Burdur Jigolo Ajansı

Burdur jigolo ajansı olarak bilinen işletme, piyasanın en iyilerinden birisi olarak uzun yıllardan beri hizmet veriyor. Jigolo arayan kadınlara, çok farklı seçenekler sunmakta. Bunun yanı sıra beyler için tam bir iş kapısı. Belli kuralları söz konusu. Aynı zamanda değişik kriterleri de var. Bundan dolayı mevcut özelliklere göre hareket etmek lazım.

Jigolo Alım Şartları ve Süreci Nasıl?

Burdur jigolo ajansı üzerinden çok farklı bir iş koluna dahil olmak zor değil. Jigolo ajansı olarak faaliyetlerini devam ettiren bu işletme, yeni elemanlar alarak hemen onlara para kazanma şansını sunuyor. Üstelik bunu çok güvenilir olan yapısıyla, akıllarda hiçbir soru işareti bırakmandan gerçekleştirmekte. Online siteye erişimin ardından başvuru formu olarak bilinen ilgili yeri mutlak doldurmanız lazım. Bunu yaparken isim ve soyadı yazılmalıdır. Hangi kentte ikamet ediliyorsa onun da belirtilmesi çok önemli. Cep telefonun girilmesi şart. Aynı zamanda  bir resminizi yollamanız her daim sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır.

Jigolo Ajansı Hizmetleri

Burdur jigolo ajansı hizmet konusunda piyasanın en iyilerinden birisi. Çift taraflı olacak şekilde bunu sağlıyor. Jigolo olmak isteyen kişiler her daim başvuruda bulunabilirler. Kadınlar için ise birbirinden yakışıklı birçok erkek söz konusu. Tüm bu beylerin ayrıntılı bir biçimde profilleri oluşturulmuş. Seks yapmak isteyen bayanlar, istedikleri gibi onlara hemen ulaşma şansını yakalayabilirler.

 

0 thoughts on “Burdur Jigolo Ajansı

  • Slm ben Şanlıurfa dan ikamet eden Mustafa yaşım 38 boy 175 kg 75 gerçekçi güvenli gizlige önem veren jigoloyum fark etmz her şehirde bayanlarlan görüşüyorum yaşada önem vermem dul bekar evli mutsuz hanimlar sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi seksen msj ve ya watsp ara tanışalım konuşalım görüşelim

  • Hanifi yerlikaya says:

    Slm ben hanifi 34 yaşındayım 180 boyunda 66 kilo bir istiyorum grup isteyen bayanlar tercihimdir iyi sikiciyimdir 2 yıldır jigolo hizmeti veriyorum

    Yanıtla

Comments are closed.