Bursa Jigolo

Jigolo görüşmelerini gizli tutmak isteyenler önce internet ortamına başvuruyor. Yani internet üzerinden tanışmak ve sonrasında görüşmek daha fazla güven veriyor. Bunun için her şehirde yer alan beylerin ayrı ayrı ilanlarına yer verilmiştir. Mesela Bursa jigolo olarak:

  • Adı üstünde Bursa’da ikamet eden beylerin sıralanması sağlanır.
  • Çekici, karizmatik veya saygın bir duruşa sahip olan erkekler sergilenir.
  • Hepsi de profil resimleri ve açıklamaları ile kadınları karşılar.

Jigolo arayan kadınlar ilk etapta şehirleri dikkate alarak seçimini yapar. Ayrı kategorilere yer verildiği için işiniz uzun sürmez. Yani şehirlerden ziyade olgun, genç ve deneyimli olanlar da ayrı ayrı sıralanır.

Genç Jigolo Erkek İlanları

Bursa jigolo arayışında olan hanımlara genç ve olgun olanlar sergilenir. Kadınların genelde genç beyleri seçmesi dikkatlerden kaçmıyor. Yaşça büyük olan kadınların dahi tercihi bu şekilde. Nedenine gelecek olursak:

-Fizikleri: Fiziksel açıdan hanımları tatmin eden genç beyler sergilenir. Bu durum kadınları cinsel açıdan heyecanlandırır. Ve bu heyecanı tatmak isteyenler anında iletişime geçerek randevu talep eder.

-Hisler: Olgun kadınlar kendilerini daha iyi hissetmek için genç erkekleri tercih eder. Güvenini geri kazanmak ve yalnızlık hissinden kurtulmak isteyen bayanların da tercihi bu şekildedir.

Bursa Jigolo Tel Numaraları

Jigolo erkekler başvuru sırasında bulundukları şehri belirtir. Ajanslar ilk etapta şehir, yaş ve fiziksel özelliklere yönelik birkaç soru yöneltir. Bu sorulara yanıt veren beylerin başvurusu kabul edilir. Böylece:

  • Ajanslara kayıt olmaları ve kadınları karşılamaları mümkün olacaktır.
  • Bursa jigolo gibi şehirler üzerinden hepsi sergilenir.
  • Şehirlerin yanı sıra genç veya olgun gibi ayrı kategorilere de yer verilir.

Son olarak hepsinin telefon numaraları gösterilir. Ancak numaralar üzerinden görüşmeye geçilebilir. Böylece seçtiğiniz erkekleri daha yakından tanımış olursunuz. Öyle ki iletişim sayesinde diksiyonları, bilgileri ve tecrübeleri öğrenilmiş olur.

Bursa Jigolo Kiralama Fiyatları

Kiralanan erkekler ajanslara bağlı olarak fiyatlarını sunar. Bazıları ajanslardan ayrı olarak kendi istekleri üzerine de ücretlerini belirtir. Bu aşamada saatler göz önünde bulundurulur. Öyle ki seks hizmetinin verileceği saate göre fiyatlar değişiklik gösterir.

 

0 thoughts on “Bursa Jigolo

Comments are closed.