bolu jigolo sitesi

Bolu Jigolo

Bolu Jigolo Osman’dan Daha Eğlencelisini Göremezsiniz

Merhaba güzeller, sanıyorum sizin aradığınız şeylerin çoğu bende hazır ve sizin almanızı bekliyor, herhalde bende isteyeceğiniz şeylerden ilki eğlenmek olacak, hep öyle bir eğlenme ki; bunu daha önce hiç görmediğiniz türden olsun istiyorsunuz. Yanıldığım yerde durdurun. Eğlenmeden eğlenmeye fark var, bazen sakin bir bara giderek eğlenebilirsiniz, bazen en çılgın kulüplere, aslında gidilecek ortamın bence ne tarz bir ortam olduğundan çok, yanınızda sizinle birlikte eğlenen kişinin size nasıl etki ettiğidir. Yanınızdaki insan varlığıyla sizi neşelendiriyorsa, sıkıntı vermiyorsa, en sakin ortamlarda bile gülümsetip, huzurlu hissettiriyorsa, bulunduğunuz her ortam eğlencelidir. Bu duyguları eğlenmede hissetmeniz içinse Bolu jigolo Osman’dan daha eğlencelisini bulamazsınız. Tanıştığınız yeni birinin sizi kısa zamanda eğlendirmeye başlaması tuhaf gelecektir ama özel hayatınız da bazen gittiğiniz bir ortamda yan masadaki insanlarla doğaçlama şekilde tanışıp masaları birleştirip hiç eğlenmediniz mi? o insanları da daha önceden hiç görmemiştiniz, nasıl kişiliklere sahip olduklarını bilmiyorsunuz ama eğlenmeye başladığınızda saatlerce bunları aklınıza getirmeden eğleniyorsunuz.

Bolu jigolo siteleri ilanlarındaki bilgilere bakıp birini aradığınızda en azından tanışacağınız insan hakkında az veya çok bir fikriniz oluyor, yüzünü biliyor, özelliklerini öğreniyorsunuz ve karşılaştığınızda olaylar çabuk gelişmeye başlıyor. Örnek verdiğim olayda bu söylediğim avantajlardan hiç birine sahip değilken eğlenceniz katlanıyor. O yüzden tanımadığınız jigololarla eğlenmeniz daha da kolay olur. Jigoloların ne kadar eğlenceli insanlar olduklarını öğrenmeniz için hiç sevmediğiniz eğlence ortamlarına gitmeyi deneyin, sevmediğiniz ortamlarda bile eğlenebildiğinizi görürsünüz, bu yetenekli erkeklerin sadece sıradan özelliklerinden bir tanesidir. Benim açımdan eğlencede mekan fark etmez, ortamda ben neden keyif alıyorsam onu yapar, size ilgimi gösteri ve birlikte eğlenmeye bakarım. Şayet vaktiniz çoksa, gecemizi bir tek cinsellikle sınırlandırmamaya çalışmalısınız, benim eğlenceli yanımı da görmeli ve yaşamınızdaki eğlenceden daha renkli olan saatler geçirdikten sonra cinselliğe geçebilirsiniz. Unutmayın beni arıyorsanız özel bir şeyleri yaşamak istediğiniz için arıyorsunuz, monoton olayların benzerlerini benimle yaşamak niyetinde değilseniz tabi ki. Özel şeyler arıyorsanız o zaman biraz zamandan ödün verin, iki değil dört ya da altı saat hatta daha çoğunu bana verin ve neler olacağına, neler yaşayacağınıza bir bakın.

Önümde saat beni engellemediğinde Bolu jigolo sitesi beylerinden en eğlencelisiyle çıkmış olursunuz. Bu adam deli diyeceğiniz anlar görürsünüz. Yaptığım delilikler sizi kızdırmak için değil, hepsi neşeniz daha çok olsun, eğlenmekten zevk duyun diyedir. Sende eğlenceye taktın ben zevk almak istiyorum diyeceksiniz, onu size yaşatmak zaten esas görevim, otuz yaşına gelen, gece hayatında jigololuktan daha da eski olan birisinin hem eğlence ortamlarında, hep cinsel ilişkilerde yeterli bir erkek olmam çok normaldir. On sekiz yaşından itibaren gece hayatındayım, cinsel ilişkileri profesyonelce yaşamayı ise sekiz yıldır sürdürüyorum. O yüzden gecemizin zevk bölümüyle daha fazla ilgiliyseniz o yönde kesinlikle sıkıntı çekmeden bir gece geçireceksiniz. Kendime güvendiğimden size özel gecenizde yaşayabileceğiniz her güzelliğin tadını çıkarın, keyfinize bakın diyorum. Maddi olarak o yükü kaldıramam, ancak seans ücretini karşılayabilirim, dediğinizde eğlenceyi size evimde yaşatabilirim. O zaman sadece seans ücretine uygun süreyi ayarlayın, evime gelin, evimdeki imkanlarla eğlenip coşalım. Ben yanınızda oldukça ortamlara da aksak, evden hiç çıkmasak bile hem eğleneceksiniz, hem cinselliğin muhteşem zevkine ulaşacaksınız.

Bana anında güvenebileceğiniz hissedeceksiniz, bu samimi ses tonum ve yüzümdeki doğallıktan hissedilen bir his olduğu için sizde güvenmekte ve kendinizi teslim etmekte zorlanmazsınız. Benim istediğim net olarak bu zaten, bana güvendiğinde hemen kendinizi benim kollarıma bırakın. Bırakın ki; en kısıtlı olduğunuz anlarda bile size dört dörtlük bir gece sunabileyim. Ben farklı düşünen, farklı davranan biriyim, maddiyat benim gözümde oldukça önemsiz bir konudur. Sade seans ücretiyle gelmiş olsanız bile eğlenirken diğer masrafları ben karşılayabilirim, zaten evimde zaman geçireceksek, her türlü içeceğimiz, çerezimiz ve yiyeceğimiz olacak. Bolu jigolo ilanları uygun zaman bulduğunuzda size yüzlerce olasılık sunacak, bu olasılıklardan en uygun, en eğlenceli ve zevkli olan geceyi ise sadece ben sunacağım. Seks ilişkilerinde kendimi çok profesyonel görüyor olsam da, her teklife ben yaparım gelin demiyorum, benimde çizgilerim olduğu için çizgim dahilinde olmayan şeyler yapmıyorum. Örneğin grup olaylarından hep uzak durdum. Çizgimi sadece anal ilişkide geçiyorum, normalde anal türü tercih etmiyorum ama bu birçok kadının merakını uyandırıyor bende kısa bir süre ayırarak merakı gideriyorum ama diğer istekleri böyle kolayca gideremiyoruz, onlara başladığınızda tüm zaman o çeşit ilişkiyle geçiyor.

Benim hizmet türümü sınırsız olarak değerlendirin, bazı fetişleri, sınırsız ilişkiyi ve fantezileri istediğinizde beni arayın. BDSM belki ilgimi çeker, hizmetlerime katmayı düşünebilirim diye defalarca izledim hatta bir defada denedim ama hiç ilgimi çekmedi, grup seksi ilk davet edildiğimde geri çevirmemiştim, o ilişkiye de katılmıştım ama hiç eğlenmemiştim, keyif duymamıştım, cinsel ilişkide ilk defa sabah olsa da evime gitsem diye düşünmüştüm. Keyif duymadığım ilişkilerde kalitemi asla koruyamayacağımı biliyorum, ismimi zedeleyecek hizmetlere girmek yerine hiç kabul etmemeyi tercih ettim. Bir Japon restoranına giderek Meksika yemeği sipariş edemezsiniz, böyle düşünün. Ben eğlencenin her çeşidini, seksinse renklendirilmiş klasik şeklini sunuyorum. Jigolo porno izlemiş kişiler klasik seksin bile özel hayattaki seksten farklı yaşandığını bilirler. Ücretli ilişki deneyeyim, bakalım hangi hazlarla hayatım değişecek dediğinizde iki farklı şekilde hareket edebilirsiniz ya sitedeki her Partneri sırayla ararsınız ya da ben doğrudan en iyisiyle takılıp eğleneyim derseniz benimle görüşürsünüz. Hayatımı ve yaşayış şeklimi gören bayanlar çoğunlukla artık haftada bir günlük hayatımın bir parçası olmaktan keyif alırlar, aylarca bu misafirlik devam eder.

Trabzon Jigolo Doğan Gece Gündüz Şehri İnletiyor

Merhaba bayanlar, sevişirken inlemek ve bunu yaparken kendinizi tutmamak ister misiniz? Yaşadığınız evlerde incecik duvarlar ve yan komşular nedeniyle evinizde hatta yatak odanızda bile artık rahat hareket edemiyorsunuz, evin içinde ev varmış gibi bir hayat sürüyorsunuz. Sevişirken bir gece çok geçse ortalığın sessizliğinde yan komşunuzun odasında sevişiyor gibi sesleriniz onlara duyuluyor. Sizde bunu bildiğiniz ve onların seslerini defalarca duyduğunuz için sevişirken bile rahat olamıyorsunuz. Trabzon jigolo Doğan gece gündüz şehri inletiyor ama kimse bunu fark etmiyor, neden mi? Ben o yüzden rahatımı düşünerek müstakil evlerde oturmayı tercih ediyorum. Bana göre en iyi komşu benden uzakta oturan komşudur, bakışlarıyla kulaklarıyla beni ve misafirlerimi rahatsız etmeyecek komşudur. Bu nedenle çok ev aradım apartman dairelerinde saray gibi evler arasında tereddüt yaşadım, tutup tutmamakta ama sonradan vaz geçtim. Müstakil küçük bir villa daha iyi olur dedim ve orman ile deniz manzarasına sahip geniş konforlu müstakil evlere bakmaya başladım. İstediğim gibi bir ev boş olarak bulamadım bende ev kondurabileceğim arsa aramaya başladım. Arsa bulmak ev bulmaktan kolay olmuştu ama arsa boş bir işime yaramazdı, neşe ki, mimarlık fakültesi bitirmiş biriyim. Harika bir bina tasarımı yaparak inşaatına başladım.

Arsayı tam hayalimdeki gibi bir konumda bulmuştum, arka tarafı orman ön tarafı tamamen Karadeniz’e bakıyor. Ev şekil almaya başlayınca ortam daha da güzel görünmeye başlamıştı, bahçe peyzajı, havuz, açık ve kapalı jakuzisi bittiğinde içim daha çok ısınmıştı eve. İnşaat uzun sürmüştü ama bittiğinde bu kadar uğraşmaya değmişti. İnşaat bitene kadar ilişkilerim sürmüş ve yaptırdığım evi her görüştüğüm bayana anlatmıştım. Bayanlarda rahat olacakları, güven duyacakları bir ortamda olmaya çok ihtiyaç duyuyorlardı. Ne kadar otellerde veya uzak ortamlarda buluşmaya çalışsak bile gizlilikte her zaman ufak riskler vardır ama bu şekilde risk artık hiç yok gibi bir şey olacaktı. Arsayı ilk aldığımda, boş arsada durup denize doğru bakarken, aklımdan bu manzarada ne alemler yaşarız diye düşünmüştüm, şimdi artık o alemleri yapma vakti gelmişti. Tabi bu alemleri sizlerle yaşamaktı aklımdaki. Özel hayatımda bir süreliğine her ilişkiye ara verdim. Trabzon jigolo sitesi alemimizi yapacağımız yeni ortamımızla artık daha da güvenli ilişkilere sokacak sizi. Sekste sayısını hatırlamadığım kadar fazla ilişkim oldu. Bu evi yaptırmadan önce, tek sorun kadınların kendilerini sıkmalarıydı. En zevkli anlarını yaşarlarken sesleri çok çıkacak diye kendilerini tutma ihtiyacı duyuyorlar ve konsantre olamıyorlardı.

Bu beni inanılmaz rahatsız ediyordu, o özel zevklerin gölgede kaldığını hissediyordum. Öyle olunca da çözüm üretmeye çalıştım, otelleri teker teker dolaştım, ses yalıtımlarına baktım ama ne kadar yalıtım olsa da odanın sağında ve solunda oda olması psikolojik olarak yine de bayanları etkiliyordu ve rahat hissetmelerine engel oluyordu. Tüm seçenekleri değerlendirdiğimde ve bayanların bu dertlerine çözüm olmayacağını anladığımda müstakil ev seçeneğini değerlendirmeye almıştım. Trabzon jigolo ilanları görüşmediğim bayanlarında evimle ilgili gelişmeyi duyurabileceğim tek iletişim yolumdu. Birer, birer, tüm misafirlerimi aramam mümkün değildi, misafirlerimin içinde evli olanlar vardı, sevgilisiyle birlikte olanlar, aileleriyle oturanlar vardı, evimle ilgili haberi vereceğim diye kimseyi zor duruma düşürmemem gerekirdi. Artık ilanlarda görmelerin ive öğrenmeleri bekleyecektim, neyse ki; bayanlar siteye girdiklerinde beni arasın aramasın mutlaka ilanıma bir değişiklik var mı? Numaram değişmiş mi? diye göz atarlar, bu esnada da değişikliği görürler diye düşündüm. Yaklaşık iki aylık zamanda sitenin her ziyaretçisi, her müşterim yeni gelişmeden haberdar olmuş ve güvenli ortamlarında alem yapmaya başlamışlardı.

Önceleri Trabzon jigolo siteleri ilanlarımla birçok şeyi düşünmem, birçok şeyde planlama yapmam gerekiyordu, bu her zaman istediğimiz sonuçları vermiyor bazen küçük sorunları oluşturabiliyordu. Şimdi artık sıfır sorunlu geceler geçirmeye başladık, bazen dışarıda eğlenelim dediğinizde çıkıyoruz rahatça eğleniyoruz ve aklımızda güvenle nerede sevişelim derdimiz hiç olmuyor. Çılgınca eğlendiğimizde artık bayanlar aynı eğlendikleri zamanlardaki gibi çığlıklarını tutmadan orgazmlarına ulaşacaklar. Havuz başında bazen zevk çığlıkları o kadar çok yükselir ki, ormandan yankısı duyulur. Bayanlarda işimiz sona erdiğinde hiç bu kadar rahat sevişmemiştim derler. Bende biliyorum rahat sevişmediğinizi, bildiğim için zaten bu kadar uğraştım size bu ortamı vermek için. Bir defa uğraştım, tam uğraştım artık meslek hayatım boyunca ben randevularımın kalitesini garanti altına almış oldum. Şimdi odada yalıtım yokmuş, ses duvarlardan taşıyormuş, otele girerken görüldük gibi sorunların hiç birini dert etmeden misafirlerimle görüşme yapıyoruz. Peki! Böylesi rahat bir ortamda inlemek için hangi pozisyonları, hangi özel olayları benimle yaşayabileceksiniz. Ortamın dört dörtlük olması sekste kaliteyi sağlamadığı için size birde kaliteli erkek gerekiyor. Kalitemle bugünlere ulaşabildim ve bu imkanı sizinle paylaştım. 34 yaşındayım ve büyükşehirde büyümüş biriyim. Büyükşehirde hızlı gençliğimde, heyecanlı ilişkilerde çok şey deneyimledim. Jigololukta da bu deneyimleri arttırmayı sürdürdüğüm için kendimi kaliteli erkek olarak sınıflandırabilirim.

Bazen bayanlar ücretli buluşmalarında ne evi sorun ederler, ne eğlenceyi onlar orgazm açlıklarını doyurma peşindedirler ve bana iki saatliğine gelsem kaç orgazma ulaşabilirim diye sorarlar. Size bununla ilgili bir sayı vermeye çalışayım ama garantisini istemeyin, çünkü bu sizin psikolojik durumunuza göre değişecektir. Hizmetimde söyle belirteyim, çok etkiliyimdir, kadın vücudunu tanırım, sekste muamelemde yapılacakları kusursuz yaptığım için cinsel birleşme öncesinde de sonrasında da orgazmlar yaşarsınız, hatta cinsel birleşmede üst süte orgazma bile ulaşabilirsiniz ama bunun için kafanızdaki her sorunu evde bırakıp gelmeli ve bana engel olmamalısınız. Korunmayı sevmiyorum ama içim rahat etmez benim diyorsanız sadece sizi rahatlatmaya yönelik prezervatif takıyorum. Çocuk verme riski taşımıyorum ve sağlıklıyım. Jigolo arayan bayanlar sorun yaşamasınlar diye ben her fedakarlığı yaptım. Bundan sonrası tamamen sizin insafınıza kalıyor, sizin için her fedakarlığı yapan biriyle görüşürsünüz ya da sizi paramatik olarak gören kişilere gidersiniz.

Üçüncü Lazım MI? Ben Gelirim Diyen Antalya Jigolo Eser

Sekste özgür düşünenler için tepkiler hep “bunlarda ar namus kalmamış, burası Avrupa değil” gibi tepkilerdir. Bu tepkileri hiç almadım ama etraftaki insanlarla sohbetlerde böyle tartışmalar olduğunda hep tepkiler böyle oluyor. Tepkileri bilsem de, ben cinsellikteki özgürlüğümden vazgeçecek biri değilim. Grup seks, üçüncü olma, fetiş ve diğer konularda kimseye tavizim olmaz. bence bu tarzdaki heyecanlarla ilişkilerine renk katabilen kişilerde paylaşımlar eskisinden daha sağlam oluyor ve çözülmez gibi gelen diğer sorunlarda çözülmeye başlıyor. Örneğin eşiniz sizi başka biriyle izlemek için çok ısrar ediyor ve siz buna kesinlikle karşısınız, böyle bir olayın duyulmasını istemiyorsunuz, bir yandan da aklınızda bu olayın hayali eksik olmuyor. Güvenli olduğunu bilseniz, gizli kalacağınızdan emin olsanız aslında hiç düşünmeden sizde bunu deneyeceksiniz ama yol yordam bulamıyorsunuz. Size güvenilir, gizliliğe saygısı olan bir üçüncü gerekiyor. O zaman size soruyorum şimdi üçüncü lazım mı? Ben gelirim diyen Antalya jigolo Eser var burada, size bu heyecanı yaşatacak en güvenilir ve bu konuya hakim erkek var. Bence de bu fantezide gizliliğin esas alınması şarttır, bu konunun toplumda böyle bir baskı varken, olayı yaşayan kişiler dışındaki insanlar arasında sohbet konusu olmasını kimse istemez.

Kadınların özel hayalleri vardır ama erkekler kimi eşleriyle onları paylaşamazlar. Erkek anal isterse eşine bunu söylüyor, üçüncü isterse bunu söylüyor ve eşi ne tepki verecek hiç düşünmüyor, eşiyle yaşarsa yaşıyor yaşayamazsa gidip ücretli olarak yine bu heyecanlara ulaşıyor. Kadınlarsa bazen yıllarca içlerinde hayallerini gizliyorlar, defalarca eşlerine bunu söylemeye yelteniyorlar ama bunu farklı yorumlamalarından korktukları için yine içlerine gömüyorlar. Her çeşit fantezisini yaşasınlar diye bayanlara Antalya jigolo siteleri kurulmuş, burada üçüncü arayan bayanlarda olacağı için bende zıpladım geldim. Üçüncü olmaya hevesli ama hiç üçüncü olmamış biriyle bakalım kim görüşmeyi kabul edecek diye bekliyorken, diğer alternatifleri değerlendiriyordum. Her şeyi yapıyordum, denemedim, bilmiyorum demek benim kişiliğime uymuyordu, hep hayatımda da benim için imkansız yoktu, sadece biraz zamana ihtiyacım ver derdim ve onu yapardım. Sekste de farkım yoktu, siz biliyorsanız eşlik ederim diyordum, bayanlarda kabul ediyorlardı. Üçlü seks deneyimini yaşayamadan, diğer her seks olaylarına girip çıkmış hatta bazılarında da ustalaşmaya başlamıştım. Israrla arzumu her ilanda dile getirmeme rağmen bir türlü bana bunu teklif edecek bir çift görememiştim. Herhalde bu ilişkiyi sitelerde aramıyorlar deme başladım. Ümit kalmamış önüme bakmıştım, bari diğer konulara yoğunlaşayım demiştim.

Her şeyi öğrenmek benim ilkemdi, üçlü yapamamak ilkeme aykırıydı, işin kötüsü bunu ücretli kişiler kiralayarak yapmakta imkansızdı. Ücretli bir erkek ve kadınla görüşsem ve bu olayı çandırsam bu doğal olmayacaktı ve aynı hazzı bana yaşatmayacaktı. Beklemek ve beklemek dışında çözüm yoktu elimde. Antalya jigolo ilanları yetersiz mi diye düşünüyordum artık. Hedef kitleye mi ulaşamıyordu? Diyordum ve farklı sitelerde de üçlü yaptığımı söyleyen ilanlar vereyim diyordum ki; bir erkek beni aradı. Telefonumu arayan ilk erkekti bu. Telefonda erkek sesini duyunca ben yine pasif bir erkek arıyor diye düşünerek normal şekilde konuşmaya sohbet etmeye başladım, adam üçlü fantezimiz var birini arıyoruz dediğinde yüreğim ağzıma geldi, elim ayağım boşaldı, sesim kesildi, ne diyeceğimi bilemedim. Nasıl, nerede, ne zaman gibi konuları ben sakinleşince belirledik ve ilk üçlü ilişkimi yaşamaya gittim. Eve gittiğimde adam kapıyı açtı, adam iri yarı odun gibi bir adamdı, kapıdan girerken ürkmüştüm, bir tuzağa mı çekiliyorum diye aklımda sürüyle entrika dönmeye başladı. Salona girdiğimde abartmıyorum, bayanın çok eşsiz bir güzelliği vardı, ben bu adamın yerinde olsam, yatar kalkar bu afetle ilişkiye girerdim. Kadın en fazla otuzlarında görünüyordu, süt kadar beyaz bir teni vardı, ince yapılı ama modellerdeki hatlara sahipti.

Kadının çok ateşli olduğu, erkeğinse çok aktif olmadığı davranışlarından belliydi. Bu fantezinin de aslında bayandan çıktığı sohbet sırasında ortaya çıkmıştı, kadın adamın ilgisizliğinden ve yetersizliğinden bıkmış ve konuya ağırlığını koymuştu ya beni doyuracaksın, ya ben gideceğim ya da üçlü fantezide senin yapamadıklarını bir başkası yapacak demiş, adamda kabul etmiş ve Antalya jigolo sitesi içinde beni bulmuşlar. Adam bir ay kadar kadını oyalamaya çalışmış, kadın adama ne olduğunu her sorduğunda randevuları dolu diye geçiştirmiş ama kadın bavullarını toplayınca kadını kaybetmemek için mecbur kalmış beni aramaya. Randevuya çok erken gitmiştim, önce iyice sohbet edelim, bir şeyler yiyip içip, birbirimizle kaynaşalım demiştim. Randevumuza erkenden gittiğim için kimsenin de acelesi yoktu, sakince sohbetler edildi, yemekler yendi, biraz daha sohbete vakit ayrılarak daha da rahatlamak için içkiler içildi. Ben adamdan hala ürküyordum, ya adam ben eşini becermeye başladığımda kıskanır ve benimle sorun yaşamaya başlarsa ne yaparım diye düşünüyor ve adamın kalıbına bakıyordum, bu adam öyle bir durumda kolayca beni ikiye katlayabilecek biriydi.

Çılgın fantezileri gerçekleştirecek kadar kendimi cesur sanmıyordum önceden ama şimdi en çılgın fantezide başroldeydim. Sevişmek için üçümüz yatak odasına gitmeye hazırlanıyorduk ki; güzel müşterim geldi ve kucağıma oturarak beni öpmeye başladı, çok gergin hissediyordum, eşi bizi izliyordu. Öpüşürken bir gözüm hep adamın üstündeydi, adam yerinden kalktı ve bize doğru gelmeye başladı, şimdi dayak yiyeceğim derken karısının göğüslerini okşamaya başladı, o hareketi tüm gerginliğimi almıştı. Beni öpmeyi bırakan kadın kocasını öpmeye başladı ve ellerimi tutarak göğüslerine doğru götürdü. Koltuktan hiç kalkamamıştım, kadın kucağımda zevke gelmiş yılan gibi kıvranarak sertleşen penisime sürtünerek oynaşmaya başlamıştı. Kadın neredeyse çıplak kalmıştı artık, kocası da, aletini dimdik hale getirmiş hatunun ağzına vermişti ve kadının üstüne boşalmıştı. Adam boşalınca, bayan kısa bir duş almıştı ve sonunda üçümüzde yatak odasına geçmiştik. Yatak odası çok genişti, ben ve bayan yatağa geçtiğimizde adam bir berjer koltuğa oturdu ve bir sigara yaktı. Bu hareketiyle izlemede kalacağını anladım, nasılsa rahatlamıştım, adam odada yokmuş gibi kadınla sevişiyordum, kadın çığlıklar attıkça adam oturduğu yerde mastürbasyon yapıyordu. Sonunda adamda gelmişti yatağa, ikimizde kadının içine girdiğimiz anda istediğimi elde etmiştim. Üçlü ilişki için jigolo başvurusu yapmıştım ve bu anda onu başarmıştım.

Sen Titremek İste Edirne Bolu Jigolo Doğuş Zevkten Titretmeden Bırakmaz

Çoğu erkeğin cinsele ilişkiden beklentisi az biraz kadını öpüp koklayıp, orgazm olmakken, kadınlar cinsel ilişki yaşamayı vücudun doğal ihtiyacını görmek yerine çok daha değerli bir şey gibi önem verirler. Onlar için cinsellik vajinalarında bir penisin giriş çıkışıyla tahrik olup boşalmak anlamı taşımaz. Cinsel ilişki kadının gözünde ilk öpüşmesinden tutun, orgazm bittikten sonraki son öpüşmesine dek özel olmalıdır. Her aşaması istekli ve doyasıya yaşanmalıdır, sevişirken sevişmeye doymak, cinse birleşmeyi uzun tutmak ve ortaya kaliteli bir ilişki çıkarmak önemlidir, cinsel ilişki her canlının yaptığı şekilde çiftleşme ritüeli olarak görülmemelidir. İlişkiye ruh katılıp heyecanı ve kalitesi arttırılmalıdır. Bende cinselliğin felsefesini bayanlar gibi değerlendiriyor ve ona uygun yaşamaya uğraşıyorum. Cinselliği karşı cinsten başkasıyla yaşamamak dışında kendimi cinsel ilişkilerde kesinlikle sınırlamıyorum, kalitesini artacak olayları hep deniyorum. Sevişeceğim her kadının beni öncelikle benimsemesini ve bana kanının ısınmasını isterim, kanı kaynayan misafirimi yatağa attığımda ise onu artık titretmemem için hiçbir neden kalmaz. İlişkide titremeyi seviyorsan ama yaşayamıyorsan senin konuşalım, sen titremek iste Edirne jigolo Doğuş zevkten titretmeden bırakmaz.

Açık sözlü kadınları severim, beni arıyorsa bir kadının muhakkak bir derdi var ki; beni aramış, bunu hemen öğrenirsem hizmetimi de soruna çözüm olacak şekilde verebilirim. Ama kilitli bir kutu gibi bayan sorunlarını gizlerse, ihtiyacını benimle konuşup paylaşmazsa, o zaman bu sorunu kendim tespit etmeye çalışırım ve sonuçta yine çözerim ama bu sefer biraz zaman harcanmış olur. Diğer türlü kadın açık sözlülükle içindeki problemlerini veya isteklerini paylaşma yoluna giderse kolayca çözümlere kavuşmuş olur. Edirne jigolo ilanları cinsel ilişki kalitesini arttırmaya çalışan kadınların kaliteye ulaştıkları adres, bu adres kadınları kaliteli cinselliğe ulaştırdığına göre bende amacımı ulaşmada zorlanmayacaktım. Girdiğim sitede Edirne’nin en kalitelisi olduğuna göre zaten her sorun daha gelmeden yok olurdu. Böyle düşünerek geldiğim bu yerde gerçekten geceleri sadece kaliteyle tanıştığım geceler geçirmeye başlamıştım. Özel hayatımdaki laçkalıkların hiç biri bu dünyada yaşanmıyordu. Özel hayatımdaysa bir gün, bir günü tutmuyordu, sevgilimle bir gün çok iyiyken, çok ateşli anları paylaşıyorken diğer bir günde yatağa bir buzdolabıyla girdiğimi hissediyorum. Profesyonel bir seks işçisinin özel hayatındaki bu dengesizliklere çözüm bulamaması beni inanılmaz rahatsız etmeye başlamıştı. Doktorun herkesin hastalığına çözüm bulup, kendi hastalığına çözüm bulamaması gibi bir durumu yaşıyordum.

Durumu düzeltmek için defalarca sevgilimle konuşmama rağmen bir türlü istediğim şehveti koruyamıyordu, bir insana içinde olmayan bir şeyi zorla hissettiremezsiniz, onun potansiyeli o kadardı, ondan daha fazlasını beklemek ve ummak benim hatamdı. Bazı insanlara ne kadar uğraşsanız da kapasitelerini aşacak olayları empoze edemezsiniz. Aslında bunu bildiğim halde ben inatla sevgilimi değiştirmeye çalışmıştım. Normalde bir insanı zorla değiştirmeye çalışmaya da karşı biriyim, o insanı ya olduğu gibi kabul etmelisiniz ya da hayatınızdan çıkarmalısınız. Baktım ki sevgilim tüm çabaları boşa çıkartıyor ve benimde onu olduğu gibi kabul etmem beni mutsuz ediyor yollarımızı ayırma kararı aldım. Edirne jigolo siteleri sevgiliye ihtiyacımın olmadığını da gösterdiği halde ben çok inat etmiştim. Arada bir sevgili edinme isteğim baskın geliyor ve hayatıma tekrardan bir bayan konuk edeyim diyorum ama sonrada ya bir daha aynı dertlerle uğraşırsam diye anında bu fikri aklımdan atıyorum. Nadiren sizinle küçük flörtler yaşıyorum, bazen bir ay bazen iki ay aynı evi paylaşıyoruz, güzel şeyler yaşıyoruz ve sonra tatlı, tatlı ayrılıyorsunuz. Ayrılma nedenimiz genelde mesleğimin sıra dışı meslek olmasından kaynaklanıyor.

Yaşadığımız duygusal ya da mesleki ilişkilerde de beni istemenizin nedeni mesleğim değil mi, mesleki ilişkilerimde zaten birlikteliğimiz harika yürüyor ama duygusal boyuta taşınan ilişkilerde canım cicim günleri yaşanıp bittiğinde ufak kıskançlıklar boy gösteriyor, sonra bu kıskançlıklar artıyor ve olay tercih aşamasına kadar ilerlemeden ayrılmayı konuşarak dostça ayrılıyoruz. Her ayrılık dostane şekilde yaşanmıyor tabi ki; bazı kadınlar onları tercih etmediğim ve mesleği seçtiğim için bu kaldıramıyorlar ve beni bir daha görmek istemediklerini söylüyorlar ve uzun bir zaman beni arayıp sormuyorlar ama benim seksim alışkanlık yapar en sonunda dayanamayıp telefonumu çaldırıp kapatıyorlar. Aradığımda özür diliyorlar yanlış aradım bir daha olmaz diyerek sohbet etmeye başlayıp, aramızdaki buzları eritiyorlar. Edirne jigolo sitesi duygusal ilişkilerimi de yaşadığım bir yer olmaya başladığında bu zarar verir mi bana diye tedirgin olmaya başladım. Bu riski yaşayarak öğrenmek istemediğim için, duygusal olayların tümünü bir süreliğine askıya aldım, sadece mesleğimi yürüterek mesleğimin tadını çıkarmaya bakacağım. Kadınlar için evet ben bir aşk adamıyım ama kendi hayatımda maalesef aşk adamı olmayı başaramıyorum.

En güzeli artık jigolo arayanlar için muhteşem hizmetlerime devam etmek. Sorunlarımı çözmek istiyorsam, sorun yaratacak olaylara artık girmekten vazgeçmeliyim, hayatımı eğer duygusal ilişkiler hayatımı düzensiz hale getiriyorsa bu ilişkileri yaşamam olur biter. Sonuçta Edirne gecelerinde eğlenebildiğim, romantik yemeklere çıkabildiğim, şehvetle sevişebildiğim bayanlarla her gece görüşebiliyorken mantıklı düşündüğümde bir bayana duygusal olarak bağlanmama gerek kalmıyor. Yalnız bir yaşantı asla çekilmez ama ben yalnızlık çekmiyorum, her gece şehvetiyle kasıp kavuran bir kadın gecesine konuk oluyorum, ancak emekli olmaya niyetlendiğimde hayatımı devam ettireceğim bir bayanla artık yaşamaya başlayabilirim. Yayınladığım tüm yazılarda bana yaşımı yazmayı unuttuğumu söylüyorsunuz aslında ben bilerek yaşımı yazmıyordum, genetik olarak biz hep genç görünen bir aileyiz. Her bayan yaşımı tahmin etti ama kimse doğruya yaklaşamadı bile tahminler hep yirmi yediyle otuz üç arasında değişti ama şu an ilk defa açıklıyorum hiç biriniz inanmayacaksınız ama benim gerçek yaşım kırk. Önceleri ilanlarımda yaşımı yazsaydım, fotoğraflarımla yaşım arasında bir bağ kuramayacaktınız ve sahte fotoğraf paylaştığımı ya da yalancı olduğumu düşünecektiniz. Artık hepinizle tanışmış gibiyim, bundan sonra yaşımı söylesem de artık kim olduğumu biliyorsunuz, beyle bir şey düşünmezsiniz.

Kütahya Jigolo Siteleri En Kaliteli Jigololarını Tanıtıyor

Merhabalar, akıl almaz zevklerin en iyilerini her zaman cinsellik sırasında alırsınız, bu zevkleri her cinsellik denemesinde almak içinse bazı koşulların oluşturulması gerekir. Cinsellik için gereken öncelikle iki istekli insandır, sonrasında ise iyi bir ambiyans ve birazda romantizm, bunlar bir araya geldiğinde akıl almaz zevkler ortaya çıkmaya başlar. Bir araya gelecek iki kişinin cinsiyeti tamamen kişisel tercihlerle bir araya gelir, bazı kadınlar sadece kadınlarla cinselliği paylaşmak ister, bazı erkekler hemcinsleriyle, bazıları sadece karşı cinsle, bazılarıysa kim denk gelirse, mesele bir araya gelecek olan iki kişinin de cinselliğe aç olmasıdır. Açlık seviyesi yükseldikçe şehvet seviyesi de yükselir. Ben şehvete sahip kim denk gelirse ilişkiye giren bir ücretli seks erkeğiyim. Bayanların randevularından şayet sıra gelirse pasiflere veya biseksüel kişilere hizmet veririm. Kütahya jigolo siteleri en kaliteli jigololarını tanıtıyor ve bayanlar veya diğer kişiler bu tanıtımlarla şehvetli erkeklerine ulaşıyorlar. Seks hizmetine giriyorsanız ve iyiler arasında sizde bulunmaya çalışıyorsanız, ortamın en iyisinde yerinize geçmelisiniz. Onlarca site ve binlerce jigolo arasında sizde seçim yapanlardan biri olabilirsiniz, bu seçiminizi en iyiler arsından mı yapmayı arzu edersiniz yoksa kim olduğu belirsiz, ilanları güncellenmemiş sitelerde çırpınıp durmaya devam mı edersiniz.

Ben öyle bir hataya ilk ilanıma yer ararken düşmüştüm, bir site açtım ve içinde yüzlerce ilan gördüm, hemen bu site iyiymiş diyerek o sitede çalışmaya başlamıştım ama günler arkası arkasına geçip gitmesine rağmen tek kişiyle bile iletişime geçememiştim. Defalarca ilanımı acaba yanından mı kalktı diye kontrol ettim, farklı bilgisayarlardan ilanıma girdim sorun yoktu ama arayanda yoktu. İki ayda sadece beş görüşme yaptıktan sonra bari iki ayrı sitede ilan vereyim de müşterim çoğalsın dedim, Kütahya jigolo sitesi böylece karşıma çıktı, yine ilan verdim ve yine araştırmadım, tüm siteler aynıdır diye düşünmeye devam ediyordum ama bu sefer ilk gün randevum olmuştu. İki sitedeki ilanlarımı karşılaştırdığımda ilk sitede ayda on görüşme ancak gerçekleşiyordu, ikinci sitede ise her ay elliden fazla randevuya girmeye başlamıştım. Vaktim olsa bu rakamı ikiye üçe bile katlayabilirdim, çoğu kadına randevularımın dolduğunu söylediğim için benimle görüşemiyorlardı. Sonradan öğrendiğime göre ilk ilan verdiğim sitenin içindeki jigolo ilanlarının hepsi eskiymiş ya da sahteymiş, yüzlerce ulaşılamayan telefon numarasının ve ilanın arasında ben ve bir iki kişi daha birileri tesadüfen bize ulaşsın diye bekliyormuşuz, o kadar sahte ilan arasındaysa bu imkansız bir bekleyiş gibiydi.

İkinci sitemdeki Kütahya jigolo ilanları çılgın gibi müşterilere sahipti, bayanlar kaliteliydi, geceler kaliteliydi ve en güzeli jigololar kaliteliydi. Kaliteyi ilk birkaç randevuyla hissetmeye başlayınca ister istemez kendime çeki düzen vermeliyim dedim. Hani üzerinizde kot pantolon ve rengi solmuş bir tişörtler çok lüks bir restorana girersiniz de üzerinizde bir gerginlik hissedersiniz, sanki herkes size bakıyor ve sizi konuşuyor gibi hissedersiniz ya, ben bu sitede işte kendimi aniden öyle hissetmeye başlamıştım. Yüzlerce elit jigolonun arasında kendimi çok pasif hissetmiştim. Buraya gelinceye dek adam gibi randevulara girmeyince eksikliklerimin de hiç farkına varamamıştım ve birden bu eksikleri görünce duvara toslamıştım. Kıyafetlerim uygun değildi, uygun olsalar bile evim görüştüğüm hanımları ağırlayabileceğim kalitede değildi, konumu da çok iyi sayılmazdı. Bunları düşündükçe ve çözümsüz kaldıkça sıkıntılar basıyordu.

Çözümler için gereken şeyse nakitti, nakit problemini çözmek için bol miktarda randevuya ihtiyacım vardı, Kütahya jigolo Mete’nin çok çalışması gerekiyordu, çok çalışmak demek bol randevu vermem gerektiği anlamına geliyordu. İçinde bulunduğum durum kısır döngü gibiydi, randevular için çok şeye ihtiyacım vardı, ihtiyaçlarımı gidermek içinse çok sayıda randevuya, aşağı tükürsek sakal, yukarı tükürsen bıyık. Artık elimdekilerle randevulara girmek ve ağır, ağır eksik tamamlamak tek çare kalmıştı. Her randevuyla bir eksiğimi tamamlamaya başlamıştım, eksiklikleri giderdikçe görünüşüm düzelmeye başladı, hizmetlerim güzelleşti, evim uygun konuma taşınınca ve uygun konfora sahip olunca buluşma seçeneklerimde arttı ve sonuçta büyükler ligindeki yerime uygun bir erkek olarak Kütahyalı hanımlarla zevk geceleri geçirmeye başladık.