolo ajans içeriklerinde hep bu konular aydınlatılıyor, sadece okumayı sevmeyen bir millet olduğumuz için bazen yaşayarak öğrenme yolu bize daha cazip gelebiliyor. Bakıldığında bayanların bile çok önem verdikleri halde arada bir ilanları görmezden gelip, sadece resimlerden etkilendikleri için bir erkeği aradıkları görülebilir. Bu zar atmak gibi, ne çıkarsa bahtıma tarzında bir gece geçirmekte sorun görmeyenlerin yaptıkları bir harekettir.

Jigolo şirketleri her halükarda arayanların memnun kaldıkları kişileri bulamalarını sağlar, kadının azgınlığı, mutsuzluğu, çılgınlık arayışı, ekstrem isteklerinin olması, kaliteyi doğru partnerle hiç düşürmez. İsteğini bilen birinin ilanların arasındaki yakışıklılarda mutlaka aradığı vardır. Bu ilişkinin en önemli yanıysa bayan bir ister ama jigolo iki vermeye hazırdır. Yaşanacak orgazmların sayısı bile normalin kat ve kat fazlası olarak yaşanır. Ön yargınız size engel olacak en büyük sorundur, onu öncelikle yok etmeye çalışarak ilanlarda biraz vakit geçirin, kendinizi birini aramak için mecbur hissetmeyin sadece ilanlara bakın, dolaşın, yorumları okuyun. Olmazsa sonraki günde bunu tekrarlayın, her defasında tabularınızı geriye atın ve biraz hazır hissettiğinizde jigolonuzu alıcı gözle aramaya başlayın, göreceksiniz o yapılacak telefon konuşması tüm geleceğinizin daha heyecanlı bir seks hayatıyla yürümesine yol açacak. Jigololara şans tanıdığınız için pişman olmazsınız, tam tersi öncesinden daha mutlu ve umutlu bir kadına dönüşürsünüz.