Amasya Gerçek Jigolo Ajansı

Amasya Gerçek Jigolo Ajansı

Birçok Türk erkeği kısa bir zaman dilimi içinde yüksek miktarlı para kazanmak için jigolo olmak istiyor. Bunun için elbette belli bir süreci takip etmek lazım. Amasya gerçek jigolo ajansı sizlere bu fırsatı sonuna kadar sunuyor. Böylelikle üyelikle beraber sektör içine dahil olabilir, en güzel kadınlarla beraberlik yaşayarak, yüksek miktarlı para kazanabilirsiniz.

Amasya Gerçek Jigolo Ajansı Yasal mı?

Amasya gerçek jigolo ajansı legallik anlamında hiçbir soruna sahip değil. Her şeyden önce devletten gerekli olan izinlerin tümünü almış. Bunun yanı sıra vergi levhası da var. Yani sistemin içinde bulunuyor. Daha önceden birçok kişiye iş fırsatı tanımış olması ise en dikkat çekici özelliklerinden. Piyasada bilinen bir işletme. İnternet üzerinden firmaya dair yorumlara baktığımız zaman genellikle olumlu olan görüşler karşımıza çıkıyor. Tüm bunlar işletmenin ne kadar güvenilir olduğunun en büyük kanıtı.

Jigolo Firmasına Nasıl Üye Olunur?

Amasya gerçek jigolo ajansı ile hemen iletişim kurmak mümkün. Siz de kendinize güveniyorsanız hemen bu mesleği yapabilmek için resmi siteden üyelik alabilirsiniz. Tamamen Türkçe olarak tasarlanmış olan bir web sitesi var. Hemen erişim sağlayın. Daha sonra buradan hesap açmak gerekiyor. Şu bilgileri vermek lazım;

 • Amasya gerçek jigolo ajansı sizden isim ve soyadı istiyor.
 • İletişim son derece önemli.
 • Hem email adresiniz hem de cep telefonu numaranızı dikkatli bir biçimde girin.
 • Bunun onaylanmasının sonrasında ise yaşanılan ili yazmanız şart.
 • Çünkü sizin bulunduğunuz kentte olan ve iletişim kurmak isteyen kişilerle böylelikle buluşmanız çok daha kolay olacak.
 • Resim oldukça önemli.
 • Kadınların neredeyse tümü, resimsiz olan profillere ilgi göstermiyor. Onlar için önemli olan şeylerin başında dış görünüm geliyor.
 • Bu yüzden iki farklı resim yüklemek her daim çok mantıklı. Bunlardan birisi vesikalık olmalıdır.
 • Yüzünüzün açık bir biçimde görülmesi gerekiyor.
 • Diğeri ise boydan çekilmelidir.
 • Bunların hemen sonrasında başvuru süreci içinde hobilerinizi son derece açık bir biçimde ifade etmeniz lazım. Yani neleri seviyorsunuz ve nelerden hoşlanırsınız gibi soruların yanıtlanması çok önemli. Kadınların büyük bir bölümünün buna çok büyük bir önem gösterdiğini hemen söylemek gerekiyor.

Onay Süreci Nasıl?

Amasya gerçek jigolo ajansı yapılan başvurunun ardından en kısa zaman dilimi içinde size geri dönüş yapıyor. Buna onay süresi adı verilmekte. Çok büyük bir süre kaybı yok. Ajans hemen bilgileri inceliyor. Elbette dikkat edilecek birtakım hususlar söz konusu. Bunların başında yaş sınırı geliyor. Beylerin salt fiziki özellikleri önemli değil. Yatak performansları her daim göz önünde bulundurulur. Buna göre en kısa zaman dilimi içinde sonuç açıklanır. Böylelikle jigolo olarak sektör içine hemen dahil olabilirsiniz.

Ajansla Çalışmanın Faydaları Neler?

Amasya gerçek jigolo ajansı ile çalışmak son derece büyük bir şans. Birden fazla avantaj elde edebilirsiniz. Bunların başında ise legallik gelmekte. Günümüzde merdiven altı olarak tabir edilen birtakım ajanslar var. Bunların sorun çıkarmış oldukları biliniyor. Ancak mevcut işletmede hiçbir şekilde böyle bir durum söz konusu değil.

Amasya gerçek jigolo ajansı sayesinde müşteri bulma konusunda artık hiçbir sıkıntı olmayacak. Çünkü firma piyasanın en iyileri içinde dikkat çekiyor. Birden çok kadının gözdesi olmuş durumda. Bu şirket ile seks hayatına renk katanların sayısı son derece fazla. Kendinizi kanıtlamanız durumunda fazla müşteriniz olacak.

Bunun yanı sıra mevcut ajansı seçen kadınların içinde hiçbir şekilde sıradan ya da bakımsız olanlar yok. Bunların büyük bir kısmı zengin olan bayanlar. Yani maddi açıdan bir sorunları mevcut değil. Bu yüzden kendilerini memnun ve tatmin eden beylere genellikle yüksek miktarlı ödeme yapıyorlar. Bunun yanı sıra kadınlar kültürlü ve eğitimli. Sıradan olmayan bayanlar sayesinde çok farklı bir deneyim sonuna kadar sizleri bekliyor. Jigolo olarak müşterileriniz hemen tatmin edebilir ve yüksek miktarlı paraları kazanabilirsiniz.

Kimler Jigolo Olabilir?

Amasya gerçek jigolo ajansı, erkek seçiminde elbette belli kriterler koymuş durumda. Bunlara tam bir özen gösteren ve kriterleri karşılayan kişiler üyelik alabilirler. Bunları hemen şöyle ifade etmek lazım;

 • Her işte olduğu gibi burada da bir yaş sınırı söz konusu. Jigolo olmak için mutlaka 18 yaşından büyük olmak gerekiyor.
 • Bunun yanı sıra karizmatik olunmalı. Sıradan beylerin genellikle çok yüksek bir şanslarının olmadığını hemen söyleyelim.
 • Kadınlar için ideal erkek her daim spor yapan ve kaslı olanlardır. Eğer hayatınızda spor varsa, jigolo olarak hizmet etmeniz çok daha kolay olacak.
 • Seks konusunda yaratıcı olmak çok önemli. Cinselliği sadece belli başlı birtakım pozisyonlara indirgememek lazım. Bundan dolayı değişik fantezilere açık olmak gerekiyor.
 • Kadınlar yatakta reddedilmekten nefret ederler. Bunu mutlaka göz önünde bulundurun. Hangi pozisyonu isterlerse yapmalısınız. Eğer ben bunu gerçekleştirebilirim diyorsanız jigolo olmak artık imkansız bir şey değil.
 • Amasya gerçek jigolo ajansı aynı zamanda eğitimli olan kişilerin bu mesleği yapmasını bir şart olarak koşmuştur.

Kimler Jigolo İstiyor?

Amasya gerçek jigolo ajansı üzerinden erkek kiralayan birçok farklı kadın var. Bunlar çok önemli bir bölümü dul. Çünkü kendilerini başarılı bir biçimde tatmin edecek olan erkeklerden yoksunlar. Bu yüzden jigolo ile tatmin olmak istiyorlar. Bunun haricinde evli olmasına rağmen jigolo kiralayan beylerin de olduğunu görmekteyiz. Yaş aralığı ise farklılık gösteriyor. Hem genç hem de orta ya da ileri yaşlı kadınların böyle bir hizmeti talep ettiğini söylemek lazım. Görüldüğü üzere birçok farklı gruptan kadın jigolo talep ediyor.

One thought on “Amasya Gerçek Jigolo Ajansı

 • Hüseyin kas says:

  Selam kastamonudan Hüseyin 45 yaşındayım yaş sorunum yok bayanlarla güzel vakit gecirmekbistiyorum

Comments are closed.