Antalya Jigolo Arayan Bayan Kataloğu

Antalya jigolo

Ayın En İyi iki Jigolo Adayı

Merhaba bayanlar, sitemizde her ay en iyi teşekkür mesajlarını alan ve en fazla görüşme yapan jigololarını sizinle paylaşıyoruz. Bu ay öne çıkan iki isim var. İkisinin arasında sadece bir iki mesaj fark olduğu için iki ismi de sizinle paylaşmak istedik. Ayın en iyi iki jigolo adayı, yaptıkları görüşmelerde neredeyse sıfır hatayla bayanların gönüllerinde taht kurmayı başaran profesyonel isimlerdir ve uzun zamandır sitemizde ilanları yayınlanmaktadır. Bir dahaki seçimlerinizde sanıyoruz bu iki isme de şans tanıyacak ve ayın jigolosu olmayı hak edip etmediklerine kendiniz karar vermek isteyeceksiniz.

Az sonra sizinle paylaşacağımız bu iki isim, jigolo arayan bayanlar arasında favori isimler arasındadır. Mesleklerinin zirvesindeki bu arkadaşlardan randevu alacağınızda biraz zorluk yaşayacağınızı bilmelisiniz. Eğer şanslıysanız aynı gün içinde bir randevu alma imkanı bulabilirsiniz ama şansınız yoksa bir iki gün bile beklemek zorunda kalabilirsiniz. Kaliteli seks özleminiz varsa, bu kadar zaman zaten kaliteli seksten uzak kalmışsınız, iki gün daha beklerseniz arzu ettiğiniz ilişkiye kavuşabilirsiniz. Jigolo sitemizin bu ayki en iyi jigololarıyla zaman geçirecekseniz, birkaç saatliğine değil, bir geceliğine görüşmeler yapmaya çalışın ki; seksin her hazzına doyabildiğiniz, orgazm rekorları kıracağınız bir gece geçirmiş olun. Özel bir ilişki yaşayıp, unutulmaz anılar elde etmenin keyfine varın.

Dövmeli Bursa Jigolo Burak

Merhaba hanımlar, kadınların ihtiyaçlarının ne olduğunu bilen, kültürlü ve üniversite öğrencisi bir jigoloyum. İsmim dövmeli Bursa jigolo Burak, 24 yaşındayım, ikinci üniversiteyi okuyorum ve dört senedir jigololuk yapıyorum. Bayanlarla ilişkilerimde belirli bir yaş kısıtlamam yok, benim düşüncem her kadın kaliteli cinselliği ve mükemmel orgazmları yaşamayı hak ediyor. Bende mesleğimde size bu orgazmları yaşatmayı çok istiyorum. Sevişken bir erkeğim, koynuna girdiğim bayanlarla saatlerce sevişirim, vajina yalamaktan çekinmem, zevk sularınızın yüzüme bulaşmasını ve dilimle sürekli sizi yalamaya doyamıyorum, her pozisyonu yaparım ve sürekli kendimi pozisyonlar üzerinde eğitirim.

190 boyundayım ve 85 kiloyum. Sıkı kalçalarım, geniş göğüsüm ve dövmeli bir vücudum var. Dövmelerim bazı bayanlar için rahatsız edici görünebilir. Jigolo olmak hayalimdeki meslekti ve şanslıyım ki; hiç zorlanmadan bu işte başarılı olmaya başladım. Dört sene çok hızlı geçti. Gecelik randevulara önceliğim olduğunu belirtmeliyim, otellere ve bayanların evlerine gelerek ilişkiye giriyorum, isteyen bayanları prezervatifle becerebilirim, bu konuda esneğim. Siz istediğinizde dışarıda görülmekten çekinmem ve sizinle tüm ortamlara girerim. Randevuyla çalışırım ve nakit ödeme alırım.

Göğsü Kıllı Antalya Jigolo Sezgin

Merhaba bayanlar, erkek vücudundaki kılların bazı kadınları nasıl mest ettiğini ilişkilerimde çok net görüyorum. Ben göğsü kıllı Antalya jigolo Sezgin, yumuşak huylu ve eğlenceli bir erkeğim. Hizmet kalitemi değerlendirmeden önce lütfen aklınızdaki isimlerle ilişkilerinizi bitirin, daha sonra benimle ilişkiye girin ki; kalite farkımı daha net olarak görün. Sınırsız seks yapıyorum ve cinsiyet ayırmıyorum. Benimle tatmin olmak isteyen tüm bayanlar, gayler ve biseksüeller benimle iletişime geçebilir.

Evli, çiftlere üçüncü olabilirim, lezbiyen çiftlere üçüncü olabilirim, grup partilerde davetleri kabul ederim. Jigolo arayanlar beni çekinmeden arayabilirler ve ileri tarihli randevularımla ilgili bilgi alarak program yapabilirler. İkişer saatlik ve gecelik ilişkiler gerçekleştiriyorum. Evim konforludur, bayanlar istediklerinde görüşmelerimizi evimde yapabiliriz. Bayanların evlerine nadiren geliyorum, gizliliğinizi korumak adına bu konuda biraz isteksizim ama siz evim uygun dediğinizde sizi kırmıyorum. Ücretim nakittir ve gayet uygundur. Gezilerde, toplantılarda size eşlik eder sınırsız seksimle sizi mest ederim.