Afyon Jigolo Arayanlar

Afyon jigolo arayanlar, erkekler için büyük fırsat. Çünkü birçok farklı ve güvenilir ajans kadrosunu her daim geniş tutmak istiyor. Bunun için de beylerin değerlendirebileceği ilanlar sayesinde onlara iş imkanı sunmaktalar. Jigolo olmak isteyen erkekler için farklı bazı kriterler söz konusu. Hem bunları bilmek hem de uyum göstermek son derece önemli.

Jigolo Arayan Firmaların Kriterleri Neler?

Afyon jigolo arayanlar, bunun için bazı şartları ilk koşul olarak öne sürmekteler. Buna göre ilk olarak beylere koyulmuş olan bir yaş limiti var. En az 18 yaşında olmak gerekmekte. Üst sınır ise 40 şeklinde ifade edilmiş. Birçok değişik özelliğe sahip kadınla muhatap olunacağından bütün seks pozisyonlarını bilmek çok önemli. Burada dikkat edilmesi gereken temel şey ise deneyim ve bunun pratiğe dökülmesidir. Jigolo firmalarının bu tip bir talebi söz konusudur. Bunun yanı sıra sportif, atletik, kaslı olan beylerin her daim bir adım önde olduğunu da hatırlatmak gerekmekte. Bu şartlar mevcut ise başvurunuzu kısa bir zaman dilimi içinde başlatabilirsiniz.

Jigolo Olma Süreci Nasıl?

Afyon jigolo arayanlar ile bu işi yapmak isteyenler eğer mevcut kriterleri sonuna kadar sağlıyorlarsa bundan sonra siteye hemen giriş gerçekleştirmeleri lazım. Burada bulunan özel bir form var. İlgili formda doldurulacak olan yerler söz konusu. Cep telefonu, isim, email adresi ve soyadı bunların içinde yer almakta.

 

0 thoughts on “Afyon Jigolo Arayanlar

Comments are closed.